Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odizolowany Pokoik

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Karsin
Admin
Karsin



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptySro Gru 16, 2015 5:18 pm

Mały pokoik o brunatnych ścianach, przeznaczony na ważne rozmowy między dwoma końmi. Jednym z nich przeważnie jest władca, który decyduje czy przyjąć nowego członka do stada, lub kogo awansować na na przykład generała. W pomieszczeniu jest nieduży stół z lampką stołową i dwa krzesła.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sawana
Rekrut
Sawana



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 7:48 pm

Przyszłam tutaj spokojnym krokiem i rozglądałam się wokół. Zauważyłam drzwi i postanowiłam wejść do pokoju. Był to mały odizolowany pokoik specjalnie na odpoczynek. Miałam mała ochotę na spotkanie konia. Chciałam by nie było to źrebię, ani klacz. Chciałam by był to ogier bo jeszcze nie widziałam, żadnego na tej wyspie. Uśmiechnęłam się sama do siebie i usiadłam na krześle.
Powrót do góry Go down
Shagi
Zwykły koń
Shagi



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 7:53 pm

Przyszedł do zamku bez żadnych słów.Wszedł do pokoiku i zastał w nim klacz siedzącą na krześle.
Myślał w sumie ,że nie będzie tu nikogo ale...Mylił się.Spojrzał na klacz z kamienną twarzą i jak przystało na ogiera przedstawił się.Shagi.Skinął głową i podszedł do klaczy.Potajemnie powąchał ją po czym stwierdził ,że nie ma się czego obawiać bo jest z SLS.Odszedł do rogu pokoju i położył się bez zbędnych słów.Przecież nie były one tu potrzebne...
Powrót do góry Go down
Sawana
Rekrut
Sawana



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 7:58 pm

Sawana. Odpowiedziałam na słowa ogiera. Siedziałam na krześle i nie odzywałam się do ogiera tak samo jak on do mnie. Uniosłam wargę do góry po czym spuściłam ją na dół. Spojrzałam na ogiera od dołu do góry i spojrzałam na sufit. Jaki piękny sufit. (XD. To co charakteryzuje naszą klase). Spuściłam wzrok w dół.
Powrót do góry Go down
Shagi
Zwykły koń
Shagi



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 8:06 pm

Na jej przedstawienie tylko spojrzał na nią przyglądając się jej grzywie...W sumie sam nie wiedział czemu na jej grzywę tak spogląda.Kiedy objechała go wzrokiem tylko odwrócił głowę.
Po chwili odwrócił się znów do klaczy i spojrzał na nią niewiadomo co znaczącym wzrokiem.
Wyglądał jak gburowaty,zamknięty w sobie ogier.Można było jego określić jako zamkkniętego w sobie.Dla niego to było wszystko jedno.
Powrót do góry Go down
Sawana
Rekrut
Sawana



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 8:11 pm

Lubisz jabłka? Zapytałam po czym pomyslałam. Co to za pytanie? "Lubisz jabłka?". Ja się powinnam takim jabłkiem w głowę czasnąć. Uśmiechnęłam się do ogiera i wstałam z krzesła. Rozmyślałam nad życiem i postanowiłam zacząć od nowa. Tak właśnie w tym momencie zaczęłam od nowa. Nie przejmowałam się przeszłością i żyłam chwilą.
Powrót do góry Go down
Shagi
Zwykły koń
Shagi



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 8:28 pm

Em....Ta...Stwierdził dziwnie patrząc się na klacz.To trochę dziwnę pytać się kogoś czy lubi jabłka.
No ale cóż....
Patrzył na nią dziwnym wzrokiem przez chwilę.....A ty lubisz?Zapytał bezsensownie z nudów....
Rozejrzał się dookoła i znów spojrzał na klacz,którą też zżerała nuda...
Powrót do góry Go down
Sawana
Rekrut
Sawana



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 8:31 pm

Lubię. Widząc, że oboje zżera nas nuda postanowiłam zrobić coś szalonego. Słuchaj. Widzę, że się nudzisz więc zróbmy coś ciekawego. Zaczęłam. Chodźmy na jakiś wodospad, wejdźmy na niego i skaczmy do wody. Zakończyłam z uśmiechem na twarzy. Nie dałam się nudzie i złapałam Shagiego za kopyto, czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Shagi
Zwykły koń
Shagi



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 8:34 pm

....Nie miał pojęcia co klacz ma na myśli....Jako,że był zraniony przez przeszłość był strasznie zamknięty w sobie i gburowaty ale czemu nie....Spojrzał na nią stanowczym wzrokiem.No niech ci będzie.
Kiedy ta złapała go za kopyto ten odruchowo spojrzał na to zranionym wzrokiem.Dobra ten raz ujdzie jej.Spojrzał na nią kręcąc głową.Nie miał oczywiście tu nic na myśli.
Powrót do góry Go down
Sawana
Rekrut
Sawana



Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  EmptyNie Wrz 18, 2016 9:03 pm

Pociągnęłam Shagiego za kopyto i z radostym uśmiechem pobiegłam w stronę wodospadu. Uśmiechnęłam się spoglądając co chwilę na sztywną mordeczkę Shagiego.
//Sorry,że tak krótko.
Z/T
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odizolowany Pokoik  Empty
PisanieTemat: Re: Odizolowany Pokoik    Odizolowany Pokoik  Empty

Powrót do góry Go down
 
Odizolowany Pokoik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokoik na uboczu
» Pusty pokoik
» Przejściowy pokoik
» Pokoik Higienistki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Błotniste Pustkowia :: Zatopiony Pałac :: Parter-
Skocz do: