Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPon Kwi 16, 2018 12:24 am

Taaakk, chyba jakoś tam do w ogólnodostępnych postach o tym mówiłeś bo to kojarzę. Mały, waleczny ogierek. XD
Powrót do góry Go down
Mistiness
Rekrut
Mistiness



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPią Kwi 20, 2018 10:05 pm

Łomatko, wracam sobie popaczeć, co na tym naszym starym Karsin się podziało, a tu BUM i nie ma prawie nikogo :c
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Kwi 21, 2018 5:45 pm

No cóż
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyNie Kwi 22, 2018 1:54 pm

Pewnie na lato znowu większość przybędzie
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPią Maj 04, 2018 9:59 pm

Hmmm, no nie wiem. Pozostały 2 osoby, ciężko będzie z tego wybrnąć.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyNie Maj 06, 2018 9:23 am

Dwie? Przynajmniej trzy i mam nadzieję, że wkrótce inni wrócą Smile Dzisiaj późną nocą dotrę do domu i już jutro możemy dalej pisać Smile
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPon Maj 07, 2018 1:29 pm

Bo nie patrzyłeś wtedy kiedy ja i tyle. Poza tym dusza pesymisty ma prawo się czasem ujawnić.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPon Maj 07, 2018 8:35 pm

A jakim prawem patrzyłaś na forum, gdy ja na nie nie patrzyłem? Aby mi to było ostatni raz!

(Jaki dalszy plam? Odpisać? Bo Real ma już chyba wpaść z Realem?)
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPią Cze 01, 2018 1:07 am

Domyśl się.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Cze 09, 2018 9:13 pm

Baaaardzo przepraszamy za tak długą nieobecność, ale zdecydowałyśmy wrócić. Ja przejmę konto głównej administratorki, @Karsin, a ona zostanie na forum jako swoje postacie i będzie pisać fabuły.
Dzisiaj sprawdzimy wszystkie nowe karty postaci i obrony, a w przyszłym tygodniu zajmę się sprawami administratorskimi.
Ponownie przepraszam za długą nieobecność.

Reta
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Cze 13, 2018 5:47 pm

Spoko spoko, choć już myślałam, że to koniec.
Zima się skończyła.
Może pokombinować coś w wyglądem forum?
Bardziej zielono i cieplej można by zrobić.
Powrót do góry Go down
Nightmare
Źrebak
Nightmare



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Cze 13, 2018 6:07 pm

Tak tak, niedługo zmienimy grafikę Wink
Powrót do góry Go down
Aposia
Zwykły koń
Aposia



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Cze 13, 2018 8:14 pm

A ją tu wbiję tak sobie
Powrót do góry Go down
Asołe
Źrebak
Asołe



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPon Lip 09, 2018 1:31 am

Hmm tak sobie myślę.
Bogowie na Karsin są tak jakby zapomniani. Co gdyby do każdego ze stad przypisać jedno, dwa bóstwa i stworzyć Ścieżkę Prałata (wiem, to nie jest najwyższy poziom w hierarchii, ale fajnie to brzmi), który byłby fanatykiem lub miłosiernym ojczulkiem/siostrą, zależy kto jak poprowadzi postać?
Mogli by szerzyć wiedzę o Bogach opowiadając własne, wymyślone historie lub takie "prawdziwe", mogli by udzielać rad innym. W SKZ przydałby się ktoś, kto mógłby rozgrzeszać tych krwawych zbirów. Wink
Mogliby współpracować z szamanami, np. płacili by im za leki, których używaliby (w tajemnicy przed wiernymi) aby chorych wiernych leczyć i wmawiać im, iż to zasługa mocy wyższych.
Jak ktoś by chciał to mógłby porywać konie z innych stad aby je "nawracać" na odpowiedniego bożka.
Boga można wtedy wybrać aby mniej więcej pasował do temperamentu stada:
SLS-Viriana
SKZ-Furioso
SSP-Tarquil
SUŁ-Aquirina
SMS-Ventos
SWT-Fuocesha
SZS-Filesse/Merilla
Nad nazewnictwem poszczególnych stopni rang trzeba by pomyśleć chwilę, ale..
Tak se myślę, proponuję, piszę.
Powrót do góry Go down
Zozo
Rekrut
Zozo



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyPon Lip 09, 2018 10:46 am

Byłabym za... Ale wtedy Burseg nie mógłby tak dobitnie mówić o Bogu Laughing
Chociaż... Może i byłoby to ciekawe Very Happy
Powrót do góry Go down
Asołe
Źrebak
Asołe



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Lip 14, 2018 10:47 pm

Mógłby mógłby, ale dostawałby karę. O wyobraź sobie walki Prałatów, to by było srogie.

Część forów, jakie reklamujemy już nie istnieje, lub upadła, można by je usunąć z listy może.
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Lip 14, 2018 10:55 pm

Prawda... Chociażby SolOriens, StRussel i Horizon
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Lip 14, 2018 11:46 pm

Usunięcie martwych forów zajmie mi chwilkę, więc mogę się tym zająć chociażby jutro czy pojutrze.

Natomiast ten pomysł z bogami jest całkiem ciekawy, fajnie będzie go zrealizować Smile Tylko że to zajmie dużo więcej czasu, którego na razie niestety nie mam D: Ale wrócimy do tego tematu (podobnie jak do tematu szkoły) za dwa tygodnie
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Asołe
Źrebak
Asołe



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyNie Lip 15, 2018 12:38 am

Ooo Czekam. Smile
Powrót do góry Go down
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Sie 01, 2018 12:08 am

Ogłoszenie o KP źrebców na prezce jest już nieaktualne, usuwamy, przedłużamy termin?

Rady i propozycje - Page 11 Dddddd10
Wam też się takie ramki wyświetlają? Da się coś z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Sie 01, 2018 12:35 am

- Grasz z telefonu czy z komputera?

- Zaraz to zmienię.
Powrót do góry Go down
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Sie 01, 2018 1:00 am

Kompik kopmpik, tylko kompik.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySro Sie 01, 2018 1:31 am

Bonus dla źrebaków już usunęłam, a z tymi ramkami... eh, właśnie sprawdziłam że stronka na której je robiłam już nie istnieje, myślę że to dlatego nie działają. Poszukam nowej
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptyCzw Gru 06, 2018 10:35 pm

Ma ktoś jakiś pomysł, jakiś plan, co można byłoby zrobić, aby jednak zwiększyć liczbę aktywnych graczy? Ogłoszenia, reklamy by więcej osób się dowiedziało? Jakieś eventy, coś w tym stylu, by zaktywizować graczy? Jest na coś szansa? Czy może być ciężko? No przyznam, że ostatnio nie ma za wiele osób. Tęsknie za czasami, gdy aktywnych graczy było sporo... ale może jeszcze to powróci? Pozostaje wierzyć?
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 EmptySob Gru 08, 2018 4:05 pm

Powinniśmy się gdzieś zareklamować, najlepiej na Howrse. Największym błędem jest reklamowanie się na innych forach, więc proszę was, żebyście tego nie robili. Myśle że głównym powodem nieaktywności wielu użytkowników jest szkoła. Eventy, dobry pomysł, z chęcią bym zorganizowała, ale boję się że za mało użytkowników będzie brało w nich udział. Może jakiś mini-event, jakaś walka albo jakieś zagadki z postami mg? Na razie, jak widzicie mam mało czasu, ale postaram się coś zorganizować. Niedługo zmienię grafikę, może to choć trochę pomoże.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 11 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: