Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Czarodzieja

Go down 
+9
Atena
Mirabelle
Luizjana
Wera
Severinus
Renesmee
Sinyelle
Reta
Karsin
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyWto Mar 08, 2016 7:06 pm

Czarodziej cały czas miło się uśmiechał, byś wiedział że nic do ciebie nie ma. Właściwie to czemu miałbyś tak pomyśleć? W sumie to nie miałeś powodów... W każdym razie staruszek się uśmiechał. - Tobie? - zdziwił się i już chciał powiedzieć "raczej nie", ale skoro tak cię ten temat interesował, to może już miałeś do czynienia z magią? Przyjrzał ci się uważnie. Chwilę się nad czymś zastanawiał, po czym odpowiedział: - Na razie na pewno nie. Nie w najbliższej przyszłości. Jesteś zbyt młody by magia dała ci się ujarzmić. Bogowie... - urwał na chwilę. - ...nie pozwolą śmiertelnikowi na magię. A ty, zdaje się, jesteś śmiertelny. - dodał powoli. - Może kiedyś dostaniesz nad nią władzę... Ale wątpie, musiałbyś się trochę skurczyć. Bogowie nie są sprawiedliwi, tylko niewielcy mają szansę na władze nad magią. - powiedział. A może właśnie w tym tkwi sprawiedliwość bogów? Kto jest niewielki, będzie miał trudniej w życiu, na pewno będzie słabszy od tych większych od niego, więc może z tego powodu ma szansę nauczyć się panowania nad magią?
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Coraggioso
Rekrut
Coraggioso



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyCzw Mar 31, 2016 11:40 am

Przyszłem tutaj mając nadzieję, że znajdę tu czarodzieja. Wszyscy o nim mówili i ja też chciałem do niego przyjść. Zobaczyłem starszego ode mnie konia. Podszedłem bliżej i przywitałem się z...czyżby to był czarodziej? Witaj. Czy to właśnie ty jesteś tym czarodziejem o, którym wszyscy mówią? Powiedziałem i uśmiechnąłem się lekko. Ja jestem Cogi i należę do SZS, a czy tym stadem rządzi jakiś koń? Znaczy, czy w Stadzie Zamglonych Szczytów jest jakiś władca? A czy dostanę u pana książkę o SZS? 
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyNie Kwi 03, 2016 4:13 pm

Wanilia przybyła tutaj z zamiarem zapisania do szkoły źrebaka. Zapukała do drzwi i weszła do gabinetu. W środku siedział Cogi i jeden stary koń. Cześć Cogi. Dzień dobry. Czy można zapisać tu do szkoły źrebaka? - zapytała klacz i miło się uśmiechnęła. Nie bardzo wiedziała co robić, co mówić. Ten starzec to chyba jest Czarodziej. - pomyślała zdziwiona Wania. Inaczej go sobie wyobrażała.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyNie Kwi 03, 2016 4:36 pm

- Tak, tak, to ja. - odpowiedział Czarodziej na twoje pytanie, Coraggioso, i miło się uśmiechnął. - Witaj Cogi. - przywitał cię i wstał. - Władca był, ale aktualnie stadem Zamglonych Szczytów nikt nie rządzi. - odpowiedział na twoje kolejne pytanie, po czym podszedł do regału z książkami i wyjął niezbyt grubą księgę z zieloną okładką. - Myślę że to może być. - powiedział i położył książkę na biurku przed tobą. - Właściwie to głównie są tu opisane tereny SZS, bo to stado jest jeszcze zbyt młode by mieć swoją własną historię. - dodał.
W tej chwili do biura weszłaś ty, Wanilio. - Dzień dobry. - przywitał cię. - Jestem Czarodziej, a jak ty masz na imię? - zapytał i się uśmiechnął. - Szkoła jest aktualnie nieczynna, ale źrebaki zapisywać już można. - powiedział. - Jak ma na imię źrebak? W jakim jest wieku? Do jakiego należy stada? Kto jest opiekunem? Czy ma się uczyć wszystkich przedmiotów, czy tylko niektórych? - Czarodziej zadał ci serię pytań, Wanilio.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyNie Kwi 03, 2016 4:44 pm

Wanilia zastrzygła uszami. Mam na imię Wanilia. Źrebak ma na imię Szafir, jest w wieku... kilka godzin, dopiero niedawno narodzony. Należy do Stada Szalejących Piorunów, SSP. Opiekunem jestem ja, mam też partnera, który uznał, że też może się nim opiekować, ale nie wiem czy to się liczy. Chciałabym, aby uczył się wszystkich przedmiotów. - powiedziała Wania i podeszła kilka kroków do Czarodzieja.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyNie Kwi 03, 2016 5:10 pm

Widząc, jakie się tu zrobiło zbiegowisko ( i że userka zapomniała że jej postać tu przebywa :p ), Shredder nawet nie podawał w wątpliwość tego, że Czarodziej nie odpowiedział mu na zadane przez jego pytanie, uznał jednak, że mimo wszystko bez słowa wyjść nie powinien.
Zmrużył nieco oczy, słuchając całej tej bezsensownej paplaniny ze strony klaczy, którą już kiedyś poznał, w lochach. Domyślał się, że chodziło o jego źrebaka...
Osobiście uważał, że szkoły są dla ludzi, a źrebięta uczą się głównie od matek, no ale czyj kraj, tego religia jak to się mawia.
- Dziękuję za rady Czarodzieju... Zrobię jak powiedziałeś, przeprowadzimy głosowanie, skoro nie ma władcy, a potem zobaczy się, kto wygra - rzekł. - Pójdę już.
Odchodząc, niemal niezauważalnie przesunął pyskiem po boku i szyi klaczy, którą kiedyś porwał, zupełnie, jakby chciał powiedzieć "jeszcze się zobaczymy, maleńka".

[z/t]
Powrót do góry Go down
Coraggioso
Rekrut
Coraggioso



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptySob Kwi 09, 2016 3:26 pm

Wysłuchałem czarodzieja. Wziąłem książkę i ponieważ chciałem mieć jakieś zadanie zapytałem czarodzieja o pracę. Dziękuję za książkę. Bardzo bym chciał znaleźć pracę i czy jest jakaś wolna praca do wykonania? Zapytałem i rozejrzałem się do okoła. Fajną ma chatę... Pomyślałem sobie. Mam pytanie. Czy moja partnerka Lily i jej siostra Ignis mogły by przejść ze SWT do SZS?
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyPon Maj 02, 2016 6:44 pm

Dopiero teraz Wania spostrzegła Shreddera. Spojrzałą na niego niewzruszonym wzrokiem z lekkim, ironicznym uśmiechem. Praktycznie nie zwróciła uwagi na to, że dotknął jej boku i szyi. Nie był dla niej kimś szczególnie ważnym lub istotnym (To samo? Ups...) Spojrzała na Cogiego, a potem na Czarodzieja. Czekałą, co ten drugi powie.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 7:38 pm

Czarodziej na chwilę się zamyślił. Po chwili potrząsnął głową i spojrzał na ciebie, Wanilio. - Przepraszam. Źrebak... - urwał na chwilę i zapisał coś na jakiejś kartce. - Zapisany. - dokończył i miło się uśmiechnął.
- Do zobaczenia. - pożegnał cię, Shredderze i do ponownie się uśmiechnął.
- Oczywiście, już obydwie przenoszę do Stada Wielkiej Tajemnicy. - odpowiedział Czarodziej na twoje pytanie, Coraggioso. - Hmm.. Mógłbyś zostać nauczycielem plastyki lub geografi... Albo pracować jako woźny. - powiedział myszaty ogier. - Zapłata do ustalenia. - dodał.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 7:43 pm

//Belle urodziłam po zaczęciu w tym temacie czyli mam przyjść jeszcze raz?
Wanilia uśmiechnęła się. Dobrze. Cieszę się, że Szafir będzie się uczył. Następnie przysłuchała się rozmowie Corgiego i Czarodzieja. Cogi, ty? Ty będziesz nauczycielem? Wow, gratki. - zaśmiała się klacz. A czy Belle też Czarodziej zapisze? Dane tak jak u Szafira, no tylko imię inne. Po kilku minutach skinęła na pożegnanie głową i wyszła stępem z biura.
[z/t]

//Skasuj to że wyszła i będziesz mogła od razu zapisać Bellę Wink


Ostatnio zmieniony przez Wanilia dnia Sro Maj 11, 2016 6:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 8:50 pm

//no to ja też skorzystam Razz
Lily przyszła do biura Czarodzieja, bo nieco jej się nudziło. Była już władczynią, lecz wiedziała że przez to może się stać nieco surowsza i będzie miała mniej czasu dla dzieci, więc postanowiła coś z tym zrobić. Na miejscu zobaczyła Cogiego oraz Wanilię. Uśmiechnęła się do nich, po czym powiedziała:
Witam, jestem Lily i chciałabym zapisać moich synków, Willa oraz Spirita do szkoły. Uśmiechnęła się sympatycznie.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptySro Maj 11, 2016 5:50 pm

//A co to Lily, Czarodziej najlepszy na nudę? Razz Męczy cię nuda, nie wiesz co zrobić, nic ci się nie chce? Przyjdź do Czarodzieja! Czarodziej najlepszy na nudę. Polecam, xxx

- Oczywiście, już Bellę zapisuję. - powiedział Czarodziej i miło się do ciebie uśmiechnął, Wanilio. - Bella... Opiekunka Wanilia... Wszystkie przedmioty.. Gotowe, młoda dama zapisana! - ogier zapisał coś na jakiejś kartce.
Gdy weszłaś do biura, Lily, stary myszaty ogier spojrzał na ciebie z miłym uśmiechem na pysku. - Witaj, Lily. Czarodziej jestem, miło mi. - przywitał się. - Zapisać do szkoły, hm? Imiona już mamy, kto jest opiekunem? Do jakiego należą stada młodzi panowie? I czy mają się uczyć wszystkich przedmiotów? - zadał ci serię pytań na temat twoich synków.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Lily
Amator
avatar



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptySro Maj 11, 2016 6:28 pm

Lily słuchała uważnie pytań Czarodzieja, po czym odpowiedziała:
Miło mi, panie Czarodzieju. Opiekunami Willa i Spirita jestem ja, oraz ten tutaj obecny Coraggioso. Wskazała głową partnera. Jesteśmy wszyscy z SZS. Dodała, po czym powiedziała jeszcze: I tak, niech uczą się wszystkich przedmiotów, w końcu mogą im być przydatne zarówno w życiu codziennym, jak i w rozwijaniu talentów. Uśmiechnęła się do Czarodzieja, po czym rozejrzała się po pomieszczeniu, a następnie zwróciła się do Coraggiosa: A może zapisalibyśmy też Tariss? Myślisz, że spodobałby jej się ten pomysł? Kasztanka przekrzywiła głowę, jak to miała w zwyczaju.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptySro Lis 02, 2016 8:51 pm

//ni ma nikogo

Reta przyszła w to miejsce stempem. Była tu już dwa razy, więc nie zaszkodziło przyjść tu po raz kolejny. Zapukała lewą nogą. Dzień dobry! powiedziała otwierając drzwi. Zaraz mam lekcję, muszę zdążyć przed nią. pomyślała i nerwowo przestąpiła z nogi na nogę. Po chwili weszła do środka. Jaka była różnica temperatury, w porównaniu z tą która była na zewnątrz! Mam pytanko w sprawie szkoły. powiedziała i usiadła na jdnym z dwóch krzeseł, tak jakby była u siebie w domu. Ale zimno na dworze! powiedziała sama do siebie ale na głos. Jak tam idzie życie? zapytała, tak po przyjacielsku. A wracając do tematu, czy mogę zorganizować szkolną wycieczkę? (na za miesiąc) spytała.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptySro Lis 02, 2016 11:20 pm

//dwa razy ci się zapostowało Wink

- Dzień dobry! - radośnie rzekł Czarodziej, gdy stanęłaś w progu. - Dawno żeśmy się nie widzieli! - stwierdził. - U mnie wszystko po staremu, nic się nie zmieniło. No, może tylko to że co jakiś czas ktoś mnie odwiedza. - odpowiedziała na twoje pytanie. - A co tam u ciebie? - "odbił piłeczkę".
- Jakieś problemy? - zapytał lekko przejęty, gdy oznajmiłaś że jesteś w sprawie szkoły. - Ach, wycieczkę! - rozpromienił się, gdy się okazało że nic złego się nie stało. - Na jakiej lekcji byś chciała zorganizować tą wycieczkę? - zapytał.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 EmptyPią Lis 04, 2016 2:59 pm

//już usunęłam 

Reta zaśmiała się widząc entuzjazm u Czarodzieja. No, u mnie też wszystko w porządku. Niewiele się zmieniło, oprócz tego że teraz mam cudowną córeczkę. powiedziała. W ten chwili nie martwiła się o nią: wiedziała że jest silna, a do tego parę dni temu się widziały. Ma mojej następnej lekcji geografii, tej za miesiąc. Przychodzę z wyprzedzeniem, bo muszę jeszcze poinformować źrebaki i powiedzieć im co powinny przygotować. wyjaśniła. Pewnie będą musiały kupić odznakę. Ale myślę że opłaca się wydać jeden Karmin, potem odznaka pozostaje na wszystkie wycieczki! Mogę? Jest coś specjalnego, co powinnam im powiedzieć? Ah, zapomniałabym dodać, że wycieczka jest na sawanę Gridden i równinę Kesirami. powiedziała. Przypomniała sobie, kiedy była tu pierwszy raz. To było dawno. Bardzo. Była sama. Potem dostała władzę. Poznała Ellie. Była tu jeszcze raz. Zmieniła się, zmieniła charakter. Zaczęła poznawać konie, Werę, Dasmarę, Randaya. Zaplanowała sojusz. Zorganizowała pierwsze zebranie. Zaczęła pracować. Poznała Fastwinda. Zaszła w ciążę i powstała Victoria. Zamknięcie szkoły. Drugie zebranie. Złość, smutek, rozpacz. Porwanie. Zgoda z Fastwindem. Odnalezienie Victorii. Ponowne otwarcie szkoły. Pierwsza lekcja. I dopiero teraz powrót do domku starego Czarodzieja. Ile się przez ten czas działo! Ile się w życiu Rety zmieniło! 
Klacz otrząsnęła głowę i spojrzała na Czarodzieja, wzrokiem pełnym wspomnień i uczuć. Złości, tęsknoty. I wielu innych. Ale po chwili znów się rozpromieniła i uśmiechnęła się, jakby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro Czarodzieja
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Sklep Czarodzieja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Góra Niftar :: Mieszkanie Czarodzieja-
Skocz do: