KARSIN

KARSIN

pbf o koniach

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zaschła lawa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Champagne

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Czw Sie 31, 2017 11:57 am

Myślała, że prawie uciekła, że prawie udało jej się opuścić tereny, których nie znała, które widziała pierwszy raz na oczy. Ale jej szczęście nie trwało długo, przed nią wyrósł kary ogier, jak miewa należał do stada Krwawej Zemsty.
Myśl duszyczko myśl teraz wystarczyło wypowiedzieć jedno małe kłamstewko i sprawa załatwiona, ale czy to jest takie proste?
-A... wiesz co, idę spotkać się z koleżanką, niedaleko tego miejsca.- mruknęła wiarygodnie, specjalnie obojętnie.-No bo oczywiście ja z Krwawej Zemsty, chyba widać.
Naprawdę należała do stada Szalejących Piorunów miała nadzieję, że nie zauważy.
Powrót do góry Go down
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Czw Sie 31, 2017 9:28 pm

Kolejny "mroczny obłęd" szwendał mu się po głowię. Słuchając jej wypowiedzi wciągnął powietrze w chrapy. - Nie pachniesz żadnym stadem, a więc może powiesz mi kto jest władcą NASZEGO stada? -
Obrzucił ją zaciekawionym wzrokiem. Miał nadzieję, że poznał kogoś z jego stada, na jego poziomie.
Bóg stał się niepotrzebny, a demonologia miały większą siłę niż zwykle. Wszystkie ceremonie satanistyczne były tu jak najbardziej P o ż ą d a n e. Życie zabija, a my zabijamy siebie nawzajem po to by mieć zyski. Zupełnie jak Kaz i jego Banda złodziejskich śmiertelników.
- Kaz. Bez zdrobnień, z trupami.- Przedstawił się jeszcze chwile kuśtykając bliżej tej łaciatej klaczy.
Powoli, ze skupieniem przejeżdżał wzrokiem po niej co chwilę, jakby badając jej każdą część ciała.
Był w tym momencie raczej stanowczy, bezwzględny i zniesmaczony, więc klacz miała pecha.
Powrót do góry Go down
Champagne

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Czw Sie 31, 2017 9:48 pm

Kiedyś przez uszy przeszły jej plotki na temat stada Krwawych. Coś jej świtało, ale dokładnie nie umiała odpowiedzieć na to pytanie.
-Może po prostu źle czujesz. Władca stada? Ahh, wiesz jestem nowa w tym stadzie, dobrze nie znam władcy... Ale czekaj, coś pamiętam czy to nie Dehren, Duhren lub Diheren?-zapytała, robiąc zamyślone oczy.
Przyglądał się jej dość dziwnie... Czyżby coś podejrzewał? Może nie, aczkolwiek kto wie. Może rzeczywiście łyknie tą bajeczkę i będzie po wszystkim? Ucieknie stąd i nigdy, więcej tu nie wróci.
-Dość niespotykane imię.-obrzuciła "komplementem" swojego rozmówcę. Niespotykane imiona mają w sobie tą tajemniczość i zwracają dużą uwagę.
Powrót do góry Go down
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Sob Wrz 02, 2017 11:26 am

Uśmiechnął się. -Dhiren, moja droga.- Przeszył ją ostrym wzrokiem. Możliwe, że coś podejrzewał, ale nie był pewny swoich podejrzeń, więc postanowił prześledzić tę klacz z czasem.
Spoważniał słysząc jej słowa. Na prawdę myślała, że komplementy tu pomogą? Kaz nie lubił swojego imienia, a ona ot tak stwierdziła, że jest ono niespotykanie? Może jest, ale ON nie lubił poruszać tematu jego niespotykanego imienia.
- Tsa.- Odpowiedział wręcz znudzony po czym zlustrował ją wzrokiem. -A ty, jak się nazywasz?- Zapytał chcąc się dowiedzieć później czy rzeczywiście w jego stadzie jest taki koń jak ona. Ewentualnie będzie musiał jechać po wyglądzie, ale to inna sprawa.
Powrót do góry Go down
Champagne

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Sob Wrz 02, 2017 12:10 pm

-Mówiłam, że nie pamiętam dobrze imienia władcy-powtórzyła z nadzieją w głosie, że uwierzy w tą bajeczkę.

Zastanowiła się nad odpowiedzią na drugie, zadane jej pytanie. Nie wiedziała czy powinna skłamać, czy rzeczywiście podać prawdziwe imię. Jeżeli jednak poda prawdziwe, raczej jej nie znajdzie ot tak w innym stadzie, prawda? Nie miała stada, więc zdecydowanie utrudniła spotkanemu zadanie.
-Champagne-wydukała po dłuższej chwili.
Powrót do góry Go down
Kaz
Zwykły koń

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Pon Wrz 04, 2017 9:49 pm

Westchnął.
Nie lubił gdy ktoś zostawiał go w niepewności. Szczególnie jeżeli miał wybierać, czy wierzy jakiejś pozornie miłej klaczy, czy nie. Ostre rysy twarzy wyróżniały się od wszystkiego.
-Nie mógłbym powiedzieć, że mi miło, bo nie wiem co myśleć o niby intruzie na mojej ziemi.-
Skrzywił się i pokręcił głową. Zastanowił się chwilę.
- Dlaczego ci się spieszy? Idziesz chyba nie w tę stronę. Zamek jest tam.- Wskazał w przeciwną stronę gdzie szła. Zastanowił się ile koni zna ze swojego stada. Inej, Sechmet... i nic?
Prawdopodobnie tak, ale nie potrzebował wielu znajomości. Wystarczyły mu szumowiny. Nie był wymagający co do znajomości. Jedyne czego sobie szukał to potencjalnego wroga, którego w tym świecie było mu brak.
Powrót do góry Go down
Champagne

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   Pon Wrz 04, 2017 9:58 pm

- Żaden intruz, po prostu jestem dość nieznana w tym stadzie.- wymamrotała po dłuższej chwili namysłu.
Miała szczerą nadzieje, że ogier kupi każdą bajeczkę od niej i przepuści bez wszelkich kar, które mogłyby ją spotkać. Co najlepsze, klacz na pewno w najbardziej istotnej chwili postanowi uciec.
- Nie idę do zamku.- wytłumaczyła, robiąc niepewny krok w tył.- koleżanka z innego stada.

Właściwie wcześniej mówiła, że jej znajoma przebywa w stadzie SKZ, teraz to się nieźle wkopała. Skuliła uszy po czym zaczęła powoli się cofać, przyspieszając kroku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zaschła lawa   

Powrót do góry Go down

Zaschła lawa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2