Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Magiczne lochy

Go down 
+5
Lasmer
Maciejka
Luizjana
Mirabelle
Karsin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Scalaris
Władca
Scalaris



Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 EmptySob Lut 25, 2017 12:13 pm

Klacz nie zdołała uciec, nawet wyjśc poza lochy. Nie otworzył ich jeszcze tylko próbował klaczy podać strzykawkę. Lecz ona uderzyła go w głowę kopytami. Ten osunął się na ziemie z bólu. W końcu jednak się pozbierał czując w sobie siłę i wściekłość.
- Byłem łaskawy...- odpowiedział. Wziął nóż wbijając jej prosto w brzuch, nie licząc się z tym jakie będą negatywne sprawy. Wykorzystał chwilę bólu i wstrzyknął jej obok rany lek na uśpienie. Mógł spodziewać się, że klacz może się wykrawić, ale teraz go to nie obchodziło. Wziął spirytus wlewiając całą zawartość w miejsce rany, a każdy chyba wie jakie są cechy uboczne. Wbił jej w skórę końcówkę łańcucha, odrywając kawałki skóry. Zarzucił jej liny na pysm, trzymając z obu stron jej głowy, napierając mocniej tak, aby mocno jej się wrzynały. Achał Telkin na koniec swojej zemstuy, obciął jej połowę grubego ogona. Podcinając brzydko końce. Ugryzł ją mocno w zad, przypinając łańcuchem jej nogi do ściany.
Powrót do góry Go down
Roksana
Amator
Roksana



Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 EmptySob Lut 25, 2017 12:25 pm

Ogier wbił mi strzykawkę w brzuch i zobaczyłam tylko łańcuch po czym zasnęłam. Sama nie wiedziała co się dzieje. W końcu to był środek usypiający. Spiąć zaczęłam śnić sen był na pustyni. Byłam tak ja i Rozalia. Wtedy zapytałam się jej kto jest jej ojcem. Ona odpowiedziała, że nie wie. Nigdy go nie poznała bo nic o nim nie mówiłam. Jak mogłam o nim mówić skoro nie wiem kto to jest. W tedy obudziłam się i miałam wszędzie rany. Spojrzałam na ogon i był on obcięty nierówno i był strasznie krótki. Wiedziałam, że ogier tego kiedyś pożałuje. Miałam mało krwi więc zemdlałam.
Powrót do góry Go down
Scalaris
Władca
Scalaris



Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 EmptySob Lut 25, 2017 12:33 pm

Widząc jak klacz zasypia, uśmiechnął się. Zarzucił na klacz liny, otwierając lochy ciągnąc za sobą zdobycz.

Z/t
Powrót do góry Go down
Roksana
Amator
Roksana



Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 EmptySob Lut 25, 2017 12:34 pm

Ogier ciągną mnie za sobą gdzieś, sama nie wiedziałam gdzie.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Scalaris
Władca
Scalaris



Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 EmptyWto Lut 28, 2017 9:33 pm

Dokładnie oglądał się za siebie czy, aby nie zgubił klaczy w tyle. Początkowo szedł z tyłu pośpieszając ją. Pociągnął ją mocno za grzywę wprowadzając do małych lochów. Następnie zamknął szczelnie drzwi tak, aby ofiara mu nie zwiała. Drugą rzeczą było tylko złapanie w kajdanmi zdobyczy, więc po prostu rzucił się cielskiem na klacz, przewracając ją na ziemię. Gdy udało mu się sprytnie ją powalić założył jej mocną, metalową obrożę do, której przypiął szczelnie gruby łańcuch. Odsunął się od niej, patrząc delikatnym wzrokiem w jej oczy
- Zagrajmy w 5 pytań. Ja zadaję 5 i ty. Zacznij;- uśmiechnął się podsuwając klaczy nową rozrywkę na dzisiejszy dzień.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczne lochy  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Magiczne lochy    Magiczne lochy  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Magiczne lochy
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mgliste lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Stado Magicznego Szeptu :: Magiczny pałac :: Pierwsze piętro-
Skocz do: