Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od czegoś trzeba zacząć

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Glimmer
Zwykły koń
Glimmer



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:37 am

Glimmer szuka:


 Miłości: 


  Preferowane stado inne niż Magiczny Szept. Ostatecznie może być, jednak przydałby się wątek zakazanej miłości Wink Ogier, klacze odpadają. 



 Porywacza:



  Ktoś, kto zająłby się nią porządnie. Z chęcią przyjąłbym wątek 18+, zawsze ciekawiej. Tutaj też poszukiwany ogier, z wiadomych przyczyn Smile


 Przyjaciela:


  Tutaj nie mam wymagań co do płci, jest mi to zupełnie obojętne. Stado podobnie, chociaż oczywiście miło byłoby, gdyby znalazł się ktoś z Magicznego Szeptu, ale nie jest to warunek.



 Luźna fabuła:


  Jakby ktoś miał jakiś ciekawy pomysł, jestem chętny na każdą inteligentną propozycję Smile Proszę tylko, aby była zachowana chociaż podstawowa ortografia.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:40 am

Espilce na porywacza?
Powrót do góry Go down
Reflection
Zwykły koń
Reflection



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:40 am

Co powiesz na porwanie przez Ref?

Mm, Esp rzucił się szybciej ode mnie Smile
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:42 am

Esp zawsze może schwytać i Glim i Refa. A następnie próbować zmusić Refa by pokrył Glim (lub jakąś inną klacz). Jak tam chcecie.

Ja w każdym razie będę dzisiaj jakoś po 18 Smile
Powrót do góry Go down
Reflection
Zwykły koń
Reflection



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:46 am

Refa do niczego nie zmusisz, już o tym rozmawialiśmy Very Happy Moglibyśmy ewentualnie coś pomyśleć, że Esp porwałby Refka i zaprowadził go do Glimmer, a oni razem sprzeciwiliby się i uciekli. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 11:02 am

To jeśli Glimmer to odpowiada, to jak najbardziej może być. Esp schwyta Glim i Refla. I spróbuje go zmusić do pokrycia jej. Jakoś mu zwieją... i możecie sobie z tego nawet zrobić jakieś love story między nimi Smile

Teraz znikam, będę pewnie po 18. A jakby co to jestem zawsze na Discord - mam na telefonie Smile
Powrót do góry Go down
Podkowa
Zwykły koń
Podkowa



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 3:12 pm

Hah! Ale ostra rywalizacja Very Happy Dołączam!

Proponuję Rissuerta na porywacza albo supporting character razem z Refem/Espem/którymś z nich. Link do profilu: Riss

Mam też propozycję: moja Podkowa jest solidnie uprzedzona do fryzów, więc fryzyjka mogłaby ją (nieumyślnie) solidnie nastraszyć, ale gdyby okazała się nie taka zła, to poszłoby może nawet w przyjaźń.
Powrót do góry Go down
Glimmer
Zwykły koń
Glimmer



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 8:14 pm

Wydaje mi się, że jak na razie wystarczy porywaczy. Przepraszam, ale proponuję przełożyć to na nieco później. KP bardzo interesująca, ale jak na razie za dużo chętnych  Neutral 

Propozycja mi odpowiada, zaczniecie gdzieś? Kieruję pytanie w kierunku Espa, przydałoby się gdzieś porwać Glimmer. 

Podkowa, co do Twojej drugiej propozycji jestem chętny. Tylko nalegam, aby nie zgotowała jej niewiadomo czego, w końcu Glimmer jest nowa na wyspie Smile
Powrót do góry Go down
Tenashiri

Tenashiri



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 8:22 pm

A może (jak napiszę i będę miała zaakceptowaną KP) to TeniTeni na przyjaciółkę? (będzie w SMS)
Powrót do góry Go down
Podkowa
Zwykły koń
Podkowa



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 8:41 pm

Glimmer ok, Riss idzie w odstawkę. Jeśli chodzi o jego KP to nie moje dzieło, Riss jest kontem adoptowanym Wink bez editów

Fabułę z Podkową zacznijmy tutaj: Brzeg Jeziora Mistil, na twoich ziemiach. Nieporozumienie zawsze jest dobrym punktem wyjścia Razz
Powrót do góry Go down
Glimmer
Zwykły koń
Glimmer



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 9:10 pm

Tenashiri, jeśli pozwolisz, to najpierw chciałbym zapoznać się z treścią KP. Ale myślę, że nie będzie problemu. Można spytać, ile czasu zajmie pisanie Karty Postaci?
Powrót do góry Go down
Tenashiri

Tenashiri



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 9:14 pm

Jeszcze dzidziś skończę
Powrót do góry Go down
Tenashiri

Tenashiri



Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć EmptySob Mar 09, 2019 10:01 pm

KP gotowe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od czegoś trzeba zacząć Empty
PisanieTemat: Re: Od czegoś trzeba zacząć   Od czegoś trzeba zacząć Empty

Powrót do góry Go down
 
Od czegoś trzeba zacząć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: