Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dobra duszyczka

Go down 
+2
Nótt
Nala
6 posters
AutorWiadomość
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyPią Kwi 26, 2019 8:17 pm

Szukam jakiejś Dobrej Duszyczki, która nie zlinczuje Nótt za naruszenie granicy i będzie chętna wprowadzić ją do stada :3
Najlepiej z Zamglonych Szczytów, aczkolwiek jeśli żadna się nie znajdzie, to nie pogardzę innymi. Później może wyjść z tego jakaś lepsza znajomość, przyjaźń, może romans, może nawet coś więcej, zależy jak się będą dogadywać.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyPią Kwi 26, 2019 8:39 pm

Może Espilce? xD
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyPią Kwi 26, 2019 8:48 pm

Skąd ja wiedziałam, że Cię tu zobaczę… xD
Gdyby zgłosił się ktoś z Zemsty, miałam mu odpowiedzieć, że nie i może za to podziękować swemu pięknemu generałowi, ale w takim razie… ekhem, możesz podziękować sobie, świetna robota xD
Powrót do góry Go down
Nala
Zwykły koń
Nala



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptySob Kwi 27, 2019 9:58 pm

Co powiesz na Nalę? Laughing
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptySob Kwi 27, 2019 11:33 pm

Pewnie, myślę, że widok zebry będzie dla niej niezłym zaskoczeniem xD
Wpadać teraz czy jakoś później? ^^
Powrót do góry Go down
Nala
Zwykły koń
Nala



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyNie Kwi 28, 2019 12:05 am

Mogę podesłać jutro linka Wink
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyNie Kwi 28, 2019 12:19 am

Luzik, myślałam o pojawieniu się na Zamglonym Zboczu, ale to już jak wolisz ^^
Powrót do góry Go down
Nala
Zwykły koń
Nala



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyNie Kwi 28, 2019 11:44 am

O hahah, chyba że wolisz sama zacząć? Zazwyczaj nikt nie lubi zaczynać, więc tak napisałam automatycznie XD
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyNie Kwi 28, 2019 12:35 pm

U mnie to różnie, ale zwykle nie mam nic przeciwko xD
W każdym razie ja idę pisać i zapraszam xD
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyNie Kwi 28, 2019 1:06 pm

A nie myśleliście o tym, by razem chociażby z Arminą, założyć fanklub Fryzów? Smile
Powrót do góry Go down
Aristo
Pomocnik
avatar



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptySob Lip 06, 2019 7:52 pm

Espilce napisał:
A nie myśleliście o tym, by razem chociażby z Arminą, założyć fanklub Fryzów? Smile

Czy Ty się oby na pewno dobrze czujesz? XD
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptySro Lip 10, 2019 5:37 pm

No więc Riss nie ma stada, bo był ostatni w swoim poprzednim; ale to nie przeszkadza, żeby miał oprowadzić Nótt po cudzych terenach. Jeśli takie towarzystwo ci odpowiada Wink
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyPią Wrz 27, 2019 2:29 pm

Biorąc pod uwagę to, jaki jest Riss, to pewnie zjechałoby jej trochę psychikę xD Ale właściwie czemu nie, jeśli nadal Cię to interesuje
Powrót do góry Go down
Sadaweya
Zwykły koń
Sadaweya



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyPon Wrz 30, 2019 9:53 pm

A może Sad? Jakaś luźna rozmowa, może upstrzona złośliwościami i prychnięciami.
Powrót do góry Go down
Nótt
Zwykły koń
Nótt



Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka EmptyWto Paź 01, 2019 2:34 pm

Jasne, czemu nie. Zacznij, gdzie Ci pasuje ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dobra duszyczka Empty
PisanieTemat: Re: Dobra duszyczka   Dobra duszyczka Empty

Powrót do góry Go down
 
Dobra duszyczka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anabeth-dobra duszyczka
» Flora-zło pod maską dobra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: