Karsin
Karsin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karsin


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Siedziba Władcy

Go down 
AutorWiadomość
Severinus
Zwykły koń
avatar



Siedziba Władcy Empty
PisanieTemat: Siedziba Władcy   Siedziba Władcy EmptyPią Sty 15, 2016 6:29 am

To pomieszczenie jest podzielone na dwie części odgrodzone ścianą i drzwiami. Dawniej był to jeden pokój, co widać po wykonaniu tejże ściany, ale ciężko określić, kiedy zostały wprowadzone takie zmiany. Pierwsza część siedziby to średniej wielkości, skromnie urządzony pokój. Mało kto ma tu dostęp, jest to miejsce zazwyczaj zamknięte na klucz. Są w nim dwoje drzwi, jedne większe - prowadzą na korytarz, drugie odrobinę mniejsze - prowadzą do drugiej części. Przy pustej ścianie stoi rząd biblioteczek pełnych starych ksiąg, do których władca może sięgnąć w dowolnej chwili. Ciężko jest oszacować ich wiek, lecz pewne jest, iż od dawien dawna nie dokładano tu nowej pozycji. Ścianę naprzeciwko zdobią trzy obrazy, równie stare co księgi. Dwa z nich przedstawiają okoliczne góry i pięknie ukazują och naturę, jednak to trzeci obraz przyciąga uwagę. Namalowana na nim jest najprawdopodobniej Góra Niftar, kiedy nie było na niej domku Czarodzieja. Pod obrazami stoją, niespodziewanie, dwie stare komody, a pomiędzy nimi drewniana skrzynia na klucz. W centrum pomieszczenia stoi owalny stół, na którym leży w poprzek niewielki czerwony obrus.
Druga część pokoju to najprawdopodobniej sypialnia, która jest zamknięta. Klucza do niej jednak jeszcze nie odnaleziono...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
Severinus
Zwykły koń
avatar



Siedziba Władcy Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Władcy   Siedziba Władcy EmptySro Mar 30, 2016 8:33 pm

Weszłem do pokoju z wojnom myśli podeszłem do pułek z książkamii wziołem pierwszom lepszom. Przeczytałem tytuł o nazwie ,,Zaginiona Myśl" usiadłem nie ptrząc na co usiadłem i czytałem:



                                                              Rozdział 1

Słońce świeciło mocno i mocno a spocony Zinde biegł przez pustkowie nigdy wcześniej nie było mu tak gorąnco jak dziś ,bowiem mały koń rasy Handowerskiej był spragniony i wycieńczony nigdzie nikogo nie było.Gdy zaszło słońce młody koń zemdlał. Nadjeżdżającu samohud bardzo jasno świecił reflektorem lewym natomiast prawego nie miał, wyglondało to na stare i zniszczone ałto. Rudo włosy kierowca źdiwił się na widok konia lecz wysiadł z pośpiechem i załadował do zardzewiałej przyczepy.Minął dzień a kierowca był na miejscu gdy Zinde otwar oczy ujrzał miasteczko western jacyś ludzie przenosili go do budynku, Kliniki dla zwierząt tam został napojony umyty wyczesany i nakarmiony

                                                                                                                                        1
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3957768
 
Siedziba Władcy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Siedziba nowej władczyni
» Siedziba Levanta (sala zebrań)
» Siedziba Nali
» Siedziba Iggy
» Siedziba Iggy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Karsin :: Stado Zamglonych Szczytów :: Zamek Sinimonti :: Drugie Piętro-
Skocz do: