Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ktoś dla Graz'zta

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 8:28 pm

Szukam kogoś do popisania dla Graz'zta, który powrócił do krainy po dłuuugiej nieobecności. Ogółem kogoś, kto wyjaśni mu obecną sytuację międzystadną, ustrój polityczny, itp, opowie o wszystkich ważnych wydarzeniach, do których doszło, gdy Graz'zta nie było itp.
Może być też jakaś ładna klacz, z którą mógłby spędzić miłe chwile Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 8:34 pm

A może jakaś klacz, którą Esp mógłby schwytać, by próbować Graza zmusić, by ją pokrył? Smile I jakaś ich wspólna ucieczka? Smile
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 8:39 pm

O ile Esp zapewniłby im na czas... zabawy całkowitą prywatność, to czemu by nie Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 9:27 pm

Raczej Esp nie zapewniłby im prywatności... ale przy nieudanych próbach skłonienia Graza do współpracy, zawsze mogliby razem uciec Smile
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 9:28 pm

Cześć. Coś się uda? Smile
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 9:38 pm

Podglądałby ich? Zboczuch, bez krzty dobrych manier Shocked

Vic, zależy co Smile Jakaś spokojna fabuła może być, jeśli nie masz nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 9:49 pm

O taką właśnie mi chodziło. Smile Kto zaczyna i gdzie?
Powrót do góry Go down
Graz'zt
Zwykły koń
Graz'zt



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 9:49 pm

Może Ty? Ja ciężko radzę sobie z początkami. Miejsce obojętne.
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptyWto Lut 19, 2019 10:00 pm



Ostatnio zmieniony przez Victoria dnia Wto Lut 19, 2019 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta EmptySro Mar 13, 2019 1:54 pm

Cześć. Będziesz tam może odpisywać? Smile Bo nie wiem jak sobie dalsze plany co do fabuł realizować. Nie chce zaczynać nowych, jak gonią mnie stare, a potem okazuje się z kolei, że to ja zaniedbuje z powodu braku czasu. Smile Tymbardziej, że chce wystartować Marcepanem. Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ktoś dla Graz'zta Empty
PisanieTemat: Re: Ktoś dla Graz'zta   Ktoś dla Graz'zta Empty

Powrót do góry Go down
 
Ktoś dla Graz'zta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: