Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pamiętnik Belli

Go down 
AutorWiadomość
Bella
Źrebak
Bella



Pamiętnik Belli Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Belli   Pamiętnik Belli EmptySob Paź 15, 2016 3:11 pm

Bella to ja!



Wiem, że Bella nie umie czytać ani pisać, ale powiedzmy, że ona ty sobie notuje w główce (fajnie, pamiętnik główkowy Smile )
Powrót do góry Go down
Bella
Źrebak
Bella



Pamiętnik Belli Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Belli   Pamiętnik Belli EmptySob Paź 15, 2016 3:24 pm

No podłość!
Ja tu sobie siedzę, nawet nie umiem nazwać gdzie, a tu to coś już mnie nie chce! Wyrzuciło mnie na... jak to... ziemię, o, na ziemię i co? Radź sobie sam źrebaku? Dookoła było strasznie dużo koni, trzy duże i jeszcze dwa takie jak ja, nawet jeden takiego koloru. Napiłam się takiego dobrego cosia do jedzenia i chciałam się zaprzyjaźnić z tymi źrebakami, ale mama kazała mi iść z nią. Poszłam, ale na chcilę ją zostawiłam. Po jakimś czasie znalazłam ją z kolejnym źrebakiem i dużymi koniami. Chyba się nie lubili. A może kiedyś jeszcze spotkam tą w kropki? Wtedy się z nią zaprzyjaźnię!


                                                        No, na dziś to tyle, niedługo ukaże się nowa część przemyśleń w Pamiętniku Główkowym Belli.
Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Belli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Mii
» Pamiętnik Estentiora
» Pamiętnik Clovera.
» Pamiętnik Randaya
» Pamiętnik Voleura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Rozwój Postaci :: Fabularne Pamiętniki-
Skocz do: