Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet Dyrektora

Go down 
+21
Mia
Victoria
Misterioso
Ominous
Night Angel
Emma
Kabucha
Armina
Wanilia
Lasmer
Hades
Atena
Sinyelle
Feta
Emilly
Estentior
Nubis
Maciejka
Luizjana
Reta
Karsin
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPon Gru 07, 2015 12:55 pm

Niewielki gabinet, jest w nim biurko, trzy krzesła oraz półka na książki i szafka zamknięta na kłódkę, do której nikt nie ma klucza. Wszystkie meble wyglądają, jakby w pokoju wybuchł kiedyś pożar. Kto wie, może dyrektor uznał, że ogień najlepiej zajmie się dokumentami, których nie powinien zobaczyć nikt nieupoważniony do tego, tylko dlaczego ślady po płomieniach są tylko na meblach i nie ma ich na podłodze czy suficie?
Na obdrapanej ścianie znajdującej się za siedzącym kiedyś dyrektorem, ładnymi literami jest napisane hasło:

,,Wiedza to przyszłość."




Gabinet Dyrektora  Gabine10


Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Wto Wrz 13, 2016 11:32 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 01, 2016 10:50 pm

Reta weszła do gabinetu dyrektora bez pukania. Zobaczyła jasnosiwego ogiera i uśmiechnęła się trochę niepewnie. -Witam, przyszłam zwiedzić szkołę.- powiedziała, rozglądając się po gabinecie. Zobaczyła dwa ogłoszenia. Przeczytała pierwsze i zauważyła że nie było napisanych przedmiotów medycyny, historii i geografii. "Czyli ktoś już się dowiedział o moim istnieniu!" ucieszyła się w myślach.
-Nazywam się Reta, będę nauczycielką medycyny, historii i geografii. Właśnie widzę że Czarodziej już Ci o tym powiedział.- powiedziała z dumą w głosie. "Ale fajnie, ktoś już mnie zna!" Nauki płynnego mówienia też już nie było. "Ale jestem tak samo znana jak Ellie." westchnęła.
Reta czasem taka była, czasami zazdrość ją zżerała tak, że klacz nie mogła się na niczym innym skupić. To była jedna z wad jej charakteru, na szczęście rzadko tak się stawało. Ale teraz nie było aż tak źle, bo Reta nie była wściekła albo oburzona. Niestety powoli uśmiech schodził jej z twarzy, a klacz miała nadzieję że ogier tego nie zauważy.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 01, 2016 11:04 pm

//Dyrektor, podobnie jak Czarodziej, będzie się pojawiać jako opcja MG (na fioletowo)

- Witaj w szkole! Zapraszam, usiądź sobie. - powiedział i wskazał jedno krzesło, sam zaś siadając na drugim. - Jak zapewne przypuszczasz jestem dyrektorem szkoły im. Savilli. - przedstawił się tuż po tym gdy ty to zrobiłaś. - Ach, a więc to jest nasza Reta, pierwsza nauczycielka w tej szkole! - ucieszył się. - Miło mi cię poznać. - uśmiechnął się. - Tak, Czarodziej już mi wszystko powiedział, przebieg informacji między nami jest bardzo szybki. - wyjaśnił. - Właściwie to szukam też woźnej lub woźnego, jakbyś znała kogoś chętnego to proszę powiedz mu. - powiedział. - Jeszcze nie napisałem ogłoszenia. - dodał. - Skoro przyszłaś zwiedzić szkołę to może chodźmy już ją obejrzeć, bo Czarodziej mówił że już on się tobą zajął. Mam na myśli zapłatę i te sprawy. - powiedział i spojrzał na ciebie pytającym wzrokiem. - Może obejrzymy salę medycyny, historii albo geografii, skoro tych przedmiotów będziesz uczyć? - zaproponował.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 02, 2016 12:03 am

Reta usiadła, kiedy dyrektor wskazał krzesło i się zaprezentował. "Hmm, ciekawe od kiedy się znają z Czarodziejem. Bo dyrektor chyba aż taki stary nie jest." zastanowiła się. Posłuchała jego słów i zapewniła go: -Ja nie mogę zostać woźną, bo trzy przedmioty to już dosyć. Ale jeśli trafię tu na jakiegoś konia, to powiem mu.
Na propozycję dyrektora Reta ucieszyła się, bo przecież przyszła tutaj tylko po to, żeby zwiedzić szkołę. -Może pokażesz mi salę medycyny? Tym się najbardziej interesuję.- zaproponowała. -Z chęcią obejrzę nawet inne sale, jeśli nie zrobi się późno.- powiedziała i wstała, nie czekając nawet na Jego reakcję.
-Poprowadzisz?- poprosiła Reta. -Nie mam pojęcia gdzie to jest.- powiedziała. Spojrzała jeszcze raz na dyrektora, po czym odwróciła się i podeszła do drzwi. Tam się zatrzymała i poczekała na niego, bo przecież to on miał ją prowadzić, a nie ona jego. Klacz poszła dopiero po nim, rozglądając się i obserwując każdą część szkoły.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 02, 2016 9:20 pm

- Wiem wiem że ty nie. Trzy przedmioty to dużo i bardzo się cieszę że będzie w tej szkole pracować tak piękna nauczycielka. Wiesz, im więcej przedmiotów, tym częściej będę mógł cię zobaczyć na przerwie. - powiedział i puścił do ciebie oczko. Uśmiechnął się do ciebie.
- Czarodziej też interesuje się medycyną. Jest wariatem... - stwierdził dyrektor. - Nie dlatego że lubi medycynę, oczywiście. Medycyna jest bardzo fajna, ale Czarodziej jest dosyć... Dziwny. - wytłumaczył. - Oczywiście że poprowadzę, śliczna Reto. - uśmiechnął się i stanął w drzwiach obok ciebie. - Znam tą szkołę perfekcyjnie... Nikt nie zna jej lepiej ode mnie. - zapewnił i ruszył wzdłuż korytarzu. - Proszę za mną. - uśmiechnął się i odwrócił się by się upewnić czy aby na pewno za nim idziesz. Zobaczył cię, więc się uśmiechnął i poszedł dalej.

[z/t] w tej fabule, ale jak następna osoba wejdzie do gabinetu, to dyrektor nadal tu będzie. Trochę skomplikowane do wytłumaczenia, ale dyrektor zawsze tutaj jest, nawet gdy napisze "[z/t]
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPon Sty 18, 2016 6:44 pm

Luizjana ostrożnie zapukała do drzwi gabinetu dyrektora, który w tej chwili rozmawiał z klaczą. Puk,Puk Zza drzwi dobiegały dziwne odgłosy jak by ktoś tam był. Luizjana nie wiedząc kogo ani co zobaczy w pomieszczeniu weszła do gabinetu i zobaczyła dyrektora rozmawiającego z nieznajomą klaczą.
Dzień dobry Powiedziała nie śmiało klacz. Przyszłam zapisać do szkoły Nubisa. Luizjana powiedziała do dyrektora
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPon Sty 18, 2016 8:20 pm

Dziędobry chciałam się spytać czy mogła bym być nauczycielką jeszcze dwóch przedmiotów np.wychowania fizycznego i plastyki.
Nie chcę się narzucać ale jestem w ciąży i przygarnęłam Esteniora, a praca ze źrebakami to wspaniała przeżycie co pan o tym myśli?
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyWto Sty 19, 2016 5:03 pm

//Rety już tu nie ma Wink

Dyrektor przywitał was z uśmiechem gdy weszłyście jedna niewiele po drugiej. - Witajcie, śliczne. - powiedział. - Zapisać Nubisa? A któż to taki? Mogłabyś go tutaj przyprowadzić? - zapytał cię, Luizjano. Następnie zwrócił się do was obu. - Może najpierw powiedzcie mi, jak macie na imię? - zapytał. - Owszem mogłabyś, jak najbardziej. Najpierw musiałabyś mi tylko zdradzić swoje imię, piękna. - odpowiedział na twoje pierwsze pytanie, a raczej prośbę, Maciejko. - Jesteś w ciąży, powiadasz? W takim razie gratuluję! - powiedział entuzjastycznie dyrektor i podszedł do ciebie żeby ci uściskać kopyto (xD). - A kto to Estentior? Przypuszczam że jakiś śliczny źrebak, bo dorosłych ogierów na ogół się nie adoptuje... Jeżeli masz w planach zapisanie go do szkoły, to mogłabyś go tutaj przyprowadzić? - poprosił i do ciebie mrugnął, Maciejko. - A co do pracy ze źrebakami, myślę że to bardzo fajna praca. Uwielbiam źrebaki, są takie nieprzewidywalne. - odpowiedział na twoje ostatnie pytanie. - A ty lubisz źrebaki? - tym razem dyrektor skierował pytanie do ciebie, Luizjano.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyWto Sty 19, 2016 6:12 pm

Mam na imię Maciejka
Odpowiedziała na pytanie dyrektora
Estentior to jest źrtebak. Tak mam zamiar go zapisać i źrebaka, którego urodzę niedługo też. Przyprowadzę go jutro lub pojutrze.
Powrót do góry Go down
Nubis

avatar



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyCzw Sty 21, 2016 7:11 am

Nubis przyszedł tu na wezwanie mamy. Zapukał do drzwi po czym wszedł bez słowa. Zobaczył matkę i jakąś klacz noi dyrektora. Dzień dobry.Ja przyszłem bo mama mnie chciała zapisać tu do szkoły. Przywitał się i powiedział odważnym głosem.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyCzw Sty 21, 2016 9:01 pm

- Ach, a więc to ty jesteś Maciejka, nauczycielka sztuk walki! I chciałabyś uczyć też plastyki i wychowania fizycznego... Już się robi! - powiedział entuzjastycznie i zapisał coś na jakiejś kartce. - Jak tylko go przyprowadzisz, to go zapiszemy do szkoły. - powiedział dyrektor gdy powiedziałaś o Estentiorze, Maciejko. - To samo dotyczy też twojej drugiej pociechy, tej która ma się jeszcze urodzić.[b] - dodał. (wiem że już się urodziła, ale jak zaczęłyśmy tą fabułę to jeszcze jej nie było) - A tymczasem widzę że przyszedł do nas pewien młody kawaler. - powiedział widząc że do biura wchodzisz ty, Nubis. - Witaj, młody przystojniaku. Jak masz na imię? - zapytał cię, Nubisku. Jeżeli odpowiedziałeś to dyrektor zrozumiał że jesteś synem Luizjany. - A więc zapisujemy młodego do szkoły! Musicie odpowiedzieć na kilka pytań. - oznajmił, po czym zaczął te pytania zadawać. - Jak ma na imię źrebak? W jakim jest wieku? Do jakiego należy stada? Imię matki, ojca, opiekuna lub opiekunki źrebaka? - zadał cztery pytania. - Ostatnie pytanie: czy źrebak ma się uczyć wszystkich przedmiotów, czy zaledwie niektórych? - zapytał. - Jeżeli tylko niektórych to mogę przeczytać listę wszystkich przedmiotów do wyboru i sobie wybierzecie, ale osobiście uważam że wszystkie źrebaki powinny się rozwijać w każdym kierunku. Chociażby po to żeby móc wszystkiego trochę spróbować. Walki, medycyny, geografii... Przecież wszystko może się przydać. - wytłumaczył.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Luizjana
Władca
Luizjana



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 7:18 am

Luizjana zaczeła odpawoiadać na pytanie które zadawał dyrektor. Ma na imię Nubisa. Sześć  miesięcy. Należy do SLS. Luizjana. Klacz zastanowiła się przez chwilke. Tak niech się uczy wszystkich przedmiotów. Powiedziała i spojrzała na Nubisa.


Ostatnio zmieniony przez Luizjana dnia Pią Sty 22, 2016 7:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nubis

avatar



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 7:22 am

Nazywam się Nubis. Z odwagą powiedział i dumy nie ukrywał. A są już zapisane inne źrebaki do szkoły? Bo chcę się z kimś bawić. Zapytał się dyrektora. A w ogóle to będzie boisko? Zadał następne pytanie i w tej samej chwili usiadł.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 4:53 pm

//Maciejko, jeśli chcesz możesz wyjść z gabinetu i zaraz potem wrócić z Estiem i Emilly Smile

Dyrektor wysłuchał twoich odpowiedzi na jego pytania, Luizjano i się do ciebie uśmiechnął. - Źrebak zapisany! Poinformuję cię gdy tylko szkoła zostanie otwarta, a zapewne nastąpi to dosyć niedługo, pewnie gdy tylko Maciejka zapisze swoje pociechy. - powiedział. - Gratuluję, Nubisku, właśnie zostałeś zapisany do szkoły im. Savilli! Jeśteś pierwszym uczniem tej szkoły. - tym razem dyrektor zwrócił się do ciebie, Nubiku. - Na razie jeszcze innych żrebaków nie ma, ale na pewno niedługo będą. Oczywiście że jest boisko, nawet jest plac zabaw! Ale to zobaczysz dopiero jak się zaczną lekcje... - odpowiedział na twoje pytania.
- A ty, Maciejko śliczna, może pójdziesz po Estentiora żeby mógł już teraz zostać zapisany do naszej szkoły? - zapytał, a raczej zaproponował z miłym uśmiechem dyrektor.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 5:10 pm

Z Estię przyjdę tu za chwilę. Mam nadzieję, że Estensiorowi się tu spodoba. Maciejka czuła się świetnie i nie mogła się doczekać kiedy będzie tu uczyć. Ale trochę się boi czy Emilly i Esteniorowi się tu spodoba i czy będą grzeczni. A jak będą łobuzować, albo nie będą mieli przyjaciół, albo jeszcze ktoś im będzie dokuczał. Dziękuję i do zobaczenia.powiedziała i wyszła.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 6:00 pm

Maciejka przyszła tu z Estiem nie długo po tym jak z tąd wyszła. Witam ponownie panie dyrektorze przyszłam z Estiem. Mam nadzieję, że będzie grzeczny i nie będzie rozrabiał. A z Emilly przyjdę póżniej (ponieważ jeszcze nie napisałam KP). Oto on. i wskazała na Estia. Estio przedstaw się panu dyrektorowi. Opowiedz mu coś o sobie. Musisz się nauczyć być samodzielnym.
Powiedziała do Esteniora i się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptyPią Sty 22, 2016 7:12 pm

Estentior przyszedł tu niepewnie. Była tu już jedna klacz i jeden źrebak. "O, źrebak. Możemy się zaprzyjaźnić" ucieszył się źrebaczek. Zobaczył też dyrektora. To miejsce wydawało mu się podejrzane, ale i tak miło się uśmiechnął. -Dzień dobry.- przywitał się Estio. Kiedy Maciejka powiedziała żeby źrebak coś o sobie powiedział, ogierek szybko się przedstawił: -Nazywam się Estentior, dla przyjaciół Estio a dla ojca Esten. "Taty już nie ma i nie będzie" Mam miesiąc a to jest moja przybrana mama. Ona mnie zaadoptowała.- powiedział i się zaciął. Nie wiedział co więcej powiedzieć. "Wystarczy?" pomyślał źrebak z nadzieją. Wysunął się i schował się za mamą. Z tamtąd miał pełną wizualną na tamtego ogierka (Nubisa). -Cześć. Jak masz na imię?- zapytał
Powrót do góry Go down
Nubis

avatar



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 8:25 am

Nazywam się Nubis. Szepnął do nieznanego źrebaka. A ty nazywasz się Estio? Źrebak usłyszał te imię gdy (Estio) mówił o sobie. Spotkajmy się gdzieś.Oczywiście jeśli możesz. Powiedział malec i podszedł bliżej (Estentoira)
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:02 pm

- Do zobaczenia, piękna Maciejko! - zawołał do ciebie dyrektor, Maciejko, gdy wychodziłaś. Uśmiechnął się jeszcze na pożegnanie i wzrokiem wrócił do was, Luizjano i Nubisku. Uśmiechnął się nie wiedząc co powiedzieć. Po chwili ciszy drzwi ponownie się otworzyły i dyrektor przywitał cię z uśmiechem, Maciejko. - Dobrze że tak szybko wróciłaś, mógłbym zacząć tęsknić. - powiedział i do ciebie mrugnął. - A ty zapewne jesteś Estentior? Witaj, przystojniaku. - przywitał cie, Estentiorze i miło się uśmiechnął. - Szkolni przyjaciele na pewno wymyślą ci jeszcze inne przezwiska, może nawet jeszcze fajniesze? - powiedział gdy powiedziałeś na ile różnych sposobów na ciebie mówią różne osoby. - Przejdźmy do najważniejszej sprawy: zapisujemy Estia do szkoły. A więc tak, imię już znam, jednak brakuje mi wieku. Ile masz lat, Estio? - zapytał cię, Estentiorze. - Do jakiego należy stada? Imię conajmniej jednego rodzica lub opiekuna? - te pytania już skierował do ciebie, Maciejko, podobnie jak i ostatnie pytanie: - Czy żrebak ma się uczyć wszystkich przedmiotów czy tylko niektórych? - zapytał.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Estentior
Źrebak
Estentior



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:17 pm

Kiedy dyrektor zadał serię pytań, Estio odwrócił do niego głowę. -Mam miesiąc. Do jakiego stada?- zapytał i spojrzał pytająco na Maciejkę. Potem ogierek znów spojrzał na Nubisa, kiedy ten się przedstawił. -Tak Estio. Ale jeśli chcesz to możesz mi wymyślić inne przezwisko.- powiedział. "Ale fajnie, mam już pierwszego kolegę! Przynajmniej będę już kogoś znać w szkole." pomyślał źrebak.
-Ile masz lat? Chcesz być moim kolegą? A może nawet przyjacielem?- spytał Estentior z nadzieją. Cieszył się że już kogoś poznał, bardzo się cieszył. -Chętnie się z Tobą spotkam. Na jakich mieszkasz terenach? Możemy się spotkać u mnie albo u ciebie. A może na terenach niczyich? Bardzo chcę się z kimś pobawić.- ogierek wytłumaczył całe to podekscytowanie.
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:18 pm

Estenior ma miesiąc. Ma się uczyć wszystkich przedmiotów. Należy do Stada Magicznego Szeptu. Imię opiekuna to Maciejka. Czy coś jeszcze chce pan wiedzieć? Maciejka odpowiedziała na pytania pana dyrektora, chodź miał na nie odpowiedzieć Estenior, ale się zapędziła i powiedziała to ona. Przepraszam Estenior, że powiedziałam za ciebie, ale się zapędziłam. A zatem Estio jest już zapisany?
Powrót do góry Go down
Nubis

avatar



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:32 pm

Tak!Zostanę twoim przyjacielem. Malec powiedział z podekscytowaniem to i zapytał się. Lubisz się ślizgać na lodzie? Jeśli tak to znam fajne miejsce by się poślizgać. Powiedział ogierek. A jeśli nie lubisz to może się powspinamy po jakichś górach? Zapytał się. Albo poskaczemy po łące. Nie wiem jak tam chcesz, ale ja chyba naj bardziej lubię się ślizgać.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:33 pm

Dyrektor wysłuchał odpowiedzi was obydwu (Maciejka i Estentior). - A zatem Estentior jest już oficjalnie uczniem naszej szkoły! - powiedział entuzjastycznie i coś zanotował na jakiejś kartce. - Mam nadzieję że ci się tutaj spodoba. Zresztą widzę że masz już pierwszego kolegę. - powiedział do ciebie, Estentiorze. - Przepraszam jeżeli będę niedyskretny, Maciejko, ale spytam z ciekawości, a raczej się upewnię, czy należysz do Stada Magicznego Szeptu? - zapytał cię, Maciejko.
- Ależ jaki pan? Mów mi na ty, przecież już się jako tako znamy. Żaden pan. - powiedział dyrektor gdy zapytałaś czy ''coś jeszcze chce pan wiedzieć''.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:40 pm

Świetnie jak chcesz Estenior to idź się pobaw z kolegą. Tak ja też należę do stada Magicznego Szeptu. Mówiąc pan chciałam być miła wiem, że się znamy, ale nie każdy reaguje tak jak pan, przepraszam tak jak ty. Nie jesteś niedyskretny należę do stada Magicznego Szeptu i to tyle żadna dyskrecja. Przepraszam, ale tak z ciekawości spytam, a gdybym należała do innego stada niż Estio to co?
Powrót do góry Go down
Nubis

avatar



Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  EmptySob Sty 23, 2016 7:46 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet Dyrektora  Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet Dyrektora
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Szkoła im. Savilli-
Skocz do: