Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania do użytkowników

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  EmptyNie Sty 27, 2019 4:53 pm

Jest już temat, w którym możecie zapytać administratorów o wszystko, teraz wreszcie stworzyłam temat, w którym to ja będę zdawała wam pytania i wychodziła z propozycjami. Możecie je akceptować, argumentować, odrzucać, tylko bez kłótni Wink
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  EmptyNie Sty 27, 2019 4:54 pm

Karsin pół roku temu napisał:
Planowałam wprowadzić jakąś postać ogólną o imieniu 'Drapieżnik'. Hasło byłoby wszystkim znane i każdy mógł by się na to konto zalogować i wcielić się w jakiegoś drapieżnika i atakować konie w różnych fabułach. Myślicie że to dobry pomysł? Wtedy każdy mógłby zaspokoić swoją potrzebę pisania nie-koniem, a fabuły zyskały by ciekawe urozmaicenie...

Myślałam o tym ostatnio i chciałam wprowadzić ze trzy konta, np. "wilk", "wąż" i "lew" i porozdawać ich hasła różnym użytkownikom. Jedna postać z hasłem dostępnym dla każdego wprowadziłaby dużo zamieszania, nie wiadomo by było kto co pisze i byłaby możliwość pisania samemu ze sobą.
Co o tym myślicie?
Powrót do góry Go down
Sheridan
Amator
Sheridan



Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  EmptyPon Sty 28, 2019 12:28 pm

A może by tak ulepszyć nieco forum? Nie wymagam za wiele, wystarczy ładniej opcje profilowe ułożyć.
Będzie przejrzyściej, no i prościej. Tak samo byłoby przyjemniej jakby zmniejszyć banery przy terenach stadnych i wstawić podobne do terenów niczyich. Mam jeszcze kilka pomysłów, ale nie będę się wcinał, w końcu to wasze forum, do tego ja jestem tu nowy Smile
Powrót do góry Go down
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  EmptyPon Sty 28, 2019 9:48 pm

Karsia co do tych kont drapieżników. Mamy moderatorów, oni nie starczą? Jak ktoś jest chętny na fabułę, to można do MG napisać na priv, albo możemy stworzyć gdzieś temat z informacją gdzie się zgłaszać w sprawie takich walk. No a możliwość pisania ze sobą w sumie już jest i nawet działa.


Sheridan. Zmiana rozmiarów banerów byłaby ok, automatycznie nie zwracałam na to uwagi, ale faktycznie obrazki są sporo mniejsze niż ramka. Można by też je odświeżyć przy okazji.
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  EmptyWto Sty 29, 2019 12:31 am

Myślę, że nie ma sensu robić takich kont. Zawsze można poprosić MG (Retę, lub mnie) o fabułkę. Nie gryzie my. Od razu gwałcimy i kastrujemy XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania do użytkowników  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do użytkowników    Pytania do użytkowników  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania do użytkowników
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Dyskusje i Propozycje-
Skocz do: