Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rady i propozycje

Go down 
+64
Rissuerto Vrangr dePuerto
Podkowa
Beliar
Graz'zt
Plama
Blodsvept
Tahra
Asołe
Juet
Sheridan
Reta
Espilce
Special Week
Ijodi
Zozo
Aposia
Nightmare
Mistiness
Arkada
Emma
Kaz
Sekitamala
Delevine
Silharai
Bhadramurti
Night
Rena
Lara
Roksana
Armina
Lando
Sea
Shaker
Bastet
Mahjonner
Victoria
Sechmet
Amber
Night Angel
Luizjana
Maxweel
Sinyelle
Miecio
Kalipso
Rubie
Walpurgia
Emilly
Veyirey
Ignis
Bella
Tormenta
Talia
Wanilia
Wera
Maciejka
Stella
Kabucha
Lily
Estentior
Keun
Renesmee
Shredder
Severinus
Karsin
68 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Paź 08, 2017 6:57 pm

Jest planowane jakieś zdarzenie na koniec miesiąca, może imprezka w zamku?
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Paź 15, 2017 5:01 pm

Sechmet - co do dodatkowych rang, co by dawały? Nie wiem czy mają sens…
Co do gwiazdek, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam pojęcia jak wygląda panel administratora.
Jak i czy przyjmować nowych członków stada moim zdaniem powinien decydować władca. Dołączyć do stada czy przeżyć tortury - fajny pomysł, ale to porywający powinni zdecydować czy chcą tak szantażować ofiary Wink
Wydaje mi się że źrebaki wystarczająco szybko rosną, to dorosłe konie się nie starzeją. Reta jak doszła na Karsin to miała 3 lata, teraz chyba ma 7. Mi nie praszkadza to że powoli robi się "stara", ale niektórzy użytkownicy chcą mieć wiecznie młode (ale dorosłe) postacie. Mogę o tym pogadać z Karsin.

Sekitamala - sami wybrali że nie chcą należeć do żadnego stada, więc niech żyją bez kolorku  Razz

Kaz - Bardzo dziękuję za zdjęcie, jak Karsin będzie miała dostęp do komputera to może ustawi

Mahjonner - grasz z telefonu, z komputery czy z czego? U mnie z tableta wygląda normalnie…

Juet - imprezka w zamku, dobry pomysł, ale chyba musisz się dogadać z członkami twojego stada, ja mogę najwyżej dodać nowe rzeczy do sklepiku Wink
Chyba że zrobimy imprezkę dla wszystkich koni i zrebaków, na terenach niczyich. Tylko że musiał by być ktoś chętny. Jak dla mnie to byłby nawet dobry pomysł, jednak ostatnie słowo należy do Karsi.
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Paź 16, 2017 7:55 pm

Błagam- human event *karsia wie o co chodzi*
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptySro Paź 18, 2017 3:08 pm

Najpierw będzie event z imprezką, jeśli będzie dużo chętnych. Potem pomyślimy Wink
Powrót do góry Go down
Mahjonner
Zwykły koń
Mahjonner



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Paź 23, 2017 1:21 pm

Reta napisał:
Sechmet - co do dodatkowych rang, co by dawały? Nie wiem czy mają sens…
Co do gwiazdek, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam pojęcia jak wygląda panel administratora.
Jak i czy przyjmować nowych członków stada moim zdaniem powinien decydować władca. Dołączyć do stada czy przeżyć tortury - fajny pomysł, ale to porywający powinni zdecydować czy chcą tak szantażować ofiary Wink
Wydaje mi się że źrebaki wystarczająco szybko rosną, to dorosłe konie się nie starzeją. Reta jak doszła na Karsin to miała 3 lata, teraz chyba ma 7. Mi nie praszkadza to że powoli robi się "stara", ale niektórzy użytkownicy chcą mieć wiecznie młode (ale dorosłe) postacie. Mogę o tym pogadać z Karsin.

Sekitamala - sami wybrali że nie chcą należeć do żadnego stada, więc niech żyją bez kolorku  Razz

Kaz - Bardzo dziękuję za zdjęcie, jak Karsin będzie miała dostęp do komputera to może ustawi

Mahjonner - grasz z telefonu, z komputery czy z czego? U mnie z tableta wygląda normalnie…

Juet - imprezka w zamku, dobry pomysł, ale chyba musisz się dogadać z członkami twojego stada, ja mogę najwyżej dodać nowe rzeczy do sklepiku Wink
Chyba że zrobimy imprezkę dla wszystkich koni i zrebaków, na terenach niczyich. Tylko że musiał by być ktoś chętny. Jak dla mnie to byłby nawet dobry pomysł, jednak ostatnie słowo należy do Karsi.



Z komputera. Tło na Karsin to pionowe zdjęcie maków. Radziłabym po prostu znaleźć bardzo duże i raczej poziome zdjęcie. To że na tablecie wygląda dobrze, nie znaczy, że u każdego będzie tak samo ;3
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyCzw Paź 26, 2017 8:53 pm

Jak ustawimy takie żeby dobrze wyglądało u ciebie to może nie wyglądać dobrze u kogoś innego. Ale jednak masz rację, większość ludzi gra z komputerów, więc coś na to poradzimy Wink
Powrót do góry Go down
Emma
Źrebak
avatar



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPią Paź 27, 2017 5:09 pm

Witam,
A może TO zdjęcie na zdjęcie w tle? Powinno się nadać rozmiarowo Razz
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptySob Paź 28, 2017 7:51 pm

GRAFIKA - zarówno zdjęcie od Kaza, jak i tło od Emmy bardzo mi się podobają, tak więc w ciągu następnego tygodnia prawdopodobnie obydwa je ustawię. Dzięki za wyręczenie mnie w tej brudnej robocie jaką jest szukanie zdjęć Cool

GWIAZDKI DO RANG - wydaje mi się to zbędne, ale widzę że wszystkim się ten pomysł podoba, więc w ciągu następnego tygodnia pojawią się gwiazdki - na życzenie!

UPŁYW CZASU - źrebaki mają szansę rosnąć dosyć szybko (5 postów = miesiąc), ale skoro się nie starzeją, to widocznie po prostu każdy użytkownik chce się nacieszyć dzieciństwem swojej postaci. Wydaje mi się że jest tak jak powinno być: każdy sam decyduje czy chce się starzeć szybko czy powoli. U dorosłych postaci jest jeszcze większa swoboda i wydaje mi się że obowiązek starzenia się mógłby być dla niektórych 'smutny': jeżeli ktoś dużo pisze, jego postać szybko by się starzała i musiałaby umrzeć. Albo z wiekiem postaci umarłaby wena użytkownika...

DODATKOWY KOLOREK - wydaje mi się zbędny, ale jeśli ktoś ma pomysł jaki by to mógł być kolor niech napiszę tutaj lub na pw i bezstadni dostaną kolorek Wink

IMPREZKA - imprezka będzie! Ale są dwie opcje do wyboru: krótki event Halloween'owy (trochę spóźniony) zakończony imprezką, albo zwyczajna imprezka bez eventu. Powiedzcie mi co wolicie Smile
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPią Lis 24, 2017 9:16 pm

Może można zrobić porządek w kartach postaci?
Mamy niby 440 zarejestrowanych i wydaje mi się, że część KP należy do martwych kont.
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPią Lis 24, 2017 9:25 pm

Można by podzielić na stada w sumie :') a porzucone idą do adopcji czy coś zawsze więc mało przypadków zgonu na karsin XD
A co do gwiazdek można po prostu dodać pole pod avkiem gdzie będziemy sobie wpisywać gwiazdki * takie o jak mam ja XD* z dopiskiem np. szeregowy , strażnik i odpowiadająca im ilość gwiazdek
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Lis 26, 2017 10:39 pm

Zgonów mało, ale może są jakieś usunięte konta, których KP wiszą.
Mamy dużo kont do adopcji, i jakoś tak nie specjalnie schodzą, niektóre, mam wrażenie, że są tak od dawien dawna. Ale to w sumie zawsze podbija ilość ludzi.

Hehe :
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Lis 26, 2017 10:45 pm

Mi by w sumie pasowało gdyby Secha mogła sobie pozabijać pozafabularnie te wszystkie nieaktywne konta :') XDDD Zawsze jakieś wyjście
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Lis 26, 2017 11:13 pm

Nieaktywne konta idą do adopcji i nie widzę powodu dla którego miałyby zostać zabite Wink
Natomiast KP usuniętych kont faktycznie mogę usunąć (bardzo się obrazicie jak zajmę się tym dopiero jutro?)
Organizacja KP według stad wydaje mi się zbędna, ale jeśli myślicie że to dobry pomysł, to tym też się jutro zajmę :3
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Lis 26, 2017 11:24 pm

Jest planowany jakiś Event Świąteczny?
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Gru 11, 2017 8:19 pm

*Reta*
Tak ;D
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyWto Gru 12, 2017 8:02 pm

BOZE KOCHANY XD DZIĘKI <3
i fajnie gdyby zmienić wygląd forum na taki świąteczny bo fajny klimacik ma <3 \
mogę coś obrobić czy co XD
+błagam konkurs świąteczny <3 <3 <3
~Seszelelelelelelelelelel
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyWto Gru 12, 2017 9:32 pm

Takkk!
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptySro Gru 13, 2017 12:06 am

Będzie event świąteczny, potwierdzam Smile (+ mini konkursik dla użytkowników)

Secha, jak ci się chce coś obrobić byłoby supi *mina aniołka* Szczególnie tło *jeszcze bardziej anielska mina* KC :*
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptySob Gru 16, 2017 6:44 pm

A ja mam pytanko do eventu świątecznego, on się liczy jako normalna fabuła i jakie konie będą mi to potem wypominać czy mogę wywalić sechę bez obaw XD?
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Gru 17, 2017 12:24 am

Liczy się, w sensie że postacie będą pamiętać to co się działo w tej fabule (chyba o to ci chodzi, c'nie? :') ). No bo skoro dostaną prezenty, to muszą być w stanie powiedzieć że dostały za ciągnięcie sań, a nie że o, nagle pojawia się u kogoś jakiś przedmiot :')
Jeśli zaś chodzi o miejsce fabularne, to fabuła eventowa nie dolicza się do ilości miejsc w których znajduję się postać.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Espilce
Władca
Espilce



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Gru 17, 2017 1:49 am

Czy do sani można przyprowadzić i przypiąć więźnia? Oczywiście do sani należących do stada porywacza? Smile

Poprawicie proszę wszystkie homonta na chomąta Smile
Powrót do góry Go down
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Gru 18, 2017 6:17 pm

Zróbmy drugą edycję plebiscytów !!!
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Gru 18, 2017 10:16 pm

Esp, z tym porywaniem nawet całkiem fajny pomysł! Pamiętaj tylko że jeśli zostawisz ofiarę samą przy saniach, ta może sobie zwiać Wink

Espilce napisał:
Poprawicie proszę wszystkie homonta na chomąta Smile
Nie miałam pojęcia że taka jest poprawna pisownia *podziwiajcie mądrość waszej głupiej adminki*
Już lecę poprawić, dziękuję za zwrócenie mi uwagi

EDIT: Zapomniałam odpisać Seszełkowi :') Anyway, tak, tak, zrobimy plebiscyty, tylko trochę się opanuj wariatko :*
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sechmet
Wojak
Sechmet



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyPon Gru 18, 2017 11:12 pm

To wcale nie jest tak że spamiłam ci tym pytaniem na każdym znanym mi środku komunikacji międzyinternetowej + przez retę kc <3
Fajno te plebiscyty
Powrót do góry Go down
Arkada
Rekrut
Arkada



Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 EmptyNie Mar 04, 2018 6:13 pm

*hehehehe Arka "wyśmienity grafik" i perfrekcjonista xD*

Mam pomysł. Może kolorki stadne nawiązywałyby do terenów stadnych?
(przykładowo)
SUŁ (#f9e77c)
SZS (#4d7450)
SMS (#022f05)
SSP (#34b8b5)
SKZ (#813f1b)
SLS (#a7dfe3)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rady i propozycje - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Rady i propozycje   Rady i propozycje - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rady i propozycje
Powrót do góry 
Strona 9 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Propozycje wymian + zasady

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: