Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polana Słoni

Go down 
+14
Juet
Iskra
Laster
Sinyelle
Apollo
Layla
Ambicja
Kabucha
Atena
Luizjana
Emilly
Maciejka
Hades
Reta
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyPon Gru 07, 2015 9:28 pm

Na środku sawanny jest wielka polana, gdzie trawa jest niska, sucha, ale jadalna. Tu jest zawsze gorąco, a ulgę przynoszą jedynie deszcze, które nawiedzają polanę co jakiś czas, napełniając przy tym niewielkie, płytkie bajorko, któremu bliżej do dużej kałuży niż do źródełka.
Większość pola jest zajęta przez stado słoni, w różnym wieku. Zazwyczaj nie wykazują one zainteresowania końmi, jednak jeśli ktoś podejdzie zbyt blisko młodego słoniątka całkiem możliwe, że jakaś słonica rzuci się by bronić maleństwa, a to nawet dla dorosłego konia może skończyć się źle.
Jeśli jednak uważamy aby zachować odpowiedni dystans między nami a słoniami to nie musimy się już martwić o żadne niebezpieczeństwa poza jadowitymi wężami, na które lepiej nie stawać kopytem.
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:06 pm

przyszłem tutaj na spotkanie z Emilly Lał ale jestes śliczna Emilly pewnie coś o mnie słyszałaś Powiedziałem pewny siebie do klaczki jak mało kto. Emilly bo ja coś do ciebie zrobiłem całkiem sam tylko mama mi zrobiła otwory to dla ciebie I wręczyłem pięknej klaczy ozdobną torbę a w środku był rysunek z naszyjnikiem z kolców pomalowanym ładnie farbami z karteczką na której pisało bardzo cię lubię a ty mnie ? Podoba ci się?
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:15 pm

Emilly przyszła tutaj na spotkanie z ogierem w sumie nawet go nie znała i nie wiedziała ja wygląda. Ale na polanie był tylko źrebak, który prawdopodobnie był tym ogierem. Więc Emilly postanowiła do niego podejść. Była szalona i towarzyska więc przywitała się entuzjastycznie. Hej. Jestem Emilly, a ty to.. Powiedziała z zapytaniem. A kiedy ogier powiedział, że jest ładna trochę ją to zaskoczyło, ale odpowiedziała. Dzięki ty też jesteś ładny. Mogę ci coś zaśpiewać?
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:22 pm

Tak pewnie ładnie śpiewasz lubie piosenki tym bardziej od klaczy i to młodych Powiedziałem i puściłem oczko. Bo Bo no  wiem że to szalone ale a al ale Pierwszy raz się jąkałem ale potem to powiedziałem o czym ciągle bez przerwy myślałem [i] Powiedzieć czy nie ale powiem tak powiem jej to szczerze Ja się w tobie zakochałem powiedziałem i dodałem To miłość od pierwszego wejrzenia no a ty mnie terz wiem że to dziwne I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Bardzo
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:27 pm

Młoda Emilly wzięła pudełko i kiedy je otworzyła to krzyknęła z radością. Tak to jest śliczne. Sam rysowałeś? Ja umiem bardzo dobrze rysować, a z plastyki, jak rysowaliśmy dzikie zwierzęta to ja narysowałam siebie i stado wilków wokół mnie. I dostałam piątkę z plusem. A ty czemu nie chodzisz do szkoły? A tak w ogóle to jak masz na imię? Ja jestem Emilly. I opowiedz mi coś o sobie. To może zaśpiewam ci coś jutro wieczorem co? Jak mama mi chyba pozwoli, a ci?
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:28 pm

// Sorry pomyliłam konta zaraz je zmienię
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:29 pm

\\ ccc ojojoj
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:30 pm

\\tesz tak mam
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:32 pm

\\To Co napisałam jako Maciejka się liczy więc pisz dalej
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:39 pm

Ja kocham wilki. Mam na imię hades jak bogowie olimpu. Jestem mało rozmowny dzisiaj urodziłem się w pełni najstraszniejszej nocy o 00.00 w tedy moich rodziców zabiły wilki a teraz je kocham bo to nie te tylko tamte zabiły moich rodziców lubie bure kolory twoja mama to  Maciejka prawda mama mi mówiła że zna dobrze sztuki walki powiedz jej żeby mnie zapisała bo się tym interesuje słyszałam że urodziłaś się gdy twoją mamę atakowały wilki powiedziałem rozgadany
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:41 pm

A potrafisz mówić w innym języku? Bo moja mama tak. A jak ma na imię twoja mama i tata? Bo moja mama to Maciejka, tata to Clover i mam jeszcze przyszywanego brat Estentiora, ale wszyscy mówią na niego Estio. Kiedy młody ogier powiedział, że się w niej zakochał ona nie wiedziała co powiedzieć. Z jednej strony jest ładny i miły, ale z drugiej strony podoba mi się inny. A...A...Ale ja nie wiem co powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:43 pm

A Powiedziałem zasmucony z przygnębioną mina
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:48 pm

Przepraszam, nie bądź zły, no nie wiem co powiedzieć. Ja też cię kocham. Ale jeżeli chcesz, żebym była twoją dziewczyną to musisz to wytłumaczyć Nubisowi. A tak w ogóle tak urodziłam się gdy moją mamę atakowały wilki. A ty z kąt tyle o mnie wiesz? Ja jestem mieszanką, ty jakiej rasy jesteś?
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:51 pm

Nie jestem a ja jestem rasy luzytańskiej a wiem bo poprosiłem mamę by mi opowiedziała
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:56 pm

A z kąt ty wiesz, że w ogóle istnieje. A czy ty masz lub będziesz miał siostrę, lub brata? No, a ty jakiś dziwny jesteś. A opowiesz mi coś. Znasz kogoś, oprócz mnie i twojej mamy? Bo ja znam wszystkich ze szkoły. Umiesz zrobić zeza? Bo ja umiem. A pościgamy się? Jestem bardzo szybka.
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 3:59 pm

Mama jest w ciąży ale chce mieć z kimś innym żrebie i będzie mieć z esteriusem Możemy się pościgać
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:05 pm

Twoja mama jest w ciąży. Ale super będziesz miał brata, czy siostrę? To super, że się pościgamy. Od tąd, aż do tamtego drzewa. Jak powiem "Start" to biegniemy. Trzy, dwa, jeden i start. Emilly krzyknęła i zaczęła biec w stronę drzewa. Była bardzo szybka jak na swój wiek. Do drzewa przebiegła jako pierwsza. Jak to jest przegrać z dziewczyną? Bo ja nigdy w wyścigu nie przegrałam. A ta twoja mama to tego źrebaka urodzi?
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:07 pm

A jeżeli chodzi o nubisa to źrebaki się zmieniają ale ja się nie zmienię jeżeli chodzi o nas I zacząłem się ścigać z szybką klaczką lecz po chwili mnie wyprzedziła ale ja jej potem dorównałem wskoczyłem na głaz i zeskoczyłem u jej boku
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:14 pm

Hej jesteś starsza o miesiąc ale ja jestem dobry w skokach i ze skokach Ale szybka to ty jesteś. A tak w ogule to romantycznie jest przegrać z dziewczyną w której się zakockałeś więc wiesz powiedziałem z uśmiechem patrząc w piękne oczy Emilly która była ślicznością świata
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:16 pm

Zakochałem się w tobie nie dlatego że jesteś ładna ale też że jesteś wyjątkowa
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:19 pm

Ha ha ha! Bardzo śmieszne. Wiesz? Powiedziała z bardzo zabawnym głosem. A ja jestem starsza o miesiąc, no i czy możemy być razem skoro jestem starsza i mądrzejsza? No,  będziesz miał siostrę, czy brata? Bo ja to bym chciał mieć brata. A może pójdziemy gdzieś indziej? Bo tu się nudno robi. Możemy iść na niebezpieczne bagna. Co to będzie super przygoda. Ale ty jesteś zabawnym. Tak jak mój ojciec.
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:26 pm

Tak możemy to miesiiądz a nie rok proszę zostań moją dziewczyną jestem terz mądry
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:30 pm

\\ Mam miesiądz zobacz
Powrót do góry Go down
Emilly
Źrebak
Emilly



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyWto Lut 09, 2016 4:36 pm

// Idę na niebezpieczne bagna i ty zacznij
Powrót do góry Go down
Luizjana
Władca
Luizjana



Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  EmptyPią Lut 19, 2016 2:35 pm

Luizjana przyszła tu by sobie odpocząć.Nagle zobaczyła stado lwów atakujących słonie.
Nagle klacz zobaczyła że jeden z nich zwrócił wzrok na nią.Był biały więc wyróżniał się od innych lwów.Miał piękną szarą grzywę.
Powoli podszedł do klaczy i spojrzał na nią.Nie był agresywny.Obwąchał ją i odsunął się
dwa kroczki w tył.Liza wyciągnęła kopyto i pogłaskała go ostrożnie.Nie był zły dla niej.
Nagle jednak jeden ze słoni zaczął z nim walczyć.Lew szybko zaczął uciekać.
Nagle inne lwy zaczęły biec w stronę klaczy.Tym razem nie były one takie dobre jak tamten.
Rzuciły się na Lizę.Jednak ta była zwinna i uniknęła wskoczenia na nią.Zaczęła biec.
Była szybka więc lwy były daleko w tyle.Jednak w uciekaniu przeszkodziła jej słonica,
która stanęła tuż przed nią.Liza szybko zachamowała i skręciła.Lwy były coraz bliżej.
Liza w końcu zatrzymala się.Lwy wskoczyły na nią i zaczęły ją gryźć.
Klacz zaczęła wierzgać i turlać się na wszystkie strony.Lwy jednak chyba nic sobie
z tego nie robiły.Liza położyła więc się na ziemi i leżała tak nieruchomo przez jakiś czas.
Lwy uznały ją za martwą więc przestały ją gryźć.Luizjana miała tylko jedną przeszkodę by uciec.
Przed nią stanął ogromny lew.Luiza szybko wstała i przezkoczyła lwa pędząc dalej.
Nagle lwy otoczyły ją.Nie miała co zrobić,jednak na ratunek przybył znany jej lew.
Był chyba z innego stada lwów.Rzucił się więc na całe stado.Luizjana zaczęła mu w końcu
pomagać zabijając wiele lwów.W końcu został tylko jeden.Dobry lew chciał się na niego rzucić
lecz Liza zatrzymała go i sama kopnęła go z całej siły.Rozejrzała się dookoła widząc szczątki.
Pogłaskała lwa i poszła z nim w stronę Stada Lodowatych Serc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polana Słoni  Empty
PisanieTemat: Re: Polana Słoni    Polana Słoni  Empty

Powrót do góry Go down
 
Polana Słoni
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kwiecista Polana
» Polana Białego Puchu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Sawanna Gridden-
Skocz do: