Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Notatki z życia Lawendy

Go down 
AutorWiadomość
Lawenda
Rekrut
Lawenda



Notatki z życia Lawendy Empty
PisanieTemat: Notatki z życia Lawendy   Notatki z życia Lawendy EmptySro Kwi 20, 2016 4:57 pm

                NOTATKI LAWENDY!

          

Powrót do góry Go down
Lawenda
Rekrut
Lawenda



Notatki z życia Lawendy Empty
PisanieTemat: Re: Notatki z życia Lawendy   Notatki z życia Lawendy EmptySro Kwi 20, 2016 5:04 pm

Karsin.Wyspa na którą dotarłam.Przepięknie tu jest i dobrze się tu czuję.Wiem ,że tu już zostanę.
No cóż tu dużo pisać.Przez moje zamknięcie w sobie zostałam okrzyczana przez pewną klacz ale jednak po jednym dniu przyszła do mnie i stanęła w mojej obronie.Całkiem tu miłe są konie.Zanim jednak spotkałam Talię ,czyli tamtą klacz to spotkałam Ognia.Troszkę mnie straszył.Chyba każdy ogier by chciał się pobawić uczuciami takiej strachliwej klaczynki.Cóż tych ogierów nikt nie zrozumie.Nie mogę się otworzyć do innych.Strasznie chcę być taka jak inni.Czuję ,że oni z tego powodu mnie odrzucają,i ja stoję na boku.No i jak zwykle boję się podejść.
Ach te życie.Cały czas takie same jak wcześniej.
~Lawenda
Powrót do góry Go down
 
Notatki z życia Lawendy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Notka z życia Nubisa
» Jedno kliknięcie i ostatnie chwile życia.
» Notatki Kion
» Z życia Maciejki
» Heraquinn ~ Nienauczona życia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Rozwój Postaci :: Fabularne Pamiętniki-
Skocz do: