Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Źrebaki szukają feat. Atena

Go down 
+7
Aposia
Poldark
Amorek
Reta
Misterioso
Asołe
Estentior
11 posters
AutorWiadomość
Estentior
Źrebak
Estentior



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyWto Sie 28, 2018 2:43 pm

Estio i Atena szukają źrebaków na fabułę grupową, taką se letnią przygodę. Im więcej tym lepiej Very Happy
Powrót do góry Go down
Asołe
Źrebak
Asołe



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyWto Sie 28, 2018 7:34 pm

Asek się zgłasza, zna i Atkę i Estiucha.

Tylko najpierw chętnie bym zakończyła jedną fabułkę z Ateną zanim zaplączę się w drugą historię.
https://karsin.forumpolish.com/t263p175-mala-oaza
Powrót do góry Go down
Misterioso
Źrebak
Misterioso



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyWto Sie 28, 2018 10:19 pm

Zgłaszam Mista, zna całą trójkę Very Happy
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyWto Sie 28, 2018 10:35 pm

Ok, Estio, Atena, Asołe, Mistrioso, Kabucha, wszyscy się znają. Great Very Happy
Powrót do góry Go down
Amorek
Źrebak
Amorek



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptySro Sie 29, 2018 3:00 pm

A może Amorek? Skończyłam już pisać kartę postaci Laughing
Powrót do góry Go down
Poldark
Generał
Poldark



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptySro Sie 29, 2018 3:04 pm

Taaak, zebra <3
Powrót do góry Go down
Amorek
Źrebak
Amorek



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyNie Wrz 09, 2018 5:26 pm

Jak tam grupowe spotkanko źrebaków? Nadal aktualne?  clown
Powrót do góry Go down
Aposia
Zwykły koń
Aposia



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyNie Wrz 09, 2018 6:53 pm

Dzień dobry szczęść Boże. Do tej wesołej grupki dołożę Alcandra zna Mista, więc z resztą raczej nie będzie problemu.
Powrót do góry Go down
Misterioso
Źrebak
Misterioso



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 4:10 pm

Nadal aktualne of course Very Happy

Proponuję zrobić tak:
Amorek nikogo nie zna, więc możemy zrobić że napisze gdzieś na terenach niczyich jako pierwszy
Mist może przyjść z Alc, po prostu pośle się ich na spacerek bo mają już napoczętą wspólną fabułkę
Asołe i Kabucha mogą przybyć razem, bo z tego co wiem też gdzieś tam mają napoczętą fabułkę
Estio mógłby przyjść sam :')
Nie wiem co z Ateną, bo ostatnio jej nie było online, ale możemy zacząć pisać bez niej i najwyżej dołączy później...

Pasuje wam? Smile Jeśli macie inne pomysły, to mówcie śmiało, ja po prostu pomyślałam sobie że czas zacząć to jakoś organizować i stąd moja proposition
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 4:58 pm

Asołe może przyjść a Estiem albo z Kabuchą, bo mamy dwie fabuły [tak, tak, zajmuję 3 (jak pomieszczenia w siedzibie Espilca) fabuły Asołowi].
Estio miał też fabułę z Ateną, więc mogą też przyjść razem.
Powrót do góry Go down
Pikachu

Pikachu



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 5:02 pm

Oczywiście Amorek może wpaść solo na tereny niczyje Laughing  to zacząć gdzieś? 

Aii nie zwracajcie uwagę na moje nowe konto, nie mogłam się powstrzymać od kolejnego źrebca >>
Powrót do góry Go down
Misterioso
Źrebak
Misterioso



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 6:52 pm

Zaczynaj gdzie tylko chcesz Very Happy

Buka-Asołe czy tam Estio-Asołe, ustalcie jak wam wygodniej Wink

Ja z Alc jesteśmy trochę w plecy z naszą fabułką [Alc, upominam się o odpis :') ] więc myślę że wpadniemy po Estiu/Buce i Asołe...
Powrót do góry Go down
Aposia
Zwykły koń
Aposia



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 6:56 pm

No mnie pasi
Powrót do góry Go down
Asołe
Źrebak
Asołe



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 8:11 pm

No Asołe może podejdzie tam z Kabuchą.
Z Estiem mieli plany iść do siedziby, więc nie chcę tam nagle zmieniać planów.

Smile
Powrót do góry Go down
Reta
Władca
Reta


Tytuły : Admin Główny

Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyPon Wrz 10, 2018 8:34 pm

Może kiedyś w końcu ci odpiszę XDD

Ok, Am, prześlesz linka?
Powrót do góry Go down
Amorek
Źrebak
Amorek



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptySro Wrz 12, 2018 5:26 pm

Powrót do góry Go down
Karsin
Admin
Karsin



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptySro Wrz 12, 2018 8:52 pm

Mist jest na razie uwięziony w fabule z Alkiem (ALCANDRZE ODPISUJ GRRR), jak tylko będziemy mogły, to dołączymy Smile

A inne źreby niech przychodzą jak są ready
Powrót do góry Go down
http://karsin.ativiforum.com
Misterioso
Źrebak
Misterioso



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyNie Wrz 23, 2018 1:47 pm

Ja i Alc zakończyliśmy naszą fabułę i jesteśmy ready na fabu źrebakową, więc oczekujcie niebawem przybycia Mistka Smile
Powrót do góry Go down
Atena
Źrebak
Atena



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptyNie Wrz 23, 2018 9:59 pm

Wpadne Atenką już niebawem w razie czego. Kochu was hehe
Powrót do góry Go down
Kabucha
Źrebak
Kabucha



Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena EmptySro Wrz 26, 2018 4:44 pm

Co z fabułą? Macie się zjawić najpierw wy, czy Kabucha i Asołe?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Źrebaki szukają feat. Atena Empty
PisanieTemat: Re: Źrebaki szukają feat. Atena   Źrebaki szukają feat. Atena Empty

Powrót do góry Go down
 
Źrebaki szukają feat. Atena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ciąża i źrebaki.
» Atena-nikt jej nie dorówna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Witaj na Karsin :: Organizacja :: Poszukiwania-
Skocz do: