Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara

Go down 
+2
Beliar
Espilce
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 9:12 pm

Witajcie.

Mam kilka myślę, że ciekawych pomysłów, które chciałabym tutaj zrealizować. Chciałabym na wstępie zaznaczyć, że lubię fabuły z jakimś konkretnym planem, bo uwierzcie, zamysł daje wbrew pozorom szerokie pole do popisu, co równa się z ciekawą sesją! Ale spokojnie, na spontaniczne akcje również jestem otwarta.

Otóż wymyśliłam sobie takie sytuacje:

- szukam użytkownika, który posiada konto młodego konia, bądź źrebaczka, który albo jest samotny (zniknięcie właściciela konta matki), albo zagubiony. Taki oto młodziak mógłby napotkać na swej drodze Beliara, który z początku niechętnie wziąłby pod opiekę malucha, a z czasem ich relacja by się zgłębiła. Taki przyszywany ojciec.
- Beliar mógłby też znaleźć po jakimś czasie źrebakowi coś w rodzaju zastępczej matki, do której po czasie zapałał by jakimś uczuciem.
- Beliar mógłby w prosty sposób po jakimś czasie odnaleźć matkę źrebaka, a potem również mieć z nią jakąś ciekawszą relację.

Te pomysły mogą oczywiście ulegać modyfikacjom, a podczas pisania na pewno wpadnie więcej pomysłów. Ktoś chętny?
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 9:49 pm

Cześć. Choć nie pasuje do powyższych Twoich propozycji to może jednak coś się uda... wymyśleć. No i jeśli nie przeszkadza Ci odpisywanie raczej wieczorami, to połowa sukcesu za nami. Hm.. czyli wolisz mieć naświetloną fabułę... Słaba jestem z wymyślania.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 10:31 pm

A co z porwaniem, o którym rozmawialiśmy w lipcu? Smile
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 10:35 pm

Espilce- wymyślmy co do porwania coś konkretnego, a na pewno będzie można to wznowić... Może Beliar chciałby kogoś uratować z kopyt porywacza, tym samym wpadając w pułapkę itd.?

Tahra- a na jaką sesję masz ochotę? o czym chciałabyś pisać? Może coś wymyślimy
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 10:41 pm

Wznowić myślenie o pisaniu? Czy wznowić pisanie? Bo wtedy w lipcu zaczęliśmy pisać a fabuła się urwała po kilku postach. Więc jeśli chcesz, możemy to kontynuować: https://karsin.forumpolish.com/t264p125-palmowa-oaza#32510
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 10:44 pm

Zarówno myślenie, jak i pisanie Razz Zdecydowanie wolałabym coś świeżego, trudno byłoby mi się odnaleźć i mieć jakąkolwiek przyjemność z pisania;/
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 12, 2019 10:46 pm

Na co mam ochotę, hm... Ciezko mi się określić, naprawdę. Ja tam mogę pisać luźne spotkanie, ale skoro wolisz mieć coś zaplanowane. No nie wiem, a może Tahra znajdzie go rannego, albo on ją? Ale mam pustkę w głowie, wstyd.
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 13, 2019 9:56 pm

A czy jest sens zaczynać ponownie? Nie wiadomo czy znowu nie znikniesz po kilku postach. Burseg go wtedy schwytał? To może od razu zacząć nim gdzieś pisać? Czy wolisz jednak coś innego? I niezbyt Ci to odpowiada?

Nie masz przypadkiem Discorda/GG do wygodniejszego kontaktu?
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyCzw Lut 14, 2019 8:48 am

Tak jak pisałam, liczę na coś bardziej zaplanowanego niż zwykle porwanie, na takie coś na pewno się nie piszę bo po prostu po kilku postach mi się nudzi Wink
Discorda nie mam, ani GG :/
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyCzw Lut 14, 2019 12:26 pm

O! Może znajdę rannego Beliara i mu pomogę?
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySob Lut 16, 2019 9:52 pm

Hmm, a jakieś okoliczności co do zranienia i spotkania? Very Happy Jeśli chodzi o sesję z Bursegiem, to raczej go wtedy nie zranił
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySob Lut 16, 2019 9:54 pm

Możemy kontynuować... i może go jeszcze zranić Smile

Albo może też spróbować schwytać Tahrę i spróbować zmusić schwytanego Beliara by ją pokrył, a wtedy razem mu zwieją. Albo... albo może być coś dowolnego innego. Co tylko chcecie Smile
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyPon Lut 18, 2019 9:41 pm

Jeśli to skończy się tylko na 'próbie' i do niczego nie dojdzie to jakoś przebrne... chyba. Smile Albo po Waszej fabule go znajdę i już. Smile
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 19, 2019 10:47 pm

^ja raczej też nie chciałabym aby Beliar musiał się źle zachowywać do tary... Może po prostu jakoś wspólnie współpracowali by przy ucieczce, czy coś? Tahra zobaczyła by tą zamieszkę z Bursegiem, chciałaby jakoś zareagować, koniec końców w pułapkę wpadli by oboje... I oboje też próbowali by się wydostać z kopyt araba Very Happy Dajcie znać co sądzicie!
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 19, 2019 10:52 pm

No ale o tym w sumie pisałem. Beliar uznajmy, że jest złapany. Burseg by schwytał Tahrę i próbował zmusić Beliara do pokrycia jej. A on, zamiast by to zrobić, mógłby współpracować z nią, by zwiać biednemu Bursegowi
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptyWto Lut 19, 2019 10:54 pm

Okej mi pasuje ten układ. Smile
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 12:10 pm

https://karsin.forumpolish.com/t264p125-palmowa-oaza#35958 odpisałam w tym temacie- myślę, że Tahra może teraz wkroczyć, bo Beliar jest w tarapatach Wink
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 12:18 pm

A nie lepiej osobne fabuły? Burseg porywa Tehre, Burseg porywa Beliara. Burseg prowadzi Beliara do Tehry, a wtedy więźniowie wykorzystują sytuację?
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 7:57 pm

Beliar zemdlał, więc myślę że gdyby Tahra chciała mu teraz pomóc, to wszystko by szybko poszło, Burseg mógłby się skupić na niej a potem zaciągnąć obu do lochu
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 8:14 pm

Raczej Burseg by mógł sobie nie poradzić. Nie lepiej szybko gdzieś porwać Tahrę i dopiero ich na fabule połaczyć?

A może chcecie, by plan Bursega wyszedł i jednak udało mu się zmusić Beliara do pokrycia Tahry: https://karsin.forumpolish.com/t1525-t-a-h-r-a ?
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 8:23 pm

Hm... gdzie mam się teraz pojawić?
Powrót do góry Go down
Espilce
Władca
Espilce



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 8:27 pm

To zależy co wolimy. Porwanie obu w jednym temacie? Czy porwanie klaczy w jednym, ogiera w drugim i późniejsze przyprowadzenie ich w to samo miejsce?

Jeśli osobno, to tutaj: https://karsin.forumpolish.com/t263p200-mala-oaza#35975
Powrót do góry Go down
Victoria
Źrebak
Victoria



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 8:52 pm

Zróbmy osobno zaraz tam napiszę, a co do przymusowego krycia to chyba jednak nie. Wolę, aby te dzieci miały normalnych rodziców, bez patologii. Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Beliar
Rekrut
Beliar



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 8:57 pm

Tak tylko podpowiem, że Tahra nawet jeśli jakiś ogier by ją pokrył wcale nie musi zajść w ciążę, od Ciebie to zależy czy została zapłodniona czy nie Very Happy
Powrót do góry Go down
Tahra
Rekrut
Tahra



halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara EmptySro Lut 20, 2019 9:07 pm

Jasne, jasne rozumiem. Wolę jednak żeby te krycia były w pełni zgodne ze zdaniem Tahry, a nie przymusowe. Czy to ciąża, czy też nie. Zostańmy przy pierwszej wersji fabuły. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty
PisanieTemat: Re: halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara   halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara Empty

Powrót do góry Go down
 
halo, jest tu jakaś sierotka?- poszukiwania Beliara
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Czterech Jeźdźców Apokalipsy... czyli poszukiwania Apocalipse
» ~Poszukiwania~
» Poszukiwania
» poszukiwania Kalipso
» Poszukiwania Zakończone.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: