Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptySro Mar 13, 2019 7:58 pm

Już jest. Smile
Powrót do góry Go down
Podkowa
Zwykły koń
Podkowa



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptySro Mar 20, 2019 4:56 pm

Jutro (albo dziś, bo podobno przesunęli) początek wiosny!

W związku z tym warto zmienic wystrój forum z zimowo-choinkowego na zielono-kwiatowy Smile
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptySro Mar 20, 2019 6:54 pm

Staramy się wszystko ogarnąć ale może to jeszcze trochę potrwać.
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptySob Mar 23, 2019 11:18 pm

We wszystkich PBF'ach jest jedna zasada:

to Administrator
(zy, ale lepiej sprawdza się jednoosobowy niż team) jest podstawą. Jak Administracji nie zależy, to użytkownikom też prędzej/później wychudnie.

A chęci pokazuje się przez udział w forum.
1. Najbardziej na fabule - bo na tym stoi każdy PBF, że coś się dzieje i jest z kim pisać
2. Dbałość o szczegóły - aktualności muszą być AKTUALNE, na czasie (np. spis aktywnych użytkowników, ostatnie zmiany, zdjąć zimowo-świąteczne akcenty)
3. Techniczno-organizacyjne akcje, np. eventy, zbieractwo itp.
Kolejność nieprzypadkowa

Zawsze łatwo snuć ambitne plany Smile a w międzyczasie się okazuje, że nikt nie potrzebuje długich, elokwentnych opisów i nowatorskiej mechaniki (no bo bez tych rzeczy forum ładnie sobie radziło - jak rozumiem, dłuższy czas!), nie aż tak jak zwykłej aktywności postaci, która składa się na klimat i kondycję forum. Tu Administrator ma świecić przykładem. Jeśli on sam nie lubi własnego forum to gracze mają lubić? To jak z podlewaniem kwiatków, zaniedbane więdną i usychają.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptyNie Kwi 14, 2019 11:59 am

Ahjo! Jak to mawiał krecik. Trochę mnie nie było, ale chyba tak jak większości. Sad I tak sobie skaczę po tematach i zaglądam, jak to ja. Myślę, że dobrym pomysłem będzie już rozstrzygnięcie dwóch wątków. Chodzi o aktualnych przywódców, oraz opisy terenów. Podsumuję.
Stado Lodowatych Serc - Rissuerto Vrangr dePuerto,

Stado Krwawej Zemsty - [b]Espilce,
[/b]Stado Wielkiej Tajemnicy - Reta,

Stado Zamglonych Szczytów - Kometa, Scalaris,
Stado Magicznego Szeptu - Night.


Jak widać lista prezentuje się idealnie. Very Happy Nawiązując do tego, że na jedno miejsce są chętne dwie osóbki (Kometa, Scalaris) można zrobić dogrywkę, albo jakoś to wykorzystać. Nie przymuszając ABSOLUTNIE żadnej ze stron, w sumie mogliby zostać parą, ewentualnie ktoś zostanie zastępcą, albo nie wiem co jeszcze. To już nie mój interes. cheers Zawsze by się coś może więcej działo, jak są chętni! Gorzej jakby ich nie było, prawda? Smile Smile
Powrót do góry Go down
Reflection
Zwykły koń
Reflection



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptyWto Kwi 16, 2019 8:08 pm

Przepraszam, ale muszę zrezygnować z kandydatury Kometki. Można powiedzieć, że przegrałam walkowerem Smile Jednak sytuacja w ostatnim czasie wymknęła się spod kontroli, przyszło mi nowe zajęcie i nie miałabym wystarczająco czasu, aby w pełni się zaangażować. Przepraszam i gratuluję Scalarisowi.
Powrót do góry Go down
Aristo
Pomocnik
avatar



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptyPon Lip 01, 2019 7:02 pm

Mam pomysł na zorganizowanie eventu dotyczącego poszukiwania szamana. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 EmptySob Lip 20, 2019 3:35 pm

Zrobić tak, żeby wyświetlało się powiadomienie kiedy ktoś odpisze w obserwowanym przez nas temacie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: