Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySob Kwi 09, 2016 10:28 pm

Popieram Stelcię kiedy zmieniamy kolor SMS?
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 18, 2016 9:24 pm

Według mnie dobrym pomysłem było by, aby ustalić liczbę postów fabularnych przypadającą na np. miesiąc postarzenia się źrebaka. Ponieważ mam już doświadczenie z paroma PBF o koniach, proponuję pewną zasadę postarzania się koni do wieku trzech lat. Według mnie nie ma sensu, aby administratorzy (w tym wypadku jedna administratorka) musiała zajmować się również zmianą wieku. Dlatego proponuję:
5 postów fabularnych = +1 miesiąc. W ten sposób admince pozostaje jedynie sprawdzanie od czasu do czasu sprawdzać czy nikt nie oszukuje, choć do tego możnaby wyznaczyć chociaż dwie osoby, które od czasu do czasu zajmowałyby się sprawdzaniem tego. Jeśli pojawiłby się błąd, wtedy od strony sprawdzającego pojawiałoby się ostrzeżenie do usera źrebaka, w ewentualności powiadomieniem admina Smile

Po drugie - Można by wyznaczyć kilka osób, których jedynym dodatkowym uprawnieniem było by akceptowanie KP. Mnóstwo jest przypadków, gdy nowe osoby muszą czekać conajmniej kilka dni od napisania KP, aby rozpocząć grę. Taki koń będzie wtedy w domyśle przypisany do wybranego stada, a zadaniem adminki będzie późniejsze przypisanie do konkretnego stada
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 18, 2016 10:42 pm

A ja tak nie myślę XD Jestem egoistką i chcę ja akceptować wszystkie KP XD A tak na serio to sama nie wiem
Powrót do góry Go down
Bella
Źrebak
Bella



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 18, 2016 10:50 pm

Ale ty i Karsin żadko wychodzicie, a ostatnio była taka sytuacja, że przez trzy tygodnie Kp nis została zaatakowana. To musi być osoba, która jest na Karsin "24 h na dobę".
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 18, 2016 11:13 pm

Ostateczna decyzja i tak należy do Karsin. To jej forum i ona decyduje co zmieni, a czego nie. Temat brzmi "Rady". Więc to jest taka moja rada, bo jak już wspomniałam - byłam już na niejednym PBF, dwa razy byłam adminką/moderatorką Staram się podpowiedzieć jak można uniknąć tych najbardziej podstawowych błędów, przez które użytkownicy często tracą zapał Smile Niestety nikt, kto nie jest w najwyższym stadium uzależnienia od internetu nie siedzi 24h/dobę, ale są wśród nas osoby, które naprawdę dużo przesiadują tutaj (wiem, bo non stop sprawdzam telefon i od razu otwiera mi się Karsin:') ). I dziękuję za poparcie, Bello Smile A co do ciebie, Esti: W sumie trudno mieć do ciebie pretensje Razz Jednak przecież pozostają obrony, wśród których w tym momencie są conajmniej trzy niesprawdzone, a to pozostaje pod opieką moderacji, więc nudzić się nie można [w dodatku ja napisałam dłuuugaśną obronę, więc doszło sporo do sprawdzania xD] Ale tak jak już pisałam - to są tylko moje rady. To, czy zostaną wzięte pod uwagę to już inna kwestia.
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 18, 2016 11:35 pm

Zdecydowanie popieram, admini nie zawsze mają na takie sprawy czas i przydałoby się zatrudnienie paru osób do pomocy. Wink
Powrót do góry Go down
Bella
Źrebak
Bella



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 8:14 am

Mówiłam w cudzysłowiu, bo 24h na dobę nikt tu nie siedzi. Ja wiem, że jest kilka osób, które są prawie cały czas na Karsin. Nawet np. Talia, ona tu przesiaduje nawet jak jest w szkole. Ja też. Zawsze gdzie jestem i mam chwilę, internet i telefon to wejdę na Karsin.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 10:35 am

Ja również popieram Tormentę, uważam że to ze źrebakami to świetny pomysł, bo naprzykład konto Lukasa mam już nie wiem ile i to że się w ogóle nie starzeje to zniechęca. Ja również raz byłam moderatorką na jednym forum a na innym adminką, więc to powinno być jakoś... No nie wiem... Naprawione. A cd moderatorów to pisałam już o tym wcześniej, nie wiem czy ktoś przejął się tym postem, ale pisałam. Powinno być ich więcej, aby sprawdzać KP, obrony itd. Dlatego zdecydowanie popieram Tormentę w obu tych sprawach.
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 10:56 am

Dziękuję za poparcie Smile Wiem, że 24h nie było w znaczeniu dosłownym. Chciałam tylko podkreślić fakt, że moderatorów powonno być kilku, aby mogli się nawzajem uzupełniać. Właśnie z tego, co zauważyłam najwięcej przesiadują tutaj Talia, właśnie Maciejka, Lily, no i ja.
Co do Lily, a właściwie zapamiętanej przeze mnie jako Stella to mogę zapewnić, że ma w tych sprawach doświadczenie i była jedną z lepszych moderatorek, prawdopodobnie wtedy była adminką, ale nie jestem pewna Smile Możesz mnie nie pamiętać, ale byłam na forum jako cicha, szara myszka zwana Astrą. W późniejszym czasie również Sansa. Największy problem widzę właśnie w postarzaniu źrebaków, akceptowaniu KP i obronach. Myślę, że jednak przemyślenie tego było by opłacalne Very Happy
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 11:00 am

//Pewnie że pamiętam Very Happy i dzięki za miłe słowa

No to właśnie ostatecznie: kto popiera sugestię Tormenty?
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 11:08 am

Popieram Very Happy
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 11:08 am

Ja popieram, brzmi sensownie Smile
Powrót do góry Go down
Bella
Źrebak
Bella



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 19, 2016 5:21 pm

Popieram
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 7:15 pm

Dla mnie wszystko jedno, chciałabym tylko przypomnieć że Karsin napisała kiedyś w aktualnościach o tym że userzy źrebaków mają postarzać sami żrebaki o...
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 7:17 pm

miesiąc co pięć postów
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 7:18 pm

aha, no to jeden problem z głowy Razz pozostaje jeszcze kwestia akceptowania i sprawdzania obron, czyli modów
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 7:22 pm

Ja mogę teraz sprawdzić obrony
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 7:40 pm

Właśnie uważam, że akceptowanie KP jest o tyle fajną sprawą, że użytkownik nie musi uzyskiwać prawa do zmiany treści postów innych, czyli nie musi być pełnoprawnym moderatorem. Co do obron - wtedy ktoś musi być już takim "prawdziwym" moderatorem, aby rozdawać punkty do statystyk i karminy. Takimi osobami powinne być jedynie zaufane osoby, tak jak jest zapewne w przypadku Rety Smile
Powrót do góry Go down
Veyirey
Rekrut
Veyirey



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptySro Kwi 20, 2016 9:10 pm

Popieram we wszystkich sprawach. Ostatnio to z dziesięć nieocenionych KP było, i pasowałoby znaleźć ze dwie osoby, które by oceniały KP jak Rety i Karsin nie ma. Cd. obron, to Tormenta ma rację, z obronami można by było czekać na ocenienie. Ale jak chodzi o KP, to popieram całkowicie.
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyCzw Kwi 21, 2016 10:25 am

Zgadzam się z opinią Tormenty, i reszty która ją poparła. Mam jednak jedną uwagę. 5 postów fabularnych żeby źrebak postarzył się o miesiąc, to chyba za mało, bo wtedy źrebaki szybko by rosły. Lepiej by było według mnie, gdyby było 10 postów = +1 miesiąc.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyCzw Kwi 21, 2016 12:22 pm

No.. to ja bardziej Were popieram bo no.. to fakt za szybko by rosły.. Wink
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyCzw Kwi 21, 2016 12:49 pm

No moim zdaniem nie każdy musi się postarzać systematycznie co tyle, ile wszyscy, niektórzy mogą wolniej, inni szybciej Wink
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyCzw Kwi 21, 2016 1:00 pm

Lily, racja, można wolniej, ale myślę że max. 10 postów fab. = +1 miesiąc, a jak ktoś chce to może sobie robić wolniej, np. co 15 postów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyCzw Kwi 21, 2016 5:29 pm

Ja myślę, że 1 miesiąc powinien się równać min. 12 postów fabularnych. Nie za szybko, nie za wolno.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 EmptyNie Kwi 24, 2016 11:31 pm

Może zmienić tytuł tego wątku z "rady" na "propozycje"? Będzie bardziej intuicyjne. I może przenieść dział "Waszym zdaniem" (z pytaniami i tymi radami/propozycjami) z Off Topic do "Dla użytkowników"? Będzie to bardziej oczywiste... bo to nie jest przecież Off Topic tylko temat związany z forum. A Off Topic to zwykle dział na śmieci, do którego lepiej nie zaglądać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: