Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+36
Real Stone
Arli
Rena
Lara
Roksana
Tan'elah
Winnetou
Kion
Bryza
Mistiness
Rebel
Ghana
Keun
Yandere
America
Seba
Ametyst
Amber
Maciejka
Reta
Flora
Estentior
Atena
Night
Arya
Feta
Aqua
Forest
Talia
Ignis
Armina
Lawenda
Wanilia
Cet amour
Wera
Espilce
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Flora
Rekrut
Flora



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Cze 24, 2016 11:24 pm

Może Flora? Chodź pewna nie jestem.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyWto Cze 28, 2016 10:16 am

Jakby co, Espilce (ewentualnie Burseg) jest wolny. Proszę o danie znać na GG/PW/FB, jeśli ktoś chce popisać Smile

Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 06, 2016 12:36 pm

Pilce, może porwiesz Retę na początku sierpnia? (wiem że jest jeszcze dużo czasu, ale napisałam, bo jeszcze zapomnę)
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySob Lip 09, 2016 9:24 pm

Sierpnia? Czyli za miesiąc? Ok, to przypomnij się, gdy będziesz chciała popisać Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySob Lip 09, 2016 9:29 pm

A jakby co, Espilce i Burseg są wolni. Jeśliby ktoś chciał popisać to proszę o danie znać. Wydaje mi się, ze nikomu nie wiszę odpisu - jeślibym kogoś pominął to bardzo przepraszam i proszę o przypomnienie mi przez PW o ewentualnych brakujących odpisach.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySob Lip 09, 2016 9:39 pm

Może Macia?
Powrót do góry Go down
Amber

Amber



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 12:23 pm

Może Amber? Nie jest ogierem, ale jednak Wink
Powrót do góry Go down
Ametyst
Zwykły koń
Ametyst



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 7:36 pm

Może Ametyst na porwanie. Mi obojętne czy Burseg czy Espilce twój wybór Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 7:45 pm

Amber, Ametyst - może później, bo w tej chwili mam już za dużo fabuł i muszę kilka z nich skończyć...
Powrót do góry Go down
Ametyst
Zwykły koń
Ametyst



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 7:46 pm

Okej
Powrót do góry Go down
Seba
Zwykły koń
Seba



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 8:02 pm

Dobra będę musiał trochę poczekać no, ale cóż może Sebek na porwanie?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 8:22 pm

Hmm, a tym razem nie znikniesz w trakcie fabuły? Dam znać, jak Espilce będzie wolny, bo tak jak mówiłem, mam teraz trochę za dużo fabuł.
Powrót do góry Go down
Seba
Zwykły koń
Seba



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptySro Lip 27, 2016 8:23 pm

Ale, że jak nie zniknę z fabuły? XD
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 10:51 pm

Porwiesz Retę? (porwanie i pokrycie) Ale pamiętaj, prawdopodobnie się zemści Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 10:57 pm

Ok, nie ma sprawy, ale nie dzisiaj bo już dawno miałem znikać do spania.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 11:19 pm

Oki, dobranoc. Jutro zacznij i prześlij linka Wink

EDIT: zapomniałabym dodać, że wolę żeby mnie porwał Espilce, nie Burseg. No i żeby fabuła zaczęła się przed szóstym sierpnia Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 8:22 pm

Dzisiaj niestety nie mam czasu aby zacząć jakiekolwiek fabuły. Parę rzeczy mi wypadło w związku z weekendowym wyjazdem i dzisiaj to co najwyżej odpiszę osobom, z którymi wcześniej zacząłem fabuły. Prędzej jutro lub w środę wieczorem. No i nie będzie mnie od piątku do niedzieli.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 2:50 am

Hej,

Zgodnie z zadeklarowaną wcześniej dłuższą nieobecnością, wracam w tę niedzielę (11 IX), ale teraz udało mi się dorwać na chwilkę do komputera.

W związku ze swoim powrotem chciałbym przede wszystkim spytać wszystkie osoby, z którymi pisałem (Espilcem lub Bursegiem), czy są dalej chętne na kontynuowanie rozpoczętych fabuł, czy lepiej tamtą zakończyć i wkrótce popisać kolejną - od nowa.

Drugie pytanie, to kto chciałby popisać z Espilcem lub Bursegiem? Najlepiej jakieś porwanie w trakcie którego może być krycie, tortury, tresura, próby zmuszenia do posłuszeństwa lub po prostu rozmowa - czego sobie ktoś życzy. Mile widziane ogiery, bo z nimi mniej pisałem, ale oczywiście klacze również mogą być - najlepiej tak pół na pół. I mile widziani użytkownicy, z którymi nie miałem jeszcze okazji prowadzić fabuły. Zgłoszenia proszę na PW lub w niniejszym temacie - postaram się co jakiś czas zerkać z komórki, ale więcej czasu będę miał dopiero w niedzielę wieczorem/w kolejnych dniach.

Jeszcze jedno małe ogłoszenie: jeśli ktoś ze stada Espilca/Bursega porwał jakiegoś konia, ale nie chce się nim/nią zajmować, to zawsze taką ofiarę można sprezentować Espilcowi/Bursegowi, który się nią na pewno troskliwie zaopiekuje Smile
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 11:26 am

Reta miała fabułę z Espilce'm. Możemy ją kontynuwać, albo zacząć nową. Jak wolisz?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 11:51 am

Estentior, zadałem Ci dokładnie to samo pytanie przez PW na Retę Smile

Mi to obojętne - jak wolisz? Chyba lepiej kontynuować, niż pisać całkiem od nowa? Ale to jak już wolisz - Twoja decyzja Smile
Powrót do góry Go down
America
Zwykły koń
avatar



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 5:53 pm

Ami? Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 8:19 pm

Atressa?
Powrót do góry Go down
Ametyst
Zwykły koń
Ametyst



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPią Wrz 09, 2016 9:53 pm

Ja się wcześniej zgłaszałam i nadal się zgłaszam Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyNie Wrz 11, 2016 9:50 pm

Ametyst, tak, tak, oczywiście pamiętam. Przepraszam bardzo, że w sierpniu nie miałem czasu. Zacznę jutro i Ci podeślę link. (EDIT: link podesłany)

America, wpadnij kiedyś na Messengera (FB chat) to porozmawiamy o fabule.


Ostatnio zmieniony przez Espilce dnia Nie Wrz 18, 2016 1:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Ametyst
Zwykły koń
Ametyst



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 EmptyPon Wrz 12, 2016 7:54 pm

Okay
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Espilce - dumny fryz
» Rah szuka TEAMU!
» Ghost też szuka
» Scal szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: