Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Baza avatarów

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Blodsvept
Zwykły koń
Blodsvept


Tytuły : Najlepszy Grafik 2019

Baza avatarów Empty
PisanieTemat: Baza avatarów   Baza avatarów EmptyNie Mar 03, 2019 5:29 pm

Jesteś nowy na forum? A może nie masz pomysłu na to jak ma wyglądać twoja postać (lub któreś z kolei multi)? 
To nic! Ten temat jest właśnie dla Ciebie!


1) Baza avatarów, jak to sobie pozwoliłam nazwać, składa się z galerii wykadrowanych zdjęć specjalnie pod avatar, którego link wystarczy wstawić w odpowiednim miejscu w dziale "Profil". Starałam się by konie były najróżniejsze jak tylko się da i mam nadzieję, że udało mi się to zrealizować.
2) Każdy avatar (lub grupa, przedstawiająca jednego konkretnego konia) jest podpisana w następującym schemacie:
KOD | RASA | MAŚĆ | ORIENTACYJNY PRZEDZIAŁ WZROSTOWY DLA DANEJ RASY (w cm, w kłębie, osobnik dorosły), by ułatwić wam orientacje. Często natrafić możecie na określenie "NN" (łac. non notus, „nieznany”) w jednym z pól. Wynika to z mojej czystej niewiedzy lub braku danych. Nie jestem ekspertem i nie wiem o koniach wszystkiego, więc dla świętego spokoju po prostu wolałam wpisać coś takiego. Głównie jednak sugerowałam się wszelkimi podpisami, tagami i informacjami w internecie co do ras, maści i wzroście danych ras.

3) Jeśli zainteresuje cię dany koń (lub konie), wystarczy, że w poście poniżej napiszesz odpowiedni kod, a twój wybór w najbliższym czasie zniknie z listy ogólnodostępnych (więc lepiej od razu go sobie zapisz). Wiadomo, kto pierwszy ten lepszy, nie będzie żadnych wyjątków co do tego. 
4) Jeśli galeria znacznie się zmniejszy, będę dodawać kolejne avatary. 
5) Żaden z avatarów nie ma napisów i innych udziwnień, są to tylko wykadrowane i obrobione zdjęcia z ramkami w obowiązujących na forum wymiarach 250x350. Jeśli jednak chciał(a)byś, żeby coś na nim się znalazło, skorzystaj z dostępnych na forum warsztatów graficznych. 



NO TO ZACZYNAMY

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Blodsvept dnia Wto Maj 14, 2019 1:33 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Blodsvept
Zwykły koń
Blodsvept


Tytuły : Najlepszy Grafik 2019

Baza avatarów Empty
PisanieTemat: Re: Baza avatarów   Baza avatarów EmptyWto Mar 12, 2019 10:57 pm

AKTUALIZACJA BAZY

1. Do konia o kodzie PAI01 (Paint Horse) dodano drugi avatar, który go przedstawia.
2. Nowy avatar! Pojawił się przedstawiciel konia rasy koń Przewalskiego (PRZ01).
3. Dotarł kolejny koń fryzyjski (FRY03), tym razem aż trzy zdjęcia przedstawiające konkretnego konia tej rasy.
4. Kolejny nowy koń, który pojawił się w bazie to Warlander (WAR01) - koń typu barokowego, rasa będąca tak naprawdę mieszanką konia fryzyjskiego i jednego z przedstawicieli koni ras iberyjskich (Andaluzyjski, Luzytański itd.). Posiada aż cztery warianty avatarów, przedstawiające tego jednego konkretnego osobnika.
5. Ostanie trzy nowe avatary należą do przedstawiciela rasy Russian Riding Horse (RUS01).
Powrót do góry Go down
Lou
Początkujący
Lou



Baza avatarów Empty
PisanieTemat: Re: Baza avatarów   Baza avatarów EmptyPią Lip 12, 2019 11:51 pm

Zabieram APP01
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Baza avatarów Empty
PisanieTemat: Re: Baza avatarów   Baza avatarów Empty

Powrót do góry Go down
 
Baza avatarów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GŁOSOWANIE - Rozmiar Avatarów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Twórczość :: Warsztaty Graficzne-
Skocz do: