Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Czarodzieja

Go down 
+9
Atena
Mirabelle
Luizjana
Wera
Severinus
Renesmee
Sinyelle
Reta
Karsin
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySob Sty 16, 2016 3:42 pm

- Karmin za lekcje. - powtórzył Czarodziej i coś zanotował na jakiejś kartce. Uśmiechnął się, a potem zwrócił wzrok ku tobie, Luizjano. - A więc są już źrebaki na Karsin! - zawołał radośnie. - Nie ma znaczenia czy to twój biologiczny potomek, czy zaadoptowany. Jesteś jego opiekunką, więc musisz pójść do szkoły (to niedaleko stąd, na moich terenach, znajdziesz ją) i odnaleźć biuro dyrektora. Tam poprosisz dyrektora żeby zapisał twojego podopiecznego do listy uczniów. Najlepiej jakby źrebaczek poszedł tam razem z tobą. - wytłumaczył. - Całkiem możliwe że niedługo będzie można otworzyć szkołę. Oczywiście was o tym poinformuję. - powiedział z zadowolonym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySob Sty 16, 2016 5:40 pm

/ Sorry, że dopiero teraz

/A więc na korytarzu/
- Jestem Mirabelle. Ze stada MS - powiedziała spokojnie, przyglądając się wszystkim. - Dokładnie to chciałam gdzieś pracować. Z tego co widziałam na ogłoszniach, to może praca nauczycielki, bo raczej innych zajęć nie ma. - Dodała po chwili. Nigdy do czenienia ze źrebakami nie miała, ani z nimi nie pracowała. Pewnie nie jest tak źle, bo przecież ta praca nie gryzie. Jeszcze pytanie, czy w ogóle ją dostanie. Zawsze warto spróbować, niż całe życie mieć nudne. Staranie się o rolę generała nie należało do tych miejsc, bo tutaj jak na razie tylko praca nauczycielki była jako taka.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPon Sty 25, 2016 5:28 pm

Reta przybiegła tu kłusem. Konie były na korytarzu z niewiadomych klaczy powodów. -Dzień dobry. Cześć Mira i Wera- przywitała się klacz i przyglądając się koniom. Była tu Wera, Mirabelle i jakaś inna klacz. "Dlaczego oni są na korytarzu?" zastanowiła się władczyni SWT, ale nie zwróciła na to większej uwagi. -Przyszłam tutaj odnieść książki które pożyczyłam od ciebie.- powiedziała Reta, wyciągając przed siebie dwie książki od Czarodzieja. -Jak już tu jestem to zapytam może kiedy się zacznie szkoła i czy są tu już jakieś źrebaki?- zapytała. Zaczynało się robić późno, więc klacz zdecydowała odejść. -Ja idę, dowidzenia!- powiedziała Reta kiedy/jeśli Czarodziej wziął od niej książki i wyszła kłusem, tak jak tu weszła.

[z\t]
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyWto Sty 26, 2016 4:54 pm

//Wera, Luizjana, odpiszcie, jeśli cchecie to możecie już sobie stąd pójśc Razz

- Oczywyście że możesz zostać nauczycielką! - powiedział entuzjastycznie Czarodzeij gdy wytłumaczyłaś w jakiej sprawie przybyłaś, Mirabelle. - Jakich przedmiotów chciałabyś uczyć? zapytał i wymienił wszystkie dostępne przedmioty: - Geografia, medycyna, sztuki wlaki, wychowanie fizyczne, plastyka, historia i nauka płynnego mówienia.
W tej chwili przyszłaś ty, Reto. - Witaj, Reto! - zakrzyknął wesoło. - Dziękuję. Mam nadzieję że się przydały. - uśmiechnął się i wziął od ciebie książki. - Szkoła otworzy się niedługo, bo już są pierwsze źrebaki. - odpowiedział na twoje pytania. - Do zpbaczenia. - pożegnał się z tobą i z książkami wszedł do biura. Odłożył księgi na regał i zauważył że Renesmee już nie było. - Wejdżcie do środka, zapraszam! - zachęcił was do wejścia do biura Wero, Luizjano i Mirabelle.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyWto Sty 26, 2016 8:51 pm

Hej Reta! - przywitała się. Wera powoli weszła do biura. Było tam mnóstwo regałów z książkami. Może jedną wypożyczę?  - pomyślała Wera. Mogłabym wypożyczyć parę książek? - spytała Czarodzieja Wera. Chciałabym na przykład, wiedzieć jakie jeszcze są stada. Bo na razie znam pięć. SSP, SWT, SUŁ, SZS i SLS. A to zdecydowanie za mało, przynajmniej dla mnie. W końcu wszystkich stad jest siedem. - rzekła. Spojrzała na regały. Ciekawe, ile ma wszystkich książek? - rozmyślała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Sty 29, 2016 6:09 pm

//Luizjana, odpiszesz? Albo zedytuj posta i napisz że odchodzisz...

- Oczywiście! - odpowiedział z uśmiechem na pysku Czarodziej gdy powiedziałaś że chciałabyś wypożyczyć jakąś książkę. - Oprócz tych co wymieniłaś są jeszcze Stado Magicznego Szeptu i stado Krwawej Zemsty. - powiedział wciąż się uśmiechająci podszedł do regału. Chwilę szukał jakiejś książki, po czym wyjął jedną i ci ją wręczył. - Stada Karsin. - przeczytał tytuł. - Mam nadzieję że o taką książkę chodziło, tu masz dokładny opis każdego stada. - powiedział. Wera, możesz sobie dodać tą książkę do posiadanych, a w książce znajdziesz dokładnie te informacje co tu: [You must be registered and logged in to see this link.] oprócz władców stad (w książce nie jest o nich nic napisane).
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wera
Strażnik
Wera



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Sty 29, 2016 8:46 pm

Stado Magicznego Szeptu i Stado Krwawej Zemsty... - powtórzyła słowa Czarodzieja. Dziękuję! Bardzo mi się przyda. - powiedziała. Hmmm... Muszę dowiedzieć się czegoś więcej o SMS i SKZ. - pomyślała. Tak, o właśnie taką książkę chodziło. - powiedziała. Jeszcze raz dziękuję, i chyba muszę już iść. Wkońcu, muszę jeszcze zobaczyć szkołę. - pomyślała. Do zobaczenia! - rzuciła, i wyszła.

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Lut 05, 2016 7:09 pm

Weszła do biura wraz ze słowami Czarodzieja. Uśmiechnęła się lekko jak i trochę dziwnie, bo rzadko kiedy to robiła. W jej systemie i naturze nie było to częste.
- Zdecyduję się na sztuki walki - powiedziała stanowczo, ale nie ostro. Tak po prostu, pewnie, powiedziane słowa. - Mogłabym jeszcze wychowania fizycznego, ale nie koniecznie jeśli byłby to problem. - Stwierdziła, przyglądając się ze skupieniem.
Spojrzała na wszystkie przedmioty i księgi w gabinecie. Nigdy nie widziała tylu dziwnych jak i zarówno ciekawych rzeczy. Każda książka mieściła pewnie w sobie tyle wiedzy, że jeden dzień nie wystarczyłby, żeby wszystko pojąć.
- Czarodzieju, jesteś w stanie odpowiedzieć mi na pytanie?
I tak ciekawiło ją wiele rzeczy o nim, ale chciała tylko zapytać o jedno. Nie jest dociekliwa czy też ciekawska. Razej cicha, skryta, tajemnicza i przebiegła. Na pewno nie o dobrym sercu i czystym sumieniu.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Lut 05, 2016 7:38 pm

//ech, tak trudno się pisze bez opisywania emocji i myśli xp

- Nie ma za co! Do widzenia! - pożegnał się z tobą Czarodziej, Wero, i popatrzył jak wychodzisz.
Wtedy zwrócił wzrok ku tobie, Mirabelle. - Sztuki walki i wychowanie fizyczne. Oczywiście. Już zapisuję. - powiedział i zapisał coś na jakiejś kartce. - Od razu cię uprzedzam że nie będziesz zbyt często mieć lekcji, bo dużo osób chce uczyć tych przedmiotów. - ostrzegł. - Za to nikt nie chce uczyć geografii i medycyny... - dodał i jego wzrok na chwilę powędrował gdzieś w bok. - To zależy jakie pyatnie. - powiedział wracając do ciebie wzrokiem. - Pytanie zawsze możesz zadać, ale nie obiecuję że będę w stanie na nie odpowiedzieć. - powiedział.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Lut 05, 2016 8:27 pm

/ Rozumiem Twoje cierpienie x3 Jednak "praca" MG to sama przyjemność xD

Na razie nie spotkała wielu koni, ale nie wyglądały na takie, co uczyłyby walki. Prędzej czegoś spokojniejszego, jak np.... no właśnie; medycyna?
- A na przykład zielarstwo? Chodzi mi o różne zioła i trawy (ale bez skojarzeń xD), które leczą lub trują - powiedziała patrząc trochę pytająco na Czarodzieja. Geografia, geografia... Nie znam całej krainy. Może by któraś książka pomogła? Ale do książek to źrebaki też można zaganiać. Chociaż ona wolała im to pokazać, dać spróbować tego, co inne. Zielarsta mogłaby uczyć, bo jednak to ją ciekawiło. Jak walka. Lecz pewnie były tu tylko przedmioty podstawowe. Zielarstwo jest bardzo ciekawe i przydatne; uczysz się o ziołach; kt
- No dobrze, to... - przerwała na chwilkę. - Jakie jest Twoje prawdziwe imię? - Bo Czarodziej mówiło jej raczej o randze, lub przezwisku, a nie prawdziwym imieniu. Sama miała dosyć... nietypowe, inne, jak jej się wydawało. Jednak myśli Miry czasami przenikały ją całą, porażając ją w innym, odmiennym świecie.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Lut 07, 2016 12:44 pm

- Zielarstwo... Oczywiście że źrebaki muszą się uczyć zielarstwa! I będą się go uczyć. Na lekcjach medycyny. Na lekcjach medycyny mogą się uczyć anatomii, zielarstwa, alchemii... - powiedział, myślac że to było to pytanie co chciałaś zadać. Jednak dopiero po chwili zadałaś to pytanie o którym najpierw wspomniałaś. - Moje imię? -zdziwił się, tak jakby nikt go o to od dawna nie pytał. - Nie wiem, nie pamiętam mojego imienia... Jestem tu od bardzo dawno, nikt ze mną przez długi czas nie odwiedzał i nie pytał mnie o imię, więc o nim po prostu zapomniałem. - wyznał i spojrzał na ciebie ciekawy twojej reakcji.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Lut 07, 2016 12:57 pm

Medycyna? I Mirabelle? Anatomia i alchemia? Za dużo tego... ja jestem od bicia się, nie leczenia. Głowy do tego nie miała. Gdyby tylko uczyła o ziołach, to jakoś by poszło, ale ta reszta... trochę się zdziwiła, ale nie dała tego po sobie poznać.
Kąt jej warg na chwilę podniósł się w ni jakim uśmiechu, który bardziej wyglądał ja grymas. Nie była do tego stworzona. Przytaknęła Czarodziejowi.
- Co bym musiała zrobić, by mój Władca przyjął mnie na... generała? - Zapytała podchodząc do jakiegoś nietypowego przedmiotu i przyglądając się mu. Chciała służyć swojemu stadu, do ostatniej kropli krwi. Nie zawieść go i być mu oddanym, na każde słowo Władczyni. Była na Karsin od... W sumie początku. Jak przybyła, była jedną z pierwszych klaczy. Chyba. W każdym razie, wielu pewnie jeszcze jej nie widziało. Chciała mimo to stanowisko takie, by mogła widoczne pomagać swoim. Bronić ich, pomagać Władcy i być przy jego boku. Nie zawieść.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Lut 07, 2016 2:01 pm

- Hmm... Niestety nie wiem. Zapytaj ją. Tylko twoja władczyni może cię awansować na takie stanowisko. Okaż się wielką pomocą dla stada, lecz chorych albo porywaj wrogów, rób to w czym jesteś najlepsza. Porozmawiaj ją. Ustalcie razem które stada są wrogami, z którymi zawrzeć sojusz. Zapytaj co według niej trzeba zrobić aby zostać generałem i zrób to. - powiedział, chociaż zapewne nie uznasz tego za jakieś wyjątkowo przydatne rady.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Mirabelle
Amator
Mirabelle



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Lut 07, 2016 3:45 pm

- Dziękuję mimo wszystko. - Powiedziała spokojnym tonem. - Więc mogę podjąć się nauczania wychowania fizycznego, sztuk walki i medycyny? - Tak, jednak tak. Teraz uświadomiła sobie to. Może i sobie poradzi... choć Meksykiem nie jest. Raczej temu nie sądzi, ale kto wie.
Rozmów to jednak dobra opcja. Tylko jeszcze musi gdzieś znaleźć Władczynię i to domyślić. Dla stada jest gotowa poświęcić życie, więc jeśli będzie trzeba - poleje się krew.
Poczekała na odpowiedź i spokojnym ruchem zmierzała kurs wyjściu z biura.
- Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia, Czarodzieju. - Powiedziała miłym głosem i wyszła z gabinetu. Może i teraz poszłaby znaleźć Władcę, albo nie. W każdym razie już wyszła.

z.t
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySro Lut 10, 2016 5:09 pm

- Oczywiście! - uśmiechnął się Czarodziej słysząc twoją decyzję. Zapisał coś na jakiejś kartce i powiedział: - W pplanie lekcji możesz zobaczyć kiedy będzie twoja następna lekcja.
- Och, nie masz za co dziękować, bardzo miło mi się z tobą rozmawiało. - jeszcze raz się uśmiechnął i przyjżał ci się łagodnym wzrokiem. - Myślę że władczyni SUŁ na pewno będzie z ciebie bardzo zadowolona. - dodał, może szczerze, a może tylko po to abyś się uśmiechnęła, chociaż wtedy też nie musiałoby to być kłamstwo. - Do zobaczenia Mirabelle. - pożegnał się z tobą i popatrzył jak odchodzisz. - Zapłata! - uświadomił sobie gdy już poszłaś. - Ech, ciągle o niej zapominam... - mruknął cicho i westchnął.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Atena
Źrebak
Atena



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySro Lut 17, 2016 10:39 pm

Atena szybko przybiegła do Czarodzieja.Dzień dobry.Przywitała się i spojrzała na myszatego ogiera.Czemu szkoła jest zamknięta?Zapytała się spokojnym tonem.Trochę się jej śpieszyło więc szybko się zapytała.Ciekawe czemu ona jest zamknięta.Myślała Atena i schyliła się by podrapać się po nodze.Od razu lepiej.Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySro Lut 17, 2016 11:14 pm

- Dzień dobry. Jak masz na imię? - zapytał Czarodziej. - Ja jestem Czarodziej. - przedstawił się. Uśmiechnął się nerwowo słysząc twoje pytanie. - No bo... Widzisz... - zaczął i nie wiedział jak dokończyć. - No... No bo w szkole c o ś jest. - powiedział w końcu jednym tchem. - Próbowałem tam wejść, ale... Nie dam rady. Jestem za duży żeby tam się dostać. - powiedział, chociaż przecież wcale do największych nie należał. Oznaczało to że żaden dorosły nie da rady wejść do szkoły. - No więc... Chyba rozumiesz... Nie mogą się odbywać lekcje podczas gdy to... c o ś... krąży bezkarnie po korytarzach. - zakończył i uśmiechnął się nerwowo.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Atena
Źrebak
Atena



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyCzw Lut 18, 2016 8:46 am

Atena przedstawiła się cicho.Jestem Atena córka Ellie.Coś?Dziwnę muszę to zbadać.A gdzie mogę znaleźć coś do bicia się albo jakieś liny?Zapytała się czarodzieja.Muszę iść tam jak najszybciej z EStiem.Pomyślała i odwzajemniła uśmiech.W końcu Atena lubiła przygody,a to była najleprza okazja na podróż
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySro Mar 02, 2016 9:54 pm

Przybył dość powoli i nieśpiesznie, drugie miejsce w tej krainie, w jakim się pojawił. Nie było złe, chociaż w sumie nie powalało.
Dostrzegł za to myszatego konia, za biurkiem, na krześle... Koń na krześle? Hmm, pod ogierem masy Niszczyciela z pewnością szybko by się ono załamało, darował więc sobie wątpliwą przyjemność drewnianego stojaka, zamiast tego podchodząc do regału z księgami i oglądając ją uważnie. Kto wie, może znajdzie tu jakieś zaklęcia, pradawną magię, która pozwoli mu pokonać domniemanych wrogów, których - póki co - w tej krainie się jeszcze nie dorobił, może nauczy się teleportować albo czytać w myślach, kto wie?
Chociaż to drugie jednak mogłoby w sumie pozostać nieznane, nie wiadomo w końcu, jak mogłoby się skończyć, niekoniecznie miałoby zapewne miłe konsekwencje.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyPią Mar 04, 2016 9:12 pm

Czarodziej wstał pospiesznie ze swojego krzesła gdy wszedłeś i miło się uśmiechnął. - Dzieńdobry. - przywitał się. - Skąd przybywasz, Nieznajomy? Jak ci na imię? - zapytał. - Na mnie wszyscy mówią Czarodziej. - przedstawił się myszaty ogier. - W jakiej przyszedłeś sprawie? Czy może trafiłeś tu przez przypadek, bez powodu? - zapytał i miło się uśmiechnął. Nawet nie proponował żebyś usiadł na krześle, widząc że byłoby to raczej niemożliwe.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Shredder
Szeregowy
Shredder



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySob Mar 05, 2016 1:21 pm

No cóż, wszystko jest możliwe, ale mogłoby to skutkować drzazgami w szanownych pośladach Shreddiego a tego raczej wolałby nie ryzykować, nie bez powodu userka nie tworzyła postaci - masochisty i nie zamierza go przecież narażać na tak straszliwe i poważne obrażenia, czyż nie?
- Słyszałem, że można tu po prostu spotkać maga... - rzekł do niego. - Więc przywiodła mnie tu ciekawość, chciałem sprawdzić, czy to faktycznie prawda... Bo twoje imię chyba nie wzięło się z nikąd?
Uważnie lustrował tytuły ksiąg, szukając czegoś o magii bądź czarnoksięstwie. Póki co - niestety, bez powodzenia. Mimo tego nie poddawał się, większą uwagę zwracając chyba na bibeloty, niż na gospodarza.
- Zwą mnie Niszczycielem... - rzekł tylko, w sumie c z ę ś c i o w o podając tłumaczenie swojego imienia. - A w jakich to... sprawach można do ciebie przychodzić?
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySob Mar 05, 2016 1:29 pm

- Owszem można. Jak zapewne się domyślasz chodzi o mnie. - przytaknął gdy powiedziałeś jakie słuchy do ciebie dotarły. - Nie, wydaje mi się że żadn imię nie jest przypadkowo nadawane... Niszczycielu. - powiedział. Może nie chciał tymi słowami nic sugerować, a może jednak chciał... Kto wie?
- W różnych, chociażby po to żeby pożyczyć jakąś książkę. -
odpowiedział, może niezbyt kompletnie na twoje pytanie. - Interesuje cię któraś? - zapytał i miło się do ciebie uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Shredder
Szeregowy
Shredder



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptySob Mar 05, 2016 1:37 pm

Skinął mu głową na jego słowa. Nie ukrywał, że liczył, że znajdzie tu coś więcej niż książki, może jakiś łut szczęścia czy też wskazówki co do życia w krainie...
- Masz racje, nie są przypadkowe - powiedział, chociaż właściwie jego imię zostało nadane już dawno temu, tuż przy urodzeniu... Czyżby mieli dobre przeczucie, czy też może dlatego, że rodząc go, zmarła jego matka?
Na pytanie o książkach... Gdyby był człowiekiem, wzruszyłby ramionami.
- Jesteś czarodziejem, zapewne posiadasz więc jakieś o... magii? - spytał, po raz pierwszy chyba w trakcie rozmowy spoglądając na tamtego. - Przydałoby się zdobyć trochę umiejętności... i informacji - przerwał w tym momencie, ponownie rozglądając się po biurze. - Wiesz coś może o tutejszych stadach, konfliktach, zdobywaniu władzy?
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Mar 06, 2016 1:06 pm

- Owszem posiadam. - odpowiedział. - Jednak nie oczekuj że magia jest posłuszna dla każdego. - dodał. - Jaki rodzaj informacji masz na myśli? - zapytał miło i podszedł do księgozbioru, jadąc wzrokiem od jednej księgi do drugiej. - Rozumiem że jesteś nowy na Karsin... Jest siedem stad. Zamglone Szczyty, Wielka Tajemnica, Magiczny Szept, Ukryte Łzy, Szalejące Pioruny, Krwawa Zemsta i Lodowate Serca. Każde jest trochę inne, niektóre może są podobne, ale o tym na pewno najlepiej się dowiedzieć na własnej skórze. Wszystkie stada już mają władce, oprócz jednego - stada Krwawej Zemsty. Niektóre konie ja sam mianowałem władcami, ale równie dobrze można dostać władzę poprzez głosowanie w stadzie. - powiedział. - A co do konfliktów - z tego co mi wiadomo na razie ich nie ma, jednak możliwe że to tylko ja o nich nie wiem. Sytuacja polityczna cały czas się zmienia, więc pewności o sojuszach i konfliktach nie mogę mieć. - odpowiedział na twoje kolejne pytanie i miło się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Shredder
Szeregowy
Shredder



Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 EmptyNie Mar 06, 2016 1:20 pm

Skinął głową, uważnie mierząc obcego wzrokiem. Czyżby był on jakimś bóstwem tej krainy, mającym tu nadrzędną i absolutną władzę, zaś on nie okazał mu szacunku?
Cóż, bywa. Zamartwiał się tym na pewno nie będzie.
- Hmm, czyli należę do stada bez władcy...
Ziewnął w miarę dyskretnie, po czym znów odwrócił swoją uwagę od ksiąg i skierował oczy na czarodzieja. Hmm, ciekawe, czy znalazł już odpowiedni materiał na władcę pomyślał, zastanawiając się, kogo właściwie już spotkał ze swojego stada. Praktycznie tylko Renkę, czyli jednego członka, może przydałoby się poznać ich więcej? No, ale cóż, dwóch członków - co najmniej dwoje, w końcu Renia mogła też urodzić bliźnięta - już ze sobą związał, klacz i źrebaka... Cóż, jemu to absolutnie pasowało. Zamierzał wspiąć się na jakiś wysoki szczebel władzy, a więc i musiał mieć poparcie... Ale żeby starać się o najwyższe stanowisko, mieć sporawe parcie na szkło, jak to się mówi... Czy to była jego cecha, nie wiedział. On chciał być jedynie niezależny o tyle, o ile jest to możliwe w stadzie.
- Nie oczekuję... Ale czy to oznacza, że może się mnie okazać posłuszna? - spytał, obserwując pysk Czarodzieja, by w razie czego wykryć, czy ten przypadkiem nie kantuje. - Hmm, musieli być wielcy, skoro ich mianowałeś... Wiesz może kto obecnie sprawuje władzę?
Warto mieć jakieś cele namierzone do ataku już na samym początku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Czarodzieja    Biuro Czarodzieja  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Biuro Czarodzieja
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sklep Czarodzieja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Góra Niftar :: Mieszkanie Czarodzieja-
Skocz do: