Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 8:36 pm

Espilce to nie jest jej multi konto! Weź sobie to wbij do głowy. Miała rację mówiąc to. Zapytaj się Cet amour, czy Talia t ok jej multi, a nie osądzaj jej bez dowodów. A ty też nie bądź takim księciem z bajki co wszystko wie!
Powrót do góry Go down
Rubie
Rekrut
Rubie



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 8:43 pm

Czytając wypowiedzi w tym temacie powiem tylko, za przeproszeniem, że aż JEBŁAM. Mówicie Walpurgii "sama zrób forum jak jesteś taka MONDRA" a wiecie co wam powiem? Walp miała już kilka własnych for, w tym jedno końskie i dobrze wie jak to wszystko wygląda. Mało tego, znam ją od czasów, gdy same się uczyłyśmy pisać, z zazdrością patrząc na te wszystkie długie i rozbudowane posty innych użytkowników wcześniejszego końskiego forum, nazwanego przez Lily patologią. Może i była to patologia, ale cmon, forum jest od zabawy, a atmosfera tam akurat była zajebiaszcza <3 Eclipsa również znam już dosyć długo, przynajmniej przelotnie i jego pierwsze posty również nie należały do najlepszych. A teraz? Teraz mi wstyd że aż tak się opuściłam w pisaniu jak wymieniam z nim jakiekolwiek posty xp
Karsin, skoro nie chcesz osoby, która sama się zgłasza do moderowania i sprawdzania KP, wyłapując przy tym wszelkie błędy, to rozumiem, że wolisz na moderatora osobę, która jest kimś, kogo bardzo dobrze znasz, kto ledwo zna podstawy ortografii (tak jak Walp i Espilce cierpię widząc rażące błędy w tym zakresie. Rozumiem bardzo trudne słowa, sama przy takich potrafię jebnąć błędem, ale bez przesady.) i która po prostu jest?
Dla mnie forum to miejsce, gdzie się miło spędza czas po miłym dniu i znajduje nowych znajomych, może nawet przyjaciół na całe życie. Ale jest to też miejsce, gdzie powinno się rozwijać swoje talenty literackie, a nie klepać ciągle posty byleby je uklepać.
UWAGA! Moja wypowiedź nie ma na celu obrażenia nikogo.
Z panem Bogiem (powiedziała Ateistka)
Amen
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 8:46 pm

Dla mnie ktoś kto nie potrafi zrozumieć to, że nie wszyscy chcą mieć avka nie powinien tu grać. Nie chce nikogo obrazić, ale wszystkim mogą się wkraść literówki do postu. Sama zanim wyślę poprawiam te posty. No i dla mnie ktoś kto nie potrafi docenić starań innych nie powinien być moderatorem. Nie manie avków według mnie pobudza wyobraźnie. W końcu chyba nikt nie jest tak głupi, żeby nie wyobrazić sobie tego konia. Nie chce nikogo obrazić tym postem, a jak ktoś się obrazi to trudno to jest moje zdanie. Ludzie to tylko forum! Ono jest do zabawy i powinna tu być miła atmosfera, a taka nie jest.
Powrót do góry Go down
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 8:49 pm

Ahhh, tylko czekałam na ten stek wyzwisk wywołany urażoną dumą <3 Zamiast konstruktywnej krytyki i argumentacji (bo rozumiem, że ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale niech to uzasadni) - infantylny bunt i spam. Pięknie, po prostu wyżyny dojrzałości.
Miło się dowiedzieć, że bycie szczerym = bycie wrednym. Człowiek codziennie uczy się czegoś nowego.

Niestety, Espilce ma rację - ta dyskusja jest żałosna i do niczego nie doprowadzi. Nie na tym polega gra na forum, żeby pisać posty na odwal się, ze wszystkimi możliwymi błędami. To po prostu razi, a w was utrwala złe nawyki. Owszem, nigdy nie będzie się doskonałym, ale dzięki staraniom można znaleźć się bardzo blisko perfekcji. A uwierzcie mi, posty poprawne językowo i merytorycznie po prostu miło się czyta - a chyba na tym polega gra na PBFie, prawda?

Aha - to nie jest tak, że czepiam się literówek, bo to się każdemu zdarza. Mówię o rażących błędach ortograficznych i zerowej chęci poprawy (hmmm, jak na spowiedzi...). Mamy XXI wieku, nawet osoby z dysortografią mogą poradzić sobie z nieznajomością pisowni - internetowe słowniki, podkreślanie błędów przez przeglądarkę, możliwość pisania postów w Wordzie. Wystarczy chcieć.
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:00 pm

Niech ktoś mnie trzyma bo nie wytrzymam! Po prostu nie wszyscy umieją pisać jak ty. Mała litera na początku zdania i już nie ma postu od początku. Sorry, ale to ty zaczęłaś tą rozmowę i to ty zepsułaś tą atmosferę. To ty czepiałaś się wszystkich Mądrala się znalazła. Uwaga teraz trzeba wysyłać do ciebie posty, żebyś zaakceptowała! Pisz sama ze sobą skoro nie pasuję ci pisanie innych! Sorry Karsin za kłótnię, ale nie wytrzymałam.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:01 pm

A jeśli ktoś pisze np. na telefonie z początku XXI wieku, to jemu też ma sprawdzać błędy? Poza tym, zgadzam się z Rubie, że na forum atmosfera powinna być miła, ale drążenie niektórych tematów po prostu niektóre osoby doprowadza do szału i zniechęca, ale jeśli waszym celem jest właśnie zniechęcenie do bycia na tym forum, to wiedzcie, że niektórzy nieprędko się poddadzą. Rozumiem - każdy ma swoje ideały i chce się ich trzymać. Rozumiem - niektórzy mogą uznać nasze wcześniejsze zachowanie za brak dojrzałości, może i mają rację, a może i nie, ponieważ tak właśnie jest w rodzinie: jedni stoją za innymi murem. Więc jeśli wy chcecie burzyć ten nasz mur i nas zniechęcać, nie ma sprawy, ale przecież każdy ma swój indywidualny styl pisania i niektórzy nie wiadomo jakby próbowali się poprawić, nie uda im się to w kilka dni i to dlatego, że inni tak chcą. Takie coś wymaga praktyki oraz wsparcia, a nie wymuszania oraz batów. Zastanówcie się.
Powrót do góry Go down
Walpurgia
Zwykły koń
Walpurgia



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:20 pm

Nikt nie mówi o poprawie w kilka dni - zarówno ja, jak i Rubie na początku naszej forumowej przygody (ok. 2011 roku... O kurde, to już 5 lat?) też pisałyśmy jak ostatnie ameby umysłowe. Ale zależało nam na poprawie, czytałyśmy posty innych graczy, długie na całą stronę w wordzie i inspirowałyśmy się nimi. Ile to razy miało się otwarte w przeglądarce po kilka kart ze słownikami, żeby wzbogacić swoje słownictwo i umilić czytanie współpiszącemu.

Ignis - nie, ja po prostu wskazałam, co was ośmiesza w świecie PBFów. Można starać się naprostować swoje wady, a można się pluć, że ktoś zły i niedobry "psuje atmosferę". Wybrałaś to drugie. Szkoda.

Lily, odpowiadając na pytanie - tak, w telefonie również mogą być sprawdzane błędy. Przeglądarek na Androida/iOS jest uhuhu i jeszcze więcej. A temat błędów drążę dlatego, że po prostu żal mi się robi, jak się ośmieszacie i nawet o tym nie wiecie. Albo nie chcecie wiedzieć... No cóż, to już moje "wredne" domysły. Aczkolwiek to bardzo zabawne, że wytknięcie błędów ortograficznych tak strasznie was zbulwersowało Wink
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:26 pm

Zaraz ci coś zrobię! Nie wybrałam tego drugiego! To ty zepsułaś atmosferę na forum. Było tak ładnie i spokojnie NIE! Przyszły Mądrale i nie ma fajniej atmosfery! Dobra sama najlepiej na świecie nie pisze, ale nie wymądrzam się! Nie ogarniam takich ludzi i nie chce na to tracić czasu. Dla mnie taki ktoś kto czepia się o nie postawienie kropki lub przecinka to.... Albo poco się denerwuję! Na świecie będą mądrzy i głupi ludzie. Walpurgia masz już wroga! I to ty się ośmieszasz ty....!  Nie da się ciebie określić! Do takich ludzi jeszcze określenie nie wymyślono!
Powrót do góry Go down
Rubie
Rekrut
Rubie



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:32 pm

Groźba słowna w internecie. Ksiądz Cię, Ignis, pobije nie powiem czym po czole. A polskie prawo też Ci coś zrobi xp Tutaj już żartuję, ale bez przesady. Ja jeszcze jestem miła, ale jak się wkurzę to będę jeszcze gorsza niż Walpurgia, która JESZCZE jakoś trzyma nerwy na wodzy. I ona nie czepia się o kropki czy przecinki, które da się przeżyć, ale o oczojebne błędy powodujące krwotok otworów ocznych. Więc najlepiej obie zakończcie tę dyskusję. A do Walp składam wniosek o uruchomienie narządu czaszkowego zwanego muskiem i pozostanie mondrzejszym na tyle, aby zakończyć tę kłótnię. Albo ksiądz Cię pobije tym samym narządem co Ignis po czole.
Amen
Powrót do góry Go down
Maciejka
Strażnik
Maciejka



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:36 pm

//i kto tu nie popełnia błędów?
Rubie napisała:
Kod:
muskiem
A mówisz, że to kole w oczy.
Powrót do góry Go down
Rubie
Rekrut
Rubie



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:37 pm

Cytat :
mondrzejszym
Tak tylko powiem, iż wszystkie moje błędy były celowe Wink
Powrót do góry Go down
Ignis
Szeregowy
Ignis



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:39 pm

To wy się ogarnijcie! Ja zaraz nie wytrzymam! I zaraz będzie to Ignis wina! Mam was gdzieś. Moje zdanie, moje słowa, moja pisownia! A wam radzę mnie szerokim łukiem omijać bo wroga macie! Ok zrozumiem jeżeli ktoś omija litery, ale czepianie się o pisownie trudnych wyrazów!? To już przesada! Na tym forum jestem dłużej od was i lepiej go znam! I to wy błędy popełniacie! Jest na tym forum więcej normalnych ludzi, a takich mądrali jest mało! Ja się nie boję swojego zdania! A wy u mnie na fabułę i na forum życia nie macie!
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:51 pm

Stoooooop! Ludzie! Wystarczy tych kłótni! Kłóćcie się na pw. Jeśli ja mam jakiś błędy w postach to bardzo was przepraszam, ale to przez mój korektor w telefonie no i dlatego że… no błędy są czymś normalnym, my jesteśmy ludźmi, nie maszynami do pisania! (a przynajmniej taką mam nadzieję) A co do multi konta Talii - ja Maciejce ufam i wierzę w to że to ona zaprosiła przyjaciółki z klasy, Talię, Lasmer i Cet Amour. Myślę że to nie taki wielki grzech.
Powrót do góry Go down
Tormenta
Wojak
Tormenta



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 10, 2016 9:53 pm

["Plusik" ode mnie dla Estentiora"]Nie uważacie, że warto by uciąć ten temat? Czytam to, czytam... Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Dyskusja powinna prowadzić do czegoś dobrego, a tym czasem to wszystko kieruje się w zupełnie innym kierunku. Drążenie tego tematu nie polepszy sytuacji. Zgadzam się z faktem, że moderatorem powinna być osoba, która zna podstawy ortografii, interpunkcji itp. Jednak forum to łaczy ze sobą osoby w przeróżnym wieku. Wiadomo, że trudno o przypadek, aby szesnastolatka/ek pisał/a na tym samym poziomie, co dwunastolatka/ek (choć nie jest to zupełnie nierealne). Faktycznie, wiele osób popełnia najprostsze błędy językowe, ortograficzne ect., ale nikt nie wspomniał o tym, że u większości z nich widać poprawę. Sama nie jestem orłem, jeśli chodzi o poprawną polszczyznę, ale się staram.
Karsin nie jest idealne, ale czy gdzieś na świecie istnieje ideał PBF o koniach? Każde z for ma osoby, które piszą lepiej i takie, które piszą gorzej. Mnie osobiście nie przeszkadza, że ktoś poprawia moje błędy, ale mam świadomość, że każdy ma własne zdanie i nie wszystkim się to musi podobać.
Ignis, moja droga - każdy ma swoje zdanie (co zresztą po raz kolejny powtarzam), ja twoje szanuję. Lecz może postarajmy się zachować jako-taki poziom tej rozmowy i nikogo nie obrażać Wink Choć trochę można by w ten sposób sprowadzić dyskusję na lepszą drogę.
Powrót do góry Go down
Lily
Amator
avatar



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptySro Maj 11, 2016 4:01 pm

Tak, ja się zgadzam z Estiem i Tormentą, aby już to uciąć bo kłótnie nie prowadzą do niczego dobrego. Poza tym, myślę że Karsin wyraziła się jasno cd. modów i avków oraz pisowni i nie ma co dalej prowadzić tematu. To nierozsądne tak szargać sobie nerwy i wytykać się nawzajem palcami. Każdy powinien teraz zrobić kilka wdechów i wydechów oraz wejść w >>ten<< lub >>ten<< albo >>ten<< link Wink
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptySro Maj 11, 2016 5:39 pm

Myślałam że już koniec kłótni :/
Po pierwsze, nie mówimy o żadnym forum że jest patologią i nie obrażamy innych for. Okej, komuś może się nie podobać, ale obrażając inne forum można kogoś urazić, a tego wolałabym uniknąć.

Jaki w ogóle jest powód tej kłótni? Ach tak, avki... Nie będą obowiązkowe, przykro mi jeśli komuś to bardzo przeszkadza, ale moim osobistym zdaniem brak avka pobudza wyobraźnie. Wydaje mi się że temat zakończony. Obrażanie kogoś albo rezultatu czyjejś pracy (każdy post, każde forum...). Myślę że nikt na Karsin nie pisze w fabule postów po to by kogoś denerwować, a błędów ortograficznych nie robi specjalnie.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptySro Maj 11, 2016 5:56 pm

Nie tylko o awatar. Jeszcze proponowałem swoją pomoc w ocenianiu i poprawianiu KP, z których niektóre nie są moim zdaniem w pełni idealne. Ale skoro moja propozycja została odrzucona, to w osobnym wątku oferuję pomoc w poprawieniu KP dla wszystkich chętnych: http://karsin.ativiforum.com/t688-pomoge-poprawic-karte-postaci:)
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyWto Maj 17, 2016 2:54 pm

Może częściej zmieniać pogodę? Jestem tu od paru miesięcy a pogoda cały czas ta sama...
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptySro Maj 18, 2016 7:18 pm

Dzięki że mi przypomniałaś, kochana
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptySro Maj 18, 2016 9:42 pm

Proszę bardzo. Wink
Powrót do góry Go down
Kalipso
Rekrut
Kalipso



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyCzw Maj 26, 2016 10:33 am

Mimo, że jestem tu krótko, chciałabym zaproponować dodania do profilu informacji, kto ma jakie multikonta, bo łatwo się pogubić jeśli dopiero zaczyna się tu grę Smile
Powrót do góry Go down
Shredder
Szeregowy
Shredder



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyCzw Maj 26, 2016 11:36 am

Kal, to pole już jest, po prostu niemal go nikt nie uzupełnił. Wink
Powrót do góry Go down
Kalipso
Rekrut
Kalipso



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyCzw Maj 26, 2016 12:35 pm

Ok, no to dobrze.
Powrót do góry Go down
Talia
Amator
Talia



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyNie Maj 29, 2016 8:52 am

Karsin, moja rada brzmi:
Czy możesz dawać częściej awanse? Ja jestem na Karsin od 4 miesięcy a nie dostałam ani jednego awansu. Sad Mało tego jeśli dasz mi już awans to z rangami i tak będę "do tyłu" bo ja mam już 300 parę postów, a na przykład Night (to tylko przykład) nie ma nawet 100 postów i ma rangę wyższą niż ja. Moim zdaniem to bardzo nie sprawiedliwe.
I mam jeszczę inną sprawę:
Może na moderatorów dasz tych co np. najczęściej wchodzą na forum, albo przynajmiej tak często, że inni nie będą narzekać z braku ocenionych KP czy obron. Poważnie Karsin, przychodzą tu inni z innych, upadłych for i marudzą... No, że ty i Reta olewacie to forum, że Karsin w końcu upadnie... Nie chcę się z takimi osobami zgadzać ale coraz bardziej mam wrażenie, że jest tak jak one mówią. I... uważam że jeśli nie ma być tak jak "marudy" myślą to musicie się wziąść do roboty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 EmptyNie Cze 19, 2016 12:56 am

Proponuję dać może nieco ciemniejsze tło na forum. To sprawi, że forum będzie nieco przytulniejsze. Nie chodzi mi o czerń ale taki np ciemny brąz, pomarańcz.

Może by tak zorganizować event dla dorosłych koni. Jakąś imprezę na kilka sal (by tłoku w jednej sali nie było).

Czy pogoda na forum się zmienia?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 4 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: