Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Lut 06, 2019 12:14 pm

Powinny być, ale prawdę mówiąc zawsze mnie trochę dziwilo takie ukrywanie, skoro wiele osób ma I tak postacie w kilku stadach. Chociaż może to skłania ludzi do zakładania kont w kolejnych stadach?

Rozważałbym też zmniejszenia liczby stad.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Lut 06, 2019 12:23 pm

Tak, to też by się przydało. Bo na tę chwilę Lodowate Serca, nie mają ani jednego użytkownika, który był aktywny przez ostatnie 48h. Może jakieś połączenie czy coś?
Za dużo możliwości odstrasza, jest 7 stad, gdyby zrobić z nich 5 lub 4?
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Lut 06, 2019 9:04 pm

Sheridan napisał:
Tak, to też by się przydało. Bo na tę chwilę Lodowate Serca, nie mają ani jednego użytkownika, który był aktywny przez ostatnie 48h. Może jakieś połączenie czy coś?
Za dużo możliwości odstrasza, jest 7 stad, gdyby zrobić z nich 5 lub 4?

Z reguły można zrobić te złe, dobre i neutralne. Smile Ale to są tylko, albo aż trzy.

Ewentualnie jakoś rozegrać fabularnie rozpad niektórych... ustalenie nowej władzy, albo nie - zależy czy ktoś by chciał. Niektórzy zostaliby przy 'starym' władcu, a reszta poszłaby za nowym... To można wtedy wymyślać jakieś kombinacje. Np. Lodowate Serca mogłyby się zjednoczyć z jakimś, bo np. przyszła odwilż i nie da się tam mieszkać bo wszystko pływa. afro Z kolei pustynne stado mogłoby nie mieć co pić i jeść, także to takie klęski urodzaju.

No w sumie to ukrywanie byłoby bez sensu, kiedy i tak na innym koncie widzimy to co piszą w stadzie, jeśli się w ogóle ma multikonto. A ograniczenie do jednego konta Tutaj raczej jest zbędne. Smile
Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Lut 06, 2019 9:49 pm

Połączenie stad czy likwidacja niektórych jest do przemyślenia. Nie jest to zły pomysł, ale trzeba będzie zrobić ankietę i zrobić wybory na władcę.

Można też przy okazji przeprowadzić czystkę. Bo jak mówicie, Lodowi nie mają aktywnych członków, ale w ,,Wyborze drogi" widać, że wiele kont należy do tego stada.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyCzw Lut 07, 2019 11:39 am

Nie mają aktywnych członków przez ostatnie 48 godzin, a ich ostatni wybór drogi był 5 października 2018... To jednak dużo czasu minęło od aktywności.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyCzw Lut 07, 2019 11:54 am

Myślę, że odwilż to dobry pomysł na zagładę. Very Happy Wiosna się zbliża.
Powrót do góry Go down
Blodsvept
Zwykły koń
Blodsvept


Tytuły : Najlepszy Grafik 2019

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyCzw Lut 07, 2019 3:19 pm

Sheridan napisał:
Reta napisał:
Sheridan napisał:
Ogłoszenia i aktualność powinny być ciut mniejsze, skompresowane, bo estetyka. W końcu to pierwsze rzuca się w oczy, a taki natłok informacji może odstraszyć.

Chodzi Ci o to że jest za dużo tekstu, czy że jest za duża/wpadająca w oczy ramka?

Za dużo tekstu, ramka zbyt wielka, łatwo się pogubić.
Można podlinkować najważniejsze tematy, w tych ogłoszeniach jak regulamin i takie tam...
Byłoby prościej, naprawdę.
Tu kody są potrzebne, owszem, pomogę z nimi jak trzeba Smile

Można też wstawić tylko potrzebne kody do okienek, gdzie wpisujemy tekst (bez obramowania), a tło (do tych ogłoszeń) z odpowiednimi kwadracikami (podpisując je już odpowiednio "Aktualności" itp) na konkretne tematy można już zrobić w jakimkolwiek programie graficznym. Nie trzeba wszystkiego kodami jeśli się dobrze pomyśli i wykombinuje! c;

Jeśli nie wiecie o co dokładnie mi chodzi to mogę podać przykład swojej "prezentacji" (sprzed paru lat, informacje niezaktualizowane, bo nie gram już, ale to tam nieważne, posiada coś o co mi chodzi) na grze zwanej Howrse (kto grywał w to niegdyś albo w Doggi-game ten powinien od razu się pokapować) Klikajcie tutaj!

"Tło" w całości wykonałam w programie graficznym (O tutaj część graficzna bez tekstu prezentuje się tak), a tekst, w wyznaczonym do tego okienku i do dowolnego uzupełniania w każdej chwili, umieściłam już za pomocą odpowiedniego kodu (w tym przypadku HTML, bo na tym się opiera uzupełnianie profili w przypadku tej gry).

Oczywiście jeśli uznacie, że w ten sposób będzie dobrze to wyglądać na tym forum. Bo może być wręcz przeciwnie, może dla was być to niepotrzebny przepych, który jak najbardziej rozumiem. Jednak myślę, że samo wspomnienie o takiej możliwości może się okazać pomocne w innych przypadkach.
O! Jeśli nie umiecie wgrywać czcionek (chodzi mi o wgrywanie tych niestandardowych, nie będącymi tymi podstawowymi na forum), zmieniać je za pomocą kodów - próbujcie znaleźć rozwiązanie w sposób graficzny. Nie jest trudno wpisać (chociażby w darmowym Gimpie) tekst ładną czcionką, którą łatwo wgrać na komputer,  na przezroczystym tle i zapisać odpowiednio, by potem go podlinkować na takim imgurze.
Przykład:
Rady i propozycje - Page 14 J8IKeFb
I właśnie po kliknięciu weszliście na profil mej postaci, przy tym nie wpisałam "PROFIL POSTACI" ręcznie, wybierając z dostępnych mi podstawowych czcionek w mały panelu przy pisaniu postu, tylko użyłam do tego wcześniej zrobionego tekstu, zrobionym czcionką w bazie mojego komputera i zapisanym w formie obrazu. Może taki patent da się wykorzystać do ulepszenia menu pod bannerem forum?

A JEŚLI TO JEDNAK DLA WAS BYŁO JASNE JAK SŁOŃCE TO PRZEPRASZAM ZA NIEPOTRZEBNY WYWÓD
Ale jeśli na czymś się nie znacie, próbujcie szukać alternatywnych wyjść ze sytuacji ;3
_____________________________________________

Tantzano napisał:
Myślałam nad dodaniem Karsinowego grafika*. Dlaczego? Ponieważ później forum wygląda tak, jak teraz. Każdy obrazek od innej osoby. Bez najmniejszego składu i ładu. Kogo rozważałam? Tahrę, lub Blodsvepta. Jeśli ktoś z was chciałby być grafikiem, proszę, zgłoście się do mnie na Pm (Tantzano), a ja omówię wszystko z Retą.

*w skład prac grafika wchodzić będzie:
- robienie grafiki głównej, sezonowej (zima, wiosna, lato, jesień)
- szukanie teł sezonowych (zima, wiosna, lato, jesień)
- robienie grafiki stadnej (stała)
- robienie grafiki przy osobach zalogowanych (zima, wiosna, lato, jesień)


Widzę, że mnie tu wspomniano, więc powinnam się wypowiedzieć.
Jak widać, bywam czasami, a czasami wręcz przeciwnie (teraz sesja mnie dopadła, to tym bardziej mojej osoby nie ma), a na fabułach nie pojawiam się, bo nadal nie potrafię w sobie odnaleźć weny i przede wszystkim chęci (zwierzętami nie grałam szmat czasu, siedziałam później na ludzkich forach, więc no jest ciężko), ale jakoś tu siedzę i zerkam. Może to sentymenty? Bo jednak zaczynałam na forach takiego typu.
Ale w sumie to nie jest istotne w poruszonym temacie.

Mogę raz na jakiś czas jakieś odświeżenie w wyglądzie forum robić, jeśli powiecie jasno czego oczekujecie i jak to ma wyglądać (ale nie zrobię tego na już, szybko, teraz, zaraz, jestem studentką, czasu nie zawsze znajdzie się na coś pobocznego i co zarazem wymaga trochę pogłówkowania).
Ale też i ostatnio mam mniej okazji w ogóle do jakiegokolwiek edytowania, bo obecnie nigdzie tak naprawdę na żadnym już forum nie gram, więc nie mam jak się pobawić i tym samym podtrzymać to co dotychczas umiem, a czy dobrze umiem, ocena nie należy do mnie, widzicie profil Bloda (Mahjonner i Cinnanda to też moje postacie i też im obrabiałam avatary/podpisy), widzicie jak to wygląda, może wam się albo to podobać albo nie, więc jak ktoś nawet nie umie sobie wyciąć zdjęcia na avatara, pw nie gryzie, ja nie jestem niedźwiedziem (ktoś tutaj nawet odważył się zagadać i zrobiłam mu avatar niegdyś)! A to da się zrobić w chwile, nie jest to wymagające jak dodawanie napisów, efektów itp.

I tak jak Tahra, jak już to wolę rozmawiać z osobami z forum na innych komunikatorach, które nie są messengerem z FB. Też szanuję swoją prywatność (chociaż mój profil na fb i tak jest biedny), nie wszystkim od razu udzielam informacji co do swojego imienia, nazwiska, znajomych itp.

Discord jest spoko, sama zaczęłam z niego korzystać, może tam być nawet wam łatwiej. Jest możliwość zrobienia własnego serwera/konfy, gdzie możecie też dodatkowo zrobić kilka kanałów rozmów. Jeśli coś ważnego napiszecie w "głównym" i nie chcecie by wam to w lawinie przepadło, możecie przekopiować treść do drugiego kanału, gdzie byście to sobie wszystko gromadzili c;
_____________________________________________

I miło, że ktoś poruszył sprawę liczebności stad! W stosunku do aktywnych użytkowników według mnie jest ich stosunkowo za dużo i powinno się ich liczbę zredukować. A w jaki sposób - kwestia do ustalenia.

Ale najpierw należałoby zrealizować punkt 10 z listy Rety. Wtedy czarno na biało będzie widać jak sytuacje danych stad się prezentują.
_______________________________________________

O i jeszcze sobie coś przypomniałam...

Co do avatarów, nie myślicie, że lepiej będzie, gdy wszystkie będą jednakowego rozmiaru, który byłby odgórnie ustalony? Bo taka różnorodność w szerokości i wysokości jest w pewnym stopniu niechlujna. Mój ma np. 300 szerokości i 400 wysokości, łatwo zapamiętać i na wielu forach, przez które się przewijałam, ten standard przyjmował się dobrze.

_______________________________________________

...i znowu!

Pod bannerem widzimy "KARSIN  pbf o koniach", ale ja tu dostrzegłam, że zostało też stworzone konto zebry (chyba nawet więcej niż jednej), czy innego muła. Nikt nie zabronił ich, zostały ich kp przyjęte bez problemu i tu się rodzi pytanie. Czy to nadal pbf o tych koniach? Bo zebra i muł nimi nie są, należą co prawda do jednej rodziny - koniowatych, ale same w sobie końmi nie są (muł jest nim tylko w połowie, druga należy do genów osła). Chodzi mi o to, żebyście to dokładnie określili. Czy chcecie pozwolić na takiego typu gatunki bez żadnych ograniczeń, czy jednak jako formę dodatku, nagrody za aktywność danego usera (czyli możliwość zrobienia konta innego koniowatego)?  Wiem że jak ktoś pierwszy wpadnie na takie coś to jest to oryginalne, super i fajne, ale jak potem ludzie polecą za tą osobą i porobią swoje zebry, muły, czy nawet pomyślą o ośle czy innym kiangu, to nie wymknie się to spod kontroli?
Radzę w ogóle wziąć pod uwagę ten fakt, pomyśleć nad nim i zastanowić się nad obecnym położeniem.


Na koniec przepraszam za możliwy nieład w mojej wypowiedzi, gdy coś nie jest zrozumiałe w pełni, pytajcie!
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySob Lut 09, 2019 2:06 am

Blodsvept, rozumiem o co chodzi z tą grafiką, zajmę się tym.

Co do połączenia stad, czy do eventu odwilży, pomyślimy o tym, ale sądzę że w tej chwili mamy ważniejsze i bardziej priorytetowe sprawy na głowie.


Co myślicie o nowej grafice? Podoba Wam się? Dalej sądzicie że wypośrodkowane zdjęcia lepiej wyglądają? Mnie, osobiście, nie za bardzo tak pasują, ale chciałabym poznać też Waszą opinię. Jak widzicie, nie wydłużyłam jeszcze opisów stad, ale sądzę że druga w nocy nie jest najlepszą godziną na robienie tego, gdyż zazwyczaj o tej porze piszę straszne brednie. Zajmę się tym więc w najbliższym czasie. Jak dobrze wiecie jestem otwarta na krytykę, więc, no... krytykujcie Wink
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 11:43 am

Bardzo ładnie na środku wygląda! A można jeszcze fora tereny, sprawy stada też wypośrodkować? To by się już w ogóle nie gryzło. Smile

A może zrobić konkurs? Konkurs na opisy terenów stad? Zawsze to możliwość na zdobycie jakiś profitów no i pomoc dla opiekunów forum. Smile No i też łatwiej będzie coś wybrać, każdy ma inną wyobraźnię... A może mamy ukrytego poetę? Smile Smile
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 1:57 pm

Taaak! Konkurs to jest świetny pomysł!
Powrót do góry Go down
Blodsvept
Zwykły koń
Blodsvept


Tytuły : Najlepszy Grafik 2019

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 2:05 pm

Ja, jak już mówiłam na chatboxie, może i na środku lepiej wygląda, ale dla mnie te obrazki są zdecydowanie za szerokie w pionie.


A konkurs to całkiem dobry pomysł! Nie dość, że samo w sobie forum zyska to jeszcze gracze mogą otrzymać jakieś ciekawe nagrody c;
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 2:31 pm

Sheridan napisał:
Może to i głupie pytanie, ale czy sprawy konkretnych stad nie powinny być widoczne tylko dla ich członków?
Mogę i poukrywać takie wątki, ale i tak wiele użytkowników ma dużo postaci, prawie każdą w innym stadzie, więc nie wiem czy ma to dużo sensu.

Tahra napisał:
np. przyszła odwilż i nie da się tam mieszkać bo wszystko pływa.
Ciekawy pomysł, tak jak kiedyś myślałam o
i tak wiem że to przeczytacie:
albo jakiejś innej tragedii.

Juet napisał:
Nie jest to zły pomysł, ale trzeba będzie zrobić ankietę i zrobić wybory na władcę.
Nie mam nic do dodania.

Blodsvept napisał:
Co do avatarów, nie myślicie, że lepiej będzie, gdy wszystkie będą jednakowego rozmiaru, który byłby odgórnie ustalony?
Z tego co wiem to jest limit 300x400, ale były też propozycje, żeby zmniejszyć wielkość awatarów. Została więc zrobiona ankieta, której wyniki wskazywały na to, że większość userów wolała jednak te wymiary. Mi też one pasują, ale jeśli ktoś znajdzie jakieś poziome, albo trochę węższe zdjęcie, to nie widzę żadnego problemu w daniu je jako awatar. Ale jeśli wam to przeszkadza, mogę zrobić kolejną ankietę dotyczącą tego.

Blodsvept napisał:
zostało też stworzone konto zebry (chyba nawet więcej niż jednej), czy innego muła.
Z tego co mi wiadomo muł i zebra należą do koniowatych, ich wzrost i kształt jest bardzo podobny do tego konia. Półki takich postaci jest mało, w niczym nie przeszkadzają, oczywiste jest że żyrafy bym nie zaakceptowała.

Tahra napisał:
A może zrobić konkurs? Konkurs na opisy terenów stad?
Właśnie chciałam się za to zabrać, ale... bardzo dobry pomysł! Zorganizuję coś takiego Wink
Powrót do góry Go down
Blodsvept
Zwykły koń
Blodsvept


Tytuły : Najlepszy Grafik 2019

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 2:52 pm

Reta napisał:
Sheridan napisał:
Może to i głupie pytanie, ale czy sprawy konkretnych stad nie powinny być widoczne tylko dla ich członków?
Mogę i poukrywać takie wątki, ale i tak wiele użytkowników ma dużo postaci, prawie każdą w innym stadzie, więc nie wiem czy ma to dużo sensu.

Mi też raczej wydaje mi się z lekka bezsensowne, zwłaszcza, że faktycznie wielu ma sporo multikont i tych stad też jest niemało. W wypadku ukrycia skłaniałoby to danego usera do ciągłego logowania, by czytać dyskusje w sprawach stadnych

Reta napisał:
Blodsvept napisał:
Co do avatarów, nie myślicie, że lepiej będzie, gdy wszystkie będą jednakowego rozmiaru, który byłby odgórnie ustalony?
Z tego co wiem to jest limit 300x400, ale były też propozycje, żeby zmniejszyć wielkość awatarów. Została więc zrobiona ankieta, której wyniki wskazywały na to, że większość userów wolała jednak te wymiary. Mi też one pasują, ale jeśli ktoś znajdzie jakieś poziome, albo trochę węższe zdjęcie, to nie widzę żadnego problemu w daniu je jako awatar. Ale jeśli wam to przeszkadza, mogę zrobić kolejną ankietę dotyczącą tego.

A jeśli była ankieta to rozumiem, nie wiedziałam o niej. I skoro innym nie przeszkadzają takie odchyły to nie mam nic więcej do dodania. Po prostu pomyślałam o tym, gdy zobaczyłam avatary gdzie nawet nie były kwadratowe i wysokość była mniejsza od szerokości, a to już jednak znaczące odchylenie (znaczy chyba to nawet były konta postaci, które nie są aktywne)



Reta napisał:
Blodsvept napisał:
zostało też stworzone konto zebry (chyba nawet więcej niż jednej), czy innego muła.
Z tego co mi wiadomo muł i zebra należą do koniowatych, ich wzrost i kształt jest bardzo podobny do tego konia. Półki takich postaci jest mało, w niczym nie przeszkadzają, oczywiste jest że żyrafy bym nie zaakceptowała.

Ale ja właśnie wspomniałam o tym w dalszej wypowiedzi, która nie znalazła się w cytacie, że należą do rodziny koniowatych, ale nie są zarazem przedstawicielami grupy gatunkowej zwaną koniem, tylko w tym przypadku w pierwszej pozycji - zebry, a drugiej - krzyżówkę gatunkową z inną grupą gatunkową, czyli osłem (choć fakt, wymienione zwierzęta mają podobny wzrost i mniej więcej kształt jak wspomniałaś).
Po prostu napomknęłam o tym, by wiedzieć jakie jest wasze stanowisko do tego, bez jakiejkolwiek negacji, zamysł był czysto informacyjny. Czy będzie na to limit, czy hulaj dusza ile tylko chcecie.
Powrót do góry Go down
Plama
Zwykły koń
Plama



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 3:14 pm

Tak jak Tahra i Blodsvept, optuje za stworzeniem serwera Karsin na Discordzie. Znacznie łatwiej byłoby się komunikować w ramach zmian, aktualizacji i rozwoju forum - w końcu ta aplikacja posiada nawet zgrabną mobilną wersję. Samo tworzenie serwera i zarządzanie nim jest bardzo proste, nie wymaga znajomości niczego poza graficznym interfejsem Discorda.

Chciałbym pomóc z zakodowaniem stylu (a właściwie  - po prostu to zrobić, od początku do końca), lecz wydyskutowanie jakiegokolwiek konkretnego pomysłu na wygląd strony wymagałoby efektywnej metody kontaktu. Zbyt dużo decyzji, zbyt dużo szczegółów do omówienia, żeby robić to przez posty. Discord świetnie by się do tego nadawał i dodatkowo dawał możliwość naradzenia się z ewentualnymi grafikami (bo średnio mam Wizję i średnio mam Gust).
Możliwe, że zmiana stylu będzie wymagała zmiany rozmiaru avatarów i/lub pozostałych grafik na stronie, albo dodania sporej liczby nowych.

A co do konkursu na opisy, to z chęcią wezmę udział.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 4:29 pm

Dodałam nowe propozycje do listy rzeczy do zrobienia.

1. Tematy w KW
2. Wydłużyć opisy terenów i tematów
3. Zdjęcia stadne
4. Wypośrodkować wszystko

5. Kolorki (ANKIETA) + kolor dla bezstadnych
6. Zdjęcie główne Karsin
7. Tło
8. Aktualności, pogoda i linki (zmienić i pomniejszyć)
9. Obrazki do sal
10. Grupa zawieszonych
11. Lista ras/Wszystkich aktywnych postaci
12. Dopasować staty do ras (?)
13. Siłownia
14. Nowa statystyka (wytrzymałość)
15. Punkty życia
16. (Karsinowy grafik)
17. (Ukrycie spraw stadnych)
18. (Pomniejszenie liczby stad)
19. Pierwszy ewent z tragedią*
20. Ankieta o rozmiarze awków
21. Grupa na Discordzie


*myślałam żeby zrobić po "tragedii" na stado, np. na wiosnę odwilż, przez co mieszkańcy SLS muszą się przenieść na inne tereny, latem może być susza, przez co nie będzie można już żyć na terenach SUŁ, wtedy członkowie tego stada będą musieli znaleźć schronienie gdzie indziej, i tak po kolej z każdym stadem, w ten sposób za każdym razem jak postacie wracają na własne tereny, mogą wybrać nowego władcę; albo mogą zostać na obcych terenach, a wtedy te opuszczone trafiają w ręce Czarodzieja i będzie można zorganizować o nie jakąś wojnę.


Co do Discorda, nigdy tego nie używałam, ale jeśli sądzicie że tak będzie łatwiej, mogę spróbować go założyć Smile


Trudno jest zrobić taką grafikę, która by pasowała wszystkim, wiem że zdjęcia mogłyby być szersze i niższe, ale myślę że jakbym je inaczej wycięła, wyglądałyby o wiele gorzej.
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyNie Lut 10, 2019 4:50 pm

Hej. Bez zgody Retuchy (heh) ogarnęłam konfę na Discordzie. Ito link: https://discord.gg/Ar86eW
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyWto Lut 19, 2019 2:07 pm

Nie wiem, czy ktoś już poruszał ten temat, jeśli odgrzewam zimny kotlet, to przepraszam. Ale uważam, że trzeba coś zrobić z czatem, zrezygnować z tego logowania i wylogowywania, bo mnie np. strasznie irytuje to, że na chwilę zajmę się czymś innym i nagle okazuje się, że muszę się logować ponownie na czat. Niby to nic wielkiego, klikam tylko jeden link i nie muszę wpisywać żadnych haseł ani nic, ale to i tak drażni. No i uważam, że czat wypełniony zielonymi i czerwonymi powiadomieniami typy "Użytkownik A dołączył do czatu" po prostu źle wygląda...
No i pomyślałam też, że można by założyć forumowego discorda, żeby łatwiej się ze sobą można było kontaktować, bo na czasie czasem coś może umknąć.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyWto Lut 19, 2019 2:08 pm

Jest forumowy Discord: https://discord.gg/xFDbUK Smile
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyWto Lut 19, 2019 2:10 pm

A, nie wiedziałam, dzięki za info Smile
Ale i tak uważam, że z forumowym czatem coś trzeba zrobić, jeśli to możliwe. Jeszcze raz przepraszam, jeśli odgrzebuję już poruszany temat.
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyWto Lut 19, 2019 2:28 pm

On będzie wyłączony, tak jak Plama wspominał na discordzie
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyWto Lut 19, 2019 2:29 pm

A, w takim razie już się zamykam Wink
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyPon Mar 04, 2019 8:04 pm

A ja chciałabym od siebie dodać, że może warto byłoby określić jakiś system starzenia się postaci? Żeby było poczucie płynięcia czasu i historii? Wtedy historie naszych postaci i ich doświadczenia mają więcej sensu Very Happy
Powrót do góry Go down
Podkowa
Zwykły koń
Podkowa



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptyPon Mar 04, 2019 8:53 pm

Ja mam uwagę do 14. Nowa statystyka (wytrzymałość)

Myślę że Wytrzymałość jeśli ma zmniejszać obrażenia może doprowadzić do zrobienie tanka nie do draśnięcia xD
Jakby wprowadzać nową, proponuję Spostrzegawczość (jak pisałam z Reflection, było coś takiego jak kto kogo pierwszy zauważy; statystyka mogłaby pomóc szacować takie rzeczy itp. np. czy ktoś się skutecznie zaczai)
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Mar 13, 2019 6:46 pm

Dodać w poszukiwaniach temat "Chętnie popisze". Nie zawsze musimy mieć ustawioną fabułe, a tak możemy podlinkować miejsce i czekać na niespodziewanego gościa. Smile Smile
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 EmptySro Mar 13, 2019 7:54 pm

Dobry pomysł!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: