Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+36
Real Stone
Arli
Rena
Lara
Roksana
Tan'elah
Winnetou
Kion
Bryza
Mistiness
Rebel
Ghana
Keun
Yandere
America
Seba
Ametyst
Amber
Maciejka
Reta
Flora
Estentior
Atena
Night
Arya
Feta
Aqua
Forest
Talia
Ignis
Armina
Lawenda
Wanilia
Cet amour
Wera
Espilce
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySob Maj 07, 2016 8:07 pm

Jakby co, Espilce jest (prawdopodobnie) wolny. Może jacyś chętni na porwanie? Espilce może torturować, kryć bez źrebaka lub ze źrebakiem, próbować zmusić do posłuszeństwa i wykorzystać do jakichś prac. Co tam ktoś chce :-)

Konie z dowolnego stada, z wyjątkiem oczywiście Krwawej Zemsty (te mogą zostać ewentualnie dorwane przez Bursega). Klacze lub ogiery. Najlepiej jakieś duże, silne, agresywne, nieposkromione i dzikie, aby Espilce nie miał za łatwo, ale nie jest to konieczne.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySob Maj 07, 2016 8:11 pm

Wania jest nieuległa, całkiem zwinna i dzika. Może ona?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyWto Maj 24, 2016 11:51 am

Espilce szuka:
- najchętniej jakiś silny, potężny ogier, którego Espilce próbowałby porwać a następnie starałby się zmusić do posłuszeństwa, do służenia sobie... co oczywiście niekoniecznie by się Fryzowi udało, jako że Espilce nie jest niestety zbyt mocny, dzielny i wytrzymały
- jakąś klacz, którą Espilce mógłby porwać, pomęczyć, ewentualnie pokryć (ze źrebakiem lub bez). Byleby nie była zbyt miła, grzeczna i posłuszna - ciekawiej będzie, jeśli będzie się stawiać Smile

Zachęcam do zgłaszania się - na pewno uda się dogadać tak, by wszyscy byli zadowoleni. Może być porwanie z torturami, kryciem, rozmowami - co kto chce Smile
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySro Maj 25, 2016 4:31 pm

Myślę sobie i stwierdzam, że Talka się nada. (Wiem że się już spodkali, ale teraz mogę tak pokierować Talką, że by ci pasowało) Jak chcesz źrebaka to napisz na PW. No i miałam w planach powiększenie Talii więc bedzie dość wysoka. Pasuje? Czy walki wchodzą w grę? Proszę.
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySro Maj 25, 2016 10:20 pm

Hejeczka, może Ar na porwanie bez źrebaka ale krycie może być. Może być też Burseg jak chcesz Wink
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyCzw Maj 26, 2016 4:36 pm

Halo?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyCzw Maj 26, 2016 4:39 pm

Wiem, wiem, widziałem Twój post. Po prostu jestem teraz troszkę zajęty i staram się dzisiaj nie zaczynać nowych wątków.
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyCzw Maj 26, 2016 4:39 pm

Oki, a kiedy będziesz wolny?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Maj 27, 2016 10:58 am

Jakby co, to już jestem wolny, przy czym wolałbym popisać z końmi, z którymi jeszcze nie pisałem, których Espilce i Burseg nie zna. Także Armina daj znać, jeśli dalej chcesz pisać.

Espilce w tej chwili szuka:
- najchętniej jakiś silny, potężny ogier, którego Espilce próbowałby porwać a następnie starałby się zmusić do posłuszeństwa, do służenia sobie... co oczywiście niekoniecznie by się Fryzowi udało, jako że Espilce nie jest niestety zbyt mocny, dzielny i wytrzymały
- jakąś klacz, którą Espilce mógłby porwać, pomęczyć, ewentualnie pokryć (ze źrebakiem lub bez). Byleby nie była zbyt miła, grzeczna i posłuszna - ciekawiej będzie, jeśli będzie się stawiać Smile

Zachęcam do zgłaszania się - na pewno uda się dogadać tak, by wszyscy byli zadowoleni. Może być porwanie z torturami, kryciem, rozmowami - co kto chce Smile
Powrót do góry Go down
Forest
Artysta
Forest



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Maj 27, 2016 11:07 am

No to może Night na porwanie, ale to trochę później ?
Powrót do góry Go down
Aqua
Rekrut
Aqua



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Maj 27, 2016 6:11 pm

Hmm Aqua na porwanie ? XD
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 3:46 pm

Moje ogłoszenie jest dalej aktualne przy czym:
- wolałbym popisać z osobami, z którymi jeszcze nie pisałem (a przynajmniej z innymi multikontami)
- wolałbym raczej porwanie ogiera (bo kilka ostatnich porwań to klacze)
Powrót do góry Go down
Feta
Zwykły koń
Feta



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 4:10 pm

Feta może się spotkać, ale chyba bym wolała aby to Feta mogła cię porwać...
Powrót do góry Go down
Arya
Zwykły koń
Arya



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 7:39 pm

Arya może pogadać na spokojnie BEZ PORYWANIA.
Może nabijesz sobie staty Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 7:44 pm

Feta, Arya: nie, dziękuję, raczej nie jestem zainteresowany Smile
Powrót do góry Go down
Feta
Zwykły koń
Feta



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 9:12 pm

To raczej nie chcę się spotykać, nie myśl że nikt cię nigdy nie porwie... uważaj sobie: Feta lada chwila cie porwie. Wink
Powrót do góry Go down
Night
Władca
Night



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySro Cze 01, 2016 9:38 pm

Night na porwanie??
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptySro Cze 01, 2016 10:31 pm

Nie ma mnie piątek-niedziela (jak pisałem w Nieobecnościach), więc raczej nie planuje zaczynać nowych fabuł - bo w jeden dzień ich raczej nie skończę.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyCzw Cze 09, 2016 7:18 pm

Jakby co, jutro znikam na 11 dni. Jakby ktoś chciał pisać po 20 czerwca to proszę o danie znać Smile
Powrót do góry Go down
Atena
Źrebak
Atena



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 8:19 am

Luiza(Luizjana)
Obojętnie na kogo lub na co.Muszę trochę po prostu z kimś popisać.
Ale to po twoim zniknięciu XD
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 3:59 pm

Reta bardzo chętnie da się porwać, ale nie teraz.
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 4:00 pm

Reta bardzo chętnie da się porwać, ale nie teraz.
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Cze 10, 2016 4:00 pm

Reta bardzo chętnie da się porwać, ale nie teraz.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 5:13 am

Ok, jakby co wróciłem Smile

Chodzi Ci o porwanie Luizjany? Bardzo chętnie, daj znać, jak będziesz mieć czas Smile

Reta, to daj znać, jak będziesz mieć czas Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 EmptyPią Cze 24, 2016 10:37 pm

Jakby co, to już jestem wolny Smile

Espilce (ewentualnie Burseg) w tej chwili szuka:
- najchętniej jakiś silny, potężny ogier, którego Espilce próbowałby porwać a następnie starałby się zmusić do posłuszeństwa, do służenia sobie... co oczywiście niekoniecznie by się Fryzowi udało, jako że Espilce nie jest niestety zbyt mocny, dzielny i wytrzymały
- jakąś klacz, którą Espilce mógłby porwać, pomęczyć, ewentualnie pokryć (ze źrebakiem lub bez). Byleby nie była zbyt miła, grzeczna i posłuszna - ciekawiej będzie, jeśli będzie się stawiać Smile

Zachęcam do zgłaszania się - na pewno uda się dogadać tak, by wszyscy byli zadowoleni. Może być porwanie z torturami, kryciem, rozmowami - co kto chce Smile


Parę uwag:
- mile widziane osoby umiejące pisać poprawną polszczyzną, bez błędów, stylistycznie poprawnie
- wolałbym popisać z osobami, z którymi jeszcze nie pisałem (a przynajmniej z innymi multikontami), chociaż nie jest to konieczne. Jeśli fabuła była ciekawa, będę miał pomysł na kontynuowanie, to mogę popisać też z tymi, z którymi już pisałem.
- wolałbym raczej porwanie ogiera (bo kilka ostatnich porwań to głównie klacze)
- mile widziane posiadania awatara (ale też nie jest konieczne)
- mile widziane posiadania GG/Skype/FB (ale też nie jest konieczne chociaż znacznie ułatwia komunikacje)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Espilce - dumny fryz
» Rah szuka TEAMU!
» Ghost też szuka
» Scal szuka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: