Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kasting na przywódców

Go down 
+5
Reta
Espilce
Beliar
Rissuerto Vrangr dePuerto
Juet
9 posters
AutorWiadomość
Juet
Medyk
Juet


Tytuły : Admin Negocjator

Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyPon Mar 11, 2019 7:45 pm

Ogłaszamy kasting na przywódców karsinowych stad. Koniec kastingu będzie w piątek o godzinie 23:59.

Obowiązki przywódcy:
-założenie w odpowiednim miejscu tematu z opisem stada
-dodawanie postaci do grupy
-pilnowanie i rozdawanie awansów
-aktualizowanie stadnego spisu i tego jaką drogę jaki koń wybrał
-organizowanie stadnego życia, kultury (wierzenia, hierarchia, motta, czego mają uczyć Mentorzy)
-organizowanie wyglądu terenów stadnych (opisy lokacji, gdzie one są, zmiany w zamku, do jakiego miejsca może przyjść każdy a gdzie tylko na przykład władca)
-rekrutowanie nowych członków stada (w przyszłości, gdy ta zmiana zostanie wprowadzona)

Żeby władca mógł swoje obowiązki wykonywać dostanie status Moderatora na swoich terenach.

Pamiętajcie, że władca musi należeć do stada, którym chce rządzić!

Kod:

[b]Imię:[/b]
[b]Stado, którym chcę rządzić:[/b]
[b]Dlaczego chcę być władcą:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Juet dnia Sro Mar 13, 2019 5:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rissuerto Vrangr dePuerto
Zwykły koń
Rissuerto Vrangr dePuerto



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyPon Mar 11, 2019 8:56 pm

Imię: Rissuerto Vrangr de Puerto (etc., etc.)
Stado, którym chcę rządzić: SLS aka Stado Lodowatych Serc
Dlaczego chcę być władcą: z ambicji! :> a tak na serio,
1) to małe stado, łatwo mi je będzie ogarnąć przynajmniej z początku,
2) mam długi staż na PBF'ach, raz byłam przywódcą (Mrina na forum Valor),
3) sądzę, że umiem napisać ładne i zgrabne opisy miejsc, zresztą zawsze można po mnie poprawić,
4) mam dość czasu, żeby nie zamulać ze sprawami techniczno-organizacyjnymi stada,
5) lubię to stado, górale mają charakter!
6) jak nie Rysio to kto? <3
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyPon Mar 11, 2019 10:30 pm

Imię: Beliar
Stado, którym chcę rządzić: Krwawa Zemsta
Dlaczego chcę być władcą:
- mam czas by zająć się stadem
- lubię zajmować się organizacyjnymi sprawami
- myślę, że moja postać się do tego nadaje
- zależy mi na rozwijaniu forum
- fabularnie też będzie ciekawie
- no i doświadczenie też jakieś jest Very Happy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyPon Mar 11, 2019 10:39 pm

Imię: Espilce
Stado, którym chcę rządzić: Krwawa Zemsta
Dlaczego chcę być władcą:
- długa, bujna i piękna grzywa
- długi staż, co każe podejrzewać, że nie porzucę stada (jak ostatni władcy) i będę aktywny
- myślę, że Esp swoim nastawieniem dobrze wpisuje się w wartości Stada


No chyba, że Burseg na władcę? I zrobienie religijnych fanatyków z Pustynnego Stada?
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyWto Mar 12, 2019 12:24 am

Imię: Reta
Stado, którym chcę rządzić: SWT, Stado Wielkiej Tajemnicy
Dlaczego chcę być władcą:
1. Reta jest najbardziej aktywną dorosłą postacią tego stada.
2. Jest przywiązana do wielu postaci należących do SWT, ma w tym stadzie córkę, partnera i adoptowanego syna.
3. Charakterem dosyć pasuje do opisu SWT.
4. Była władczynią przez dosyć długo i nikt nie narzekał, organizowała zebrania, sojusz i wydawała się być wyrozumiała.
5. Mam trochę doświadczenia i w byciu władczynią i w byciu modem, dodawaniu kolorku i tym podobnych. 
Powrót do góry Go down
Kometa

Kometa



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyWto Mar 12, 2019 7:20 am

Nieaktualne
Imię: Kometa
Stado, którym chcę rządzić: Zamglone Szczyty
Dlaczego chcę być władcą:
I) Dysponuję dużą ilością czasu, pomysłów i chęci
II) Czuję pewnego rodzaju sentyment do tego stada i zależy mi na jego rozwoju. Obecnie, krótko mówiąc, stoi ono w miejscu
III) Kometa po przejściach mogłaby nanieść niemałe zmiany fabularne, myślę że pozytywne
IV) Na forum pojawiam się codziennie, a więc potrzeby członków w kategorii awanse, aktualizacje i rekrutacja byłyby często i regularnie zaspokajane
V) Uwielbiam zajmować się sprawami organizacyjnymi i wydaje mi się, że mam ku temu predyspozycje
VI) Oferuję dużo zmian, widocznych w 'życiu codziennym' członków stada: hierarchia, wiara, nauczanie, nowe prace, aktualizację wszystkich opisów miejsc i być może dodanie kilku nowych. Resztą pomysłów podzielę się, jeśli Kometa dostanie władzę.

Krótko mówiąc, nadam Zamglonym Szczytom wyrazisty charakter.


Ostatnio zmieniony przez Kometa dnia Nie Kwi 14, 2019 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Scalaris
Władca
Scalaris



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyWto Mar 12, 2019 8:35 am

Imię: Scalaris
Stado, którym chcę rządzić: Stado Zamglonych Szczytów
Dlaczego chcę być władcą: Chce, żeby Scal został władcą, ponieważ on ma to we krwi. Jest urodzonym przywódcą, trzeba mu tylko dać szansę, by mógł się wykazać. Stado zyskałoby wtedy przywódcę sumiennego, oddanego, uczciwego i przede wszystkim aktywnego. Zadbałby o rozwój stada, między innymi poprzez zwoływanie różnych zgromadzeń integracyjnych. To pomogłoby także w rekrutowaniu nowych członków, bo przyjemna atmosfera w stadzie zawsze spoko. Fabularne przyjmowanie do stad przebiegałoby szybko i starannie. 

Ponadto nie brak mi kreatywności, więc nowe tereny zostałby odkryte jak grzyby po deszczu. Stare tereny otrzymałby nowe opisy, które uwzględniałby wszelkie szczegóły. Aktualizacja opisów także nie sprawiałaby problemów. Mam także doświadczenie w prowadzeniu konta władcy (ludzkie fora), a ludzie nie narzekali za mojej kadencji :3
Powrót do góry Go down
Night
Władca
Night



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptySob Mar 30, 2019 8:52 pm

Imię: Night
Stado, którym chce rządzić: Stado Magicznego Szeptu
Dlaczego chcę być władcą:
-Jak do tej pory Night rządziła SMS i trochę nie miałam na to czasu (A nikt nie narzekał), ale teraz mam czas by odpowiednio się zająć obowiązkami władcy.
-Night jest typem organizatorki, która sypie pomysłami co wpłynie na dobro stada.
-Zależy mi na forum i jestem na nim bardzo długo.
-Night jak najchętniej rozmawia z członkami tego stada.
-Członkowie tego stada nie są zbyt aktywni, więc łatwo by mi było ogarnąć wszystkie awanse itp.
-Mam patent do tego aby wymyślać różne plany dotyczące np. swojej własnej religii i o tym jak mentorzy mogą uczyć źrebaki.
-Byłam wśród grona moderatorów, więc myślę, że bym dała radę ogarnąć wszystkie obowiązki dotyczące władcy stada.
-Mam już nawet plany dla tego stada.
-Jestem osóbką kreatywną, więc na nowe tereny nawet już mam masę pomysłów ;3.
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptySob Kwi 06, 2019 8:54 pm

PROSZĘ O UWAGĘ

Administracjo, chciałabym ogłosić, że wycofuję się z kastingu i odpadam niestety z władania stadem.
Pozostanę na forum jako zwykłe postacie, z góry wybaczcie za zamieszanie. Prosiłabym również, aby przesłane wam moje pomysły odnośnie stada i kastingu nie zostały wykorzystane przez innych.
Powrót do góry Go down
Armina
Lider
Armina



Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców EmptyPon Kwi 22, 2019 6:22 pm

Imię: Armina
Stado, którym chcę rządzić:SP, szalejące pioruny 
Dlaczego chcę być władcą: 
- Na pewno wracam do częstej aktywności na forum, ponieważ ten ogromny czas nauki się już powoli kończy. 
- Posiadam nawet spory staż na Karsin (większy na innych forach) 
- Myślę, że  poradzę sobie z organizacją i dam z siebie wszystko, aby nikt nie narzekał 
- Myślę, że każdy polubi optymistyczny charakterek Arminy Laughing 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kasting na przywódców Empty
PisanieTemat: Re: Kasting na przywódców   Kasting na przywódców Empty

Powrót do góry Go down
 
Kasting na przywódców
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Ważne Ogłoszenia-
Skocz do: