Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyPon Gru 28, 2015 10:53 pm

Wszelkie rady i propozycje dotyczące Karsin (fabuły, regulamin, wygląd forum... Co tylko chcecie!)


Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Pią Kwi 29, 2016 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Severinus
Zwykły koń
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyPon Sty 25, 2016 5:51 am

Wnoszę wniosek o zmniejszenie maksymalnej szerokości avatarów (jeju, jak to oficjalnie zabrzmiało).
Obecnie avatary zajmują niemal połowę szerokości forum, szczególnie na małych ekranach, przez co forum jest nieczytelne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Sty 26, 2016 4:16 pm

Uuu może być ciężko... Osobiście jak pisałam z telfonu to wszystko wydawało mi się ok, ale nie będę lekceważyć problemu. Może być ciężko dla osób które prowadzą awatarnie, 301 x 401 pikseli to już bardzo mało żeby coś narysować, a jak będzie jeszcze mniej to już avki będą całkiem rozpikselowane...
Chyba zorganizuję głosowanie i zobaczymy czy lepiej zmniejszyć avki czy też nie Wink
EDIT: ankieta jest tutaj: http://karsin.ativiforum.com/t445-ankieta-rozmiary-avkow#1451 zapraszam do głosowania
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySro Mar 02, 2016 7:37 pm

A może by tak zmiana logo forum? Oczywiście, minimalizm jest absolutnie w porządku aczkolwiek zieleń niezbyt pasuje do fioletu, nie żebym się nie czepiała. Razz Niestety wielu potencjalnych userów obecnie zwraca uwagę głównie na oprawę graficzną a nie na atmosferę forum która jest przecież najważniejsza, a ta występująca tutaj zdaje się być świetna. c:

Tak, czy siak, ew. coś podrzucam tymczasowo chociaż wiem że jest to bardzo, bardzo słabe.
Nie patrzcie bo wypali wam oczy Razz

Btw. może by tak dodać obrazki rang? Tak tylko napomknę.
Powrót do góry Go down
Renesmee
Rekrut
Renesmee



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySro Mar 02, 2016 9:09 pm

Dobry pomysł, a czykolwiek fiolet i zieleń pasują do siebie.
Fajne logo Shredder
Powrót do góry Go down
Keun
Rekrut
Keun



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 03, 2016 6:07 pm

Pomysł o zmianie stylu już wcześniej zaznaczałam, cieszę się, że ktoś wpadł jeszcze na taki pomysł. Mogę pomóc jakby co... pola tym, coś wiosennego by było dobre. Myślę, że nasza adminka się zgodzi Smile
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 03, 2016 7:01 pm

Yup, i tak tylko podbiję wypowiedź o obrazkach rang, o ile istnieje takowa możliwość na tym hostingu ( z którym, muszę przyznać, nigdy wcześniej się nie zetknęłam ale spekuluję że taka opcja jest jak na większości hostingów ), po prostu napisać to jakoś ozdobnie, albo, co jest chyba jeszcze lepszą opcją, zrobić gwiazdki czy coś w tym rodzaju, od razu będzie wiadomo kto jak wysoko stoi w hierarchii - im więcej gwiazdek, tym wyżej.
Powrót do góry Go down
Keun
Rekrut
Keun



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 03, 2016 9:17 pm

No tak, można.
Obrazki musiałyby pasować do każdego stylu, jeśli byłby zmieniany, bo jednak rang jest dużo, więc nwm komu by się chciało cały czas nowe robić. Ogólnie użytkownicy najczęściej zwracają uwagę na wygląd, bo i on się bardzo liczy.
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 03, 2016 11:00 pm

Karsin ostatnio m problemy z internetem. Jutro wieczorem może da radę coś tu odpisać.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyPią Mar 04, 2016 7:31 pm

Jeszcze napomknęłabym o tym, że przydałoby się zaktualizować ogłoszenia np:
"Prawdopodobnie niewiele po rozpoczęciu szkoły pojawi się event..." wydaje mi się, że to już było...
Poza tym może by tak zrobić przerwy między kolejnymi informacjami? ( za pomocą tagu "<br>" ).

c:
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySob Mar 12, 2016 9:43 am

A moim zdaniem awanse powinny być trochę częściej rozdawane Wink
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySob Mar 19, 2016 5:36 pm

Popieram, odkąd jestem na forum, chyba nigdy ich nikt nie dostał.
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySob Mar 19, 2016 5:42 pm

Źrebaki mają się same postarzać, a dorośli to nie wiem
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySob Mar 19, 2016 5:52 pm

Ale awanse dot. rang Wink
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Mar 22, 2016 4:29 pm

Moim zdaniem kolor stada SMS za bardzo się kojarzy z członkami jeszcze nie dodanymi/usuniętymi ze stada za nieaktywność i jakoś to jest takie denerwujące :/
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Mar 22, 2016 4:31 pm

No ja też mam takie wrażenie
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Mar 22, 2016 4:35 pm

Piąteczka Very Happy cheers
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Mar 22, 2016 6:25 pm

Wygląd forum zostanie zmieniony niedługo, wraz z nadejściem eventu Wink
Co do obrazków rang, szczerze mówiąc mi się bardziej podoba sam napis bez jakiegoś tam ozdobnika, szczególnie że trzebaby za każdym razem robić nowe obrazki przy zmianie wyglądu.
Inne problemy już rozwiązane, a tymaczasem zapraszam do głosowania w ankiecie http://karsin.ativiforum.com/t566-kolor-sms#5376
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Mar 22, 2016 8:40 pm

cd. napisów wcale nie muszą się zmieniać, a ja ci z nimi bardzo chętnie pomogę się uporać Wink
Powrót do góry Go down
Stella
Nowicjusz
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 24, 2016 2:46 pm

Uważam że wymagana ilość postów od jednej obrony przed drapieżnikiem do następnej jest zbyt duża i powinno być co najmniej 20-25
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyCzw Mar 24, 2016 4:50 pm

Popieram Stelcię Smile Mogłoby być chociaż 25 Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyPon Mar 28, 2016 1:34 pm

Moim zdaniem powinna być możliwość pisania nie 3, ale 5 albo choć 4 fabuł jednocześnie. I więcej by się działo i nie trzeba by się tak pilnować, żeby nie pisać w więcej niż trzech miejscach.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyPon Mar 28, 2016 6:59 pm

Stella i Wera - nie Twisted Evil Nie chcę by konie zbyt szybko stawały się silne, inaczej nowi gracze nie mieliby szans z postaciami tych "starych"
Wanilia - już lecę organizować kolejne głosowanie Smile
EDIT: zapraszam do głosowania: http://karsin.ativiforum.com/t576-ilosc-fabul#5899
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Stella
Nowicjusz
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptyWto Kwi 05, 2016 11:25 am

No i co z kolorkiem SMS? I z tą liczbą fabuł? Ci co mieli zagłosować to chyba już zagłosowali Neutral
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje EmptySob Kwi 09, 2016 8:13 pm

Moim zdaniem powinnyście wyznaczyć jeszcze jednego moderatora, kiedy was nie będzie długo, mógłby sprawdzać KP nowych, obrony itd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 15Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: