Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyCzw Sty 31, 2019 8:36 pm

Oj tak, burza rozpętana, ale to dobrze, po to właśnie jest ten temat.
Na pewno wprowadzenie zmian troszkę zajmie, jednak postaramy się to zrobić jak najszybciej.

A krzyżówki ras i dopasowywanie do tego ilości statów czy zwyczajnie fizycznych zdolności postaci to trudny watek. Faktycznie mieszanki zdarzają się szalone i nie wszystko da się przewidzieć.
Z drugiej strony ustalanie jakichś limitów dla danej rasy też średnio wyjdzie, bo niektórzy zwyczajnie ciągle "ulepszają" postać poprzez na przykład walki z drapieżnikiem.
Więc mamy załóżmy shirea, który nigdy z drapieżnikiem nie walczył i mamy araba, który co chwila walczy. Mogłoby to być lekko niesprawiedliwe, że osoba, która opisuje starcia ze zwierzami nie może sobie pozwolić na więcej niż osoba, która ich nie pisze tylko dlatego, że ma inną rasę. W fabułach faktycznie nieco dziwnie to wygląda gdy olbrzym nie daje rady pokonać sporo mniejszego przeciwnika.
Może podczas oceniania zgłaszanych ataków i obron można by brać pod uwagę rasę i rozdawać staty tak aby do niej pasowały?
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyCzw Sty 31, 2019 8:53 pm

Cytat :
Może podczas oceniania zgłaszanych ataków i obron można by brać pod uwagę rasę i rozdawać staty tak aby do niej pasowały?


To mi się podoba! Ewentualnie można wcześniej rozpisać statystyki względem wielkości naszej postaci? Im np. niższy tym zwinniejszy, ten po środku szybszy, a ten ogromniasty silny. Chociaż w sumie... Hm.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyCzw Sty 31, 2019 8:54 pm

Za dużo roboty, do tego kto by to pilnował?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyCzw Sty 31, 2019 8:55 pm

A ja uważam, że należy do tego podejść zdroworozsądkowo. Staty można przyznawać lub nie. Rasa jest jaka jest. Ale jak się do tego później gracze odnoszą, to jest już sprawia między nimi.

Taki dajmy na to Fryz to wiadomo, że jest słabszy, wolniejszy, mniej zwinny niż inni... ale ta grzywa, ten ruch, te szczotki pęcinowe... do wyglądu to ma +1000 xD
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyCzw Sty 31, 2019 9:11 pm

Hm... właściwie to rozdawanie statystyk jak się zechce jest rozsądne, ale to zależy czy z góry ma być coś bardziej narzucone czy nie. Smile Chociaż uważam, że na start te 5 punktów jest okej to możnaby względem rasy dodać jeszcze jeden, automatycznie pod konkretną rasę. Araby do prędkości chociażby, a potem każdy generuje jak chce.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 12:42 am

Ile tych propozycji macie XD


Sheridan napisał:
Ja rozumiem, że trudno sam nie jestem mistrzem, ale na ten przykład, przyda się zmiana banera głównego na taki o lepszej jakości. Nawet mogę pomóc szukać.

Wiem, nie za bardzo sobie radzę z kodami, więc spróbuję popytać znajomych. Jak już mówiłam, może mi to dużo zająć, ale postaram się zrobić żeby było jak najlepiej. Z resztą pomoc z chęcią przyjmę.


Sheridan napisał:
Wymagania co do awataru, powinno być coś takiego, bo mnie osobiście denerwuje bardzo, ja nie mam obrazka, który przypomni mi z kim pisze

Mi to osobiście nie przeszkadza, wystarczy że postać z którą piszę ma wypisaną rasę i maść w profilu, albo jak ma linka do KP w podpisie. Ale rozumiem, że niektórzy mogą woleć widzieć też jak wygląda postać. Tylko wiedzcie że nowi użytkownicy zazwyczaj nie za bardzo się orientują w tych sprawach, nie umieją edytować zdjęć ani zamieszczać ich jako profilowe. Więc nawet jeśli napiszę w regulaminie że miło by było jakby wszyscy mieli awatary, nie mogę karać tych którzy tego nie przestrzegają. Zwłaszcza że ostatnio mi też awek z nieznanych mi powodów przestał działać.


Sheridan napisał:
Ogłoszenia i aktualność powinny być ciut mniejsze, skompresowane, bo estetyka. W końcu to pierwsze rzuca się w oczy, a taki natłok informacji może odstraszyć.

Chodzi Ci o to że jest za dużo tekstu, czy że jest za duża/wpadająca w oczy ramka?


Tahra napisał:
A gdyby tak dać wzmiankę, że wygląd jednak trzeba odziedziczyć bardziej z matki, albo ojca.

Wydaje mi się to dobrym pomysłem Smile


Tahra napisał:
A uwzględnić geny bardziej w tym, że jest np. szybszy niż rasowy Shire, ale rasowy jest silniejszy niż ten wymieszany. Coś takiego.

Juet napisał:
Może podczas oceniania zgłaszanych ataków i obron można by brać pod uwagę rasę i rozdawać staty tak aby do niej pasowały?

Tahra napisał:
Ewentualnie można wcześniej rozpisać statystyki względem wielkości naszej postaci? Im np. niższy tym zwinniejszy, ten po środku szybszy, a ten ogromniasty silny.

Żaden z tych pomysłów nie jest zły, ale sądzę że byłoby to trochę niesprawiedliwe, np. w stosunku do kuców, albo wojowników jakiejś rasy która w realu nie jest wcale silna. Jak dana postać ma wyjątkowo wysokie staty, to znaczy że zasłużyła sobie na nie.


Tahra napisał:
A odnośnie tych adopcji i tych nieaktywnych graczy, może by im tak zrobić grupę 'Zawieszone'? Niżeli usuwać i tracić posty, a tak jest bez późniejszych pretensji, że komuś nagle usunięto konto.

Kto by wtedy trafiał do adopcji? Teoretycznie, jeśli komuś zależy na tym, aby jego postać nie została oddana do adopcji, wystarczy żeby napisał w komentarzach w profilu "nie do adopcji", albo żeby wchodził chociaż raz na dwa miesiące.
Jedyne konta które skasowałam, to były trolle i konta które nie miały napisanego ani jednego posta, albo miały napisane tylko pół KP.


Tahra napisał:
Jeszcze taka lista aktywnych ras, też wydaje się ciekawa.

O co chodzi, po prostu lista z wypisanymi wszystkimi rasami które były ostatnio aktywne? Mogę zrobić, chociaż nie za bardzo rozumiem sensu. Prędzej mogłabym zrobić listę wszystkich aktywnych kont (które były online ostatni raz mniej niż 2 miesiące temu) z wypisanym stadem, rasą i głównymi cechami.


Propozycje na które nie odpowiedziałam, to są te, na które odpowiedź dałam już wcześniej, albo które są dla mnie całkowicie jasne, oczywiste i zrozumiałe.

Przepraszam za jakość postu, ale ta godzina źle na mnie wpływa.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 12:14 pm

Reta napisał:
Sheridan napisał:
Ja rozumiem, że trudno sam nie jestem mistrzem, ale na ten przykład, przyda się zmiana banera głównego na taki o lepszej jakości. Nawet mogę pomóc szukać.

Wiem, nie za bardzo sobie radzę z kodami, więc spróbuję popytać znajomych. Jak już mówiłam, może mi to dużo zająć, ale postaram się zrobić żeby było jak najlepiej. Z resztą pomoc z chęcią przyjmę.

Akurat przy banerze kod jest najmniej potrzebny. Baner główny możesz wrzucić przez link Wink

Reta napisał:
Sheridan napisał:
Ogłoszenia i aktualność powinny być ciut mniejsze, skompresowane, bo estetyka. W końcu to pierwsze rzuca się w oczy, a taki natłok informacji może odstraszyć.

Chodzi Ci o to że jest za dużo tekstu, czy że jest za duża/wpadająca w oczy ramka?

Za dużo tekstu, ramka zbyt wielka, łatwo się pogubić.
Można podlinkować najważniejsze tematy, w tych ogłoszeniach jak regulamin i takie tam...
Byłoby prościej, naprawdę.
Tu kody są potrzebne, owszem, pomogę z nimi jak trzeba Smile


Reta napisał:
Tahra napisał:
A uwzględnić geny bardziej w tym, że jest np. szybszy niż rasowy Shire, ale rasowy jest silniejszy niż ten wymieszany. Coś takiego.

Juet napisał:
Może podczas oceniania zgłaszanych ataków i obron można by brać pod uwagę rasę i rozdawać staty tak aby do niej pasowały?

Tahra napisał:
Ewentualnie można wcześniej rozpisać statystyki względem wielkości naszej postaci? Im np. niższy tym zwinniejszy, ten po środku szybszy, a ten ogromniasty silny.

Żaden z tych pomysłów nie jest zły, ale sądzę że byłoby to trochę niesprawiedliwe, np. w stosunku do kuców, albo wojowników jakiejś rasy która w realu nie jest wcale silna. Jak dana postać ma wyjątkowo wysokie staty, to znaczy że zasłużyła sobie na nie.

Zawsze można stworzyć system siłowni, ale z tym będzie dużo roboty.
Był by taki temat, gdzie konie mogłyby rozwijać swoje statystyki poprzez ćwiczenia.
Ale nie bez ograniczeń! Nie ma tak dobrze Very Happy

BIEŻNIA/KORT Z PRZESZKODAMI/SIŁOWNIA
Dziennie można napisać jeden post, czyli tak jakby raz uczestniczyć w takich zajęciach.
Użytkownik wchodziłby do tematu, opisywał jak jego postać się rozgrzewa itd.
Post musiałby być zatwierdzony przez MG czy moderację.
Jeden zatwierdzony post = 0.1/0.2 punktu szybkości.
Komu by się chciało to tam po 10 lub 5 dniach,
mógłby sobie ten punkt dodać do stat

Co wy na to?




Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 12:28 pm

Siłownia to spoko pomysł. Co prawda trochę zamieszania i dużo pilnowania z tymi dziesiętnymi częściami punktów, ale pewnie po jakimś czasie pilnowanie weszłoby w krew.
Siłownie można by zrobić na terenach stad, w zamku na przykład.
Ogarniemy to przy poprawianiu opisów terenów.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 12:51 pm

Mi osobiście się to średnio podoba. Bo to takie pisanie z samym sobą. No i dodaje sporo pracy moderacji.

Już raczej bym zmienił zasady, że za bycie porwanym też są staty (bo dlaczego są tylko za porywanie?). I za jakieś szarpaniny, walki, tego typu rzeczy - gdzie biorą udział dwa konie.
Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 1:06 pm

No to podczas walk dla obu stron będą staty, bo jednak dwa konie ćwiczą.

Podczas porwań też będą staty dla obydwu postaci, bo porywany się opiera i rozwija umiejętności.
No chyba, że porywany nie będzie stawiał oporu to statów nie dostanie, bo nie walczył.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 1:34 pm

Osobiście myślę że za łatwo się zdobywa staty. Na początku każdy ma po 5 punktów do dowolnego rozdania, a po jednej obronie i porwaniu ma już prawie dwa razy tyle. Myślę że pomysł, żeby dodawać za walki np. 3 x 0,5 punktu, byłby naprawdę dobry. Do tego stworzyłabym taki "dziennik", w którym bym zapisywała jak i ile punktów zdobywają postacie, żeby uniknąć zamieszania i nieporozumień. Nie żebym wam nie ufała, ale zdarza się że przy obronach albo awansach, dodaję punkty i ja i użytkownik.

Pomysł z siłownią wydaje mi się bardzo fajny, chociaż liczenie punktów mogłoby faktycznie wprowadzić zamieszanie.

Espilce napisał:
Mi osobiście się to średnio podoba. Bo to takie pisanie z samym sobą. No i dodaje sporo pracy moderacji.

Jeden post to jedna lekcja, na końcu posta piszesz [z/t] a następny post to nowa nowe zajęcie. Ewentualnie można by tam chodzić grupowo, ale i tak całe pisanie, do kiedy nie napisze się [z/t] dodaje 0,2 punktu.


Espilce napisał:
Już raczej bym zmienił zasady, że za bycie porwanym też są staty (bo dlaczego są tylko za porywanie?). I za jakieś szarpaniny, walki, tego typu rzeczy - gdzie biorą udział dwa konie.

Można by zrobić, że porywający dostaje + 0,5 punktu, a porwany na przykład + 0,2. Co o tym sądzicie?

Co do walk, chciałam wprowadzić jeszcze jedną nową statystykę, wytrzymałość. Każdy ma na początku 10 [w], przy każdym poście przeciwnika, w którym jest atak (podkreślony tekst) traci, uwaga, [s] przeciwnika - własna [z]. Codziennie regeneruje tyle [w] ile ma prędkości. Co o tym sądzicie? Za skomplikowane?




EDIT:
W siłowni zrobiłabym trzy wątki, w każdym można trenować inną statystykę, żeby użytkownik sam mógł zdecydować czego najbardziej potrzebuje.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 4:44 pm

Normalnie tyle tych nowinek, że już się sama gubię niekiedy. Very Happy Reto wraz z zespołem moglibyście podsumować wcześniejsze pomysły, które będą na tak i te na nie? Byłoby klarownie. Co do siłowni bardzo fajny pomysł, który byłby dodatkową możliwością na rozwijanie postaci. Skoro zostanie rozbudowany system statystyk co Wy na to, aby stworzyć dział z takimi hm... postaciami? Które można pokonać według poziomu trudności? Smile Tylko czy konie mogłyby pokonać niedźwiedzia, albo stado wilków sam na sam? Hm. A raczej jakieś inne mityczne postacie/stworzenia nie wchodzą w grę, prawda? Dodatkowe punkty dla tych koni, które zostały porwane też mi się podoba. A gdyby tak wprowadzić punkty życia? No tak trochę dziwnie, że po walce z dajmy na to trzema wilkami postać jest w perfekcyjnym stanie. A tak musiałaby się nieco zrehabilitować, a przy okazji medycy mają co robić. Bo przecież są takie rangi. Smile
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:12 pm

Pozwolę sobie odpowiedzieć, zamiast Rety. Aktualnie pracujemy nad wszystkimi propozycjami i omawiamy ja na grupie razem z Retą i Kion, Juetem, Ijodim & spółką. Z narzuconych sobie 18 (osiemnastu), czy 17 (siedemnastu) punktów ogarnęłyśmy dotychczas... 4 (cztery). Na domiar tego wszystkiego dziś Juet podał przykłady teł, które w przyszłości mogą pojawić się na forum i kolorystyki. Zastanawiamy się nad ciemną kolorystyką. Co o tym sądzicie?

Widzę też, że post, którego napisałam się nie zapisał. Forumpolish mnie nie kocha.
Myślałam nad dodaniem Karsinowego grafika*. Dlaczego? Ponieważ później forum wygląda tak, jak teraz. Każdy obrazek od innej osoby. Bez najmniejszego składu i ładu. Kogo rozważałam? Tahrę, lub Blodsvepta. Jeśli ktoś z was chciałby być grafikiem, proszę, zgłoście się do mnie na Pm (Tantzano), a ja omówię wszystko z Retą.

*w skład prac grafika wchodzić będzie:
- robienie grafiki głównej, sezonowej (zima, wiosna, lato, jesień)
- szukanie teł sezonowych (zima, wiosna, lato, jesień)
- robienie grafiki stadnej (stała)
- robienie grafiki przy osobach zalogowanych (zima, wiosna, lato, jesień)
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:22 pm

O, a czy jest jakaś grupa otwarta do dyskusji na temat zmian? W sensie jakiś 'aktywny' czat na tym discordzie? Czy jak to tam się zwie. Very Happy Czy rozumiem to jest grupa zamknięta nawet jeśli coś jest? Bardzo mi miło, że zostałam uwzględniona... jednakże muszę odmówić ponieważ żaden tam ze mnie grafik, niestety. Sad Często, gęsto korzystam z telefonu, tabletu niż komputera. A jeśli już to jest to bardziej niedziela, jakieś wolne dni. Wink A co do stylów to może ta strona się przyda - https://www.phpbb.com/customise/db/styles-2 Nie mam pojecia czy są tam gotowe kody, czy trzeba to jakoś instalować i dopiero wrzucać na serwer... Nie znam się więc nie będę udawać, że tak nie jest. Smile
Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:39 pm

Mamy konwersację na fb gdzie omawiamy sprawy związane z forum i zmianami.

Reta postara się naprawić grafikę, a ja z Tantem poporządkujemy tematy i opisy.

Najpewniej najpierw poprawimy wygląd, a dopiero potem będą wprowadzane zmiany w statystykach, razach i takich innych.

No i pytanie co do stylów. Myślicie, że ciemniejsze będą bardziej przytulne i będą pasować czy jakieś inne propozycje macie?
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:41 pm

Tahra mamy grupkę na Facebook-u i Messengerze. Jeśli chcesz, to mogę cię dodać.

Nie chodzi mi o to, żebyś co tydzień robił/a grafikę. Bardziej o to, żeby jedna osoba ją robiła. Możesz np. zrobić całą grafikę jednego tygodnia i wysłać mnie, a ja podałabym ją Recie, która ustawiłaby ją na odpowiednią porę roku. (Mnie tam twoja grafika megaśnie się podoba, ale jeśli nie chcesz, to nie zmuszam
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:41 pm

Proponuje iść w zielenie, w końcu idzie wiosna
Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 6:45 pm

No i zapomniałam o tych punktach zdrowia powiedzieć.
To jest spoko opcja, bo faktycznie zmusiłoby to do korzystania z usług medyków.
Walkę zgłosi się do oceny, a tam będą rozdawane staty, karminy i będzie mówione ile punktów ktoś stracił.
Będzie można też ustalić od ilu punktów nie trzeba iść do lekarza a od ilu trzeba.


A grafika faktycznie w sumie na każda porę roku inna, i ewentualnie wam się znudzi obecna to zmieniać będziemy.
Ale fakt, czasem wyszukanie dobrych zdjęć i obróbka mogę potrwać zwłaszcza na telefonie.


A połączenie czerni z zielenią?
Właśnie myślałam o liściowym motywie w tle.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 7:11 pm

Tahra napisał:
Reto wraz z zespołem moglibyście podsumować wcześniejsze pomysły, które będą na tak i te na nie?

Oto moja lista, zrobiona beznadziejnie i niechlujnie Very Happy

1. Tematy w KW
2. Wydłużyć opisy terenów i tematów
3. Zdjęcia stadne
4. Wypośrodkować wszystko
5. Kolorki (ANKIETA) + kolor dla bezstadnych
6. Zdjęcie główne Karsin
7. Tło
8. Aktualności, pogoda i linki (zmienić i pomniejszyć)
9. Obrazki do sal
10. Grupa zawieszonych
11. Lista ras/Wszystkich aktywnych postaci
12. Dopasować staty do ras (?)
13. Siłownia
14. Nowa statystyka (wytrzymałość)
15. Punkty życia
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyNie Lut 03, 2019 7:12 pm

Wiesz, pogoda nie musi być aż tak szczegółowo opisana jak teraz.
Wystarczy mały obrazek chmurki i temperatura, tak właściwie Very Happy
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyPon Lut 04, 2019 12:57 am

Tantzano napisał:
Myślałam nad dodaniem Karsinowego grafika

Nie jest to zły pomysł, chociaż ja bym prędzej pomyślała o kimś, kto by robił awki dla nowych użytkowników, którzy sami nie umieją sobie stworzyć
Powrót do góry Go down
Asołe
Źrebak
Asołe



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyPon Lut 04, 2019 1:15 am

Tantek robi spoko.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyPon Lut 04, 2019 7:22 pm

Cytat :
Nie jest to zły pomysł, chociaż ja bym prędzej pomyślała o kimś, kto by robił awki dla nowych użytkowników, którzy sami nie umieją sobie stworzyć

Nie wiem kiedy będę miała dostęp do komputera i na tyle czasu, aby na nim siedzieć, ale jak już do niego dosiąde to będę mogła poszukać dobrej jakości zdjęć i zrobić taki temat, w którym będę wrzucała jakieś avatary. Nic nadzwyczajnego, prócz dobrego przycięcia, aby avatar spełniał wymogi forumowe no i z reguły zdjęcia wyraźne, dobrej jakości. Jednakże nie powiem kiedy, ale zapewne srobie taki temat, kiedyś. cheers

Dziękuję Reto za podsumowanie! Smile A co do dodania na rozmowy to szkoda, że jest tylko możliwość poprzez fb. Wolę jednak, aż tak się nie ujawniać kto ja jestem, gdzie mieszkam i tym podobne. Very Happy Jednakże gdybyście pomyśleli przyszłościowo o jakimś discordzie, to chętnie się tam zjawię. Co do pomysłów z mojej strony myślę, że już chyba nie mam nic do dodania na tą chwilę. Pora ujarzmić to co jest, a potem znowu burza mózgów. afro
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptyPon Lut 04, 2019 7:30 pm

Tahra napisał:
Cytat :
Nie jest to zły pomysł, chociaż ja bym prędzej pomyślała o kimś, kto by robił awki dla nowych użytkowników, którzy sami nie umieją sobie stworzyć

Nie wiem kiedy będę miała dostęp do komputera i na tyle czasu, aby na nim siedzieć, ale jak już do niego dosiąde to będę mogła poszukać dobrej jakości zdjęć i zrobić taki temat, w którym będę wrzucała jakieś avatary. Nic nadzwyczajnego, prócz dobrego przycięcia, aby avatar spełniał wymogi forumowe no i z reguły zdjęcia wyraźne, dobrej jakości. Jednakże nie powiem kiedy, ale zapewne srobie taki temat, kiedyś.  cheers

Dziękuję Reto za podsumowanie! Smile A co do dodania na rozmowy to szkoda, że jest tylko możliwość poprzez fb. Wolę jednak, aż tak się nie ujawniać kto ja jestem, gdzie mieszkam i tym podobne. Very Happy Jednakże gdybyście pomyśleli przyszłościowo o jakimś discordzie, to chętnie się tam zjawię. Co do pomysłów z mojej strony myślę, że już chyba nie mam nic do dodania na tą chwilę. Pora ujarzmić to co jest, a potem znowu burza mózgów. afro

Juecia ma konto jako... Siwy Ijodi heh.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 EmptySro Lut 06, 2019 11:57 am

Może to i głupie pytanie, ale czy sprawy konkretnych stad nie powinny być widoczne tylko dla ich członków?
Pasowałaby też dodać jedną pustą kategorię gdzie by aktualną władzę można było wpisać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 13 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: