Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+36
Real Stone
Arli
Rena
Lara
Roksana
Tan'elah
Winnetou
Kion
Bryza
Mistiness
Rebel
Ghana
Keun
Yandere
America
Seba
Ametyst
Amber
Maciejka
Reta
Flora
Estentior
Atena
Night
Arya
Feta
Aqua
Forest
Talia
Ignis
Armina
Lawenda
Wanilia
Cet amour
Wera
Espilce
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Sty 04, 2017 9:58 pm

To może Kion? Espi może go porwać i pomęczyć się z upartym buntownikiem.Tylko kp muszę mieć zaakceptowane
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyCzw Lut 02, 2017 2:44 pm

Jacyś chętni na fabułę z Espilcem lub Bursegiem? Smile

Najlepiej osoby, z którymi jeszcze nie pisałem lub od dawna nie pisałem Smile
Powrót do góry Go down
Winnetou
Marzyciel
Winnetou



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyNie Lut 05, 2017 10:16 pm

Zgłaszam się. pig
Powrót do góry Go down
Tan'elah
Zwykły koń
Tan'elah



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyNie Lut 12, 2017 10:55 pm

Ja jestem chętna Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyNie Lut 12, 2017 11:06 pm

Poszło PW.

Mam teraz dużo nauki, mało czasu i wiele fabuł. Więc chętnie popisze, ale za kilka dni Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyNie Lut 26, 2017 11:06 pm

Powiedzmy, że Espilce/Burseg jest wolny, przy czym:
- obiecuję odpisywać codziennie (każdej osobie, z którą piszę, obiecuję codziennie odpisać)... ale czasami mogę nie być w stanie odpisywać kilka razy dziennie (bo brak czasu i dużo nauki)
- chcę ograniczyć liczbę jednoczesnych fabuł do jakiejś rozsądnej liczby
Powrót do góry Go down
Roksana
Amator
Roksana



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyPon Lut 27, 2017 8:04 am

Może Roksanka?
Powrót do góry Go down
Lara
Rekrut
Lara



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Mar 01, 2017 3:47 pm

Lara?
Powrót do góry Go down
Rena

avatar



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Mar 01, 2017 4:50 pm

Może Reta i Espilce spotkali by się ? nwm czy będą wrogami czy nie ...zobaczy się
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyCzw Mar 09, 2017 9:31 am

Powiedzmy, że głoszenie jest aktualne i Espilce/Burseg może zacząć kolejne fabuły, przy czym:
- obiecuję odpisywać codziennie (każdej osobie, z którą piszę, obiecuję codziennie odpisać)... ale czasami mogę nie być w stanie odpisywać kilka razy dziennie (bo brak czasu i dużo nauki)
- chcę ograniczyć liczbę jednoczesnych fabuł do jakiejś rozsądnej liczby


Roks, Lara: poszły PW
Rena: może innym razem
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyWto Mar 28, 2017 5:13 pm

Powiedzmy, że Espilce/Burseg jest wolny, przy czym:
- obiecuję odpisywać codziennie (każdej osobie, z którą piszę, obiecuję codziennie odpisać)... ale czasami mogę nie być w stanie odpisywać kilka razy dziennie (bo brak czasu i dużo nauki)
- chcę ograniczyć liczbę jednoczesnych fabuł do jakiejś rozsądnej liczby
Powrót do góry Go down
Arli
Zwykły koń
Arli



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyCzw Mar 30, 2017 9:50 pm

Arli?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Maj 10, 2017 1:12 am

Tak jak było zgłaszane w Nieobecnościach, nie ma mnie do niedzieli. Od poniedziałku mogę pisać - jeśli są jacyś chętni na fabułę, to proszę o danie znać przez PW Smile
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Maj 10, 2017 3:15 pm

Armina? ( Armiś adoptowana, nie ma na razie żadnych fabuł z porwaniem Wink ) Niby zaplanowane z kimś innym, lecz mam nadzieję, że nie jest to problem.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyPon Maj 15, 2017 6:46 pm

Armina, ogłoszenie aktualne? Porwanie jak najbardziej może być Smile


Jeszcze ktoś chętny na jakieś fabuły z Espilcem/Bursegiem? Smile
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Maj 17, 2017 5:46 pm

Jasne, zacznę w wolnej chwili.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyPon Lip 24, 2017 6:21 pm

Wracam po zapowiadanej nieobecności i biorę się za zaległe odpisy Smile

Jacyś chętni do bycia porwanym przez Espilca (ewentualnie Bursega)? Jeśli tak, to prosiłbym o zgłoszenia przez PW Smile
Powrót do góry Go down
Real Stone
Namiestnik
Real Stone



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyWto Sie 01, 2017 2:55 pm

http://karsin.ativiforum.com/t480p150-drewniane-stanowisko jeżeli jest nadal chęć do pracy z moim ogieraszkiem, to proponuje kontynuacje do tego ciekawego FF. Tym bardziej, że Real Stone był już na skraju odpuszczenia sobie dalszej walki Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyPon Wrz 04, 2017 9:16 pm

Właśnie wróciłem po weekendzie do domu i biorę się za zaległe odpisy. Czy są może jakieś osoby chętne na kontynuowanie którejś przerwanej fabuły lub zaczęcie jakiejś nowej? Jeśli tak to prosiłbym o dawanie znać przez PW.

Co do możliwych fabuł to najlepiej jakieś porwanie przez Espilca/Bursega (może być więcej rozmów, jakieś krycie, delikatne tortury, próby zmuszenia do posłuszeństwa - co tylko ktoś chce).

Ewentualnie zamiast porwania, Espilce/Burseg mógłby dostać jakąś ofiarę w prezencie. Są jacyś chętni na schwytanie i danie prezentu lub na bycie prezentem? Smile
Powrót do góry Go down
Real Stone
Namiestnik
Real Stone



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyPon Wrz 04, 2017 9:22 pm

Właściwie to mieliśmy prowadzić fabułę z Arminą, nadal aktualne?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyWto Wrz 05, 2017 11:42 am

Prosiłem o dawanie znać na PW, a nawet wysłałem Ci wczoraj wiadomość, ale nie dostałem odpowiedzi. Tak, aktualne Smile

Czy komuś wiszę odpowiedź? Z kimś miałem jeszcze pisać? Jeśli tak to proszę, aby mi przypomnieć Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptyWto Lis 27, 2018 7:59 pm

Chętnie popiszę Espilcem/Bursegiem - najlepiej jakieś porwanie (może być więcej rozmów, jakieś krycie, delikatne tortury, próby zmuszenia do posłuszeństwa - co tylko ktoś chce).

Ewentualnie zamiast porwania, Espilce/Burseg mógłby dostać jakąś ofiarę w prezencie lub kogoś komuś dać. Są jacyś chętni na schwytanie i danie prezentu, na otrzymanie prezentu lub na bycie prezentem? Smile

Wszystkich chętnych prosiłbym o zgłaszanie się przez PW/GG/Discord/Telegram.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Lis 28, 2018 1:43 pm

Co z naszą fabułą?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Lis 28, 2018 1:46 pm

Z którą naszą? A teraz nie jest kolej Aposi? Czy odpisać wieczorem bez czekania na nią?
Powrót do góry Go down
Voleur

Voleur



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 EmptySro Lis 28, 2018 2:04 pm

Byłaby kolej Aposi. Zaraz ją zapytam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Espilce - dumny fryz
» Rah szuka TEAMU!
» Ghost też szuka
» Scal szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: