Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niewielki salonik

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPon Sty 04, 2016 7:35 pm

Niezbyt duże, ale też nie klaustrofobicznie małe pomieszczenie. Ściany są szarawe i w saloniku jest czysto. Z jednej strony stoi stół z trzema krzesłami, z drugiej strony pomieszczenia znajduje się półka na książki, uginająca się pod ciężarem zakurzonego księgozbioru. Na stoliku stoi wazon z polnymi kwiatami. W saloniku są dwa prostokątne okna, przez które wpada do środka dużo światła.


Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Pon Sty 04, 2016 11:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPon Sty 04, 2016 7:54 pm

Maciejka wchodzi do niewielkiego saloniku i nikogo nie ma. Ściany są granatowo-szare, jest bardzo cicho i maciejka słyszy tylko swoje myśli, nie wie czy ma kogoś zawołać a jej nogi trzęsą się jak galaretka. Bardzo się denerwuje a jednocześnie jest podekscytowana. maciejka prawie się nie rusza i nie wydaje żadnego nawet najcichszego odgłosu. Po lewej stronie stoi drewniane biurko, a po prawej komódka na której stoi wazon z bukietem dzikich kwiatów.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPon Sty 04, 2016 11:29 pm

Do saloniku wszedł stary, myszaty ogier. - Witaj, Nieznajoma. - uśmiechnął się - Nie bój się. - powiedział przyjaznym głosem. - Jak ci na imię? - zapytał. - Na mnie wszyscy mówią Czarodziej. - przedstawił się. - Chcesz może usiąść? - zapytał i wskazał na krzesło przy stole. Jeżeli usiadłaś, ogier też usiadł, na krześle po drugiej stronie stołu. Jeżeli postanowiłaś stać, on też stał. - Przyszłaś w jakiejś sprawie? Czy trafiłaś do mojego domu przez przypadek? - zapytał. - W każdym razie ja się zawsze cieszę jak ktoś mnie odwiedza. - dodał szybko i się do ciebie uśmiechnął. - Przeważnie jednak siedzę tutaj sam... Ostatnio coraz częściej mam gości, i całe szczęście, bo samotność jest czasami bardzo szkodliwa. - powiedział i wyjrzał na chwilę przez okno. Oprócz tego cały czas jak do ciebie mówił patrzył na ciebie łagodnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyWto Sty 05, 2016 10:46 am

Trafiłam tu całkiem nie przypadkiem -odpowiedziała. -Jestem tu bo chciałam się dowiedzieć czy mogła bym zostać władcą SMS.-Szkoda, że często jesteś sam, powinieneś mieć jakiegoś przyjaciela.- Odrzekła Maciejka. -Bardzo bałam się przyjść do ciebie ponieważ myślałam i myślę, że jest to głupi pomysł lecz bardzo chciała bym zostać władcą SMS.A ty okazałeś się bardzo miły.-Co o tym myślisz? - zapytała lekko zmieszana Maciejka
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyWto Sty 05, 2016 12:28 pm

//Słowa wypowiedziane przez postać piszemy czcionką pogrubioną. Żeby utrzymać czcionkę pogrubioną trzeba napisać "[b*]" przed wypowiedzianymi słowami i "[/b]" po wypowiedzianych słowach (oczywiście bez gwiazdki *) Wink Tym razem ja to poprawię

Czarodziej sprawił wrażenie zaskoczonego gdy powiedziałaś w jakiej sprawie przyszłaś. - Nie jest to głupi pomysł, więc nie masz się czego bać. - powiedział z uśmiechem. - Dobrze się składa, bo stado Magicznego Szeptu jeszcze nie ma władcy, a ty wyglądasz na mądrą i rozsądną. Nie widzę przeszkód żebyś została władczynią. Musiałbym jeszcze tylko poznać twoje imię aby móc cię mianować władczynią SMS. - powiedział, w ten sposób prosząc cię abyś się przedstawiła. - Dziękuję, miło mi słyszeć takie słowa. - powiedział cicho, troszkę się rumieniąc (o ile w ogóle konie mogą się rumienić) i się uśmiechnął gdy powiedziałaś że okazał się bardzo miły. Widocznie niewiele koni mu to mówiło.


Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Wto Sty 05, 2016 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptySro Sty 06, 2016 5:23 pm

Maciejka tak mam na imię. Maciejka bardzo wręcz bardzo się cieszyła, nie spodziewała się bo myślała, że czarodziej jej nie pozwoli. " To nie możliwe czy ja śnie " - myślała Maciejka. Ale najgorsze w tym wszystkim było to, że nie mogła podzielić się tym z kimś innym. Maciejka kiedy się o tym dowiedziała zaczęła rżeć i biegać dookoła.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyCzw Sty 07, 2016 9:57 pm

Czarodziej uśmiechnął się do ciebie widząc twoją reakcję. - W takim razie, Maciejko, mianuję cię władczynią stada Magicznego Szeptu. Nie rób zbyt dużych głupstw, gdyż częściowo jesteś odpowiedzialna za członków twojego stada. Ufam ci i wierzę że będziesz rządzić dobrze i sprawiedliwie. - powiedział, a uśmiech nie znikał z jego pysku. - Tereny twojego stada to piękne jeziora i czyste rzeki, chociaż przypuszczam że na pewno o tym wiesz. A jeśli nie wiesz... To właśnie się dowiedziałaś. - powiedział i zaraz zmienił temat. - Maciejko, wyglądasz na mądrą klacz, może zechciałabyś zostać nauczycielką w szkole dla źrebaków? Oczywiście jeszcze nie ma na Karsin źrebaków, więc szkoła na razie jest zamknięta, ale może w przyszłości chciała byś uczyć? - zapytał miłym głosem, patrząc na ciebie uczciwymi oczami. - Aż dwa konie zgłosiły się do pracy nauczyciela i bardzo mnie to cieszy. Praca nauczyciela, jak każda inna praca, jest oczywiście płatna. - wytłumaczył, chociaż całkiem możliwe że aktualnie miałaś wystarczającą ilość karminów. Albo może w ogóle nie wiedziałaś na co je wydać.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPią Sty 08, 2016 4:03 pm

""Chętnie zostanę nauczycielką""-powiedziała Maciejka. Po prostu kocha źrebaki a praca z nimi była by cudowna. Maciejka cały czas marzyła aby pracować ze źrebakami a żeby zostać nauczycielem to nawet nie śniła. Chętnie przyjęła tę pracę. Jest zachwycona tyle szczęścia za jedną rozmową z czarodziejem.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPią Sty 08, 2016 5:08 pm

Czarodziej uśmiechał się do ciebie cały czas. - Czym się interesujesz, Maciejko? - zapytał. - Bo przypuszczam że wybierzesz sobie przedmiot do nauki na podstawie twoich zainteresowań. A więc tak, przedmioty których mogłabyś uczyć to plastyka, wychowanie fizyczne, historia, geografia, sztuka walki, medycyna i nauka płynnego mówienia. - powiedział i spojrzał na ciebie wyczekującym, aczkolwiek łagodnym wzrokiem. - Edukacja jest moim zdaniem bardzo ważna. Każdy powinien być wychowany już od źrebaka. Bardzo mnie cieszy twoje zainteresowanie i entuzjazm. Uwielbiam entuzjastyczne osoby. - powiedział ewidentnie zadowolony z twojej radosnej reakcji.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPią Sty 08, 2016 6:27 pm

"" Sztuki walki myślę, że to mi będzie wychodzić najlepiej "" -powiedziała z chwilowym zastanowieniem. Ma nadzieję, że źrebaki ją polubią. Od samego początku jest taka zadowolona, że nadal nie potrafi się powstrzymać od brykania. "" Dziękuję czarodzieju, rzadko spotyka się kogoś tak miłego ""- powiedziała z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 10, 2016 12:32 am

- Sztuki walki! No proszę, nie spodziewałem się. - [/b] zdziwił się. - Oczywiście nie mam nic przeciwko, po prostu trochę mnie to zdziwiło. Ale skoro tym się interesujesz to dobrze. Sztuki walki są ważne. - dodał i zanotował coś na jakiejś kartce. - Poinformuję cię jak tylko otworzę szkołę. Ile chciałabyś zarabiać za pracę jako nauczycielka? zapytał. - Inni nauczyciele jakich na razie mamy powiedzieli że chcą zarabiać jeden karmin na dwie lekcje. Myślisz że to dobra zapłata, czy wolałabyś zarabiać więcej? - zapytał. - Oczywiście wartość zapłaty zawsze można zmienić, wystarczy że do mnie przyjdziesz kiedy tylko zechcesz i wszystko ustalimy od nowa. - zapewnił żebyś się nie przejmowała i się do ciebie uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 10, 2016 1:55 pm

"" Jeden karmin za dwie lekcje wystarczy "" Powiedziała Maciejka z przekonaniem. Jest bardzo zadowolona z tego, że tu przyszła. Stoi przed czarodziejem i nie wie co powiedzieć. Dziękowała mu tyle razy ale i tak to jedyne słowo, które może powiedzieć. Nic innego nie potrafi z siebie wydusić. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 10, 2016 4:21 pm

//jeśli chcesz to możesz już odejść i popisał z normalnymi postaciami Razz

- Dobrze, już zapisuję. - powiedział i znowu coś sobie zapisał na jakiejś kartce. - Jak już mówiłem, poinformuję cię gdy tylko szkoła zostanie otwarta. - powiedział i się uśmiechnął. - I to by było na tyle. Masz władzę, masz pracę, teraz radzę Ci znaleźć jeszcze znajomych i przyjaciół. - powiedział. Oczywiście z łatwością możesz też sobie zrobić wrogów. - Na terenach twojego stada, stada Magicznego Szeptu, znajdziesz wielki, jasny pałac otoczony wodą. Ten zamek należy teraz do ciebie i do członków twojego stada. - wytłumaczył. - Jest duży i wysoki, zobaczysz go już z daleka. - zapewnił i, nie wiedząc co zrobić, przestąpił z nogi na nogę.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Lewus
Szeregowy
Lewus



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPon Sty 11, 2016 9:06 pm

Ogromny Shire zatrzymał się przed drzwiami do salonu. Ogier i klacz! Czyli jednak. A myślałem, że mieszkają tu ludzie! - pomyślał. Zastanowił się co zrobić, i w końcu wszedł do salonu. Cały czas musiał chodzić pochylony. Widok był dosyć dziwny. Mały, myszaty, stary ogier rozmawiał z średniej wielkości fryzyjką. Lewus zawstydził się. Mówić coś, czy nie mówić?. W końcu powiedział - Witam.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 17, 2016 3:04 pm

Maciejka ucieszona odeszła.
A kiedy wyszła pogalopowała na tereny swojego stada.
Nic lepszego mnie już nie spotka, cieszę się bardzo bardzo mocno, to po prostu cud. pomyślała odchodząc galopem.
Wtedy weszła do swojego pałacu.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 17, 2016 4:33 pm

Czarodziej ze zdziwieniem patrzył jak bez słowa opuszczasz pomieszczenie. - Do widzenia, Maciejko! - zawołał, jednak ty już dokądś galopowałaś.
Wtedy do saloniku wszedłeś ty, Lewusie. - Witaj, Nieznajomy. Jestem Czarodziej, a przynajmniej wszyscy tak na mnie mówią. - przedstawił się, miło się uśmiechając. - A ciebie jak zwą? - zapytał. - Jak tu trafiłeś? W jakiej sprawie przychodzisz? - zadał kolejne pytania. - Czy może przyszedłeś tu bez powodu? - taka opcja przecież też była możliwa, więc czemu Czarodziej miałby ją wykluczać?
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyPon Sty 18, 2016 8:15 pm

Dziendobry Czarodzieju, mam nadzieję, że nie przeszkadzam chciałam się spytać czy mogę zostać nauczycielka jeszcze jednego przedmiotu np. Historii i wychowania fizycznego?
Klacz powiedziała nie wiedząc co odpowie ogier
Nie chce się narzucać, ale kocham źrebaki jestem w ciąży i przygarnęłam jeszcze Estentiora, a praca z nimi to wspaniałe przeżycie.
Powrót do góry Go down
Lewus
Szeregowy
Lewus



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptySob Sty 23, 2016 9:35 pm

Zaskoczyłem się zachowaniem klaczy, jednak nie zwróciłem na nią uwagi. Postanowiłem skupić się na Czarodzieju. Witaj Czarodzieju - powiedziałem. Przyszedłem tu przypadkiem, a gdy usłyszałem wasze głosy postanowiłem wejść, i przywitać się - wytłumaczyłem mu. Chciałem zobaczyć, czy są tu konie, więc zacząłem spacerować. Wtedy z oddali zobaczyłem twój domek, więc szybko tu przygalopowałem - wyjaśniłem.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           EmptyNie Sty 24, 2016 12:27 pm

- Witaj Maciejko! W tej sprawie pójdź do szkoły, to niedaleko stąd. Odnajdziesz w szkole gabinet dyrektora i tam będziesz mogła zapisać swoje pociechy. - powiedział z uśmiechem do ciebie, Maciejko.
- Rozumiem. A jak masz na imię? - zapytał cię, Lewusie. - Każda wizyta mnie bardzo cieszy, więc dziękuję Ci że przyszedłeś. - powiedział wdzięczny Czarodziej. - Zechciałbyś zostać nauczycielem? Albo woźnym? Z tego co wiem to dyrektor szkoły właśnie szuka jakiegoś woźnego. - Zaproponował z miłym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sponsored content





Niewielki salonik           Empty
PisanieTemat: Re: Niewielki salonik    Niewielki salonik           Empty

Powrót do góry Go down
 
Niewielki salonik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Góra Niftar :: Mieszkanie Czarodzieja-
Skocz do: