Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szukam przyjaciół :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Enigma
Zwykły koń
Enigma



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptyNie Sie 04, 2019 4:19 pm

Tak na serio to Enigma na przyjaciółkę tak średnio się nadaje xD Ale mam sporo innych pomysłów:

Speszjal
Anioł stróż:
Rodzinka:
Zawiłe znajomości:

Nat-speszjal
Typowe znajomostki, na upartego mogą być nawet przyjaciele bądź partner/ka, ale proszę nie liczyć (w każdym razie na początku) na jakieś troskliwe/romantyczne odruchy z jej strony flower

Nie bać się, bardzo rzadko gryzę  I love you
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptyNie Sie 04, 2019 8:17 pm

Chcesz spróbować czegoś z Kion?
Może zawiłe znajomości 4 punkt?
Albo zobaczymy czy się jakoś dogadają i co z tego wyniknie. 
Tak czy inaczej jestem do usług.
Powrót do góry Go down
Enigma
Zwykły koń
Enigma



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptyNie Sie 04, 2019 11:14 pm

Pasi mi jak najbardziej Very Happy zaczniesz gdzieś?
Powrót do góry Go down
Kion
Uzdrowiciel
Kion



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptyWto Sie 06, 2019 9:44 pm

Chryste, przepraszam, komputer się stara jak może wyrobić się z tym czego od niego chcę. XD
Wyślę ci linka na pw.
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptySro Sie 07, 2019 12:21 am

Kabucha mogłaby być aniołem stróżem. Jest klaczką, do tego wiecznie uśmiechniętą, patrzącą optymistycznie w świat, przekonana że każdy ma w sobie coś dobrego. Jedynym jej problemem może być wiek: miałam zamiar jej teraz zmienić na rok, bo zostałam mocno do tyłu z postarzaniem, ale, jeśli wolisz, mogę ją zestarzeć nawet do dwóch lat, żeby dogoniła swoich rówieśników.
Ewentualnie może się nadawać do tej roli też Voleur, który nie zauważa w ogóle zła, bo nie rozumie że coś takiego istnieje. Ich znajomość mogłaby się zacząć jakąś agresją ze strony Enigmy, próbą pokłócenia się ze źrebakowatym ogierem, a on zaczął by jej wtedy tłumaczyć że źle robi.
Jak chcesz i jeśli chcesz Smile
Powrót do góry Go down
Enigma
Zwykły koń
Enigma



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptySro Sie 07, 2019 10:34 pm

Jasne, że chcę 🤗 powiem ci, że im źrebak młodszy, tym będzie ciekawiej I love you więc pozostawiam to do twojego wyboru, kim ci się lepiej pisze Smile
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptySro Sie 07, 2019 11:49 pm

To może być Kabucha Very Happy Zaczniesz? Czy mam ja zacząć?
Powrót do góry Go down
Enigma
Zwykły koń
Enigma



Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) EmptyCzw Sie 08, 2019 10:35 am

Mogę zacząć ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukam przyjaciół :) Empty
PisanieTemat: Re: Szukam przyjaciół :)   Szukam przyjaciół :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Szukam przyjaciół :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: