Karsin

Go down
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Drapieżniki i porwania. Empty Drapieżniki i porwania.

on Nie Gru 06, 2015 11:30 am
Drapieżniki

1. Są dwa rodzaje walk z drapieżnikiem. Pierwszy user pisze z drapieżnikiem sterowanym przez administratora lub moderatora, drugi user sam opisuje działania zwierzęcia.
Uwaga! Admini i moderatorzy mogą w dowolnym momencie wkroczyć do fabuły i zaatakować gracza bez uprzedzenia.

2. Można walczyć z dowolną ilością drapieżników na raz, jednak dalej będzie to liczone jako jedna obrona.

3. Po napisaniu walki z drapieżnikiem trzeba odczekać 30 postów fabularnych aby móc napisać kolejne starcie.  

4. Walkę, po zakończeniu, należy zgłosić do odpowiedniego wątku ( http://karsin.forumpolish.com/t81-oceny-obron-questow-eventow-porwan ). Dorosła postać może otrzymać maksymalnie 3 punkty do statystyk oraz 1 karmin, a źrebaki maksymalnie 2 punkty oraz 1 karmin.

6. Ataki lub obrony (zarówno od strony konia jak i te od drapieżnika) należy zaznaczyć poprzez napisanie na początku postu pogrubioną czcionką: ,,Atak" albo ,,Obrona" .

Porwanie

1. Postacie w wieku poniżej trzech lat nie mogą porywać, a postacie poniżej wieku dwóch lat nie mogą zostać porwane. Jeżeli fabuła jest umówiona i oboje graczy się zgadza można zrobić wyjątek od tej reguły.

2. Można porywać tylko na własnych terenach stadnych lub na terenach niczyich.

3. Porwanie na terenach niczyich może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą porywanego. Wkraczając na czyjeś tereny stadne zgadzasz się automatycznie na porwanie: koń przebywający na terenach obcego stada nie musi być pytany o zgodę przed porwaniem.

4. Porywany musi mieć czas żeby się bronić. Po zarzuceniu lin trzeba dać porywanemu czas na napisanie posta z obroną.

5. W porwaniu mogą uczestniczyć więcej niż dwa konie.

6. Jeżeli porwanie się zakończyło, nie zależnie od efektu, należy zgłosić je w odpowiednim wątku ( http://karsin.forumpolish.com/t81-oceny-obron-questow-eventow-porwan ) aby zostało ocenione.

7. Ilość zarzucanych lin jest równa ilości punktów siły postaci, ilość lin zrywanych przez porywanego jest równa ilości punktów zwinności.

8. Jeśli porwanie jest udane, porwany trafia tam gdzie porywający zabierze uprowadzoną postać.

9. W każdym porwaniu można porwać tylko jedną postać.

10. Postacie nie należące do żadnego stada mogą porywać tylko na terenach niczyich, a same mogą zostać porwane niezależnie od terenów na jakich się znajdują.

Uwaga! Jeśli walka lub porwanie zostały zgłoszone do oceny, proszę sprawdzać co jakiś czas ten temat aby zobaczyć czy staty zostały już przyznane. Czasem zostaną one dodane do konta postaci przez moderatora, ale czasem użytkownik sam je sobie musi dodać do konta.


Pobyt w lochach

1. Pobyt w lochach/siedzibie może trwać najwyżej 7 dni. Jeśli po upływie siedmiu dni porywacz nie wypuścił swojej ofiary, ta może samodzielnie opuścić lochy/siedzibę porywacza.

2. Porywacz może torturować swoją ofiarę fizycznie i psychicznie, ale tylko za zgodą jej usera. Nie można doprowadzić jej do śmierci. Może ją wykorzystać do prac takich jak czyszczenie podłogi, bądź wykonywanie pracy porywacza.

3. Porwany może opuścić lochy tylko jeśli porywacz go wypuści, lub jeśli porywacz zaznaczy że drzwi są niedomknięte czy coś w tym stylu.

4. Porywany może zaproponować kilka karminów jako okup by zostać szybciej wypuszczonym.


Ostatnio zmieniony przez Karsin dnia Wto Sie 16, 2016 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach