Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+36
Real Stone
Arli
Rena
Lara
Roksana
Tan'elah
Winnetou
Kion
Bryza
Mistiness
Rebel
Ghana
Keun
Yandere
America
Seba
Ametyst
Amber
Maciejka
Reta
Flora
Estentior
Atena
Night
Arya
Feta
Aqua
Forest
Talia
Ignis
Armina
Lawenda
Wanilia
Cet amour
Wera
Espilce
40 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyNie Kwi 24, 2016 7:11 pm

Witam,

Espilce szuka... chyba głównie wrogów. Jak można przeczytać w jego karcie postaci, jest raczej mało przyjaznym koniem. Chętnie by więc poznał członków innych stad a także samotników, zapewne z zamiarem ich porwania. Nie jest on jednak bardzo okrutny, więc nie należy się obawiać dużych obrażeń.


EDIT:
Espilce (ewentualnie Burseg) w tej chwili szuka:
- najchętniej jakiś silny, potężny ogier, którego Espilce próbowałby porwać a następnie starałby się zmusić do posłuszeństwa, do służenia sobie... co oczywiście niekoniecznie by się Fryzowi udało, jako że Espilce nie jest niestety zbyt mocny, dzielny i wytrzymały
- jakąś klacz, którą Espilce mógłby porwać, pomęczyć, ewentualnie pokryć (ze źrebakiem lub bez). Byleby nie była zbyt miła, grzeczna i posłuszna - ciekawiej będzie, jeśli będzie się stawiać Smile

Zachęcam do zgłaszania się - na pewno uda się dogadać tak, by wszyscy byli zadowoleni. Może być porwanie z torturami, kryciem, rozmowami - co kto chce Smile

Parę uwag:
- mile widziane osoby umiejące pisać poprawną polszczyzną, bez błędów, stylistycznie poprawnie
- wolałbym popisać z osobami, z którymi jeszcze nie pisałem (a przynajmniej z innymi multikontami), chociaż nie jest to konieczne. Jeśli fabuła była ciekawa, będę miał pomysł na kontynuowanie, to mogę popisać też z tymi, z którymi już pisałem.
- wolałbym raczej porwanie ogiera (bo kilka ostatnich porwań to głównie klacze)
- mile widziane posiadania awatara (ale też nie jest konieczne)
- mile widziane posiadania GG/Skype/FB (ale też nie jest konieczne chociaż znacznie ułatwia komunikacje)


EDIT (18.09.2016):
Jeszcze jedno małe ogłoszenie: jeśli ktoś ze stada Espilca/Bursega porwał jakiegoś konia, ale nie chce się nim/nią zajmować, to zawsze taką ofiarę można sprezentować Espilcowi/Bursegowi, który się nią na pewno troskliwie zaopiekuje Smile


Ostatnio zmieniony przez Espilce dnia Nie Wrz 18, 2016 9:36 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Wera
Strażnik
Wera



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyNie Kwi 24, 2016 7:38 pm

Wera i z Espilce się spotka, i Meshrum też się z nim spotka, w końcu są z tego samego stada
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyPon Kwi 25, 2016 10:10 pm

Jak ktoś chce jeszcze popisać, to zapraszam. Najlepiej porwanie: mogą być tortury, może być krycie - co kto chce Smile

Przy czym w czwartek wyjeżdżam, więc dobrze byłoby skończyć fabułę najpóźniej w środę.
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 12:41 pm

Cet amour się spotka może być porwani ale bez krycia
(Z góry przepraszam za błędy wi piswni bo ja jestem z Francji i nie do końca umiem po polsku) Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 1:05 pm

Bardzo chętnie. A chcesz teraz pisać? Mnie nie ma od czwartku do wtorku, bo jak dobrze wiesz, jest długi weekend. Możemy zacząć i skończyć przed weekendem, zacząć teraz a skończyć jak wrócę, lub popisać po moim powrocie. Jak tylko wolisz. Tylko mam jedną prośbę - wyślę Ci ją na PW.
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 1:07 pm

Może być teraz - postaram się pisać poprawnie Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 1:22 pm

Na razie mam dwie fabuły w trakcie oraz chyba Espilce nie może porywać, bo nie minęło 20 postów od poprzedniego porwania... a że w czwartek wyjeżdżam, to może rzeczywiście lepiej poczekać z fabułą do mojego powrotu z długiego weekendu?
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 1:42 pm

Dobrze
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Kwi 26, 2016 6:49 pm

Może Wania? Tylko bez krycia jak coś.
Powrót do góry Go down
Lawenda
Rekrut
Lawenda



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Kwi 27, 2016 8:08 am

Lawendzia może.Obojętnie na kogo.Po prostu chcę po pisać.
P.S.Myślę ,że nie przeszkadzam?
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Kwi 27, 2016 8:38 am

//Czemu miałabiś przeszkadzać?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Kwi 27, 2016 9:02 am

Cet amour, Wanilia, Lawenda: Ok, ok, bardzo chętnie, ale po długim weekendzie bo już jutro wyjeżdżam Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Maj 03, 2016 7:25 am

Wieczorem, prawdopodobnie późno w nocy, wracam z długiego weekendu do domu. Więc jeśli ktoś chce, to chętnie popisze (raczej od jutra, ale może dam radę dzisiaj odpisać kilka razy z komórki)

Najlepiej jakieś porwanie. Espilce może torturowac, kryc bez zrebaka lub ze zrebakiem, próbować zmusić do posłuszeństwa i wykorzystać do jakichś prac. Co tam ktoś chce :-)

Konie z dowolnego stada, z wyjątkiem oczywiście Krwawej Zemsty. Klacze lub ogiery. Najlepiej jakieś duże, silne, agresywne, nieposkromione i dzikie, aby Espilce nie miał za łatwo, ale nie jest to konieczne.

Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyWto Maj 03, 2016 6:05 pm

Arminka może być porwana, ale nie jest zbyt silna... Może być krycie ze zrebem Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 8:17 am

Widziałem Armino, że porwanie zaczęłaś już z kimś pisać... To może do następnego razu? Daj znać, jak będziesz wolna.

A ktoś inny chce popisać? Będę dzisiaj koło 18.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 9:54 am

Ja moge popisać Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:08 am

Jakby co wrzuciłem z komórki tutaj: http://karsin.ativiforum.com/t340-dolna-czesc-wulkanu#9224

Bede dzisiaj dopiero po 18, ale możesz w wolnym czasie wpaść.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:27 am

A takie pytanie z kim tam będziesz pisać?  Razz
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:29 am

Chyba z Tobą Ignis, o ile oczywiście chcesz? :-)

Przy czym jestem teraz na komórce. Na pisanie będę miał duzo czasu od 18.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:32 am

Ok ja też odpisze o 17 też jestem na telefonie Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:36 am

Ok :-)

Czy mi się wydaje, czy na telefonie nie ma prywatnych wiadomości? Można się co prawda przełączyć na wersję normalną ale ona ciągnie dużo danych i kiepsko działa na komórce.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 10:39 am

Ja nie wiem bo ja gram na wersji komputerowej na telefonie, ale chyba gdzieś są Wink
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptySro Maj 04, 2016 2:04 pm

A co z Cet amour? Ona się przecież miała z nim spotkać :/
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyCzw Maj 05, 2016 8:00 am

Cet amour - poszło PW Smile

Jeszcze jacyś chętni na porwanie? Armina, to co z naszym porwaniem, o którym pisałaś? Smile



EDIT:
Chciałbym tak jeszcze poinformować, że zwykle mam zasadę unikania pisania z osobami, które nie mają awatara. Brak ustawionego obrazka jest irytujący... a znalezienie jakiegoś zajmuje naprawdę parę minut.
Powrót do góry Go down
Cet amour
Zwykły koń
Cet amour



Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka EmptyCzw Maj 05, 2016 8:33 am

No to masz problem, bo jak ktoś czeka aż mu np. Lily narysuje, to nie ma avatara.
Proste.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka Empty

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Espilce - dumny fryz
» Rah szuka TEAMU!
» Ghost też szuka
» Scal szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: