Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ♡ Story ♡

Go down 
+12
Sinyelle
Ijodi
Armina
Juet
Kion
Zozo
Ate
Plama
Luizjana
Real Stone
Espilce
Levanto
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:06 pm

No, ale tak czy inaczej porywacie mnie. Jej! cheers
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:07 pm

No chyba, że nie chcesz? Ewentualnie Esp może dać Juetowi pobawić się z Levem? Smile No, jak tam chcecie Smile
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:11 pm

Natknie się na Midnight. Ale dobra, dobra porwę sobie tam Realem żeby mu dodać mięśni (staty) i przekaże Espilcowi. A Midnight będzie sobie przechodzić przez lochy.
Pasuje?
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:13 pm

Juz ostrzegam że mój odpis pojawi się po południu, bo obecnie zabrano mi komputer a na telefonie nie lubię pisać Sad
Powrót do góry Go down
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:16 pm

Mi pasuje taka historia.

Espi
Juet nie odda się prawie nikomu oprócz ciebie.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:18 pm

Ok, ok, pasuje Smile

A jeśli chcecie (w przyszłości) fabułę z Realem i Juetem... to może jednak zamiast Espa będzie Burseg? Pomoże Juetowi dorwać i pomęczyć Reala? Ale to w przyszłości, bo na razi Ijo i Mid Smile
Powrót do góry Go down
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptySro Sie 22, 2018 9:22 pm

Zobaczymy co nam przyszłość przyniesie w przyszłości.
Idę gdzieś pisać post, który wyślę do Reala, on mnie porwie i da Espowi, który będzie mnie męczył z Midni.
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 1:29 pm

Mogę jeszcze wam Mista dać do tej fabuły żeby było większe zamieszanie Laughing
Espi, zabrałbyś go od Rety i zaprowadził do tej grupowej źrebakowej fabuły, a Retę wtedy wypuścił, bo coś wspominała że chciałaby już się z tych lochów wydostać...
Tylko Mist wiekowo pasuje bardziej do Asołe, a nie wiem w końcu czy Esp jego też porywa czy nie, bo trochę się już w tym wszystkim pogubiłam :')


A po drugie: co byś powiedziała na jakąś krótką fabułkę Armi-Elka?
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 2:11 pm

Mi tam nie przeszkadza dodatkowy źrebaczek do fabuły  Laughing  Espilce i Ijo a wy jak? 

Co do Armi-Elka to bardzo chętnie, możesz zacząć czy ja mam to zrobić? Wink
I jakieś pomysły co do tej fabułki? Jakie stosunki?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 2:26 pm

Jak wolicie, ale z doświadczenia wiem, że fabuły w 4 postacie są bardzo, bardzo ciężkie. W trzy osoby idą wolno (na post Rety czekaliśmy ponad 2 tygodnie), a cztery... jest jeszcze gorzej. No i nie wiem, czy Mist pasuje? Jest trochę młody - Ijo i Mid są prawie dorośli, a chyba nie chcesz podbić wieku Mista do tych 2.5-3 lat?

Armi jest Espilca i nie będzie go zdradzać z Elką! Smile

Realem możesz schwytać Elkę - to będzie ciekawsze Smile
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 2:40 pm

Ok, to nie będę się już wtrącać Mistem w tę fabułę Wink

Armina, proponuję taką krótką fabułkę, tylko po to żeby się poznały, w końcu są w tym samym stadzie... Chyba że masz jakiś ciekawszy pomysł? (Espi, nie martw się, Elka będzie grzeczna i nie dojdzie do żadnej zdrady... chyba Laughing)
W każdym razie mogę ja zacząć, gdzieś na terenach SUŁ

Elka jest nieporywalna Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 2:47 pm

Myślę, że zapoznanie się Arminy z Elką będzie dobrym pomysłem Wink 
Dobrze więc czekam na linka Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 3:00 pm

Oj tam, oj tam nieporywalna. Elka jako prezent od Espilca dla Reala, lub od Reala dla Espilca? Smile
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 3:08 pm

Wystarczy mi jedna postać w lochach SKZ Wink

Anarie, podeślę potem linka na pw, żeby już tu nie spamować
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 3:13 pm

A co z Mist i Retą? Mają zwiać? Kogoś przekazać Realowi? Pokryć Retę Levem?


(Za godzinę, góra dwie, będę dostępny i biorę się za odpisy)
Powrót do góry Go down
Sinyelle

Sinyelle



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 3:21 pm

Mistem ja bym jeszcze trochę w tych lochach popisała - może jeszcze trochę Espi go pomęczyć razem z Retą, albo przekazać Realowi, mi jest to obojętne. Tylko niech Espi nie kryje (sam, albo Levem) Rety na oczach Mista, to by było... niefajne.
Niech się jeszcze Reta wypowie, bo to ona chciała już zwiewać z tej fabułki. Jeśli stwierdzi że chce już uciekać, to możemy zrobić że Mist też spróbuje zwiać, ale nie da rady i Espi go przekaże Realowi.
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 6:47 pm

Dowiedziałam się że Fastwind niedługo wraca, więc na razie nie chcę go zdradzać. Czyli nici z krycia. Myślałam że jakoś za 2/3 posty się zwinę
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPią Sie 24, 2018 8:15 pm

Zawsze można pomyśleć, by Esp dorwał Fasta i go zmusił do pokrycia Rety... ale pewnie Fast zniknie, zanim by się nam fabuła skończyła...
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyNie Sie 26, 2018 7:30 pm

To może Retę oddać Realowi? Co o tym sądzicie, Reta i Real? Fastwinda coś dalej nie widzę.

Może Burseg i Elka, dorwą Reala?

Midnight kiedy wpadnie do Espa i Ijo? Od razu? Za jakiś czas? Jak wolicie?
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPon Sie 27, 2018 6:03 pm

O! Real mógłby posiedzieć trochę w lochach generalnie   Exclamation
Do co Midnight podesłałam pw 
Powrót do góry Go down
Anarie
Amator
Anarie



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPon Sie 27, 2018 6:04 pm

BARDZO BARDZO POSZUKUJĘ JAKĄŚ OFIARKĘ DLA ANARIE DO PORWANIA! 
Ance się nudzi 
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyPon Sie 27, 2018 8:33 pm

A ktoś, kogo schwytał Esp, się nada i user danego konta tego chce? Reta, Mist, Poldark?
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyWto Sie 28, 2018 2:38 am

Poldark? Poldark nie, a Retą już niedługo się zywam :/
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyWto Sie 28, 2018 1:24 pm

Możesz oddać jej Mista Wink
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Armina
Lider
Armina



♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 EmptyWto Sie 28, 2018 2:39 pm

Ja tam szukam porwania przez Anarie, żeby nie tylko mogła zabić nudę ale też zarobić statystyki Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





♡ Story ♡  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ♡ Story ♡    ♡ Story ♡  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
♡ Story ♡
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: