Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Zebrań SLS

Go down 
+9
Sentari
Kaskada
Bari
Amber
Maciejka
Winter
Feta
Clover
Luizjana
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Lut 05, 2016 11:30 am

W tym pomieszczeniu odbywają się rozmaite zebrania i narady.
Pokój ten jest fioletowo-neonowy.Są tu dwa małe okna które zawsze są
szczelnie zamknięte by nikt nie podsłuchiwał narad.Na ścianie widać pajęczyny i brud.W jednej części pokoju jest podwyższenie aby władca lub członek stada
mógł coś ogłosić.Natomiast w drugiej części pokoju jest kilkanaście krzeseł.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Lut 12, 2016 7:41 am

Luizjana weszła dumnym krokiem na podwyrzszenie i powiedziała.
Otwieram zebranie.
Planuję Atak na SKZ jednakże musimy się do tego przygotować.
Wolę wiedzieć czy jesteście gotowi.Może macie pytania?



Ostatnio zmieniony przez Luizjana dnia Nie Cze 05, 2016 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Clover
Amator
Clover



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Lut 12, 2016 7:44 am

Clover wszedł za Luizjaną i słuchał jej do końca.
Ja nie mam pytań.Powiedział ciesząc się że może w końcu zemścić się na Meshrumie.
No to teraz ci się dostanie.Pomyślał i uśmiechnął się złośliwie.
Potem zaczął krzyczeć.Wojna!Wojna!Wojna!
Powrót do góry Go down
Feta
Zwykły koń
Feta



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Lut 12, 2016 7:48 am

Feta weszła tu zaraz za Cloverem i razem z nim zaczęła krzyczeć.
Wojna!Wojna!Wojna!.O tak to jest to.
Pomyślała i popatrzyła się wrogo.
Teraz mam szansę na rozwinięcie umiejętności.
Pomyślała i popatrzyła się na Clovera.
A on będzie mój.Knóła.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Cze 10, 2016 8:04 pm

Przyszedł jako pierwszy czekając na władczynię.Usiadł na krześle i zaczął myśleć.
Co to będzie,jak to będzie,co się stanie,co go czeka.
A z resztą po co patrzę w przód.Ważne jest to co teraz się dzieję.Pomyślał dodając sobie otuchy.
Uśmiechnął się i po chwili ziewnął ze znudzenia.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Cze 10, 2016 9:30 pm

Maciejka przyszła tu tuż po tym jak dowiedziała się, że ma się tu odbyć zebranie. Weszła smutna do pokoju i zobaczyła Wintera czekającego na przyjście wszystkich. Uśmiechnęłam się lekko na znak powitania i usiadłam tuż koło niego. Nie zbytnio patrzyłam na ogiera, ape przed siebie. Nie wiedziałam co powiedzieć, ale dodałam BARDZO spóźnione. Hej.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptySob Cze 11, 2016 10:35 am

Weszła cicho.I po chwili uśmiechnęła się.Widząc już dwa konie.Czekała jeszcze na kilka innych.W końcu musi kogoś mianować na generała namiestnika i takie tam
Spojrzała na dość smutną maciejkę ,a po chwili na cennego członka w jej stadzie,Wintera.
Był bardzo dla niej ważny.Z resztą nawet ten głos to potwierdził.Uśmiechnęła się
i podeszła do nich.Czy coś się dzieję?Zapytała zaniepokojona.Czekamy jeszcze na innych.Czyli na Talię,Lasmer,Arye,Zembrandtona,Live(Załóżmy ,że znam jej imię),Fetę,Clovera,Sentari i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Amber

Amber



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyCzw Lip 21, 2016 9:44 pm

Amber cicho podeszła do pokoju. Potem cicho weszła do środka. Cześć. - rzekła. Mam na imię Amber. - dodała. Klacz usiadła obok karej fryzki i spojrzała na karą morgankę o plamce wokół oka. Oho, to chyba władza. - pomyślała i przekrzywiła głowę. Talia, Lasmer, Arya,Zembrandton, Liva, Feta, Clover, Sentari... Nie znam nikogo. - pomyślała i westchnęła cicho.[/b]
Powrót do góry Go down
Bari
Zwykły koń
Bari



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyNie Lip 31, 2016 11:54 am

//To ja Luizjana tylko na koncie kolegi Smile

Nagle weszła do nich kasztanowata klacz.Luizjana uśmiechnęła się szczerze mówiąc wzrokiem,że może się tu czuć jak u siebie.Odsunęła grzywkę z oczka i spojrzała na Maciejkę i Wintera.Pasują do siebie...Pomyślała i mrugnęła porozumiewawczo do Wintera i Maciejki.Czekali jeszcze na inne konie więc co tu pisać.........
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptySro Sie 10, 2016 11:24 am

Winter uśmiechnął się do Maciejki.Nagle do pokoju weszła jakaś inna klacz.
Witaj.Powiedział i także do nieznanej mu klaczy się uśmiechnął.
Maciejko?Szepnął.Znasz ją?Dokończył dalej szepcząc.
Miał nadzieję,że otrzyma odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Kaskada
Źrebak
Kaskada



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptySro Sie 10, 2016 4:10 pm

Bułana klacz wkroczyła niespiesznie do sali. Momentalnie rozejrzała się po zgromadzonych tu koniach, chyba wypadałoby się przedstawić... - Witajcie... Kaskada - rzuciła do zgromadzonych po czym zatrzymała się nieco na uboczu. Nie wiedziała co ma się tu odbyć dlatego też czuła się trochę niepewnie, nigdy nie była brana pod uwagę przy żadnych naradach.
Powrót do góry Go down
Sentari
Rekrut
Sentari



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptySro Sie 10, 2016 4:51 pm

Również ja tu przyszłam. Weszłam do sali dostojnym, spokojnym krokiem, zachowując beznamiętny wyraz twarzy.
- Witam - przywitałam się ze wszystkimi. Mój pysk, jak zwykle nie wyrażał żadnych emocji. Po prostu pustka i tyle.
Stanęłam w kącie pokoju, obserwując zebranych.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyCzw Sie 11, 2016 6:30 pm

Witam.....Westchnęła z bardzo delikatnym uśmiechem.Kaskady i...Amber w ogóle nie znała.
Może po zebraniu zapytam ich czy się nie przejdą bo...w końcu władczyni powinna wiedzieć kogo ma w stadzie.Chyba mogę już zacząć?Reszta raczej nie przyjdzie....Otóż....Zaczęła donośnym głosem.Będę niektórych mianować na Namiestnika,generała itd.Uśmiechnęła się troszkę szerzej.Zacznijmy od tego,że każdy chcę być kimś innym więc niech każdy powie kim chcę być gdyż ja nie jestem wszystko wiedząca.Oblizała wargi i czekała na jakieś zdania/odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Amber

Amber



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyCzw Sie 11, 2016 9:35 pm

Kiedy Amber weszła, władczyni uśmiechnęła się niej. Klacz odwzajemniła ciepły lecz niezbyt szeroki uśmiech. Nagle ogier zaczął coś szeptać klaczy, koło której siedziała Bery. Klacz miała niejasne uczucie, że szepczą coś o niej. Potem weszły kolejno dwie klacze, Kaskada i... jak jej tam... i jeszcze jedna klacz. Amber skinęła lekko głową każdej z nich. Po kilku minutach władczyni zaczęła przemawiać. Mówiła coś o tym, by przedstawić drogę, którą się obrało. Amber (niechętnie z powodu swojej lekkiej nieśmiałości) rzekła: Artystka.
Powrót do góry Go down
Sentari
Rekrut
Sentari



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptySob Sie 13, 2016 12:45 pm

Wysłuchałam spokojnie przywódczyni, a gdy ta skończyła, zamyśliłam się. Droga medyka lub artysty niezbyt mnie pociągała. W takim razie pozostało mi tylko jedno: wojownik. Tak, ta droga jest niezła. Uniosłam głowę i odchrząknęłam.
- Wybieram drogę wojownika - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Snow
Rekrut
Snow



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPon Sie 22, 2016 8:27 pm

Przyszła tu szybkim krokiem. Witam wszystkich. Snow-przedstawiła się i ukłoniła. Przepraszam za spóźnienie-przeprosiła delikatnie pod straszona. Stanęła w kącie by nie przeszkadzać co ona miała do powiedzenia? Nic. Nagle ujrzała Luize dalej się nie odzywała. Po prostu zamilkła. W tym momencie Snow była małomówna i się nie odzywała wcale, a wcale. Stała się wyciszona i tyle.
//Przepraszam, że krótko nagle wena mnie opuściła :/
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPon Sie 22, 2016 8:51 pm

Do sali weszła klacz.Przedstawiła się jako Snow.Winter.Powiedział tylko ,a po tym przedstawił swoją drogę.Artysta.Powiedział i zamilkł.Nie chciał nic dodawać.Spojrzał na Maciejkę.
Miał wątpliwości co do ich związku.I t baaaaaaardzo duże.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPon Sie 22, 2016 8:57 pm

weszła do sali Snow.Byli mniej więcej w komplecie...Lui tylko się uśmiechnęła i zaczęła mówić.
Może zacznijmy od Artysty...Jako,że Amber znam bardzo krótko wolałabym zaufanego członka i nim będzie...Winter.Jeśli Ogier podszedł tylko powiedziała.Mianuję cię oficjalnie na Artyste.
Teraz Zapytam się tylko.Sentari Chciałabyś być Namiestnikiem czy Generałem?I takie same pytanie mam do Snow?Tyle ,że czy wolałabyś być Namiestnikiem czy Szamanem?Musimy to pogodzić.Uśmiechnęła się.
//Nie chcę mi się poprawiać XD
Powrót do góry Go down
Snow
Rekrut
Snow



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPon Sie 22, 2016 9:10 pm

//Nie wiem czy tu jest jakaś kolejka, ale okej xD
Snow uniosła brwi kiedy Luizjana zaproponowała jej albo szamana albo... Namiestnika?! Ja mogłabym być namiestnikiem, ale wybór należy do ciebie moja droga-Kiwnęła głową ze spokojem, ale w duszy zżerało ją szczęście. Tylko jak to poustawiać?-rozmyślała i ruszyła uchem. Może coś jej wpadnie do jej móżdżka. Próbowała coś wymyślić, ale nic, pustki. Należy zaczekać co powiedzą inni
Powrót do góry Go down
Sentari
Rekrut
Sentari



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyWto Sie 23, 2016 2:33 pm

Słysząc pytanie Luizjany zastanowiłam się chwilę a potem powiedziałam:
- Ja... Myślę, że wolę być generałem - powiedziałam po chwili z nikłym uśmiechem. Niesamowite! Czyżby posiadanie syna aż tak bardzo mnie zmieniło?! - To bardziej mnie pociąga. - dodałam dla wyjaśnienia.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyWto Sie 23, 2016 2:39 pm

Uśmiechnęła się do Snow gdy się zdecydowała, z resztą i do Sentari Posłała uśmiech.
No więc Skoro Snow chcę być Namiestnikiem,a Sentari Generałem to chyba się pogodziliśmy.
Cóż tu dodać.Może...Oficjalnie Mianuje ciebie Snow na Namiestnika i ciebie Sentari na Generała.
Pamiętajcie jednak ,że w każdej chwili możecie stracić swoje stanowiska.Cieszcie się nimi puki macie czas.Ostrzegła i pokiwała główką myśląc o czymś dziwnym.Macie jakieś pytania?Zapytała.
//Poproszę Karsin by zmieniła wam Rangi Wink
Powrót do góry Go down
Snow
Rekrut
Snow



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyWto Sie 23, 2016 4:51 pm

Snow wysłuchała słów wszystkich. Uśmiechnęła się-Dziękuje-podziękowała i pomyślała nad pytaniami. Właściwie co mam zrobić jak zobaczę kogoś na naszych terenach? Porwać?-zapytała dla pewności przecież zawsze, ale to zawsze trzeba się upewniać. Zostałam namiestnikiem, a z tego co wiem Sentari wolała być generałem o mamo...-myślała podniecona lekko. Popatrzyła na klacz (Sentari) i uśmiechnęła się do niej ukazując w tym uśmiechu znak przyjaźni, a się nie znały.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyWto Sie 23, 2016 8:02 pm

Jeśli jest to jakaś dość miła klacz nie trzeba porywać ale gdy natrafi ci się członek SKZ to z pewnością będzie taka potrzeba.Wytłumaczyła z uśmiechem.
Ktoś jeszcze ma pytanie?Zapytała gdyż już niedługo chciała zakończyć te udane spotkanie SLS.
//Sory,że krótkie.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyNie Wrz 18, 2016 9:55 pm

//Następuje zakończenie Zebrania xD
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS EmptyPią Wrz 23, 2016 6:06 pm

//Zebranie zaczyna się dopiero 25 ale ja zacznę dzisiaj.

Przyszedł dużo przed zebraniem.Nie chciał potem o nim zapomnieć.A przecież przez przychodzenie na zebrania dużo daje.Np.to ,że można stać się namiestnikiem albo kimś innym....
A z resztą.Uchylił drzwi i wszedł do sali.Rozejrzał się i usiadł na jednym z krzeseł.
Zaczął myśleć o tym co powiedzieć i czego mu brakuje w stadzie.Otworzył na chwilę okno by się nieco przewietrzyło.Było tu trochę za ciepło ,a przynajmniej dla niego.Myślę,że powinienem się spytać o porwania i o więźniów.Na nasze tereny przychodzi zbyt wiele wrogów ,a my nic z tym nie robimy....Pomyślał.Miał w większości rację.Przecież nic nie robili z intruzami.Powinni więcej razy patrolować tereny,a nie siedzieć w domu i nic nie robić.Severinus postanowił trochę po zebraniu po patrolować tereny Stada Lodowatych Serc.Teraz traktował to jako obowiązek.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Sponsored content





Pokój Zebrań SLS Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Zebrań SLS   Pokój Zebrań SLS Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Zebrań SLS
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Siedziba Levanta (sala zebrań)
» Pokój nr 1
» Pokój nr 2
» Pokój Nauczycielski
» Pokój Luizjany(władcy)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia :: Zatopiony Pałac :: Wieża-
Skocz do: