Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polana Białego Puchu

Go down 
+16
Anarie
Winnetou
Night
Reta
Aven
Shagi
Luizjana
Sawana
Asturio
Wanilia
Ominous
Winter
Renesmee
Maciejka
Feta
Karsin
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Lut 26, 2016 5:55 pm

Spojrzał na klacz stającą dęba.Każdy koń umie stanąć dęba więc ogier nie był tym zafascynowany.
Odwrócił łeb i patrzył w dal.Muszę ale też i nie.Powiedział.Wiedział że Renesmee wierzyła w miłość(W KP nic nie jest napisane że nie wierzy)Twoja osobowość jest całkiem fajna ale za ciekawska jesteś.Powiedział.Bardziej bym się martwiił o osobowość Maciejki.Mruknął pod nosem.
No cóż mam dużo czasu dla siebie.Zostanę tu jeszcze chwile i pójdę.Pomyślał.
Powrót do góry Go down
Renesmee
Rekrut
Renesmee



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Lut 26, 2016 6:08 pm

Aha ok. Dziękuję, twoja też jest niczemu sobie. Wiem, może kiedy przestanę być taka ciekawska, ale na razie taka jestem i nic z tym nie zrobię. Czemu o osobowość Maciejki, zrobiła ci coś? Tak wiem znowu zadałam pytanie, ale przepraszam. Nie musisz odpowiadać na moje pytania. Dobrze, na co masz ochotę? Nie wiem, czy chcesz znać moją historię, ale może ci ją opowiem, bo dobrze by było, żebyś wiedział. A zatem... Urodziłam się jako pierwsze dziecko swojej matki,  która była przywódcą jej dzikiego stada. Od źrebaka słuchałam że moim ojcem był bóg wojny.  Kiedyś byłam z tego dumna, dziś już w to nie wierzę. Od małego uczyłam się, by w przyszłości przejąć obowiązki mojej matki. Wszystko było by dobrze, gdyby na nasze terytorium nie weszli biali ludzie, którzy wyłapywali po kolei członków mojej dużej rodziny. Pewnego dnia moja matka stanęła w obronie dwóch źrebaków. Ludzie zabili ją na miejscu,  by ochraniać swoich. Przerażona uciekałam,  lecz nie w tym kierunku,  W którym powinnam. Biali złapali mnie,  obwiązali sznurami i próbowali zmusić do posłuszeństwa. Wyczerpana głodem pozwoliłam rozplątać się z sznurów. Lecz gdy tylko się to stało,  uciekłam. Pomimo tego,  że nie miałam sił,  udało się mi dobiec do gęstwiny. Tam ukryta pod krzewami nabierałam sił. Gdy tułałam się po świecie spotykała dużo różnych ludzi. Mściłam się na nich,  za krzywdy otrzymane w dzieciństwie. Dzięki temu nauczyłam się walczyć i nabrałam siły oraz prędkości. Pewnego dnia trafiłam na nieznaną mi wyspę i tam postanowiłam zamieszkać.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Lut 26, 2016 6:18 pm

Znam dużo historii teraz poznałem tą.Pomyślał.Wybacz ale ja nie odpowiem na to pytanie ani nie opowiem ci mojej historii.Na prawdę nie chcesz jej znać.
Powiedział i zrobił dwa lub trzy kroki w tył.Spojrzał tajemniczym wzrokiem na klacz i zrobił jeszcze kilka kroków w tył.Po chwili jednak odwrócił się tyłem do Renesmee i powoli się od niej oddalał.
Nic nie mówił.Był cichy i wtajemniczony.Jeszcze przez chwilkę gdy stałaś na terenach SLS usłyszałaś z oddali jego rżenie mówiące.Musżę iść.Wybacz.
[Z.t]
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Mar 19, 2016 10:58 am

Winter przyszedł tu wolnym stępem.Rozejrzał się dookoła i położył na śniegu.
 Gdybym potrafił latać to bymodleciał stąd,a gdybym umiał zapadać się pod ziemie to bym się w tej chwili zapadł.Pomyślał kładąc głowę na zimnym śniegu.Zaczął grzebać kopytkiem w śniegu.
Nudziło mu się tu okropnie,ale przynajmniej nie musiał teraz stać w boksie i równie się nudzić.
Ciekawe jak tam z Wanilią.Pomyślał i uśmiechnął się sam do siebie.Raczej nie spodziewał się tu kogfoś spotkać.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Mar 19, 2016 11:06 am

Klacz przy galopowała tutaj mając nadzieję spotkać tu Wintera. No i tak się stało. W oddali zauważyła grzebiącego w sniegu Wintera. Brrr. Nie zimno mu? Może nie, on jest do tej temperatury przyzwyczajony, a ja nie
Pomyślała. Trzęsąc się jak galaretka podeszła do ogiera i zrobiła to co musi. Winter, przepraszam, źle cię potraktowałam. Wybaczysz mi? Mówiła z głową schyloną w dół.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Mar 19, 2016 11:12 am

Winter podniósł głowę do góry i zobaczył karą klacz,która zwała się Maciejka.Czemu ona się tak trzęsie?
Przecież tu jest ciepło.Pomyślał i wstał.No.....Tak wybaczę.Powiedział i uśmiechnął się szeroko.
Położył się znowu na zimnym śniegu i powiedział.Czemu się tak trzęsiesz?Zimno ci?
Ziewnął cicho i skrzywił łebek.Po chwili psiknął,ale tak przejściowo.Nie przeziębił się czy coś.
Uśmiechnął się tajemniczo i spojrzał na klacz.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Mar 19, 2016 6:51 pm

Dzięki i jeszcze raz przepraszam, miałam zły dzień. Maciejka odwzajemniła uśmiech. Tak zimno mi. Ja jestem z Stada Magicznego Szeptu i tam jest często zachmurzone niebo i jest zimno, ale nie tak jak tu. Nie jestem przyzwyczajona do takiej temperatury. Na zdrowie. Powiedziała gdy ten kichną. Maciejka skrzywiła głowę spojrzała na niego tajemniczo i uśmiechnęła się dziwnie. To nie był taki zwyczajny uśmiech. Mało do kogo się tak uśmiechała.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 6:39 pm

Skoro ci zimno to połóż się obok mnie a ja cię ogrzeję swoim futerkiem.Powiedział i uśmiechnął się.
Rozciągnął się lekko i spojrzał na klacz zachęcając ją do przytulenia się.(Przepraszam Liza za tą zbrodnie którą teraz uczyniłem ale ten tekst tu najbardziej pasuję XD)Nie zakochał się w niej czy coś takiego.Po prostu chciał ją przytulić po przyjacielsku a nie jakoś z miłości.Rozejrzał się dookoła i znów spojrzał na klacz.Tym razem tajemniczym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 6:50 pm

Dobrze. Powiedziałam i położyłam się obok Wintera. Kiedy ogier wzrokiem zaproponował mi bym się do niego przytuliła, bez wachania zbliżyłam się do niego i przytuliłam się delikatnie. Czułam się trochę dziwnie, ale po jakimś czasie było już dobrze. Oparłam głowę o jego ramię. Od razu zrobiło mi się trochę cieplej. Wiedziałam, że na początku źle oceniłam Wintera. Odwzajemniłam jego tajemniczy wzrok.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 6:56 pm

Lepiej?Zapytał kiedy klacz przytuliła się do niego.Wiedział że jego futerko każdego ogrzeję.
Rozejrzał się dookoła czy czasami nie idzie Clover i uśmiechnął się znów tajemniczo.
Po chwili dotknął swoimi chrapami chrap Maciejki.Smyrał ją przez pewien czas ale potem stwierdził że
źle możę sobie pomyśleć.Odsunął więc chrapy i zaczął bawić się śniegiem.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:04 pm

[size=39]Dużo lepiej. Powiedziałam. Często się uśmiechałam, więc uśmiechnęłam się i tym razem. Kiedy ogier dotkną mnie chrapami było mi przyjemnie, ale przypomniałam sobie o Cloverze. Nie mogłam go opuścić. Ale zanim mu coś powiedziałam on wziął chrapy i zaczął grzebać w śniegu. Wydawało mi się, że wiedział co mam namyśli. Zamknęłam oczy, ale tuż po chwili otworzyłam je mając nadzieję na... sama nie wiedziałam na co?[/size]
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:13 pm

Uśmiechnął się tylko.Po chwili przestał grzebać w śniegu i zaczął głaskać Maciejkę chrapami po szyi.
Ziewnął po chwili ale musiał się powstrzymać od snu.Głaskał Maciejkę tak cały czas zagapiony w dal.
Był tak jakby nieżywy i tylko siedział ruszając kopytem,a raczej leżał.Po dłuższej chwili głaskania Maciejki przeszedł na fazę C.Zaczął ją lekko iskać.Nie chciał jej przecierz nic zrobić.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:23 pm

Jak to zwykle bywa odwzajwmniła uśmiech, ale to nie był tylko taki zwykły uśmiech. No...trudno było to określić. Maciejka, gdyż lubiła takie pieszczoty, to łatwo poddała się ogierowi zapominając o wszystkim. Żyła tu i teraz. Maciejka czuła się bardzo przyjemnie, wciąż nie wiedząc co ogier ma na myśli. Zamknęła oczy i zachwycała się życiem. Po chwili ona sama zaczęła iskać ogiera delikatnie.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:33 pm

Po kilku minutach i iskanie stało się nudne więc przeszełd do fazy D.Skończył ją iskać i spojrzał jej głęboko w oczy.Po chwili patrzenia na klacz znów przyłożył chrapy do chrap klaczy i zaczął ją smyrać.
Przy smyraniu lizną ją raz.Mogła tego nie poczuć ale trudno.W końcu uświadomił sobie że jest Wanilia.
Ale co tam.Ech..Takie życie.Zamyślił się trochę i powiedział.Przepraszam cię Maciejko.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:39 pm

I dla Maciejki iskanie stało się nudne. Nie wiedziała, że ogier ma jakieś fazy. Ogier smyrał klacz delikatnie, a ta rozpływała się pod ciepłem jego chrap. Klacz czuła się przyjemnie kiedy ogier się odezwał, Maciejka miała to w zwyczaju, że zawsze odpowiadała na pytania. Odpowiedziała i teraz. Ale...za co? Zalpytałam delikatnie by nie urazić ogiera. Czyżby coś się stało, nie byłam pewna reakcji Wintera.
Powrót do góry Go down
Winter
Śpiewak
Winter



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Mar 20, 2016 7:47 pm

Eeee...No za to.Powiedział i uśmiechnął się.Przecierz ty masz partnera a ja partnerkę.
Nie mogę jej zdradzić.Wyjaśnił i zasmucił się.Muszę to iść przemyśleć.
Wstał i powoli zaczął odchodzić.Muszę iść pa.Powiedział i zamachał kopytkiem.
Myślę żę jeszcze się spotkamy.Powiedział i odszedł.
Powrót do góry Go down
Feta
Zwykły koń
Feta



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Maj 27, 2016 10:53 am

Feta przyszła tu spokojnym krokiem rozglądając się czuła, że niedługo pojawi się jej nowy źrebaczek.Po chwili jednak poczuła, że to już czas, więc położyła się zaczęła rodzić.W końcu koło Fety pojawił się jej źrebak.Uśmiechnęła się do niego i zaczęła go oczyszczać.Gdy skończyła rozejrzała się jeszcze raz, a potem znów spojrzała na niego myśląc o swoich marzeniach.
Powrót do góry Go down
Ominous
Źrebak
Ominous



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 12:54 pm

Ominous został wypchnięty na powierzchnie ziemi.Pierwsze co zrobił to prychnął zadumiony.
Rozejrzał się groźnie dookoła i po chwili usiadł.Fuj....Co to jest?Powiedział patrząc na coś różowego dotykającego jego futra.Po chwili te coś odsunęło się i maluch zobaczył ,że wielki czarny potwór uśmiecha się do niego.Ten jednak zainteresowany swoimi długimi czarno-białymi patykami
wstał i zaczął bardzo sztywno chodzić.Nagle nastąpiła wywrotka ale źrebak nie poddawał się i
wstał ponownie by zacząć od razu biegać.Wiedział ,że teraz już ma to w małym kopytku.
Teraz mógł się uśmiechnąć do mamy więc i to zrobił.
Lekko przekrzywił buźkę i krzyknął.MAMa!!!!!!!Po chwili podbiegł do dużejk ilości śniegu i krzyknął.
Śniegofy puch!
Powrót do góry Go down
Feta
Zwykły koń
Feta



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 9:28 pm

Klacz uniosła brwi, ten malec był do niej niesamowicie podobny. Był taki słodki że... Nie, Feta nie będzie się tak zachwycała. Był ładny.
Feta wodziła wzrokiem za ogierkiem, wzgrygnęła się lekko kiedy ogier upadł. Podbiegła do niego spokojnie, nic nie wskazywało na to żeby nowy obywatel Karsin zrobił sobie coś poważnego. - Nic ci się nie stało? - zapytała i zilustrowana go wzrokiem po czym delikatnie objęła. Jeszcze trochę a Feta zejdzie na zawał.
Po chwili klacz uświadomiła sobie, że nie nazwała jeszce swojego syna. Zamyśliła się na chwilę. - Będziesz nazywał się Ominous. - postanowiła i uśmiechnęła się kiedy Ominous nazwał ją swoją mamą. Pokiwała głową gdy malec dostrzegł że śnieg to... śnieg. (Very Happy)
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Sie 26, 2016 7:01 pm

Wanilia przyszła ty stępem. Spojrzała na polanę - wyglądała ona jak morze... śnieżnobiałego śniegu skąpanego w lekkim słońcu dnia. Pięknie tu, choć brrr... zimno - pomyślała klacz i przeszła się po polanie. Miała nadzieję, że ktoś tu przyjdzie. Że kogoś spotka, lub pozna. Kogo ja znam z SLS? - zastanowiła się. - Znam... jakaś shire, nie pamiętam imienia, Belle, moją córeczkę, swoją drogą jej dawno nie widziałam, Clovera, rwał kwiaty na plaży, Fetę, tę wariatkę, Lizę, władczynię i Winta. Mojego byłego. Tak rozmyślając przeszła w kółko całą polanę. Jednak nic nie zapowiadało tego, że ktoś tu wkrótce zawita.
Powrót do góry Go down
Asturio
Rekrut
Asturio



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptyPią Sie 26, 2016 10:29 pm

Przeszedł tutaj nieśpiesznie.Na chwilę przystanął i rozejrzał się jednak nie widząc żywej duszy zaczął iść przed siebie.Gruba warstwa śniegu trochę utrudniała mu poruszanie się jednak ignorował to i wciąż szedł przed siebie.Dopiero gdy przeszedł około kilka metrów zauważył Wanilię przez co zatrzymał się patrząc w jej stronę.Zamyślił się, a po chwili zaczął iść w jej stronę przedzierając się przez chłodny puch.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Sie 27, 2016 5:49 pm

Wanilia szła sobie po polanie rozmyślając o różnych rzeczach. Na początku nie zauważyła idącego w jej kierunku bułanego ogiera. Dopiero, gdy był całkiem niedaleko, zauważyła go. Klacz przystanęła i się uśmiechnęła. Witaj, jestem Wanilia. A ty, kim jesteś? - powiedziała i odgarnęła grzywkę z oczu. On jest chyba tutejszy, znaczy z SLS. - pomyślała i zastrzygła uszami. A jeśli to będzie ktoś pokroju Fety? Oj, to by było niedobrze. - wpadło jej do głowy. Ale jakoś nie wyglądał na zło wcielone... No cóż, trzeba czekać. Poznać go.
Powrót do góry Go down
Asturio
Rekrut
Asturio



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Sie 27, 2016 9:37 pm

Zatrzymał się niecałe dwa metry od niej.Witaj.Powiedziała, a gdy ta zadała pytanie bez wahania odpowiedział.Asturio, miło mi.Uśmiechnął się lekko jednak niepewnie.Klacz nie wydawała się być wrogo nastawiona jednak nikomu nie można od razu ufać.Mimo iż było zimno to nie zwracał na to uwagi ponieważ przyzwyczaił się do niskiej temperatury.Kopytem odgarnął trochę śniegu spod kopyt.Puch dla niego nie był zbyt zimny jednak odgarnął go ponieważ po prostu mu zawadzał.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Sie 27, 2016 9:56 pm

Ogier zatrzymał się kilka metrów od Wani. Przedstawił się jako Austrio. Mi również. - powiedziała i się uśmiechnęła. Dopiero teraz klacz zauważyła, że zbliża się zima. Śniegu przybywało, nawet na terenie Stada Lodowatych Serc. Brrr... Zimno się robi. Jak ci z SLS cały rok wytrzymują ten ziąb? - pomyślała. Więc, e... Co cię tutaj sprowadza? - zapytała, by jakoś przedłużyć rozmowę. Dalej może potoczy się spontanicznie, sama.
Powrót do góry Go down
Asturio
Rekrut
Asturio



Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 EmptySob Sie 27, 2016 10:40 pm

Przyglądał się klaczy.Wydawało mu się, że jest jej zimno jednak nie miał pewności i nie zamierzał o to pytać.Wygląda trochę jakby było jej chłodno więc raczej jest z innego stada.Myślał wciąż na nią patrząc.Zastrzygł lekko uszami zastanawiając się nad odpowiedzią na pytanie Wanilii.Nie miałem co robić więc postanowiłem się przejść i przyszedłem tutaj, a ty?Powiedział i na krótką chwilę lekko, prawie niezauważalnie przekrzywił łeb.Rozejrzał się na boki czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana Białego Puchu    Polana Białego Puchu  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polana Białego Puchu
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Polana Słoni
» Kwiecista Polana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia :: Młode Wzgórza-
Skocz do: