Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Leśne zbocze

Go down 
+14
Tahra
Ijodi
Selena
Imbir
Noteviddia
Coraggioso
Lily
Wera
Clover
Severinus
Lasmer
Maciejka
Luizjana
Reta
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Gru 08, 2015 12:32 pm

Zbocze płaskowyżu Altor jest porośnięte trawą i krzakami. Jest tu nawet kilka drzew, ale nie można ich w żaden sposób nazwać lasem. Zazwyczaj jest tu ciepło, nawet w czasie burzy i ulewy krople deszczu nie są zimne. 
Tą spokojną okolicę rzadko odwiedzają drapieżniki, mimo iż roi się tu od drobnej zwierzyny takiej jak wiewiórki, zające, myszy. Jest ich tutaj naprawdę dużo, nie boją się one koni, wręcz przeciwnie, często do nich podchodzą do nich lub z ciekawością obserwują z daleka.
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 2:30 pm

Luizjana przyszła tu galopem gdyż właśnie uwolniła się z lochów. Nigdy na te tereny nie wrócę. Powiedziała sobie w myślach i położyła się na miękkiej trawie. Po długim leżeniu klacz coś usłyszała, to było jakby coś siedziało w krzakach. Nagle z krzaków wybiegło stado wilków i otoczyło leżącą klacz. Ratunku! Wołała ale chyba nikt jej nie usłyszał.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 6:37 pm

Maciejka szła sobie by pozwiedzać, kiedy usłyszała krzyk pobiegła w stronę głosu i... i zobaczyła tam Luizjane. Luizjana co ty tu robisz? Podeszła do niej i próbowała odgonić wilki od Luizjany próbując odgonić wilki, ale wtedy one rzuciły się na Maciejkę. Oddaliła się do tyłu, ale one szły za nią. Luizjana! Pomórz mi! Krzykneła.
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:13 pm

Pogalopowałam z całych sił gdy to zobaczyłam omal nie zemdlałam Maciejka Luizjana co robić!!! Krzyknęłam przestraszona zza wysokich drzew musimy je przestraszyć najlepiej stanąć na tylnych nogach i ruszać przednimi! zaoferowałam
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:20 pm

Maciejka próbowała zrobić to co klacz zaoferowała, ale ponieważ jest w zaawansowanej ciąży nie było to łatwe. Skąt ona zna moje imię. Pomyślała ze zdziwieniem.
Nie dam rady! Krzykneła.
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:29 pm

wyskoczyłam zza drzew i zrobiłam to co zaoferowałam klaczą w opałach. Jeden wilk koło mnie próbował mnie ugryźć ale szybko się obróciłam i kopnęłam złe zwierze jest ich dość dużo musimy się pośpieszyć jeśli chcemy być w całości!
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:32 pm

Maciejka chcą kopnąć wilka przewróciła się i w tedy wody jej odeszły
Ja rodzę. Pomóż mi
krzyknęła
Szybko

Post jest za krótki. Muszą być conajmniej 4 pelne linijki.
-Karsin
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:35 pm

Maciejko spróbuj je zgubić podczas nie szybkiego biegu w śród zarośli a ja pomogę je odciągnąć od ciebie i szybko zabrałam się do wykonania zadania. Nie rób tego tylko to : ty bądź spokojna a ja je odciągnę od ciebie I po chwili zaczęłam bronić przyszłą matkę, czemu akurat teraz zaczęła rodzić?
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:40 pm

Maciejka wstała i próbowała biec. Szybciej krzyknęła. ała jęknęła, położyła się i zaczęła rodzić.

Post jest za krótki, muszą być conajmniej 4 pełne linijki.
-Karsin
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:41 pm

Raz po raz coraz więcej wilków padało na ziemię coraz tródniej było mi chronić Maciejkę.

Post jest za krótki, muszą być conajmniej 4 pełne linijki.
-Karsin
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:44 pm

Minęło kilka chwil, a maciejka urodziła śliczną klacz
Nazwę cię Emilly
Jaka ona śliczna
Maciejka się popłakała.

Post jest za krótki, muszą być conajmniej 4 pełne linijki.
-Karsin


Ostatnio zmieniony przez Maciejka dnia Wto Sty 19, 2016 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:48 pm

//Eee miałam tu pisać z ogierem którego poznałam ale okey przejde na inny teren.
Clover powiedział że zaraz tu przyjdzie.
Życzę miłego pisania.
                 Luizjana
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyWto Sty 19, 2016 7:49 pm

Zostały trzy wilki osiem razy uderzyłam w ziemię kopytami i uciekły przerażone lecz to nie koniec wojny z krzaków wyskoczył wilk rzucający się na Maciejkę przeszkodziłam mu i ku jego zdziwieniu skoczyłam na niego potężnymi kopytami i pad na ziemię koło Maciejki dla pewności kopnęłam go a on poleciał do drzewa dwa metry dalej Maciejko nic ci nie jest? Zapytałam zmęczona i zarazem przestraszona. Ale ona śliczna gratuluję maciejko jego ojciec tu zaraz będzie co za walka. Nikomu nic nie jest nie licząc oczywiście tych złych wilków. powiedziałam. To było pytanie oczywiście. wytłumaczyłam.
Chyba się zdrzemnę. Położyłam się pod drzewem zmęczona walką i w minutę zasnęłam. Szybko się jednak obudziłam i poszłam z tego miejsca.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 5:55 pm

Maciejka przyszła tutaj ponieważ miała spotkać się tutaj z Severinusem (Nie Wiem czy dobrze napisałam.) Czekała tam nie długo. W końcu przyszedł. Witaj. Mam coś dla ciebie. W tej chwili dała mu zaproszenie.Jak chcesz to przyjdź, a jak nie to nie.
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 6:05 pm

// Z tego co pamiętam Maciejka i Severinus nie mieli jeszcze okazji się spotkać, ale możemy zrobić małe załamanie czasoprzestrzenne. Razz

Ogier spędzał czas na spokojnym leśnym zboczu. Nie do końca spokojnym, bo trzeba było się liczyć z atakiem drapieżników. Nie zmieniało to jednak faktu, iż to jedno z ulubionych miejsce Severinusa do spędzania wolnego czasu. Wtem, parędziesiąt dobrych metrów dalej zauważył Maciejkę. Mimo iż ciągle jej nie ufał podszedł do niej, w razie czego mógł się bronić. - Witaj. A cóż to dla mnie masz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 6:30 pm

Zaproszenie na przyjęcie Nubisa. Jak chcesz to przyjdź, a jak nie to nie. Powiedziała chodź nie była pewna, czy aby na pewno to dobry pomysł. Mogę mu ufać czy nie. A jak mnie porwie to co? Pomyślała lekko zaniepokojona. Nie wiedział czy nie uciekać.
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 6:42 pm

- A kimże jest ten Nubis? - ogiera zirytowało zachowanie klaczy. Przychodzi na jego tereny tylko po to, by zaprosić go na przyjęcie konia, którego w ogóle nie zna? Zapewne to jedno z tych przyjęć, na którym, niczym dwunogi, zdmuchuje się świeczki z tortu w towarzystwie mdławej pioseneczki. To nie miejsce dla Severinusa. Perszeron dostrzegł w oczach klaczy niepokój, niepewność i pewien rodzaj strachu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 6:59 pm

Nu..Nu...Nubis to jest adoptowany syn Luizjany. Nie Wiem czy ją znasz? Jak nie...Nie chcesz iść to...to nie idź. Tak tylko pytam. Powiedziała teraz już bardzo bardzo wystraszona. Widziała, że ogier chyba jej nie lubi. Nie wiedziała co ma zrobić.
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 7:12 pm

- Luizjany? Coś kojarzę ze słyszenia... Nie zmienia to faktu iż nie znam tych koni... A ty właściwie jesteś intruzem na moim terytorium - ogier starał się trzymać nerwy na wodzy. Ostatnio jednak był bardzo rozdrażniony i ciężko było mu być spokojnym. Zamilkł na chwilę. Przerażona klacz patrzyła na niego wyraźnie czekając na reakcję perszerona. Nie wytrzymał. - Nie masz dziś szczęścia, złotko. Może i nie jesteśmy agresywnym stadem, ale nie mogę pozwolić sobie na to, by konie do woli sobie tu łaziły i stanowiły potencjalne zagrożenie - powoli krążył dookoła Maciejki - Zaczynam rozumieć wielkiego Shire z naszego stada... - po chwili staną z tyłu klaczy. Wyjął szybko trzy liny i krążąc szybkim kłusem dookoła klaczy powoli zarzucał je na nią jedna po drugiej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Clover
Amator
Clover



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 7:17 pm

Clover przybiegł tu i zobaczył Maciejkę. O ty draniu!Krzyknął i starał się przegryść liny. Kopnął więc ogiera który trzymał liny po czym krzyknął. Wyrwij mu się jakoś Maciejko! On nie może cię złapać! Po tych słowach Clover rzucił się do walki z nieznajomym
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 7:18 pm

Maciejka bardzo się wystraszyła. Próbowała uniknąć rzucenia na nią liny lecz udało się uniknąć tylko jednej liny. Maciejka bardzo się bała, ale powiedziała głośno. Może dzisiaj mam pecha, ale jutro ty go będziesz miała kiedy ci nakopie. Więc uważaj.
Powrót do góry Go down
Severinus
Zwykły koń
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptySob Sty 30, 2016 7:24 pm

Severinusa zaskoczył ten zwrot akcji. Ciągle trzymając w pysku dwie liny stanął dęba i walnął przednimi kopytami nowo przybyłego ogiera. Szarpnął przy tym za liny. - No cóż. Widzę znalazłaś sobie koleżkę do pomocy. Ale zobaczymy kto Ci tu zaraz dokopie! - wykrzyknął nieco zdesperowany. Przez chwilę zawahał się co zrobić, ale szybko wymyślił plan. Omijając ogiera pogalopował naokoło klaczy szarpiąc przy tym liny, po czym powtórzył to biegnąc w drugą stronę. Choroba... Nie spodziewałem się tego... Ale nie ma takiej sytuacji, z której bym się nie wykaraskał...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Wera
Strażnik
Wera



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyNie Sty 31, 2016 9:24 am

Wera szybko tu przycwałowała. Była niedaleko, kiedy usłyszała jakieś straszne krzyki. Kiedy przybiegła, zobaczyła jak Severinus trzyma na dwóch linach szarpiącą się Maciejkę, a jakiś ogier bije Severinusa. Maciejka! - krzyknęła. Maciejka była jej przyjaciółką, więc Wera pobiegła jej na ratunek, widząc że nie radzi sobie. Wpadła między nich, na dwie liny, szybko je przerywając, i tym samym, uwalniając Maciejkę. Hurra! - krzyknęła, widząc, że udało jej się uwolnić Maciejkę. A teraz szybko uciekajmy, zanim znowu będzie próbował kogoś porwać! - krzyknęła, i szybko pocwałowała jak najdalej stąd.

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Severinus
Zwykły koń
avatar



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyNie Sty 31, 2016 9:30 am

//Jezu... Czy naprawdę muszą się teraz wszyscy wtrącać? Ani to miłe, ani kulturalne, ani sensowne. Bo akurat teraz 3 konie były w okolicy, yhym. Bo wam uwierzę. Znajdźcie sobie coś do roboty zamiast się usilnie wtrącać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  EmptyNie Sty 31, 2016 12:04 pm

//A tak właściwie to ja miałam być porwana, żeby SMS i SZS się nie lubiły. Więc zacznijmy. Ty Severinus mnie porywasz, a wy się nie wtrącacie. A tak w ogóle to dzięki, że ktoś w ogóle chciał mnie ratowań.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leśne zbocze  Empty
PisanieTemat: Re: Leśne zbocze    Leśne zbocze  Empty

Powrót do góry Go down
 
Leśne zbocze
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Skalne zbocze
» Zamglone zbocze
» Zimne zbocze
» Lodowe Zbocze
» Trawiaste Zbocze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Stado Zamglonych Szczytów :: Zęby Świata :: Płaskowyż Altor-
Skocz do: