Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Soczek z gumijagód

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Waqax
Źrebak
Waqax



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyCzw Paź 03, 2019 1:58 pm

No cześć, pora rozruszać trochę Waxia, więc oto moja lista życzeń, mam nadzieję, że ktoś się skusi :3


  • Opiekun - źrebak ma tylko kilka dni i jest chwilowo zupełnie bezdomny (chyba że Luiza wróci do gry xD), najlepiej, żeby była to klacz, która go wykarmi, chyba że ktoś ma ciekawszy pomysł. Charakter i sposób wychowania - tu jestem otwarta na propozycje, stado również może być inne, Wax mógłby na ten czas się przenieść, a potem mieć dylemat xD
  • Przyjaciel - Kabucha - taka bratnia duszyczka, niekoniecznie tej samej płci. Ktoś z kim mógłby razem pakować się w kłopoty, a którego nigdy by nie zostawił. Dobrze, gdyby był w podobnym wieku.
  • Strach na wróble - jakiś niemiły dorosły, któremu mógłby niechcący podpaść, a który potem stałby się jego życiowym wrogiem, może nawet rywalem w miłości.
  • Królewna - Nightmare - tak, wiem, znowu źrebak, których na razie nie ma, ale i tak napiszę xD Taka tam panienka, którą nawet lubi, ale której praktycznie nie zna i generalnie to jak są razem, to raczej sobie dogryzają. Prócz mieszanych wspomnień, niczego na przyszłość nie oczekuję, chyba że ktoś bardzo chce.
  • Inne - Jass - wasza twórczość wspaniała <3


Jeśli macie też inne propozycje, to chętnie posłucham :3


Ostatnio zmieniony przez Waqax dnia Wto Paź 08, 2019 12:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Jass
Źrebak
Jass



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyCzw Paź 03, 2019 7:23 pm

Hmm Jass mógłby robić za królewnę. Ma delikatny dość wygląd i odpowiednią maść do bycia księżniczką. Skoro Waqax nie zna klaczy to mógłby może cieszyć się z daleka widokiem Jassa i dopiero po wielu godzinach stalkerowania go zebrać się na odwagę i zagadać tylko po to by dowiedzieć się, że jego Księżniczka to Książę. XD Melodramaty.

Ewentualnie może Kion na opiekunkę? Matka z niej dobra raczej nie jest, ale może zobaczy coś w źrebaku. Albo na strach na wróble. Nwm popatrz na moje postacie i zdecyduj czy któraś na coś by ci pasowała. Smile
Powrót do góry Go down
Waqax
Źrebak
Waqax



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyPią Paź 04, 2019 5:21 pm

Om nom nom... co prawda z księżniczką nie do końca o to mi chodziło, ale taka znajomość też brzmi fajnie xD Jestem za, będzie śmiesznie.

Co do Kion... Można spróbować, zwłaszcza, że to chyba relacja największej potrzeby teraz ^^ Znaczy na opiekunkę, najwyżej stanie się kiedyś wrogiem Laughing
Powrót do góry Go down
Jass
Źrebak
Jass



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyPią Paź 04, 2019 10:05 pm

Ok, to co powiesz na to, że ja zacznę gdzieś fabułkę Waqax i Jass i wyślę ci linka, a ty zaczniesz fabułkę Waqax i Kion i wyślesz mi linka?

Chcesz pisać dwie fabuły równolegle czy najpierw jedną, a potem drugą?
Powrót do góry Go down
Waqax
Źrebak
Waqax



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyPią Paź 04, 2019 10:15 pm

Spoko, może być. Tylko juto mnie raczej nie będzie, więc zacznę pisać od niedzieli (chyba że zdążę przed południem). Pisaniedwóch naraz mi nie przeszkdza, uznajmy, że Kion poznał później.
Powrót do góry Go down
Jass
Źrebak
Jass



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyNie Paź 06, 2019 2:58 am

Ok, ok, dober. W niedzielkę napiszę i linka dam.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyPon Paź 07, 2019 1:54 pm

Nightmare mogłaby pójść na księżniczkę Smile jest wstrętna, lubi się kłócić i wkurzać innych, do tego wypadałoby ją w końcu rozruszać XD 

Kabucha mogłaby za to zostać branią duszą chociaż ma chyba jakoś około roku, więc nie wiem czy nie ma między nimi za dużej różnicy wieku. :/

Reta mogłaby być opiekunką, ale widzę że masz już kandydatkę.
Powrót do góry Go down
Waqax
Źrebak
Waqax



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyWto Paź 08, 2019 12:52 pm

I do tego wygląda ślicznie, bierę ją xD

Kabucha też mogłaby być a kumpelę (otoczony przez kobiety xD), może nawet nie być jedyną, więc zobaczmy, co z tego wyjdzie. Wielkością jakoś dramatycznie się nie różnią, a jeszcze może dzięki temu wyciągać ich z tarapatów (klacz, wstyd na całe życie xD).

A jeśli Kion nie ma nic przeciwko, to chyba wolałabym właśnie Retę do opieki, a Kion na stracha. Tak się ładnie złoży na prywatną wojnę z Krwawą Zemstą i książęce zapędy młodego ^^
Powrót do góry Go down
Jass
Źrebak
Jass



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyWto Paź 08, 2019 11:35 pm

Mi pasuje zła rola Kionki. Smile
Reta będziesz zaraz matką wszystkich źrebów w krainie. XD
Powrót do góry Go down
Waqax
Źrebak
Waqax



Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptySro Paź 09, 2019 11:58 am

No i super ^^

Haha, Reta Wszechmatka xD
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód EmptyCzw Paź 17, 2019 6:44 pm

Ha, Reta uwielbiałaby taką rolę XD
Proponuję zacząć jedną fabułę, co najważniejsze? Może Reta?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Soczek z gumijagód Empty
PisanieTemat: Re: Soczek z gumijagód   Soczek z gumijagód Empty

Powrót do góry Go down
 
Soczek z gumijagód
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: