Karsin

Go down
Karsin
Karsin
Admin
http://karsin.ativiforum.com

Nasza postać i upływ czasu. Empty Nasza postać i upływ czasu.

on Nie Gru 06, 2015 9:27 am
Nasza postać

1. Nasza postać może być tylko i wyłącznie koniem lub kucem. Ten gatunek jest tutaj inteligentny i żadne inne zwierzęta nie potrafią mówić.

2. Postać musi być realna, to znaczy bez skrzydeł, rogów czy nienaturalnych kolorów sierści.

3. Obowiązkowe jest napisanie KP (Karty Postaci) w dziale przeznaczonym do tego (http://karsin.forumpolish.com/f4-karty-postaci ). Jeśli to nie nastąpi lub jeśli KP nie zostanie zaakceptowane, koń nie istnieje i nie może działać w fabule.

4. Postać powinna dołączyć do stada, które odpowiadało by jej charakterowi, aczkolwiek każdy ma prawo samodzielnie wybrać stado lub nie wybierać go wcale.

5. Postać wie tylko o tych rzeczach, o jakich dowiedziała się podczas fabuły. To znaczy: jeśli nikt się nie przedstawił, nie zna imienia drugiej osoby.

6. Wygląd postaci zależy od usera, ważne aby koń wyglądał naturalnie i żeby maść, jaką ma nasz koń, istniała w rzeczywistości. Jeżeli tworzymy konto źrebaka należy uwzględnić wygląd rodziców. Źrebak musi być podobny bardziej do jednego rodzica niż do drugiego. To znaczy, jeśli klacz jest siwa, a ogier gniady to nie może nam się urodzić źrebak z brązową sierścią i białą grzywą tylko źrebak cały jasny lub gniady.

7. Charakter postaci też zależy od tego, jak user chce prowadzić konto. Pamiętajmy jednak, że nikt nie jest idealny, co za tym idzie nasza postać też ma wady, o których dobrze wspomnieć w Karcie Postaci.

8. Można pisać o swojej postaci w trzeciej osobie (przykład: klacz uśmiechnęła się do przyjaciółki), albo w pierwszej osobie (przykład: przybyłam na polanę spokojnym kłusem i rozejrzałam się dookoła).

Upływ czasu

1. Czas na Karsin płynie niezależnie od rzeczywistości.

2. Użytkownicy dorosłych postaci sami decydują czy i w jakim tempie postarzać swoją postać, natomiast użytkownicy źrebaków mogą postarzać swoją postać o 1 miesiąc co co najmniej 5 postów fabularnych (oczywiście mogą to robić rzadziej).

3. Jest się źrebakiem do wieku trzech lat.  

4. Źrebaki nie awansują, przez całe dzieciństwo mają rangę "źrebak". Gdy źrebak osiągnie wiek 3 lat, proszę napisać do adminki głównej (Karsin), a ranga "źrebak" zostanie zastąpiona rangą "zwykły koń".

5. Użytkownicy w fabule sami decydują czy aktualnie jest dzień czy noc. Pamiętajcie jednak o tym, żeby było to w miarę rzeczywiste. To znaczy, że jeśli postacie zaczynają rozmawiać wieczorem, mówią do siebie tylko kilka zdań to nagle nie może tak szybko minąć noc podczas kilkuminutowej rozmowy.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach