Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Magiczny Szept osoba potrzebna.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptyPon Gru 10, 2018 11:43 pm

Z racji, że jest event gdzie się szuka różności rozrzuconych po Karsin to Kion łazi i szuka.
Jedna znajduje się na terenach Magicznego Szeptu.
Kion chce zdobyć tę rzecz, ale nie może sobie wejść na czyjeś tereny od tak.

Szukam kogoś z Magicznego Szeptu, kto poprowadziłby ze mną (zapewne niezbyt długą) fabułę polegającą na zwykłym pojedynku, bójce o tę rzecz z eventu.

Zapraszam do zgłaszania się.

Ponieważ przedmiot jest jeden to mogę wziąć do tej fabuły tylko jedną osóbkę, co nie znaczy, że jeśli masz ochotę na inną fabułę ze mną lub którąś z moich postaci to odmówię, bo nie odmówię.

Wszystkie szczegóły dotyczące fabuły możemy omówić przez wiadomości.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptySro Gru 12, 2018 12:15 am

Mam pomysł roku. Co ty na to, żeby Estio, As i Atena poszli szukać ozdób? Na przykład w sumie znajdą 3/6 i rozdzielą, albo będzie trzymać wszystko jeden (spoiler: nie da to na razie żadnych korzyści). Przynajmniej też wezmę udział w ewnecie, bo sama ze sobą nie będę pisać XD

Edit. Jutro gdzieś odpiszę XD
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptySro Gru 12, 2018 2:35 pm

Spoczko spoczka. Asik poszuka, ale chyba bez Ateny, bo ona z deka nieobecna jest.
To napisz gdzieś i wyślij linka Asowi.
Powrót do góry Go down
Poldark
Generał
Poldark



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptySro Gru 12, 2018 3:40 pm

Ok, wieczorem, bo idę na konie
Powrót do góry Go down
Ijodi
Marzyciel
Ijodi



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptyCzw Gru 13, 2018 10:28 pm

No to ten....poczekam. XD
Powrót do góry Go down
Estentior
Źrebak
Estentior



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptySob Gru 15, 2018 9:23 pm

Ups trochę mi się przedłużyło XD https://karsin.forumpolish.com/t177p75-brzeg-jeziora-mistil#34109

Kion może pójść na tereny SWT z Retą, albo może gdzieś pójść z Voleurem, bo on miał ją teraz gdzieś zaprowadzić. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. EmptySob Gru 15, 2018 10:23 pm

Z Volerem byłoby spoko, bo w sumie już mają wspólną fabułę.

Z Retą może kiedy indziej, wydaje mi się, że nie dogadałyby się laski. Tak totalnie inne mi się wydają, nawet pokłócić by się nie miały o co. XD
Ale chyba kiedyś Retkę zaproszę na spotkanie z Kion.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny Szept osoba potrzebna.   Magiczny Szept osoba potrzebna. Empty

Powrót do góry Go down
 
Magiczny Szept osoba potrzebna.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magiczny Szept

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: