Karsin

Go down
Tantzano
Tantzano
Szeregowy
Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 15 Empty Re: Rady i propozycje

on Sro Mar 13, 2019 7:58 pm
Już jest. Smile

Sasageyo Sasageyo
Shinzou wo Sasageyo!
Susumu beki mirai wo sono te de kizuke

Podkowa
Podkowa
Zwykły koń

on Sro Mar 20, 2019 4:56 pm
Jutro (albo dziś, bo podobno przesunęli) początek wiosny!

W związku z tym warto zmienic wystrój forum z zimowo-choinkowego na zielono-kwiatowy Smile

Tantzano
Szeregowy
Tytuły : Admin Pomocnik

on Sro Mar 20, 2019 6:54 pm
Staramy się wszystko ogarnąć ale może to jeszcze trochę potrwać.

Sasageyo Sasageyo
Shinzou wo Sasageyo!
Susumu beki mirai wo sono te de kizuke

Rissuerto Vrangr dePuerto
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń

on Sob Mar 23, 2019 11:18 pm
We wszystkich PBF'ach jest jedna zasada:

to Administrator
(zy, ale lepiej sprawdza się jednoosobowy niż team) jest podstawą. Jak Administracji nie zależy, to użytkownikom też prędzej/później wychudnie.

A chęci pokazuje się przez udział w forum.
1. Najbardziej na fabule - bo na tym stoi każdy PBF, że coś się dzieje i jest z kim pisać
2. Dbałość o szczegóły - aktualności muszą być AKTUALNE, na czasie (np. spis aktywnych użytkowników, ostatnie zmiany, zdjąć zimowo-świąteczne akcenty)
3. Techniczno-organizacyjne akcje, np. eventy, zbieractwo itp.
Kolejność nieprzypadkowa

Zawsze łatwo snuć ambitne plany Smile a w międzyczasie się okazuje, że nikt nie potrzebuje długich, elokwentnych opisów i nowatorskiej mechaniki (no bo bez tych rzeczy forum ładnie sobie radziło - jak rozumiem, dłuższy czas!), nie aż tak jak zwykłej aktywności postaci, która składa się na klimat i kondycję forum. Tu Administrator ma świecić przykładem. Jeśli on sam nie lubi własnego forum to gracze mają lubić? To jak z podlewaniem kwiatków, zaniedbane więdną i usychają.

Tahra
Tahra
Rekrut

on Nie Kwi 14, 2019 11:59 am
Ahjo! Jak to mawiał krecik. Trochę mnie nie było, ale chyba tak jak większości. Sad I tak sobie skaczę po tematach i zaglądam, jak to ja. Myślę, że dobrym pomysłem będzie już rozstrzygnięcie dwóch wątków. Chodzi o aktualnych przywódców, oraz opisy terenów. Podsumuję.
Stado Lodowatych Serc - Rissuerto Vrangr dePuerto,

Stado Krwawej Zemsty - [b]Espilce,
[/b]Stado Wielkiej Tajemnicy - Reta,

Stado Zamglonych Szczytów - Kometa, Scalaris,
Stado Magicznego Szeptu - Night.

Jak widać lista prezentuje się idealnie. Very Happy Nawiązując do tego, że na jedno miejsce są chętne dwie osóbki (Kometa, Scalaris) można zrobić dogrywkę, albo jakoś to wykorzystać. Nie przymuszając ABSOLUTNIE żadnej ze stron, w sumie mogliby zostać parą, ewentualnie ktoś zostanie zastępcą, albo nie wiem co jeszcze. To już nie mój interes. cheers Zawsze by się coś może więcej działo, jak są chętni! Gorzej jakby ich nie było, prawda? Smile Smile

Reflection
Zwykły koń

on Wto Kwi 16, 2019 8:08 pm
Przepraszam, ale muszę zrezygnować z kandydatury Kometki. Można powiedzieć, że przegrałam walkowerem Smile Jednak sytuacja w ostatnim czasie wymknęła się spod kontroli, przyszło mi nowe zajęcie i nie miałabym wystarczająco czasu, aby w pełni się zaangażować. Przepraszam i gratuluję Scalarisowi.
Aristo
Aristo
Pomocnik

on Pon Lip 01, 2019 7:02 pm
Mam pomysł na zorganizowanie eventu dotyczącego poszukiwania szamana. Co wy na to?

„... Zanim Bóg ukończył wielkie dzieło stworzenia i ulepił z gliny człowieka, zwrócił się do wiatru południowego słowami: Uczynię z ciebie stworzenie, w które włożę potęgę i chwałę moich przyjaciół, a poniżenie nieprzyjaciół moich. Wiatr odpowiedział - Stwórz. Wtedy wziął Bóg garść wiatru i stworzył zeń konia.
- Ja ciebie stwarzam koniem i nazywam arabskim. Przywiązuję dobro i szczęście do kosmyka twojej grzywy nad czołem. Bogate łupy będą zdobyte na twoim grzbiecie, a moc będzie z tobą, gdziekolwiek byś się znalazł...”

Rady i propozycje - Page 15 D70529c6257acb01

Libertà,

Quanti hai fatto piangere.

Senza te

Quanta solitudine.

Fino a che

Avrà un senso vivere

Io vivrò

Per avere te.
Kion
Kion
Uzdrowiciel

on Sob Lip 20, 2019 3:35 pm
Zrobić tak, żeby wyświetlało się powiadomienie kiedy ktoś odpisze w obserwowanym przez nas temacie.

Powrót do góry