Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AutorWiadomość
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptySro Kwi 11, 2018 10:44 pm

Jakieś rady, pomysł, propozycje, sugestie? Coś nam forum trochę ostatnio zamarło po dwóch latach Sad Jak myślicie? Uda się odbić? Znaleźć nowych użytkowników? Na nowo je rozruszać? Czy może być ciężko? Ktoś ma kontakt z administratorkami i moderatorkami? Wrócą, spróbują rozkręcić?

Bardzo dobrze mi się przez te dwa lata pisało i mam nadzieję, że forum odżyje Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 8:59 pm

Niby kilka osóbek dalej odwiedza to miejsce, ale zważywszy na to, iż zaraz wakacje, ostatni gracze odpadną. Pesymistyczne zakończenie.

Ej, ziom ogarnij, że zaczęliśmy pisać ze sobą jakoś tak w maju zeszłego roku. LoL Szmat czasu.
Jak się nie odbije to trzeba będzie się zagłębić w otchłań internetu by znaleźć coś innego, co bywa trudne.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 9:37 pm

A może w wakacje powrócą? Może właśnie administracja będzie miała czas? Wierzę, że wciąż jest nadzieja Smile

Zawsze można pisać przez GG/Discorda/Telegram... ale pisanie na forum ma jednak swój urok Smile
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 10:45 pm

Kurczę! Zazwyczaj, jak zakładam konto na jakimś forum, to po niecałym roku upada! Czemu!?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 10:51 pm

Może po prostu dlatego, że mało które forum wytrzymuje rok. Większość pada w ciągu trzech miesięcy. Kilka, na których ostatnio się rejestrowałem, nie wytrzymały roku. Karsin istnieje ponad 2 lata a to bardzo dobry wynik... i mam nadzieję, że jeszcze trochę będzie aktywne. Trzymam kciuki Smile
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 10:53 pm

//Heh w sumie fakt. Kto pamięta Cavallo? (Tja Espi. Widziałam cię tam)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:28 pm

Ty lepiej trzymaj kopyta.
Czyli Sąd Ostateczny będzie w wakacje. Poczekomy, zoboczymu.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:38 pm

Iva od kiedy taka drastyczna zmiana postaci??
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:44 pm

Czekaj... Byłaś na Cav?
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:48 pm

Ćśś nikomu o zmianie nie mów, To będzie tajemnica.
No z tego co wiem to tak.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:55 pm

Spk. nie powiem. Nie jestem taka.

Kim tam byłaś???? (Zdziwienie)
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:56 pm

Zwałam się Owana i mega krótko.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:57 pm

No to Once Upon Time miałyśmy baaaaaaardzo długą sesję (jak na mnie)
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:57 pm

Rili? Kim ty byłaś?
Już nie pamiętam tamtejszych rozgrywek.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyNie Kwi 15, 2018 11:58 pm

Sztormeł pozdrawia
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:00 am

Hłe hłe Ho łał. To ty? Niespodziewane. To to chyba moja jedyna fabuła była, jeszcze coś tak z Kazem, ale on chyba tylko kilka pościków. Ogólnie to tam mam napisane 33 posty, więc nie za dużo.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:01 am

We własnej osobie. Z Karsinów to byłyśmy chyba my Luiza, Kaz i Esp
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:02 am

Sztorm to było moje pierwsze konto na pbf, więc trochę lipne xD
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:13 am

Dało się wyczuć nutkę nowicjusza, ale ja też wtedy leszczem byłam.
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:14 am

Ogólnie to nie jest zły patent, żeby się umawiać z kimś, rejestrować na martwych forach, i na nich pisać. Nie ma tłumów, jest do wyboru sporo tematyk, nikt ci nie zwróci uwagi za łamanie zasad.

Było kiedyś takie o elfach Fialaris, jak ja je lubiłam, ale szybko strasznie upadło.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:16 am

Zróbmy zebranie Karsinków na Cavall XD!!
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:18 am

Nie głupi pomysł. Z tych, co byli na Cav to kto teraz na Karsi wchodzi w sumie nasza trójka tylko, jakby nie patrzeć.
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:22 am

Taka ucieczka z Karsin. Przejmujemy Cavall jako Admini i Modzi Cool
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:23 am

Ja na Cav za bardzo nie byłem. Zarejestrowałem się i tyle... pisałem im, że tamto forum upadnie, że realia są średnie ale mnie nie słuchali Sad
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:23 am

Popierałam cię Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 10 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: