Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+36
Real Stone
Arli
Rena
Lara
Roksana
Tan'elah
Winnetou
Kion
Bryza
Mistiness
Rebel
Ghana
Keun
Yandere
America
Seba
Ametyst
Amber
Maciejka
Reta
Flora
Estentior
Atena
Night
Arya
Feta
Aqua
Forest
Talia
Ignis
Armina
Lawenda
Wanilia
Cet amour
Wera
Espilce
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 9:40 am

Mam niby parę fabuł w trakcie, ale że czekanie na odpisy się przedłuża, chciałbym ponowić ogłoszenie i się spytać, czy ktoś nie chciałby może jakiegoś porwania przez Espilca/Bursega? Może być krycie, tortury, tresura, próby zmuszenia do posłuszeństwa lub po prostu rozmowa - czego sobie ktoś życzy. A może stadny znajomy/a Espilca/Bursega porwał/a jakiegoś konia, ale nie chce się nim/nią zajmować, to zawsze taką ofiarę można sprezentować Espilcowi/Bursegowi, który się nią na pewno troskliwie zaopiekuje.
Powrót do góry Go down
Yandere
Rekrut
Yandere



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 10:07 am

Może Yandere?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 10:09 am

Wolałbym kogoś odpisującego bardziej regularnie, a widzę, że nie odpisałaś Majonezowi od środy a Luizjanie od tygodnia...
Powrót do góry Go down
Yandere
Rekrut
Yandere



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 10:10 am

Wiesz dlatego, że zapomniałam i nie miałam czasu, ale teraz będę odpisywać regularnie Wink
Powrót do góry Go down
Keun
Rekrut
Keun



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 11:06 am

Może Sawana odpiszę zaraz jak zobaczę posta?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Wrz 18, 2016 11:30 am

Dzięki za zgłoszenia. W tej chwili mam już sporo fabuł i jednak muszę zaczekać, aż niektóre się skończą, by zacząć nowe. Ale jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły, propozycję, to proszę się zgłaszać na PW.


[EDIT z 26.09:]
Aktualne fabuły Espilca:
- Feniks (stara, teraz odwieszona)
- Luizjana
- M. (uzgodniona, zaplanowana)

Aktualne fabuły Bursega:
- Dhiren (stara, zawieszona?)
- Escuro (zawieszona?)
- Sechmet
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPon Paź 03, 2016 8:33 pm

Jakby co, mam jakieś wolne fabuły. Jacyś chętni na jakąś? Smile
Powrót do góry Go down
Yandere
Rekrut
Yandere



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPon Paź 03, 2016 8:48 pm

Yan? Razz
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPon Paź 24, 2016 9:43 pm

Chce ktoś może popisać z Espilcem/Bursegiem? Smile
Powrót do góry Go down
Forest
Artysta
Forest



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyWto Paź 25, 2016 3:08 pm

Może Mira albo ( co z tego że nie mam weny na pisanie ogierem... XD) Shadow?
Powrót do góry Go down
Ghana
Rekrut
Ghana



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyCzw Paź 27, 2016 6:48 am

Espi powałby Ghane?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyCzw Paź 27, 2016 11:10 am

Ok, nie ma sprawy - można pomyśleć. Poszło PW Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Paź 30, 2016 9:32 pm

Jacyś chętni na fabułę? Smile
Powrót do góry Go down
Rebel
Rekrut
Rebel



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Paź 30, 2016 9:33 pm

Może Rebel? Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Paź 30, 2016 9:38 pm

Poszło PW
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPią Lis 11, 2016 11:09 pm

Jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut
Mistiness



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Lis 20, 2016 10:48 am

Może dokończylibyśmy fabułł z Arminą ( wtedy byłam w szpitalu, sorry za Nifrę :3)
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut
Mistiness



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyNie Lis 20, 2016 10:48 am

Może dokończylibyśmy fabułł z Arminą ( wtedy byłam w szpitalu, sorry za Nifrę :3) na Bursegu na przykład?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyCzw Lis 24, 2016 7:33 pm

Jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile

Szczególnie mile widziane ogiery - bo kilka ostatnich fabuł było z klaczami.
Powrót do góry Go down
Bryza
Rekrut
Bryza



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPią Lis 25, 2016 5:20 pm

Nie zapowiada się, aby Shredd odpisał w najbliższym czasie, więc może pokrycie przez Espilca?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptyPią Lis 25, 2016 5:40 pm

O ile mi wiadomo, to Shredder zwykle ma więcej czasu w weekendy - więc znając ją wkrótce odpisze.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptySro Gru 07, 2016 9:11 pm

Jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile

Szczególnie mile widziane ogiery - bo kilka ostatnich fabuł było z klaczami.


EDIT: wydaję mi się, że nikomu nie wiszę w tej chwili odpisu. Jeśli jednak jest inaczej i kogoś przegapiłem, to proszę o PW
Powrót do góry Go down
Forest
Artysta
Forest



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptySro Gru 07, 2016 9:14 pm

Proponuje za jakiś dłuższy czy krótszy czas którąś moją postać czyli Feniksa albo Shadowa (Valiant nie wchodzi w grę xD) No i tak tylko sobie rezerwuje na przyszłość Razz
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptySob Gru 10, 2016 12:24 pm

Forest, tak jak Ci mówiłem, bardzo chętnie Smile

A może jeszcze jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 EmptySro Gru 21, 2016 8:47 pm

Jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile

Szczególnie mile widziane ogiery - bo kilka ostatnich fabuł było z klaczami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Espilce - dumny fryz
» Rah szuka TEAMU!
» Ghost też szuka
» Scal szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: