Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 T a h r a

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 6:03 pm

Cześć.
Poszukuje kogoś kto będzie szczery i nieszablonowy. Wstępnie zależy mi na zwykłych relacjach, bez poszukiwań brata, siostry czy innych członków rodziny. Nie muszę mieć z góry całego planu fabuły, ale też i pisanie noł sens nie wchodzi w grę. Owszem Tahra może udawać filozofa i zastanawiać się czemu trawa jest zielona, a nie żółta... jeśli zwyczajnie będzie nam się dobrze pisało. Dosyć modne na tym forum porwania niestety nie są moimi ulubionymi fabułami, jeszcze nie. Tak to jest, że z jednym można książki pisać, a z drugim wiersze. Można tutaj, albo podesłać coś w prywatne wiadomości.


Powrót do góry Go down
Kometa

Kometa



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 7:09 pm

Co powiesz na fabułę z Kometą albo Werwą? Jestem otwarta na propozycje, byle coś ambitnego.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 7:33 pm

Poszperałam trochę w Twoich postach i mam propozycję co do Werwy. Mogłaby otworzyć się przed Tahrą i opowiedzieć o swoim życiu, o tym jak traktuje ją ojciec jej dziecka. Zainicjować jakieś przeniesienie, ucieczkę i spokojniejsze życie dla niej samej i dziecka. Poczytałam Kometę i chyba raczej wiedzie spokojne życie, mogłaby się stworzyć zwykła relacja zapoznawcza. Daj znać jak wolisz.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 7:37 pm

Nie słuchaj jej! Ona kłamie! Ojciec źrebaka dobrze ją traktuje! Bardzo, bardzo dobrze! Smile
Powrót do góry Go down
Kometa

Kometa



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 7:44 pm

Dogadują się wprost wspaniale, oczywiście Laughing

Myślę, że możemy coś takiego zainicjować, ale w nieco bardziej złożonej wersji. Proponuję przejście na priv, zaraz napiszę z Werwy.
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyWto Sty 29, 2019 7:46 pm

Prawdziwy romantyk. Very Happy
W takim razie czekam na wiadomość.
Powrót do góry Go down
Amarantine
Zwykły koń
Amarantine



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyPią Lut 01, 2019 5:52 pm

Mogę podrzucić dwie lojalne kompanki, jeżeli nadal aktualne  Laughing Która by bardziej pasowała według ciebie?
Amarantine kp
I Nale kp
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyNie Lut 03, 2019 8:56 am

Cześć. Myślę, że Nala będzie ciekawym zjawiskiem! Smile Myślę, że dzisiaj wieczorem napiszę jakiś post ponieważ teraz jadę w rodzinne strony i zwyczajnie nie będę miała jak. Smile
Powrót do góry Go down
Amarantine
Zwykły koń
Amarantine



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 06, 2019 9:15 pm

Super! Czyli zaczniesz? ja w piątek jadę do rodziny i jestem tam do 15 lutego, także moje odpisy będą rzadsze, ponieważ będę zmuszona pisać na telefonie  Laughing Nie wiem czy wolisz pisać teraz, czy od 15 lutego?
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 06, 2019 9:20 pm

Nie ma problemu, mogę zacząć. Smile Spokojnie! Ja tam z reguły nie mam parcia na odpisy, wole poczekać niż kogoś pośpieszać.

https://karsin.forumpolish.com/t859-wielkie-stado-zebr#35616
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 20, 2019 10:23 am

Uwaga... poszukuje partnera dla Tahry! Który zapewni jej bezpieczeństwo i ich potomstwu? Twardziel. Very Happy Very Happy Mam w planach również ciążę bliźniaczą. Nie mówię, żeby byli ze sobą do końca życia. Będą mogli przechodzić kryzysy, zdradzić się, a potem jednak do siebie wrócić. Pan tatuś może mieć na boku inne dzieci, o których się może kiedyś tam dowie. No to powiedzmy, że potem możemy wymyślać, aby się w ogóle jakiś znalazł. Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 20, 2019 7:55 pm

A z tego nie chcesz by coś było z: https://karsin.forumpolish.com/t1537-halo-jest-tu-jakas-sierotka-poszukiwania-beliara ? Czy Beliar nie jest tak piękny jak Espilce i szukasz kogoś innego? Smile
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 20, 2019 8:22 pm

Co mam przez to rozumieć? Smile Nawiązujesz do tej fabuły trio naszej?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Lut 20, 2019 8:28 pm

Tak, ale to już zależy od Ciebie i Beliara, czy chcecie by z tego było coś więcej Smile
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptySro Mar 13, 2019 9:10 pm

Poszukuje źrebaka, którego adoptuje.
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a EmptyNie Kwi 21, 2019 10:15 pm

Hej, hej nadal aktualne poszukiwania? Jeżeli tak, to proponowałam kiedyś Nale, lecz wypadłam całkowicie z aktywności na Karsin na pewien moment. Chciałabyś ponowić fabułę? Widziałam, że wstawiłaś linka i teren jest jeszcze nienaruszony.

edit: A z tą adopcją chodzi ci, że Tahra zaadoptuje jakiegoś źrebaka pod swoje skrzydła? Czy po prostu szukasz źrebaka do adopcji? Bo jeżeli ta pierwsza opcja, to generalnie możemy fabułę z Nalą zamienić na źrebaka zebrę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





T a h r a Empty
PisanieTemat: Re: T a h r a   T a h r a Empty

Powrót do góry Go down
 
T a h r a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: