Karsin

Go down
Victoria
Victoria
Źrebak

Victoria ~ nieśmiała i słodka  Empty Victoria ~ nieśmiała i słodka

on Nie Maj 22, 2016 11:00 pm
Imie: Victoria, w skrócie Viki, Vi
Stado: Stado Wielkiej Tajemnicy
Płeć: Klacz
Wiek: Parę chwil
Wygląd: Tak więc... Viki ma gniadą, krótką i zadbaną sierść. Połyskuje ona delikatnie w słońcu, lecz w cieniu drzew tylko po oczach można zobaczyć, że ktoś tam stoi. A propos oczu, oczka Victorii są, bystre, ciemne i często można zobaczyć w nich panikę czy też nieśmiałość. Ale są też takie chwile w których delikatne, jasne iskierki radości pokazują się na jej pysku. Ma pysk o prostym profilu i proporcjonalną szyję oraz tłów. Nie zbyt długie, nie zbyt małe - w sam raz. Krótkie (na razie) nóżki dodają jej takiego nie powtarzalnego uroku osobistego (po prostu źrebięca słodkość). Grzywa jest ciemna można powiedzieć nawet że czarna, a no tak... na tej grzywie jaśnieją gdzie nie gdzie kremowe pasemka. Ogon tak samo. Kopytka Viki są lśniące i zadbane, również dość ciemne. I... to chyba tyle.
Charakter: No więc charakter Vi jest podobny do charakteru mamy (Rety), ale też trochę inny, jej własny. Można tu wymieniać wady i zalety. Te ostatnie są w sporych ilościach. No więc:
Główną wadą Victorii jest jej nieśmiałość, zazdrości swojej mamie tej pewności siebie, odwagi. Wierzy że kiedyś przezwycięży strach i będzie taka jak swoja mama. Co do charakterku taty to Victoria nie odziedziczyła po nim cech charakteru ale pasję do biegania, jest w tym na prawdę świetna! Albo raczej będzie. No ale wracając do wad. Jest bardzo nie miła ale to tylko wtedy gdy ktoś ją na prawdę z denerwuje. Tak poza tym to szybko się zniechęca. No ale dość o wadach, przejdźmy do zalet. Vi umie zrezygnować z czegoś aby ktoś inny mógł na tym skorzystać. Potrafi pomóc nawet największemu wrogowi. Nikomu nie powierza swoich sekretów, choćby nie wiem co. I jest bardzo samodzielna i rozważna. To raczej tyle z charakteru...
Historia: No historia Viki jest bardzo krótka. To zaczęło się od tego że Reta i Fastwind zakochali się w sobie, i zostali parą. Postanowili że chcą zostać rodzicami, i zaczęli... Ekhem... starać się o źrebaka. No i po tym wszystkim, udało się. W ten sposób powstała owa malutka Victoria, już czeka aby przy pierwszej lepszej okazji wyjść z brzuszka mamusi w którym obecnie się znajduje. Już za parę chwil ten maluszek pokaże światu kim jest!
Victoria
Victoria
Źrebak

Victoria ~ nieśmiała i słodka  Empty Re: Victoria ~ nieśmiała i słodka

on Nie Lut 10, 2019 10:01 pm
AKTUALIZACJA
Imię: Victoria. Wyrosła z używania zdrobnień, a może bardziej chodzi o maniery.
Stado: Stado Wielkiej Tajemnicy.
Płeć: Klacz.
Wiek: Nieco już podrosła 1,5 roku.
Wygląd: Tutaj w zasadzie nic się nie zmieniło, prócz kilku dobrych centymetrów w górę.
Charakter: Tutaj zaś zaszła diamentralna zmiana. Victoria stała się pewną siebie osobą, która wie czego oczekuje od siebie jak i od innych. Bardzo dojrzała i zrównoważona nie pozwala sobie na zbyt wiele błędów, a może to raczej presja tego, że jest córką kogoś ważnego. Choć nie uwzględnia tego nigdy w taki sposób, aby ktoś był gorszy. Nie przepada za zabawą z młodszymi od siebie za to niektórzy strasi, wpadają jej w oko. Nieco zarozumiała pod tym względem... To raczej kwestia tego, że czuje się bardziej dojrzale niż wygląda. Każdego dnia stara się być dyplomatyczną, aby nie przynieść wstydu rodzicom - zwłaszcza mamie, która jest nadal niepodważalnym autorytem. Jaka by nie była kocha ją i szanuje jak tylko się da, jak potrafi... Victoria nie straciła swojej delikatności, ale nie jest przy tym nieśmiała. Momentami bardzo kryje swoje uczucia, a momentami jest wylewna jak nil. Jednak nie zwierza się byle komu, zazwyczaj są to rozmowy z Retą. Poza tym nadal kształtuje swój charakter... miewa okresy buntu, które są hamowane chociażby pochodzeniem.
Historia: Dopiero zaczyna się na poważnie.

_________________
Ja wierzę, że miłość zawsze trwa
choćby zło miało najlepszy czas.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach