Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet Dyrektora

Go down 
+21
Mia
Victoria
Misterioso
Ominous
Night Angel
Emma
Kabucha
Armina
Wanilia
Lasmer
Hades
Atena
Sinyelle
Feta
Emilly
Estentior
Nubis
Maciejka
Luizjana
Reta
Karsin
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Atena
Źrebak
Atena



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Lut 06, 2016 1:40 pm

Atena weszła jeszcze raz do gabinetu dyrektora by się go czegoś zapytać.Nagle zobaczyła małego
ogierka.Spojrzała się na niego bardzo tajemniczym wzrokierm mówiącym,,Cześć może się spodkamy''.
Atena jednak przyszła tu po coś innego.Czy na plac zabaw można wchodzić samemu czy z nauczycielami?Zapytała dyrektora i machnęła ogonem dostojnie oraz elegancko.Ciekawe po co ten ogier tu przyszedł.Pomyślała i spytała się młodego ogiera.Co tu robisz i jak się nazywasz?
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Lut 06, 2016 2:18 pm

Hades stał spokojnie i po chwili weszła tu piękna młoda klaczka i zapytała go co on tutaj robi i jak ma na imię. Więc postanowił odpowiedzieć na pytanie pięknej klaczce. Mam na imię Hades. Przyszedłem tutaj ponieważ muszę się zapisać do szkoły. Odpowiedział dostojnie na jej pytania. Według ogier klaczka była bardzo ładna i był ciekawy czy w szkole będą jeszcze inne klacze. Po czym postanowił jej się tego zapytać. Cześć w szkole są inne klacze czy tylko ty? Zapytał się i puścił jej oczko.
Powrót do góry Go down
Atena
Źrebak
Atena



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Lut 06, 2016 2:24 pm

Heh.Fajnie ja już chodźę do szkoły.Pewnie będziesz chodził do tej sammej klasy.Powiedziała i prychnęła.Może kiedyś się spodkamy.Nazywam się Atena.Przedstawiła się cichutko i spojrzała znów na Hadesa.Masz jakichś przyjaciół?Zapytała się ziewając przy tym.Ja mam i to dużo.Powiedziała i odwróciła wzrok na dyrektora.Ciekawe czy dyrektor kiedykolwiek mi odpowie.
Powrót do góry Go down
Hades
Źrebak
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Lut 06, 2016 2:41 pm

Fajnie jest w szkole? Zapytał, ale klacz mu nie odpowiedziała na poprzednie pytanie. Nie Odpowiedziałaś mi na poprzednie pytanie, a więc czy w szkole są inne klacze czy tylko ty? Możemy się kiedyś spotkać. Nie nie mam przyjaciół, znam tylko ciebie i moją mamę.
Powrót do góry Go down
Atena
Źrebak
Atena



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Lut 06, 2016 2:47 pm

Jest jeszcze Emilly.Odpowiedziała na poprzednie pytanko.Szkoda że nikogo z naszej klasy poza mną nie znasz.Emilly zakochała się w takim ogieku który ma na imię Nubis.A ja jeszcze nie wiem.Powiedziała choć ogier się o to nie pytał.Z jakiego stada jesteś?Znów zadała pytanie.Teraz chyba i ja i on czujemy się jak na przesłuchaniu.Pomyślała i odkryła jedno oko.Klacz niezbyt często pokazywała swoje oczy.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Lut 07, 2016 12:53 pm

- Nie, ja nie będę uczyć w szkole. Ja tylko nią zarządzam. - odpowiedział na twoje pytanie, Ateno. - Do zobaczenia, piękne! - pożegnał się z wami (Atena i Ellie), gdy szybko opuściłyście gabinet dyrektora.
- Do zobaczenia z tobą również, cudna Feto. - powiedział dyrektor, gdy ty też wyszłaś z pomieszczenia.
- Dzień dobry. - przywitał się z tobą, Hadesie. - Przykro mi, ale musi tu przyjść twoja mama i potwierdzić zapisanie do szkoły. - powiedział. - Witaj, Ateno. - przywitał się z tobą, Ateno, i się do ciebie uśmiechnął. - Tak, jak tylko będzie przerwa to wy uczniowie możecie samodzielnie wyjść na plac zabaw, na boisko, na dziedziniec, na korytarz... Gdzie tylko chcecie. Możliwe że nauczyciele z wami pójdą, ale możecie sami iść gdzie chcecie. - odpowiedział na twoje pytanie.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Lasmer
Marzyciel
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyWto Lut 09, 2016 7:42 pm

Mam na imię Lsmer przyszłam tu by zapisać do szkoły mojego syna Hadesa bardzo chce iść do szkoły i nauczyć sie nowych rzeczy a ja bym chciała uczyć plastyki bardzo dobrze szkicuje i inne rzeczy oraz mogła bym prowadzić kółko plastyczne i to bardzo ciekawe żrebaki by się wiele rzeczy nauczyły a ja bym zdobyła pracę
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyWto Lut 09, 2016 7:49 pm

O hej mamo zapisujesz mnie do szkoły co nie a ucz źrebaki na kółku plastycznym prosze i zapisz mnie do maciejki na sztuki walki a ja nauczę potem Cerbera a poznaj go oto wilk którego nazwałem Cerber jest jak piesek mamo nie mieszka z nami ale jest moim zwierzątkiem okej zgadzasz się? Zapytałem się mamy. Spojrzałem na Cerbera i powiedziałem chodż do domu Cerber nauczę cię chodzić po ścianach . Pa mamo

[z/t]
Powrót do góry Go down
Lasmer
Marzyciel
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyWto Lut 09, 2016 7:50 pm

\\pomyliło mi się kąta to o hej mamo... to od Hadesa
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySro Lut 10, 2016 5:27 pm

- Dzieńdobry, Lasmer. - przywitał się dyrektor. - Źrebak ma na imię Hades. Należy do Stada Magicznego Szeptu. Opiekunką, czyli zastępczą mamą, jest Lasmer. Ma się uczyć wszystkich przedmiotów. - powtórzył informacje najpierw podane przez twojego podopiecznego, Lasmer. - Czy to wszystko się zgadza z rzeczywistością? - upewił się i miło się uśmiechnął.
- Niestety mamy już trzech chętnych do nauczania plastyki, tyle na razie wystarczy, więc niestety nie mogę cię zatrudnić do tego przedmiotu. Przykro mi... - powiedział smutnym głosem. - A szkoła nie przewiduje organizacji kółek pozaszkolnych, źrebaki mają zdobyć całą niezbędną wiedzę na lekcjach przewidzianych w planie lekcji. - spojrzał na ciebie smutnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Mar 27, 2016 6:47 pm

Wanilia przyszła tutaj stępem z zamiarem zapisania do szkoły Szafiego. Zapukała do drzwi, ale gdy nikt nie odpowiadał po chwili uchyliła drzwi i weszła do gabinetu. Siedziały tam konie - ogier i klacz. Dzień dobry. Czy zastałam dyrektora? Chciałabym zapisać do szkoły syna. - rzekła Wania i przekrzywiła głowę. Trochę się zawstydziła swojego pytania - jest w gabinecie dyrektora w którym siedzą konie, raczej na pewno jeden z nich to dyrektor. Czekała.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyPon Mar 28, 2016 6:56 pm

//Z powodu eventu nie można wejść do szkoły jeśli się nie jest źrebakiem Wink Żeby zapisać źreba do szkoły idź porozmawiać z Czarusiem w biurze Czarodzieja Wink

Gdy tylko weszłaś w gabinecie zrobiło się niesamowicie ciemno. Przez kilka ciemnych minut cisza pozostawiona po twoim pytaniu aż dzwoniła w uszach, lecz wtedy znowu trochę się rozjaśniło. Gdy tylko twoje oczy przyzwyczaiły się do tego słabego światła, zauważyłaś że w pomieszczeniu już nikogo nie było. Uciekli? A może od początku byli złudzeniem optycznym? Za tobą skrzypnęły drzwi, jednak nikt nie wszedł do gabinetu. Po chwili usłyszałaś w oddali skrzypienie innych drzwi i ztłumiony, głuchy krzyk. Wydawało ci się też że usłyszałaś trzepot skrzydeł i okropny dźwięk kredy zgrzytającej o tablicę.

Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyWto Mar 29, 2016 10:07 am

//Spk, mnie tu nie ma Razz od...
Wanilia usłyszała okropne dźwięki, które ją osaczyły: skrzypienie, jakieś głuche, stłumione krzyki, trzepot skrzydeł i najokropniejsze: skrobanie kredy o tablicę (w życiu tego na prawdę NIENAWIDZĘ!). A oni gdzie? No bez żartów, chyba nie jestem jeszcze taka stara, aby mieć urojenia. - pomyślała klacz i skierowała się do wyjścia. Jednak w jej głowie wciąż brzmiały te dźwięki. Br, nie wiedziałam, że w szkole straszy. - dodała w myślach i lekko sie uśmiechnęła.
//teraz! z/t
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySro Maj 25, 2016 9:19 pm

Armina weszła tutaj zaciekawiona, jak i przerażona, oczywiście najpierw pukając. O jeny, a co jeśli mnie wywalą ''na zbity pysk''? myślała. Zobaczyła przyjaźnie wyglądającego luzytana.
Witam, nie wiem czy można, mam na imię Armina, i szukam pracy, jako nauczyciel płynnego mówienia, historii i geografii. powiedziała. Zdenerwowana pogrzebała kopytka w ziemi.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyWto Maj 31, 2016 5:14 pm

//Szkoła jest zamknięta z powodu eventu - tylko źrebaki mogą wchodzić Wink

Dyrektor uśmiechnął się do ciebie i zaraz się rozpuścił, po prostu znikł. To była pułapka zastawiona przez potwora i ty się na nią nabrałaś: dyrektora tu wcale nie było.
Po chwili usłyszałaś nad sobą głośny pisk i coś uderzyło cię w głowę. Zemdlałaś. Po jakimś czasie się obudziłaś. Nie byłaś już w biurze dyrektora, tylko na zewnątrz, nieopodal szkoły. Nic cię nie bolało i nie miałaś żadnych ran ani siniaków. Nie mogłaś dostać się z powrotem do szkoły, a z budynku dalej wydobywał się głośny pisk o nieprzyjemnym brzmieniu. Czym prędzej opuściłaś szkołę.

[z/t] dla Arminy
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Wrz 25, 2016 9:35 pm

Kabucha przybiegła tu kłusem. Co prawda nie kłusowała cały czas, od terenów SSP do szkoły, zatrzymywała się, bo miała świadomość że prowadziła dwie młodsze klaczki, ale i tak rzadko kiedy tak podróżowała. Stanęła przed szkołą i spojrzała w jakiś okno. Wyglądała na opuszczoną. Mimo wszystko klaczka popchnęła drzwi i otworzyła je. Stanęła potem pod drzwiami dyrektora. To co? Wchodzimy? zapytała z uśmiechem. Zapukała i otworzyła drzwi. Weszła do pomieszczenia i podeszła do dyrektora. Dzień dobly! powiedziała radośnie. Czy można się tu zapisać do szkoły? zapytała. A, jestem Kabucha. wyszczerzyła zęby w uśmiechu. spojrzała na siostry, ich kolej na zaprezentowanie się.
Powrót do góry Go down
Emma
Źrebak
avatar



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySro Wrz 28, 2016 8:54 am

Emma przybiegła do szkoły zdyszana, chwilę po Buce. Klaczka miała lekkie problemy w nadążeniu za siostrą, w końcu jej ojciec był wysokim, długonogim shire'em, a Emmy i Angeli... średnim tennesee walkerem - o czym klaczka oczywiście nie miała pojęcia, wszak nie była, jak niektóre osóbki w krainie, wszechwiedząca. Przed wejściem do szkoły Emma zatrzymała się i zadrżała. Coś w tym miejscu budziło w niej niepokój. Spojrzała niepewnie na dyrektora.
Dzień doblry. Powiedziała w miarę spokojnym, opanowanym głosem. Wyprostowała się i nadstawiła uszka, by pokazać, że się nie boi. W sumie to była bardzo ciekawa, choć na wszelki wypadek stanęła bliżej bliźniaczki, by w razie czego ją osłaniać. Zdała sobie sprawę, że Kabucha patrzy na nią i Angelę wyczekująco, więc odchrząknęła i powiedziała:
Mam na imię Emma, a to Najt Enczel. Na wszelki wypadek przedstawiła też Angelę.
Powrót do góry Go down
Night Angel
Źrebak
Night Angel



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptySob Paź 01, 2016 8:38 pm

Night Angel przybiegła tu z siostrami, trzymając chrapy w okolicach łopatki Emmy, tak aby się nie zgubić. Po drodze mijały tyle ciekawych zapachów i różne dźwięki, ale siostry biegły dalej na nic nie zwracając uwagi, więc Angie zmuszona była biec razem z nimi, szczególnie że w tym świecie pełnym zapachów wystarczyłoby się na chwilę zatrzymać by zgubić łopatkę Emmy. A tego Night bardzo nie chciała.
Gdy wreszcie klaczki się zatrzymały, Karuska nabrała kilka głębokich wdechów by opanować przyspieszone bicie serca spowodowane wysiłkiem jakim było dla niej dotarcie tutaj.
Kabucha zaprowadziła bliźniaczki do jakiegoś dziwnego, zamkniętego miejsca. Szły chwilę korytarzem, aż Kabucha otworzyła jakieś drzwi. Angie weszła za siostrami do gabinetu. Od razu nastawiła uszka do przodu: ktoś na nie w tym gabinecie czekał, poczuła to od razu po zapachu. - Dzień dobly. Jestem Night Angel. - przedstawiła się. Zdziwiła się że siostry powiedziały do osoby w gabinecie "dzień dobry", a nie "cześć" albo "hej", i zrozumiała że tak najwidoczniej trzeba: to musiał być ktoś bardzo bardzo ważny. Może ich tata? A nie, tata to była ta dziwna małomówna istota na plaży. A więc może król? Król całego świata? Tak, pewnie tak. pomyślała. Poczuła że Emma jest trochę spięta, czuje się nieswojo. Przy okazji przypomniała sobie że wciąż trzyma nos na jej łopatce, więc odsunęła się kawałek i odważnie zrobiła krok do przodu.
Z zachowania Emmy wynikało że koń w gabinecie to ktoś ważny, ale groźny. Chociaż z drugiej strony... Głos Kabuchy był wyluzowany, wręcz radosny. Jak to możliwe? Któraś z nich musi udawać, ukryła swoje emocje i udaje strach, jeśli to Emma, albo radość, jeśli to Kabucha... Tylko która okazuje teraz prawdziwe emocje, a która fałszywe? zastanawiała się Angie. Postanowiła że ona zachowa się neutralnie: bez radości, bez złości, bez smutku, bez lęku... Albo nie! To ja będę tą odważną. zdecydowała. Wyprostowała się dumnie i instynktownie lekko uniosła głowę. - A jeśli nie tu, to gdzie mozna się zapisać do skoły? - dodała do pytania Kabuchy.
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 11:14 am

Wanilia przyszłą tu stępem. Rozejrzała się, zapukała i weszła. Chciała zapisać James 'a do szkoły, bo Bella i Szafir byli zapisani. Sądziła, że i trzeci źrebak powinien chodzić do szkoły. Jac chyba nie będzie miał nic przeciwko. - pomyślała. W gabinecie zobaczyła Kabuchę z siostrami. Dzień dobry. Ja w sprawie zapisu do szkoły. - rzekła i uśmiechnęła się do małych klaczek. Wiedziała, że najstarsza ma na imię Kabucha i usłyszała przy wchodzeniu, że mniejsze to Najt Enczel i Emma. Chyba chodzi o Night Angel. - pomyślała i odgarnęła z oczu grzywkę. Czekała na odpowiedź dyrektora.
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 1:39 pm

//Wania, Mia jest zapisana? Jeśli nie to możesz też nią tu przyjść, teraz źrebaki mogą same się zapisywać Very Happy

Dyrektor, jasnosiwy luzytan, wstał i szeroko się do was uśmiechnął, Kabi, Angie I Emm, gdy weszłyście do jego gabinetu. - Cześć śliczne, tak, to właśnie tutaj możecie się zapisać do szkoły. - powiedział i wyjął na blat stołu jakąś kartkę. - Odpowiedzcie mi na kilka pytań: z jakiego jesteście stada? Jak się nazywają wasi rodzice? Chcecie się uczyć wszystkich przedmiotów? - zadał wam serię pytań.
Wtedy do gabinetu weszłaś ty, Wanilio. - Witam piękną panią. - skinął ci głową na powitanie. - Rozumiem że chodzi o zapisanie źrebaka... Czy chodzi o posadę nauczyciela? - zapytał.

Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 2:08 pm

Kabucha usłyszała kroki. Odwróciła główkę. Do gabinetu weszła ładna izabelowata klacz. Dzień dobry. Kabucha wyszczerzyła zęby w uśmiechu. Potem znów zwrócił wzrok ku Dyrektorowi. Ogier wyglądał na bardzo miłego. Skoła zapowiada się obiecująco. Przy pierwszym pytaniu, Kabucha spojrzała niepewnie na Angel i Emmę. Znała jednak odpowiedź na to pytanie. Jesteśmy z SSP. powiedziała z wielkim uśmiechem. Lodzice… mama… Kabucha nieco się zmieszała. Mama to Wela! przypomniała sobie i podskoczyła radośnie. Tak! odpowiedziała bez wahania na ostatnie pytanie. Potem Dyrektor zaczął mówić jakieś straszne głupoty. Posiade nausycjela?  skrzywiła się zabawnie. Ale potem znów się uśmiechnęła. A gdzie mamy telaz iść, zeby pójść do skoły? zapytała. Nawet nie wiedziała że jest zebranie na dziedzińcu.


Ostatnio zmieniony przez Kabucha dnia Nie Paź 02, 2016 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wanilia
Strażnik
Wanilia



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 3:20 pm

//Ok
Wanilia uśmiechnęła się do dyrektora. Tak, chodzi o zapisanie źrebaka - stwierdziła i zastrzygła uszami. Poczekała, aż Kabucha skończy mówić i rzekła: Chciałabym zapisać James 'a z SSP, na wszystkie przedmioty. Opiekunami jesteśmy ja i mój partner, Jack. Następnie poczekała, aż luzytan zapisze jej syna. Żegnam. - rzekła, kiedy upewniła się, że James ma już miejsce w szkole i wyszła z gabinetu zgrabnym stępem.
{z/t}
Powrót do góry Go down
Night Angel
Źrebak
Night Angel



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 6:22 pm

Dyrektor zadał klaczkom kilka trudnych pytań, jednak gdy Night Angel próbowała wymyślić jakąś odpowiedź, usłyszała ciche kroki na korytarzu, a po chwili w gabinecie poczuła zapach jakiejś klaczy. Ładnie pachniała, jak morze i wiatr, trochę tak jak mama. Jednak to nie była mama: miała zupełnie inny głos. - Dzień dobly. Jestem Night Angel, a to moja siosta Emma. - powiedziała Angie do klacz. Klacz odpowiedziała na te same pytania na które miały odpowiedzieć klaczki, po czym wyszła. - Do widzenia. - powiedziała Night bez większego zainteresowania, klacz ewidentnie się spieszyła. Karuska skierowała z powrotem uszka do dyrektora: czas odpowiedzieć na jego pytania.
Pierwsze pytanie: stado. Angel nie miała pojęcia co to stado, ale na szczęście Kabucha znała odpowiedź. Miejmy nadzieję że prawidłową.
Następne pytanie: rodzice. Na ten temat Angie wiedział bardzo dużo, a tak przynajmniej jej się wydawało. - A moim i Emmy tatą jest Astuio, ale on nie lubi mówić. I jest nieśmiały. - oznajmiła. Nie była pewna czy Asturio jest też tatą Kabuchy, sama Kabi też chyba tego nie wiedziała.
Już tylko ostatnie pytanie dzieliło klaczki od szkoły: miały stwierdzić czy chcą się uczyć wszystkich przedmiotów. Night Angel nie wiedziała co to przedmioty, jednak skoro Kabucha chciała się ich wszystkich uczyć, to - Ja tesz chcę się ucyć wsyskich psedmiotów!
Powrót do góry Go down
Ominous
Źrebak
Ominous



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 7:22 pm

Wszedł bez dużego zainteresowania,bez wyrazu twarzy i bez szczęścia w myślach.
Rozejrzał się po gabinecie...Jego wzrok przykuła kara klacz.Z tego co usłyszał nazywała się Night Angel.
Witam...Ominous.Przedstawił się i spojrzał na dyrektora.Był Luzytanem z tego co widział Młody.
Omi raczej w szkole będzie sprawiał problemy ale przecież musi być chodź jeden niegrzeczny...
Spojrzał na Night Angel po czym odwrócił wzrok ku dyrektora.Chciałbym się zapisać do szkoły.
Chcę uczestniczyć we wszystkich lekcjach.Jestem z SLS....Mam 4 miesiące moją Matką jest Feta,a ojcem sam nie wiem kto.....Od razu powiedział coś o sobie...
Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 EmptyNie Paź 02, 2016 11:19 pm

Dyrektor zapisał na kartce twoje odpowiedzi, Wanilio, po czym się uśmiechnął. - James zapisany. Do widzenia. - powiedział gdy wychodziłaś.
Potem spojrzał na ciebie, Kabucho, bo wyglądałaś na najstarszą z sióstr. - Czyli tak: Kabucha, twoją mamą jest Wera i chcesz się uczyć wszystkich przedmiotów, tak? Ty, Night Angel, jesteś córką Wery i Asturia i też chcesz się uczuć wszystkich przedmiotów. Też jesteś z SSP? - Zapytał cię, Night Angel. - A ty jesteś Emma, córka Wery i Asturia. Też z SSP? Chcesz się uczyć wszystkich przedmiotów? - ostatnio dwa pytania skierowane były do ciebie, Emmo.
Wtedy do gabinetu wszedłeś ty, Ominous.
- Witaj, młodzieńcu. - przywitał cię dyrektor i zapisał wszystkie informacje jakie mu podałeś. - Świetnie, już jesteś zapisany do szkoły. - uśmiechnął się.
- Za chwilę zacznie się zebranie przed szkołą, na którym ja też będę. Tam wszystko zostanie wyjaśnione. - odpowiedział na twoje czy, Kabucho, przy okazji zwracając się też do ciebie, Ominous.


Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Sponsored content





Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet Dyrektora    Gabinet Dyrektora  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet Dyrektora
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Tereny niczyje :: Tereny Czarodzieja :: Szkoła im. Savilli-
Skocz do: