Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
Stella
Nowicjusz
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyPon Kwi 25, 2016 4:17 pm

Moim zdaniem dobrze jest tak jak jest, na widoku, nad chatboxem i przed bannerami, w tej kwestii akurat nie mogę się zgodzić Wink
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyPią Kwi 29, 2016 6:52 pm

ogłoszenia napisał:
Od teraz użytkownicy źrebaków SAMI BĘDĄ POSTARZAĆ SWOJE POSTACIE, o miesiąc co pięć postów, albo o dwa miesiące co dziesięć postów (na jedno wychodzi). Kto chce być forever young ma prawo do nie postarzania swoich źrebców.
Także Tormenta ten problem został rozwiązany zanim tu napisałaś Razz

A co do tego że źrebaki za szybko rosną, to przypominam że
ogłoszenia napisał:
Kto chce być forever young ma prawo do nie postarzania swoich źrebców.
czyli można postarzać swoje źrebaki trochę rzadziej Wink

Do ekipy moderatorów dobiorę kilka osób jak tylko wszystko mi się trochę ustabilizuje Wink

Espi - masz rację, zaraz zmienię tytuł. Będą "Rady i propozycje" Very Happy

A co do pozycji dziłu "Waszym zdaniem" zaraz zrobię głosowanie :3
Zaraz pewnie ktoś zapyta co z akualnymi głosowaniami, więc od razu mówię, że to jedna z pierwszych rzeczy które będę załatwiać ;p
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 8:14 am

Dwie nowe propozycje:
- nie akceptować KP, jeśli nie ma awatara
- mogę pomóc w przeglądaniu i akceptacji Kart Postaci - obiecuję wychwytywać wszelkie błędy gramatyczne, ortograficzne i logiczne oraz szybko oceniać kolejne KPy
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 9:08 am

Espilce:
-To nie ma sensu, bo jeżeli osoba, która robi avatary nie będzie wchodzić przez jakiś czas, a sam user nie będzie potrafił robić avatara to kto mu go zrobi? Nikt. Bo może zdarzyć się sytuacja, że ktoś będzie czekał nawet miesiąc i nie dostanie akcepta nawet jak będzie miał piękna Kp, bo nie ma avatara.
-oceniałeś kilka Kp i widziałam, że wszystkie nawet najmniejsze i najmniej istotne błędy wyłapywałeś. Ok to dobrze, ale przez to połowa osób nie miało by zaakceptowanego Kp.

//to tylko moje zdanie. Ale niech Karsin zdecyduje.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 9:16 am

Oj, wzięcie pierwszego lepszego zdjęcia to naprawdę 5 minut - krócej, niż napisanie samej KP. Wchodzi się na https://images.google.com/ lub http://www.deviantart.com/ , wpisuje się, co się potrzebuje, wybiera się pierwszy lepszy obrazek jako tymczasowy. A po miesiącu, jak osoba robiąca awatary będzie miała czas, to można sobie ustawić coś lepszego.

Tak, mogę oceniać KP, zwracać uwagę na błędy - ale przecież te można później łatwo poprawić i poprosić o ponowną ocenę KPy.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:18 pm

No ale może nie każdy chce mieć avatara i każdy powinien to uszanować :/ ja całkowicie zgadzam się z Emilly, to głupota robić coś takiego. A cd błędów to myślę że to nie jest aż jakieś ogromne halo żeby to trzeba było poprawiać. Poza tym niektóre uparte osoby (nie patrzcie proszę na mnie... Razz ) mogłyby się wkurzyć że coś się komuś grzebie w postach, każdy ma radochę z indywidualnego założenia swojej KP, a poza tym bez obrazy Esp, ale ja na miejscu Karsin wolałabym wybrać kogoś kto... był na forum nieco wcześniej i zna się już tego kogoś na tyle długo, aby powierzyć mu takie zadanie (chodzi o edytowanie postów innych).
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:27 pm

Popieram Emily i Lily, Espilce - twój pomysł jest bez sensu.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:33 pm

Oj, ale nie mówiłem o edytowaniu postów innych, tylko o zwracaniu uwagi co należy poprawiać w KP. A na wielu forach awatar jest czymś obowiązkowym i uważam, że prawidłowo. Jak można nie chcieć mieć awatara? A może też ktoś może nie chcieć mieć imienia, wzrostu czy rasy? Rozumiem, że ktoś może przez tydzień nie mieć obrazka bo jakiegoś szuka/czeka aż ktoś mu zrobi... ale miesiąc czy więcej? To już moim zdaniem przesada.
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:38 pm

Twoim zdaniem, ja jestem już trzeci miesiąc bez bo mi rysują. Ale to jest inne forum, a nie takie na którym trzeba :/
KP poprawiają Reta i Karsin więc to wystarczy, a ty jesteś na tym forum krucej niż ja więc sorry ale... nie jesteś zbyt... a szkoda gadać. Ja na przykład mogę nie chcieć i nie przeszkadza mi to że nie mam avka.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:46 pm

Tak, a jak komuś nie podoba się brak avków u innych to ich problem. A poza tym sama rysuję avki i wiem jak czasami jest totalne bezwenie i to męczące gdy mówi się że już nie przyjmuje się zamówień na czas bliżej nieokreślony a tu wyskakuje taki user Espilce że każdy ma mieć avka i kropka. One same z siebie się nie biorą, ktoś najpierw musi ten obrazek narysować/sfotografować/obrobić i bywa że przez to że rysuje się komuś avka ma się np. gorsze oceny, albo światłowstręt z powodu że dawno nie wychodziło się na słońce. Osobiście mnie to na szczęście nie dotknęło ale znam takie przypadki, z innych for.
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 5:50 pm

No Lily nareszcie, ktoś mówi sensownie. A poza tym ja zabije chyba wszystkie swoje konta jak Espilce zacznie oceniać KP, no i jak Karsin zdecyduje że Espi ma rację co do avków. Po prostu stracę chęć do gry. :/
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyCzw Maj 05, 2016 6:01 pm

Uważam że wyrażać się aż tak... niemiło to mimo wszystko trochę chamskie, bo nie zgadzać się w czymś to jedno, a mówić o innych niepochlebnie to już trochę przekracza pewne granice, ale jak już wcześniej mówiłam ja raczej nie jestem za pomysłem Espilce'a, sorrki :/
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 3:28 pm

Ja już nic nie mówię


Ostatnio zmieniony przez Talia dnia Sro Maj 11, 2016 10:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 5:57 pm

Ja nie mogę, co tu się wyprawia...
Poprawianie błędów w Kartach Postaci jest be, bo jaśnie państwu korony spadną z głów, kiedy pokaże im się, jakie robią błędy i - co gorsza! - każe je poprawić. No proszę was. I tak poziom tego forum jest tragicznie niski, a błędy (nawet te podstawowe, ortograficzne) jeszcze to uwypuklają. Robienie tak marginalnych błędów, jak "szantarzowanie" czy "krucej" świadczy bardzo źle o użytkownikach forum. I od tego jest moderator, by poprawiać błędy, wtedy chociaż się czegoś nauczycie.
Talio, twój argument o graniu na tym forum dłużej niż Espilce nie ma racji bytu - Espilce grał na niejednym forum, wcale nie od 3 miesięcy, a od 3 lat, może nawet więcej, bywał też moderatorem i uwierz mi, zna się na tej robocie. Ja jestem jak najbardziej za jego pomysłem. Sama także chętnie zgłoszę się do moderowania.

Powstrzymując falę frustrackiego hejtu, jaki zaraz zostanie we mnie wymierzony ("to po co grasz na tym forum, skoro poziom jest dla niego za niski?) - gram tu dlatego, że to aktualnie jedyny czynny PBF o koniach, no i nie trzeba się tu wysilać na jakąkolwiek górnolotną twórczość, by móc grać i po prostu się odmóżdżyć po ciężkim dniu Wink
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 6:48 pm

To co napisałaś, Wal, było po prostu wredne, nie tylko dla czytających to userów, ale również dla Adminek. Skoro to forum ci się nie podoba, to sama spróbuj jakieś zrobić samodzielnie, to wtedy pogadamy. Twoje zachowanie jest niedojrzałe, a poza tym chyba nie myślisz, że Adminki wybrałyby na moda osoby tak nie szanujące innych jak wy. Gdyby ktoś taki miał sprawdzać KP, to ten wg ciebie 'niski poziom' dzięki wam zmieniłby się na 'zerowy poziom', bo nie byłoby tak zdesperowanych osób, aby tutaj pisać.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 6:51 pm

Popieram cię Lily. Nic po za tym nie dodam, bo do was nie mam sił.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:02 pm

Przykro mi Wal że Ci się nasze forum nie podoba, ale każdemu dogodzić się nie da Sad
Moderatorów nominuję ja, jak ktoś mi sam proponuje to jakoś tak przechodzi mi ochota na nominowanie go (sorry, ale tak już mam).
Wydaje mi się trochę bez sensu to że ktoś miałby nie mieć zaakceptowanej KP tylko ze względu na to że nie ma avka. Na przykład Sinyelle, moje drugie konto. Nie chcę jej ustawić avka, żeby ktoś jej po nim nie oceniał. Wolę żeby każdy sam sobie wyrobił o niej opinie, a avek w tym może przeszkodzić. Może teraz ktoś powie że przecież bez avka nie wiadomo jak wygląda postać. Specjalnie pod każdym postem wyświetlają się rasa, maść, wzrost, płeć i wiek postaci, aby nie było tego problemu.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:09 pm

Taaaa, tylko że na forum jest mnóstwo fryzów, siwych czy rudych arabów i bez avatarów przypominałoby to jakiś atak klonów. Każda postać jest na swój sposób inna, a avatar znacząco ułatwia wyobrażenie sobie danej postaci.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:10 pm

Wydaje mi się że kto chce by jego postać się wyróżniała ustawia sobie avek, a jak dla kogoś to nie jest aż takie ważne - nie ustawia Wink
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:10 pm

Weź się Walpurgio nie mądrzyj jaśnie pani. Nikomu, przepraszam - prawie nikomu nie przeszkadza, że czasem się trafi jakaś literówka. Poza tym jak ktoś napisze powiedzmy 5 postów i w jednym zrobi błąd, to od razu nie zaniża forum. Z resztą nas tutaj jest ponad 120 i każdy może się w tej sprawie wypowiedzieć. Szczerze popieram Lily, jesteś po prostu wredna, zrób jakieś własne forum i się będziesz "bezbłędnie" relaksować. Karsin sama będzie wybierać modów, ale ja takiego (po pierwsze) nowego (po drugie) niemiłego bym nie przyjęła.
Dla tych co na to patrzą: tencza.
ZANIŻAM POZIOM KARSIN!!!
*Sorry, Karsin, jeżeli to jest niezgodne z zasadami forum (tj. obraźliwe itp.), ale to moje zdanie i go nie zmienię!!!
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:11 pm

No ale może nie każdy chce ava! Zgadzam się z Wanią. Tencza, mruwka, gżebię, przczułka!
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:17 pm

No cusz (zabijcie mnie teraz xD), a jak mój mały źrebak Misterioso mówi "Jestem źlebaki i młodzieńciu.", "Psiepasiam" albo "Psyjaźnić się jus z Estentio." to też zaniża poziom? Można to uznać za błędy ortograficzne, mimo iż są robione specjalnie...
W każdym razie avki obowiązkowe nie będą.
A do Wani mała uwaga - nie tak agresywnie Wink

Ps. Wania, następnym razem napisz "dla tych co paczą" xD
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Estentior
Źrebak
Estentior



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 7:48 pm

Jejku, ja myślałam że jak się tu ktoś zapiszeto tylko po to by się TROHE zrelaksować, nie kłucić się czy co. Jak jesteście takie mądre to weźcie ZRUPCIE same forum, a jak HCECIE się kłócic to na pw proszę. Tylko wam to przeszkadza, a innym, którzy wypowiedzieli się wcześniej (Maciejka, Lily, Wanilia, Karsin, Talia) pasują drobne błędy.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 8:10 pm

No i gitara Very Happy wiemy chyba wszyscy, że graliście na poprzednim forum o koniach, ale zrozumciem, że nie każde musi być takom wyidealizowanom i dopientom na ostatni gózik 'perfektom.' Może każdy ma inne gusta, ale moim zdaniem to forum jest lepsze.
Rady i propozycje - Page 3 Me-gusta-pl-ffffff-52


Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Sro Maj 11, 2016 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 EmptyWto Maj 10, 2016 8:28 pm

Moim zdaniem ta dyskusja nie ma za bardzo sensu. Nikt nikomu nie każe pisać z nikim konkretnym. Mnie osobiście błędy bardzo denerwują. Czytanie postu pełnego błędów jest niesamowitą udręką dla mojej umęczonej duszy... i po prostu staram się nie pisać z osobami, które piszą błąd na błędzie. Zresztą mamy 2016 rok - jeśli ktoś ma problemy z pisaniem... to zawsze może używać Chroma czy Firefoksa, które poprawiają pisownie. Albo pisać posty w Microsoft Word Professional 2016 i je dopiero później wklejać.

Tak tylko, jeśli mogę coś niektórym doradzić, starajcie się poprawnie pisać. Mi i wielu osobom naprawdę pisanie się bardzo poprawiło po paru miesiącach na forach. Bo starali się. A takie pisanie czy specjalne robienie błędów jest troszkę żałosne. Do perfekcji należy dążyć, starając się poprawiać. A nie ją wyśmiewać i tolerować wszelkie błędy nie próbując ich poprawiać.

[tutaj nic już nie ma]


Ostatnio zmieniony przez Espilce dnia Sro Maj 11, 2016 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 3 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: