Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sznurki w tył, sznurki w przód... ~

Go down 
+17
Shuriken
Ijodi
Garcia
Bhadramurti
C'est Raffinée
Karsin
Misterioso
Anarie
Raisha
Winter
Arkada
Perełka
Espilce
Savasha
Luizjana
Bastet
Winnetou
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Shuriken
Zwykły koń
Shuriken



Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyPią Sie 03, 2018 10:13 pm

Może Shuriken na przyjaciela? Zależy mi na pozytywnych relacjach
Z pewnością będzie wspierał Tantzano w objęciu oraz utrzymaniu władzy jeśli tylko ten wyrazi taką chęć c:
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyPią Sie 03, 2018 10:42 pm

Zapytaj tego pana. Ja wysłałam zgłoszenie. He he

Oki, jednak prosiłabym, byś ty zaczął, bo, jak z resztą pisałam, wracam do domku, i będę w nim najwcześniej 7.30 - 9
Powrót do góry Go down
Kalipso
Rekrut
Kalipso



Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptySro Mar 06, 2019 11:03 pm

Proponuję Kalipso, Ona jak najbardziej musi mieć jakąś relację z władcą stada Wink
Powrót do góry Go down
Tenashiri

Tenashiri



Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyNie Mar 10, 2019 12:09 pm

Jak na razie chcę ogarnąć wszystkie fabuły, więc na razie nienie, ale może kiedyś.
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyWto Mar 19, 2019 6:23 pm

Masz tyle postaci że nie ogarniam xD Ale zgłaszam Rysia na a) porywacza b)porwanego c)szaloną pogadankę komuś z Twojej wesołej gromadki Wink
Powrót do góry Go down
Tantzano
Szeregowy
Tantzano


Tytuły : Admin Pomocnik

Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyWto Mar 19, 2019 8:45 pm

Chętnie, ale najpierw muszę ogarnąć fabuły Smile.
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 EmptyWto Mar 19, 2019 8:49 pm

Pewnie to trochę potrwa xD ale spoko
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sznurki w tył, sznurki w przód... ~   Sznurki w tył, sznurki w przód... ~ - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sznurki w tył, sznurki w przód... ~
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: