Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pamiętnik Randaya

Go down 
AutorWiadomość
Randay
Rekrut
avatar



Pamiętnik Randaya Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Randaya   Pamiętnik Randaya EmptySro Lut 17, 2016 8:23 pm

Pamiętnik Randaya (Raya)
Powrót do góry Go down
Randay
Rekrut
avatar



Pamiętnik Randaya Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Randaya   Pamiętnik Randaya EmptySro Lut 17, 2016 8:30 pm

Pierwszy dzień
Na początku, gdy przybyłem na Karsin, chodziłem tylko po lesie. Jednak gdy poznałem Luizjanę, moją partnerkę, zacząłem zwiedzać całe Karsin. Oprócz Luizjany i jej dzieci: Nubisa i Alfy, którą Luizjana urodziła przy naszym spotkaniu, poznałem też Maciejkę, karą fryzyjkę i Retę, trakenkę, władczynię SWT. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. 
Randay
Powrót do góry Go down
Randay
Rekrut
avatar



Pamiętnik Randaya Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Randaya   Pamiętnik Randaya EmptyNie Mar 13, 2016 11:50 pm

Następny dzień.
Dzisiaj mi się nie chce pisać kolorowo. Na zebraniu poznałem Lily, Werę, Wanilię, Dasmarę i Misteriosa.
Spotkałem się dzisiaj z Luizjaną. Na początku byla smutna, jednak potem się rozweseliła. Mam nadzieję, że będziemy mieli źrebaczka.
- Ray (niekolorowy i spocony pod kołdrą)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pamiętnik Randaya Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Randaya   Pamiętnik Randaya Empty

Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Randaya
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Mii
» Pamiętnik Rety
» PaMiĘtNiK ReAlA
» Pąmiętnik Wery
» Pamiętnik Nando

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: O Bohaterach :: Rozwój Postaci :: Fabularne Pamiętniki-
Skocz do: