Karsin

Go down
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Wszystko o stadach Empty Wszystko o stadach

on Nie Gru 06, 2015 9:54 am
Na Karsin jest sześć stad, każde z nich jest trochę inne.
Dlatego nasza postać ma możliwość trafić do stada które najbardziej pasuje do jej charakteru.
Można zmieniać stado dowolną ilość razy, jednak nie zawsze władca zaakceptuje ją w swoim stadzie, wiedząc że właśnie jedno opuściła. Więc lepiej uważać gdy się chce zmienić stado, bo można zostać samotnikiem nie należącym do żadnego stada.

Stado Zamglonych Szczytów
Władca: Scalaris
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Poprzedni Władcy: Levanto

Stado Zamglonych Szczytów nazywa się tak tylko z powodu swoich terenów: gór ukrytych we mgle. Członkowie SZS często są skryci i zamknięci w sobie. Ciężko jest im nawiązać pozytywne relacje, jednak gdy już się przed kimś otworzą, pokazują jak piękną i wielobarwną mają duszę, stają się przyjacielscy i rozmowni. Są świetni w pocieszaniu innych i mimo swojej skrytośći są altruistami. Warto postarać się dotrzeć do serca jakiegoś członka SZS, gdyż bardzo przywiązują się do przyjaciół i potrafią szczerze kochać.

Stado Wielkiej Tajemnicy
Władca: Reta
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Członkowie SWT, jak sama nazwa wskazuje, mają swoją ukrytą tajemnicę. Jedni mówią że jest nią klucz do szczęścia, inni że wielki kufer pełen karminów. A może i jedno i drugie, w końcu niektórzy wierzą że do szczęścia wystarczą pieniądze. Tajemniczy są świetnymi aktorami, potrafią przybierać różne maski i kłamanie bardzo łatwo im przychodzi. Mimo wszystko nie są agresywni, jednak zaciekle będą bronić swojej tajemnicy i nikogo nie wpuszczą na swoje tereny. Można powiedzieć że są chciwi i nie lubią się dzielić z innymi. Tylko miłość jest w stanie ich odmienić i może doprowadzić ich do zagłady. Zakochany Tajemniczy mógłby niechcący zdradzić komuś swoją tajemnicę.

Stado Magicznego Szeptu
Władca: Night
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Magiczni są generalnie bardzo sprytni i na pewno byliby świetnymi wojownikami, gdyż mogliby każdego przechytrzyć, jednak są przeciwko wojnie. Lubią mieć ułożone, spokojne życie, kiedy wszystko jest zaplanowane, jednak czasem budzi się w nich chęć szaleństwa i wcale jej nie powstrzymują. Większość członków SMS dba o swój wygląd i porusza się płynnie i z gracją, prawie nie wydając przy tym dźwięków. Starają się panować nad emocjami, dlatego rzadko kiedy okazują złość lub całkowitą rozpacz.

Stado Szalejących Piorunów
Władca: Armina
Namiestnik: Aristo
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Członkowie SSP czasami są nazywani Szalonymi i nawet słusznie, gdyż często zachowują się nieodpowiedzialnie i podejmują pochopne decyzje. Nie lubią zastanawiać się nad tym co stracili, wolą widzieć pozytywną stronę każdego faktu i skupiają się na tym co zyskali. Łatwo wchodzą w konflikty i mogą być agresywni, dlatego prawdopodobnie szybko znajdą sobie wrogów. Czasami kłócą się nawet między sobą, jednak to tylko wzmacnia ich więzi stadne. Niektórzy Szaleni stają się delikatni i łagodni w towarzystwie źrebaczków, czyżby to oznaczało że byliby świetnymi rodzicami?

Stado Krwawej Zemsty
Władca: Espilce
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Krwawi są brutalni i agresywni, nie znają takich słów jak litość. Cieszą się cierpieniem swoich wrogów i bardzo im się podoba widok krwi. Ich celem jest możliwość posiadania jak najwięcej więźniów, dlatego zawsze czuwają czy nie ma w pobliżu jakiejś potencjalnej ofiary. Jednak, jak wiadomo, każdy ma w sobie trochę zła i trochę dobra, członkowie SKZ też. Między sobą są bardzo uprzejmi i sprawiają wrażenie dobrze wychowanych, szanują się na wzajem i poświęcają się dla stada, które jest ich zdaniem najważniejsze.

Bezstadni
Władca: Brak
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Grupę bezstadnych tworzą konie, które postanowiły żyć po swojemu. Nie należą ode do żadnego ze stad i nie mają żadnych ziem na własność. Mieszanka różnych osobowości i charakterów nie daje możliwości opisania typowych cech charakteru, stylu walki czy sposobu myślenia. W tym nieoficjalnym ugrupowaniu nikt nie jest liderem, jednak gdy wolność i niezależność bezstadnych będzie zagrożona są oni w stanie współpracować ze sobą i stawić czoła wspólnemu wrogowi.

Zaginieni
Grupę zaginionych tworzą wszystkie konie, które kiedyś zamieszkiwały Karsin i pewnego dnia zniknęły bez śladu. Nikt nie wie gdzie one są i czy kiedykolwiek wrócą.

ROZWIĄZANE ZGRUPOWANIA

Stado Ukrytych Łez
Władca: Sinyelle
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: Poldark
Artysta: Forest

Członkowie SUŁ są bardzo wytrzymali i silni psychicznie, pewnie dlatego że żyją na pustyni, która porządnie ich zahartowała. Nie płaczą, jest naprawdę niewiele wyjątków, jednak z łatwością okazują radość i złość. Niektórzy członkowie stada Ukrytych Łez przez całe życie budują dookoła siebie twardą skorupę, która coraz trudniej jest zdjąć. Ukrywają pod nią swoją wrażliwość.
Data rozwiązania:  04/2019

Stado Lodowatych Serc
Władca: Luizjana
Namiestnik: -
Szaman: -
Generał: -
Artysta: -

Niektórzy mówią że Lodowaci nie mają serca, inni twierdzą że je mają, lecz zamarznięte. Nie wiadomo czego chcą, na każdego patrzą z wyższością, trochę z politowaniem i drwiną. Ich spojrzenie potrafi przyprawić każdego o dreszcze. Ciągle wydają się smutni, zamyśleni i zagubieni. Zawsze zachowują zimną krew i rzadko kiedy okazują uczucia. Generalnie są pesymistami, albo podświadomie wmawiają sobie że nimi są. Porywają innych po cichu, bez zbędnych słów. Nie wiadomo czy robią to z własnej chęci, czy ktoś im każe, czy też porywają tak dla sportu. Nikt nie jest w stanie ich zrozumieć, zresztą czasami oni sami też mają wrażenie że nie są w stanie zrozumieć swojej własnej duszy. Mówi się że tylko kilka wyjątkowych osób jest w stanie roztopić ich zamarznięte serca, jednak na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż większość członków SLS to pesymiści, albo przynajmniej tak im się wydaje.
Data rozwiązania:  04/2019
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach