Karsin

 • Witaj na Karsin

 • Kompendium wiedzy

  16 Tematy 17 PostyZioła [ Sob Sie 10, 2019 8:20 pm
  Juet Zobacz ostatni post]
  Kompendium Wiedzy Kompendium Wiedzy
  Kompendium zawiera niezbędne informacje o uniwersum Karsin, jej geografii oraz zamieszkujących ją grupach. Regulamin gry i listę administratorów, moderatorów oraz mistrzów gry można znaleźć w subforum "Zasady". Dział ten powinien być pierwszym przystankiem dla nowych użytkowników forum, gdyż znajomość tematów wchodzących w skład Kompendium jest obowiązkowa i ułatwia stworzenie Karty Postaci.

 • Organizacja

  50 Tematy 1578 PostyNieobecności [ Yesterday at 5:34 pm
  Podkowa Zobacz ostatni post]
  Organizacja Organizacja
  Strefa zarządzania Karsin oraz komunikacji między administracją i graczami. Znajdziesz tutaj ogłoszenia o nieobecnościach, powrotach, zmianach na forum oraz wydarzeniach fabularnych, jak również będziesz mieć szansę zaangażować się w dyskusje dotyczące rozwoju Karsin, wyrazić swoją opinię na temat poszczególnych elementów forum, poszukać partnerów do gry lub adoptować stworzoną już postać.

 • Off-topic

  130 Tematy 1119 PostyArchiwum pogody ... [ Czw Sie 15, 2019 2:46 pm
  Juet Zobacz ostatni post]
  Off-topic Off-topic
  Plac zabaw wykorzystywany przez użytkowników Karsin do radosnej integracji. Cechuje się pozytywną, beztroską atmosferą i różnorodnością poruszanych tematów. W tym dziale można uczestniczyć w minigierkach pośrednio powiązanych z grą fabularną i dać siebie poznać, jak również przejrzeć zarchiwizowane tematy. Subforum "Wymiany" służy do zainicjowania wymiany bannerami z forum Karsin.

Nasi użytkownicy napisali 27832 wiadomości
Mamy 303 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Amethyst